Clip - in vlasy

0
před 2 roky Lea27

Zdravím a přeji hezký večer, ráda bych se zeptala, zda má některá z Vás zkušenosti s Clip-in vlásky a případně jaké, popřípadě je dobré objednávat přes net co se barvy týče? Bojím se, že mi vlasy nebudou sedět k mé barvě a co pak... co myslíte? Předem díky za odpovědi

0
před 2 roky Verča Bubli

Já objednávám z netu vždycky a nikdy jsem problém s odstínem neměla, takže bych se určitě nebála, navíc na eshopu, kde vlasy objednávám garantují případnou výměnu a věřím, že to takhle bude i na ostatních eshopech.

0
před 2 roky Lea27

No to právě moc nevím, já zatím koukala po hodně eshopech, ale na žádný, kde by mě vlasy zaujaly a zároveň by tam byli ochotni je popřípadě kvůli barvě vyměnit, jsem nenarazila. Můžu se teda zeptat, kde objednáváte vy? Budu moc ráda za jakýkoli tip:-)

0
před 2 roky Verča Bubli

Ahaa, tak to mě tedy překvapuje… a jistě, já objednávám tady, tak se klidně mrkněte, za mě spokojenost https://www.clip-vlasy-levne.cz/

0
0
před 2 roky Zuzka

Pořídila jsem si včera parádní kartáč na prodloužené vlasy tady https://www.clipinhair.cz/10-kartac-na-prodlouzene-vlasy

0
před 2 roky Karin

Zuzko a vlasy odtud máte? Jinak kartáč vypadá úžasně

0
před 2 roky Doubravka

Máte zkušenost se supernatáčkami?

0
před 2 roky Karolína

Nemáte prosím zkušenost i s těmi clip in culíky a ofinami jak to vypadá v reálu ? Není moc poznat, že jde o umělé vlasy ? Líbí se mi ty z clip-vlasy-levne akorát bych chtěla vědět jestli má cenu do toho jít.

0
před 2 roky Alča

Já mám připínací ofinu a pokud se ti povede sladit odstín s tvými vlasy, tak nikdo nic nepozná :) jinak vlasy mám taky tady z toho eshopu a vybrala sis dobře :)

0
před 2 roky Tanja

Ahojky, která z vás mi poradí s vlasovými clipy? Jsem v tomhle bez zkušeností, ale slyšela jsem o tom hodně. Jen nevím kterou stránku vybrat a kde mě třeba pomůžou i s výběrem. Děkuji za rady. 

0
před 2 roky Alča

Já mám vlasy z www.clip-vlasy-levne.cz a když se obrátíš na ten jejich mail, tak na něm normálně fungují a s výběrem ti pomůžou :)

0
před 2 roky Martii

Ahojky, přemýšlela jsem nad prodloužením vlasů. Mám totiž problémy s vlasy. Nemám s tím, žádné zkušenosti. A je strašně moc webů s nabídkami, vůbec se v tom nevyznám a budu ráda za nějaké rady. Budu ráda za info :-)

0
před 2 roky Marika

Čauky, můžu ti poradit stránku https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/ . Mají tam bezplatné poradenství,  neměla jsem  taky zkušenosti, ale poradili mi co a jak se hodí, které clipy a kolik je potřeba na celou hlavu při zaslaní fotky poradili a cenna je velice příznivá.

0
před 2 roky Kora

Čaute, chci se zeptat jakou máte zkušenost s prodlužováním vlasů, případně odkazy moc se v tom nevyznám? Já po vážné nemoci mě nenarůstaj vlasy jak tak jak by měli. Mohli by ste mě některá poradit děkuji

0
před 2 roky Klárka

Holky, jak se o ty clip in vlasy pečuje? Vyžadují nějakou speciální péči? Třeba mytí? Jde mi o ty clipy z pravých vlasů. Budu ráda za rady..

0
před 2 roky Kikina

Dobrý den, máte zkušenosti s vlasy-k-prodlouzeni.cz? Chtěla jsem si nechat prodloužit a nevím jestli je to dobrá stránka?

0
před 12 měsíci Gabula

Ahoj kikino, já teda přesně nevím, co máš na mysli, ale já osobně na vlasy-k-prodlouzeni.cz kupuju clip in a s nimi jsem moc spokojená. Vlasy jsou kvalitní, krásně se nosí, je to moc pohodlné a vlasy díky nim vypadají krásně.

0
před 10 měsíci Veronika

Dobrý den, chci se zeptat jestli víte, kde objednat clipy? Máte vyzkoušenou nějakou stránku, kde mi i poradí? Vůbec se v tom nevyznám, ale ráda bych si prodloužila vlasy.

0
před 10 měsíci Barča

Zdravím já objednávám na vlasy-k-prodlouzeni.cz. Vyzkoušejte já už tam dlouho objednávám a jsem velice spokojená a jejich clipy jsou dělané z pravých vlasů

0
před 10 měsíci Hanka

Holky, je tolik stránek na prodloužení vlasů a zajimá mě jestli s tím máte zušenosti a neničí to třeba vlasy?

0
před 9 měsíci Renata

Dobrý den, a poradíte mě super nějaou super stránku na prodloužení vlasů? Chtěla bych je mít dlouhé, tak budu ráda za vaše rady děkuji.

0
před 6 měsíci Lucka

Já mám výbornou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz a pokud jsi z Brna, tak Řečkovicích mají salón, kde ti vlasy prodlouží :)

0
před 6 měsíci Kitty

Taky mohu jen doporučit sho www.clip-vlasy-levne.cz. Když se na ně obrátíš, třeba mailem, tak na něm normálně fungují a s výběrem ti pomůžou :) Jaký odstín, jaký typy clip in a jakou délku.

0
před 4 měsíci Sandra

Vážně ? To jsem vůbec nevěděla, že funguje takový servis. Takže ten mail co mají v kontaktech, tak na ten se můžu ozvat ?

0
před 3 měsíci Kitty

Jojo, na ten email co mají v kontaktech. Jsem ráda, že jsem na ně dostala doporučení, protože jinde takhle ochotní nebyli.

0
před 2 měsíci Natka

Kolik si tak objednáváte pramenů a když se mi stalo, že jich budu mít málo, tak dají se pak aplikova později nebo ne ?

0
před 2 měsíci Kitty

Rozhodně je lepší, když máš tolik pramenů kolik je potřeba než aby se to dělalo navíckrát, to by pak mohlo ovlivnit výsledný vzhled ;)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek