Co dělat v Praze?

0
před 3 roky Roman

Ahoj dáte mi někdo dobrý tip na to co dělat v Praze, když je nuda?

0
před 3 roky Marcela

Zkuste například vnitřní sjezdovku, je to docela rarita, kterou jen tak někde nenajdete

0
před 3 roky Roman

O tom jsem už slyšel, ale nevím kde to je, a popravdě se mi tomu nechtělo ani věřit, myslel jsem si, že to u nás není

0
před 3 roky Marcela

Je to na adrese Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, jmenuje se to http://freestylekolbenka.cz/index.php je to fakt paráda :-)

0
před 12 měsíci Richard

Tu vnitřní sjezdovku určitě musím vyzkoušet. Díky za tip. Během pár týdnů se zrovna do Prahy chystám, tak tam určitě zajdu. Mimochodem, nemáte náhodou tip na nějaké slušné ubytování v Praze? Trochu jsem googloval a zatím se mi asi nejvíc zamlouvá http://www.akatpension.com/ ale jestli máte nějaké tipy, tak sem s nimi. :-) Díky.

0
před 8 měsíci Petr

Roman: No, pokud patříte mezi nezadané, tak co třeba takhle zkusit rande s nějakou společnicí? V Praze je prý výběr takových společnic opravdu obrovský. Tedy alespoň to mi říkal jeden můj kamarád, který si tam před pár měsíci objednával jednu z high class escort girls přes https://www.realbabesprague.com/

0
před 3 měsíci Martina

Já už měla Prahy opravdu dost, je tam doslova přelidněno, proto jsem se rozhodla ji opustit, a to se mi podařilo rychle, protože jsem prodávala byt přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, která mi nabídla okamžitý odkup nemovitosti, takže jsem se mohla stěhovat opravdu rychle.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 9


Přidat příspěvek