Co na vši

0
před 3 roky Míša

Syn se mi má vrátit příští týden ve středu z tábora a předevčírem mi volala vedoucí jejich skupiny, že má Honzík vši. To mi chcete říct, že to zase řádí ??

0
před 3 roky Petra

Neřádí, ale stačí, když tams  tím jedno dítě přijede a během pár dní to mají i všichni ostatní :(

0
před 3 roky Lada

no mně to v pátek dotáhl syn domů, takže ho nechám doma dokud se toho nezbavíme ... snad tak udělají i ostatní rodiče ..

0
před 3 roky Sandra

A co na ty potvory používáte ?

0
před 3 roky Míša

V lékárně mi slečna doporučila elimax, protože neobsahuje silikon ani insekticidy, takže jsem vzala to.

0
před 3 roky Lea

taky bych doporučila elimax, jednak je hodně šetrný a taky vši hodně rychle likviduje

0
před 2 měsíci Jana

Je i nějaký přípravek, který vši nebo hnidy zlikviduje ihned po prvním použití ? Protože to co se prodává a s čím jsem měla zkušenost, tak je to na dlouho a hnidy to ani nezlikviduje až veš a to je prostě pozdě.

0
před 2 měsíci Nikola

Dají se ty přípravky nějakým způbem střídat ? Co jsem tak pročítala diskuze tak se ty přípravky používají zhruba týden, tak když by po dovu dnech nedošlo ke zlepšení tak bych zkusila jiný, ale nevím jestli je to vhodné a jestli by to mělo nějaký efekt. Na to jsem se zapomněla v lékárně zeptat.

0
před 2 měsíci Simona

Přípravky by se teda určitě střídat neměly. Každý má jinou účinnou složku a rozhodně by to nebylo ku prospěchu.

0
před 2 měsíci Nikola

Nydu jste nezkoušely ? Ten jejich ty vši a hnidy udusí hned, takže tam není potřeba žádné dlouhodobější používání.

0
před 5 týdny Jana

Ten jsme nezkoušeli ani mi ten název nic neříká. Zkusím se na to podívat co je to za přípravek, abych byla pro příště o něco chytřejší a koupila něco co bude fungovat.

0
před 4 týdny Nikola

Pokud ho neznáš, tak se podívej na nějakou internetovou lékárnu nebo ti tady na něj můžu nechat odkaz https://www.lekarnaave.cz/nyda-express-proti-vsim-a-hnidam-50ml

0
před 2 týdny Jana

Děkuju moc. Dívala jsem se na víc těch přípravků, ale toto je teda jediný u kterého se dočítám, že stačí jediná aplikace.

0
před 2 týdny Markéta

Je to tak, taky mám s nydou zkušenost a co si pamatuju, tak jsem podle návodu dceři umyla hlavu jenom jednou a víckrát nebyla potřeba.

0
před 2 týdny Dana

To ráda čtu, že je něco takového, co působí hned. Bohužel jsem rok zpátky koupila úplně jiný přípravek, tam bylo psané, že se hlava musí umýt alespoň 3x a i potom třetím umytí vši stále ve vlasech byly.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 8


Přidat příspěvek