Bundomikina

0
před 3 roky Martina

Dobrý den, dneska jsem viděla na slečně v šalině takovou bundomikinu, hledala jsem ji po netu, ale nikde nenašla, nevíte kde se to dá koupit? nebo jestli to má ze zahraničí?

0
před 3 roky Klaudie

Ahoj, to je parádní věc, já si ji kupovala také hned jak jsem ji viděla na slečně ve městě, koupila jsem ji zde http://www.barrsa.cz/cs/mikiny-s-kapuci/266-damska-softshell-bundomikina-s-kapuci-na-zip-barrsa-double-soft-script-blackblackgrey.html, píšou tam, že je to česká výroba :-) takže kvalita zaručena :-)

0
před 3 roky Lucie

Já jsem si tam také kupovala mikinu, a protože mám nekonfekční postavu, tak jsem se domluvila a měla jsem od nich mikinu vyrobenou přímo na míru, to je velká výhoda a mikina mi sedí a je hodně pohodlná

0
před 3 roky Martina

Díky moc už ji mám také doma a můžu v ní dělat parádu :-)

0
před 2 roky Jindra

nevíte kde koupit pěknou koženou budnu? Max 7tis?

0
před 2 roky Dita

Ahojky, chtěla bych se zeptat... Nemá některá z vás zkušenosti s nákupek z cistytriko.cz/? Jde mi o to, že tam mají moc pěkné mikiny, ale zajímá mě, jak sedí velikosti?

0
před 2 roky Milena

Dito, já na cisty triko nakupuju docela pravidelně. Mají totiž v nabídce kvalitní bavlněná trička, takže tam nakupuju ráda. Hele, sedí dobře. Zatím jsem neměla problém, že bych třeba musela měnit nebo tak. Ale pokud by ti nesedla velikost, tak se to dá vyměnit, bez obav :)

0
před 2 roky Anička0258

Dobrý den, na internetu se dá sehnat všechno. Stačí, když víte, kam se podívat a jak hledat. Já nakupuji veškeré oblečení v second handu https://www.onlinesekac.cz/ a vždy tam narazím na zajímavé kousky, které nestojí hodně peněz.

0
před 6 měsíci Petule

Já na https://www.different.cz nakupuju docela pravidelně. Mají totiž v nabídce kvalitní značková trička, takže tam nakupuju ráda. Hele, sedí dobře. Zatím jsem neměla problém, že bych třeba musela měnit nebo tak. Ale pokud by ti nesedla velikost, tak se to dá vyměnit, bez obav :)

0
před 5 měsíci Mia

Já se na ten shop třeba ani nedívala… Odradila mě reklama… Ale ten different, tam nakupuju moc ráda. Hlavně mám jistotu, že vše, co koupím, je origo!

0
před 4 měsíci Petule

Dámy, v obchodech jsem vůbec neviděla, že by měly značková trička… A když už, tak ta cena… Pfff…. Kde kupujete značkovou modu vy?

0
před 2 měsíci Emma

Souhlas. Přesně proto jsem si zvykla nakupovat na netu. Miluju shop https://www.different.cz, kde mají vše, co hledám... Výběr senzační, takový nemají v obchodech...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 6


Přidat příspěvek