Cvičení k hubnutí

0
před 4 roky Aneta Žárská

Ahojte lidi, je mi 38 a kila jdou nahoru. Chtěla bych začít cvičit, ale do fitka chodit nechci. Tzn. že bych chtěla něco na doma, kdy by mě neomezovala žádná otevírací doba ani nic podobného. Jaké cvičební pomůcky doporučujete na doma? Švihadlo už mám, ale to podle mě člověka celkem brzo omrzí... Děkuji za všechny nápady a rady!!

0
před 4 roky Ivule

Ahoj,to je težké pomoct takhle obecně,máš nějakou představu,co trošku konkrétněji by jsi chtěla dělat? Je hodně způsobů,jako například skákání přes švihadlo-což často nahrazuje tzv stepper a nebo můžeš cvičit například více s horní půlkou těla,na to jsou zase různé natahovací gumy(expandéry ap.)

0
před 4 roky vrtulka16

Za mě je na doma ideální HIIT cvičení - na YT se dá sehnat dost super videí, kde se chytíš už jako začátečník a můžeš přidávat - povětšinou stačí vlastní tělo. Já si zamilovala kettlebell - to doporučuji střídat s HIIT cvičením a i se dá pri HIITu použít. No a pak chodím běhat.;) Ještě tedy jezdím na koni... ale toho si asi kvůli tomu pořizovat nebudeš. :D Pokud nevíš, co to je HIIT, tak tady je fajn článek pro začátečníky:

0
před 4 roky Jaka

Ahoj, ráda bych se vás zeptala. Potřebuji zhubnout a přemýšlím o spalovači. Nevíte o něčem dobrém?:) Moc děkuji

0
před 4 roky Iveta

HIIT dělám taky a výsledky jdou vidět, doplňuji o TRX, koupené odsud: https://www.healthlife.cz/kategorie-produktu/trx/ Za pár stovek perfekt, plně nahradí tu jejich předraženou originalitu, která znamená jen značku.

0
před 4 roky Riga

Jaka ahoj, zkus vyzkoušet tenhle spalovač tuků http://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/3234-nutrend-carniform-10-x-60ml-8594073175649.html  Já ho měla a dost mi pomohl:)

0
před 4 roky Jaka

Děkuji za radu Rigo, objednala jsem si pár kousků tak uvidíme :-))

0
před 4 roky Riga

Rádo se stalo, ať se dobře cvičí! :)

0
před 4 roky Alena

Dobrý den,teď od nového roku jsem se konečně přemohla a začla jsem cvičit. Jsem začátečník:) a tím bych se ráda tedy zeptala. Jaký je nejvhodnější protein pro začátečnice při cvičení plus jaká koliv další suplementace, děkuji:)

0
před 4 roky Tom

Aleno, podle mě by se ti hodil klasickej protein 80% a za nějakou chvíli také bcaa třeba:)

0
před 4 roky Alena

Jo Tome? A jaký přesně? A Bca jsou co? Nepije se to náhodou při cvičení? Promiň za hloupé dotazy:)

0
před 4 roky Tom

BCA jsou aminokyseliny :). Můžeš je pít při během, před i po cvičení :).
Na proteiny a další věci je dobrá stránka fitness4u.

0
před 4 roky Olina

Opatrně na takové doplňky. Určitě bych se poradila s nějakými odborníky, kteří pomohou s jídleníčkem i stravovacími návyky...

0
před 4 roky Darina

Jaké proteiny bože? Jste ženy...my potřebujeme vyrýsované bříško a útlý pas, ne proteiny... Ančo určitě je lepší cvičit doma, tím se vyhneš i těm divným chlapským pohledům, které jsou někdy doslova na pěst... Začni zlehka švihadlo, dřepy, sedylehy, činky a třeba bosu podložku a uvidíš, zda tě to chytne natolik, aby jsi pokračovala.

0
před 4 roky Aneta Žárská

Darino, děkuji asi za nejnormálnější odpověď... nemáš nějaké rady na postupy cvičení a cvičební plány? TO by mi to začátku bodlo. Díky :)

0
před 4 roky Darina

Já jsem si koupila pár pomůcek jako švihadlo, bosu podložku z healthlife.cz a potom jsem přešla na těžší cviki no a teď už končím ve fitku.

0
před 4 roky Aneta Žárská

Super, díky darino za rychlou odpověď. Už to tam pročítám. :)

0
před 4 roky Radka

Nejlepším cvičení na hubnutí je sex! Když navíc pořídíte partnerovi lubrikant od Erectanu se stmulačním účinkem, jedná se o velmi dlouhou noc! Kila jdou dolů, ani neví člověk jak rychle!

0
před 4 roky Zdenka

AHojky holky. Jaké jsou podle vás kvalitní cviky na hubnutí a ploché bříško? Děkuji:)

0
před 4 roky luci

čauky zdeni, určitě je dobrý plank pro začátek pokud začínáš:)) A postupně třeba sklapovačky, zkracovačky a tak. Je toho mraky.) a samozřejmě kvalitní strava

0
před 4 roky Zdenka

Luci ahoj, díky za radu. Zkusím to nějak kombinovat a snad se dopracuji k plochému bříšku:)

0
před 4 roky Luci

Jasnačka Zdeni:)). Hodně štěstí a ať se dobře cvičí!:)

0
před 4 roky Jitka

Mám půčený takovýto trenažer http://www.domafit.cz/crossovy-trenazer-flow-fitness-dct125--a  a jsem spokojená. Když je venku ošklivo a není možnost vyběhnout, zacvičáím si na něm večer před televizí. Ze začátku mi dělalo problém sladit rue a nohy, ale teď naprostá pohoda :-)

0
před 4 roky Martina

Já jsem začala cvičit a chtěla bych si koupit nějaký přípravek na klouby, ale nevím který funguje?

0
0
před 4 roky Katka

Fitness4U znám to je ve Zlíně, kupovala jsem si tam spalovače tuků :-)

0
před 3 roky Marušková

Mě dost pomáhají stránky http://zdravi-hubnuti.cz/tema-cviceni-doma/ tam už jsem toho našla fakt dost.

0
před 3 roky Jolana

http://delana.cz/Švihadlo je podle mě nejlepší volba, hlavně se s ním nemusíte trápit tak dlouho. Stačí 10 - 20 minut denně a pokud máte děti, tak je zároveň ještě zabavíte. Já jsem teď objednávala švihadla pro mě i moje holky z http://delana.cz/ tak pokud byste někdo sháněli, můžu jedině doporučit. Jsou velmi pevná a vyrobená z kvalitního materiálu :)

0
před 3 roky Karolína

Doporučuji Svět zdraví. Zhubla jsem 10kg a váhu si držím. Trvalo mi pěkně dlouho než jsem se na ně obrátila, ale stojí to opravdu za to. Fungují jinak, dělají krevní rozbor, věnují se vám, sestaví jídelníček.

0
před 3 roky Modřenka

Svět zdraví je naprosto úžasný! Velmi příjemná a ochotná poradkyně mi vše v klid vysvětlila, nabrali mi krev, udělali rozbor a na základě toho mi sestavili jídelníček. Navíc s nimi opravdu nezhubnete jako první vodu, ale hubnete efektivně! Už mám 9kg dole a jdu dál! Díky.

0
před 3 roky Jarka

Osobně bych Vám doporučila opravdu účinné cvičení na hubnutí. Já jsem si oblíbila EMS tréninky, na které se chodí jednou týdně na 20 min, takže časově naprosto super. Jedná se o trénink, při kterém se aktivují svaly pomocí slabých elektrických impulsů. Cvičení je určené pro všechny, takže i pro začátečníky.

0
před 3 roky Sandra

Jarko, můžete k tomu prosím napsat více? Vůbec toto cvičení neznám, ani jsem o něm neslyšela...Děkuji.

0
před 3 roky Tira

Právě jsem narazila na cvičení Tabata. Je to intenzivní cvičení (HIIT), ale zkušenosti nemám, jen mě to zaujalo, tak třeba zaujme i jiné...

0
před 3 roky Lucka

Cau všem :) Mě se nejvíc osvědčilo cvičení http://www.bodyexpress.cz/ :) Super atraktivní cvičení, které trvá jen 20 minutek jednou týdně :) Doporučuji!

0
před 3 roky Anička

Lucko, já jsem se teď na ten body express dívala a to je jako opravdu jen na 20 minut? A jen jednou týdně? A to se po tom vážně hubne? Já jsem měla za to, že se musí denně hodiny dřív v posilce a pod...

0
před 3 roky Lucka

Aničko, ano, cvičení trvá 20 minut. Ale jako nemysli si, že by ses třeba nezapotila nebo že to není zabíračka :D Jako ani omylem :D Během 20 minut ti do těla proudí slabé el.impulsy, které aktivují svaly. No a u tho ještě děláš cviky. Celé cvičení probíhá v intervalech - určitý čas cvičích, určitý čas zatínáš svaly...

0
před 3 roky Karkulka

My jsme s kamarádkou začaly dělat skvělou věc. Každá jsme si domů koupily 2 posilovací stroje a místo na kafíčka k sobě chodíme na posilování :D Nemusíme se složitě domlouvat na posilku a jak to skřížíme s dětma. Člověka to nabije víc, než kafíčkovaní a nemusíme hledat složitě hlídání, navíc kdo chce pořád otravovat tchýni, jestli pohlídá, že si chcete zajít do posilky...

0
před 3 roky Jarka

Holky, ty co cvičí body express :) Mám na vás dotaz... Jaké máte výsledky? Je to podle vás vhodné cvičení na likvidování povánočních kil?

0
před 3 roky Modřenka

Jarko, na bodyexpress jsem začala chodit v listopadu... No a výsledky? Naprosto skvelý! V prvé řadě se mi zlepšila záda - nebolí a cítím, že mám lepší držení. Jinak co jsem začala pozorovat hned, byl progress na nohách a zadku. Stehna se mi vytvarovala, zadeček zvedl... Jinak cvičením se mi zrychlil metabolismus, krásně funguje a hubnutí jde velmi snadno :)

0
před 3 roky jana

http://vegall.cz

0
před 3 roky Helena

Modřenko, ale ten body express se cvičí jednou týdně a 20 minut, to jako stačí? :-O

0
před 3 roky Julie

Ahoj Heleno, ano, body express se cvičí jednou týdně. Ale můžu ti říct, že to souvisí s tím, jak náročné cvičení to je... Jedná se totiž o to, že slabé elektrické impulsy ti aktivují všechny svaly v těle, to znamená, že všechny svaly v těle dostávají zabrat zaráz. Nezapomeň, že pokud jsi v posilovně, tak jednotlivé partie cvičíš postupně... Tady cvičíš vše naráz... Proto ta docházka jednou týdně...

0
před 3 roky Helena

Děkuji moc za info. Já nevím, já nad tím pořád ještě váhám... Je to asi do značné míry způsobeno taky tím, že se docela bojím toho proudu... já vím, že asi nemám proč, ale já se prostě bojím. Nebolí to? Jak se nastavuje intenzita?

0
před 3 roky Soňa

Ahoj, koukala jsem na nabídku shopu nejleginy a mají moc pěknou nabídku legin na cvičení. Nakupoval tady někdo? Jak jste s jejich oblečením spokojeni?

0
před 3 roky Sandra

Soni, já u nich nakupuji poměrně často... A jsem spokojená! Nikdy jsem neměla nejmenší problém. Zboží je kvaitní, velikosti sedí, doba dodání rychlá. Co víc si přát?

0
před 3 roky Andrea

Hele a jak je to s poštovným? Kolik si ty nejleginy účtují?

0
před 3 roky Cladie

Ty hele, na ty podmínky přepravy se mrkni tady https://www.nejleginy.cz/Obchodni-podminky-obchodu Tady to mají skvěle popsané!

0
před 3 roky Svaťka

Heleno, počkej... Jak že se bojíš proudu? To přeci nejde, aby cvičení bylo nebezpečné. To jako vůbec není, naopak je to velmi příjemné a účinné cvičení. Ty elektrické impulsy jsou opravdu slabé, jen stabilizují svaly v těle. Však se mrkni sem http://www.bodyexpress.cz/ a kdyby jsi měla nějaké dotazy, tak napiš přímo trenérům...

0
před 3 roky Helena

No, tak já nevím, mě to docela vystrašilo, když se mluvím o elektrických impulzech... :(

0
před 2 roky Carry

Heleno, to jako vůbec nemějte strach. Ty elektrické impulsy jsou nastaveny podle toho, jak je to vám příjemné, takže nehrozí, že by vás to třeba bolelo, nebo tak...

0
před 2 roky Helena

Jako já jsem neměla strach z toho, že bude nějak nebezpečné, spíš jen z toho, abych to ustála, víš :) Ale moc děkuji za info :) 

0
před 2 roky Erika

Tak je jasny ze hodne lidi cvici z duvodu aby zhubnula neco na sve vaze :)

0
před 2 roky tereza

Zacni se hybat :D a uvidis ten rozdil, ja zacla chodit s kamaradkou do zone4you na squash a jogu a hned jsem zhubnula 3 kila, neni to moc ale i tak je to rozdil

0
před 2 roky Ivana

Jj, jako je pravda, že pokud člověk dlouho nic nedělal, tak po té, co začne, je ten rozdíl vidět hoooodně rychle.

0
před 2 roky Jolana

A o to víc je to pak motivující :)

0
před 2 roky Samanta

Dobrý den, nemáte někdo aktuální zkušenost se Světem Zdraví, prosím? :)

0
před 2 roky Kristýna

Samanto co by tě zajímalo, mě se díky nim podařilo zhubnout 13 kg. Chce to silnou vůli a dělat přesně to, co ti poradí, pak to půjde snadno :)

0
před 2 roky Samanta

Kristýno děkuji, že jsi napsala. No jestli s nimi máte kladnou zkušenost, ale píšeš, že ano, 13 kg je parádní výsledek. A to jsi tam šla poprvé se jen informovat nebo rovnou jsi do toho šla?

0
před 2 roky Kristýna

Ano objednala jsem se na tu počáteční konzultaci a až pak jsem se rozhodla ;-)

0
před 2 roky Samanta

Tak děkuji, to možná také zkusím se objednat takle a pak se rozhodnout.

0
před 2 roky Kristýna

No vidiš, to je podle mě nejlepší, uvidíš co a jak a rozhodneš se. Tak drzím palečky.

0
před 2 roky Amálie

Dobrý den, také se chci pustit do cvičení, ale nemám žádné kloudné sportovní oblečení :( Kam chodíte nakupovat sportovní oblečení, prosím? Kam se vyplatí se zajít či zajet podívat?

0
před 2 roky Marika

Holky, začala jsem chodit na ten Body express... Mám za sebou 3 návštěvy. Vím, že to je zatím málo, ale chci se zeptat, po jak dlouhé době budou vidět výsledky? Chci to jen kvůli motivaci :)

0
před 2 roky Jolana

Mariko, jako všechno chce čas. Ale uklidním tě aspoň v tom, že u  toho body expressu ty výsledky uvidíš celkem rychle... já jsem první změny viděla po měsíci :)

0
před 2 roky Zina

Amálie, jestli chceš koupit kvalitní věci za dobré ceny, doporučuji zajet do Freeportu :-) http://www.freeport.cz/

0
před 2 roky Petulka

No, já třeba na ten bodyexpress taky chodím a tam já teda rozhodně nepotřebuju kupovat žádný oblečení, pač oni mi tam všechno dají. Já tam prostě zajdu, když jdu z práce, oni mi dají vodu, oblečení, mám tam trenéra a je to. Hrozně pohodlné...

0
před 2 roky Radka

Tak k tomu cvičení - nejdůležitější je, abyste si vybrali cvičení, které vás bude bavit. Protože jen u takového cvičení vydržíte a tím pádem se i dostaví výsledky. Jinak já za sebe mohu doporučit cvičení Body express http://www.bodyexpress.cz/. Chodím v Brně do M-Paláce a jsem neskutečně spokojená! Je to cvičení na 20 minut, jednou týdně. Cvičení probíhá za dohledu trenéra. Je to EMS cvičení, bezpečné a hlavně účinné.

0
před 2 roky Dajika

Radko, koukala jsem se na stránky toho Body expressu. Vše je tam krásně a srozumitelně vysvětlené. Co ale nechápu, nebo teda co bych ráda osvětlila je to, zda cvičení, které je jen jednu týdně a jen na 20 minut je účinné?

0
před 2 roky Simona

Dajiko, tak z toho nemusíš mít nejmenší obavy. Body express je cvičení, které během 20 minut efektivně zapojí všechny svaly v těle. Proto postačí i 20 minut. A proto se také chodí jednou týdně, protože tělo potřebuje čas na regeneraci. 20 minut cvičení ti dá jako týden v posilovně...

0
před 2 roky donaaa

Ahoj, já jsem si nedávno objednala na https://blog.mall.cz/lifestyle/jak-letos-konecne-zacit-cvicit-a-vytrvat-605.html kurz pilates a musím říct, že hubnout jsem začala již po několika cvičení. To je samozřejmě skvělá zpráva, daleko důležitější však pro mne je, že jsem se začala cítít strašně skvěle.

0
před 2 roky Vlaďka

Simono, můžu mít taky dotaz? Mě by zajímalo, proč se na ten body express chodí jen jednou týdně? Nemůžu chodit třeba 2-3x? Já jen že jsem tak zvyklá z jiných cvičení, že chodím vícekrát týdně.

0
před 2 roky Simona

No, jasny, že tak ses zvyklá z jiných cvičení, protože na nich nikdy nezapojíš všechny svaly v těle. Ale na tom Body expressu ano, proto potřebuješ týden pauzu na regeneraci :) tak proto se na https://bodyexpress.cz/ chodí jednou týdně a bohatě to stačí.

0
před 2 roky Leona

Holky, nemáte náhodou některá zkušenost s hubnutím pomocí jógy? Podle toho, co jsem četla, tak by to mohlo být na hubnutí celkem efektivní, ale ráda bych slyšela i nějakou osobní zkušenost. Mimo to jsem se dívala, že třeba tady u nás v Plzni existuje celkem dost míst, kam se dá jóga chodit cvičit, viz https://www.letacek.cz/blog/osobni-rozvoj-plzensko-46 Máte s některým zkušenost? Díky.

0
před 2 roky Walli

Ahojky, ty jo, já na jogu nechodím a nikdy jsem ani nebyla. Já nevím, nejsem moc ohebná a to cvičení by na mě bylo asi náročný. Za to ten body express jsem zkusila a naprostá paráda. Díky moc za doporučení. Jako zatím jsem byla dvakrát, ale už teď vím, že me to bude bavit a jen tak neomrzí :)

0
před 2 roky alex

Zdravá strava, žádny stres a pohyb je základ. Nemusí si to být hned fitko, já osobně nedám dopustit na tanec :) Začala jsem chodit na taneční kurzy v škole Cool Dance. Učí mně profesionál a je to opravdu fajn :) Doporučuji- www.cooldance.cz/

0
před 2 roky Elena

Já tohle cvičení teda taky nějak neprožívám. Ale musím říct, že jsem si hodně oblíbila Body express - tak to jen jako inspiraci :)

0
před 13 měsíci Olga

Holky, chci se zeptat - cvičení http://www.bodyexpress.cz/... Ano x ne? Jak se na něj tváříte? Slyšela jsem klady i zápory, tak budu ráda za vaše osobní zkušenosti.

0
před 12 měsíci Jully

Ahoj Olgo - rozhodně ano! Já na https://www.bodyexpress.cz/ chodím a jsem nadšená. Konečně jsem našla cvičení, u kterého mám pocit, že nejen hubnu, ale taky se mi zlepšilo držení těla. A to teda jakože hned. Pokroky jsou tam vidět lekci od lekce. Takže rorzhodně doporučuju.

0
před 12 měsíci Andrea

A koupila sis tam běhací pás? Já o něm uvažuju a hledám shop, kde bych ho koupila. A ten fitham mě hodně oslovil. Jaký s ním máš zkušenosti?

0
před 11 měsíci Vikky

Holky, já teda musím říct, že body express je to nejlepší cvičení, na které můžeš chodit :) Je to jednou týdně, na 20 minut. Nic s sebou neneseš, vše ti dají, takže je to velmi pohodlné! Je to EMS cvičení, při kterém ti svaly aktivují slabé el. impulsy. Já jsem s ním spokojená. Je účinné a hlavně mě baví, což je podle mě nejdůležitější!

0
před 10 měsíci Jiřina

Hele, můžu se jen optat, kolik ten body express stojí? A je to cvičení i pro chlapy? Můj totiž potřebuje posílit tělo, protože má špatný držení. Navíc, kdyby mu cvičení pomohlo od bolesti zad, tak by to taky bylo skvělý.

0
před 10 měsíci Inka

Ahojky, hele za mě to teda smysl má. Já jsem na tom s časem hodně bádně. Dělám fakt od nevidím do nevidím a na posilku čas fakt nemám. Tak jsem to taky vyřešila tak, že mám doma stroje a cvičím doma. Mám doma běhací pás, ten je podle mě základ a pak mám ještě posilovací lavici. Kdyžtak se mrkni na fitham. Oni mají skvělou nabídku právě strojů na domácí posilovnu. Tam jsem si svou výbavu kupovala i já.

0
před 9 měsíci Anka

A jakou máš představu? A kolik máš místa? My jsme třeba do lavice investovali, koupili si tuto https://www.fitham.cz/hammer-solid-xp-s-cinkovym-setem-76kg, ale jsme nadšení. Krásně plní účel. Doporučuju.

0
před 9 měsíci Šárka

Jako můžu říct, že to je jako obecně problém, no. Ti prodavači opravdu kolikrát tomu, co prodávají nerozumí. Taky nejraději nakupuju na netu, protože tam jsou ti prodejci milý, ochotní a hlavně tomu rozumí. Osobně pak doporučuju tento shop https://www.fitham.cz. Výbornej přístup.

0
před 9 měsíci Jarmila

A cvičíš aspoň doma? Nebo jaký máš pohyb?

0
před 9 měsíci Jiřina

Mají. Já mám fitham ráda hlavně proto, že tam koupím vše, co pro sport potřebuju. Doma jsme si udělali takovou malou posilovničku a vše jsme koupili na fitham.

0
před 9 měsíci alex

Hlavně zdravá strava, pak dostatek spánku, minimální stres a pohyb. To je základ. Když málo spíš, nezhubneš- to vím z vlastní zkušenosti. Pak taky doplňuješ energii jídlem a to je konec.
Jestli nenávidíš fitko tak, jako já, pak zkus jiný pohyb. Běh, plaváni, nebo třeba tanec. Ten je nejlepší! Doporučuji- www.cooldance.cz/

0
před 8 měsíci Alice

Já doma běžecký pás mám a jsem nadšená. A ani jsem ho nekoupila draho. Koupila jsem si tento https://www.fitham.cz/housefit-tempo-20, což je skvělá cena. A rozhodně ti k tomu teda doporučuju podložku https://www.fitham.cz/podlozka-premium-220-x-107-cm.

0
před 7 měsíci lussyB

Holky já to dělám třeba tak, že chodím 2x týdně běhat, 2x týdně posilka a zbytlé dny lítám se psem. Do toho si denně dávám dietní nápoj (https://chiashake.cz/koktejly/) a už mám dole 4kg :)

0
před 7 měsíci Mia

Jaký ten pás doma máš? Já uvažuju, že si udělám radost k vánocům. Koukala jsem na fitham, ale mají tam toho moooc :D

0
před 6 měsíci Dita

Já jsem si koupila tento https://www.fitham.cz/nordictrack-t70 a jsem s ním spokojená moc. Jinak rozhodně doporučuju koupit i gumovou podložku pod.

0
před 5 měsíci Joanna

Já čas nemám vůbec... Tak jsem to vyřešila tak, že mám doma stroje a cvičím doma. Ježíšek mi teď nadělil ještě i pás, tak mám doma i cardio... Taky mohu doporučit fitham. Teď mají i povánoční slevy…

0
před 4 měsíci Jarmila

Super, díky moc za doporučení. Potřebuju si koupit nějaké pomůcky (dala jsem se na cvičení), tak jsem ráda za info. A i ceny jsou na tom fitham shopu super. Koukam teda :-O

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 4


Přidat příspěvek