Boty

0
před 5 měsíci Zdenda

Pěkný den holky, mám dotaz… Kde kupujete značkové boty? Lítáte po obchodech nebo je kupujete na netu? A pokud na netu, tak kde? Jaký se vám osvědčil?

0
před 5 měsíci Tonna

Ahojky, jak letní, tak zimní, tak celoroční boty nakupuju na netu. Hodně jsem hledala, než jsem si našla shop, který mi bude vyhovovat, ale našla. Doporučuju https://www.different.cz/damske-boty

0
před 5 měsíci Petra

Já zrovna letos v létě přemýšlela, že bych nějaké značkové boty koupila svému malému. Nakonec jsem si ale řekla, že je to asi zbytečné, protože je stejně rychle zničí. Nakonec jsem mu tedy místo toho koupila takové ty bosé boty z https://www.littleshoes.cz/detske-letni-boty/ a musím říct, že nejsou vůbec špatné.

0
před 4 měsíci Hanka

Ahojky, zkus se podívat na nabídku shopu https://www.different.cz. Myslím, že tam najdeš přesně to, co hledáš. Mají tam nádherný kousky... Značkový a kvalitní.

0
před 3 měsíci Hanka

Ahoooj :) Jo, to znám :D My jsme nakonec vsadili na pláťáky s gumovou špičkou! https://www.different.cz/detske-boty/converse-cerne-detske-tenisky-chuck-taylor-all-star_c3j235. Ty jsou nezničitelný, dlouho vydrží a když na to přijde, narvu je do pračky :D

0
před 4 týdny Míla

Jojo, na Different mají dost pěkné boty. Já osobně mám teda ale mnohem raději eobuv. Tam už jsem nakupovala několikrát a vždy naprostá spokojenost. Výhodou je i to, že u nich může při nákupu člověk uplatnit slevový kupón z https://slevovykupon.net/ díky čemuž může nákup vyjít o něco levněji. :-)

0
před 4 týdny Miriam

Jo, dobrej shop, ale bohuzel drahej :( V tom je ten different lepsi...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek