Dámské hodinky, jaké?

0
před 2 roky Janica

Holky zdravím, jaké hodinky máte? Odkud kupujete? A kolik nejvíc jste za hodinky byli ochotné zaplatit?

0
před 2 roky Hela

Já jsem si minulý týden koupila hodinky v Klenoty Aurum ve Freeportu (http://www.freeport.cz/) A dala jsem za ně 4 985 kč. Byly zlevněné skoro z 10 tisíc.

0
před 2 roky Janica

Ahoj Helo, tyyjo z 10 tis na necelých 5 ? To je pecka! Tak to já se tam zajedu asi podívat. Stejně jsem tam do toho Freeportu ted chtěla jet nakoupit. Mají tam dost slev tedka? Nevíš? Musím se podívat, jestli tam budou mít ted o svátcích otevřený.

0
před 2 roky Hela

No mají tam stále nějaké slevy. Když se podíváš na ty webovky jejich, tak tam máš napsané jaké a kdy mají slevy a také slevy jednotlivých obchodů.

0
před 2 roky Janica

Helo, tak jsem tam o svátcích byla a taky jsem si tam koupila krááásné hodinky! ! !Fakt jsem z nich úplně nadšená! A samozřejmě jen u hodinek nezůstalo :-D

0
před 2 roky Hela

To je mi jasné Janico :-D Tak to jsem ráda, že jsi sehnala co jsi potřebovala i co jsi nepotřebovala a jses spokojená :-)

0
před 2 roky Katka

Ahoj, prosím poradíte mi jaké hodinky kvalitní koupit pro dcerku k 18 narozeninám, aby jí vydržely?

0
před 2 roky Eva

Já jsem kupovala manželovi velice krásné a kvalitní hodinky s vynikajícím strojkem od https://www.manilla-hodinky.cz/ podívejte se, mají pěkné stylové pánské i dámské hodinky.

0
před 2 roky Katka

A kupovala jste je na eshopu? nebo mají někde i prodejnu? raději tohle bych koupila v obchodě, kdyby se s tím náhodou někdy něco stalo....

0
před 2 roky Eva

Jejich hodinky Invicta mají skoro v každém obchodním centru v Česku i na Slovensku, ale dají se koupit i přes tento jejich eshop.

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, já mám hodinky z https://www.hodinky-beny.cz/ . Mají pěkné a kvalitní hodinky. Za hodinky bych dala klidně 10 000 Kč, protože když si koupíš kvalitní hodinky, tak ti vydrží řadu let. Já je nosím každý den, takže mně se ta investice vyplatila a určitě jí nelituji.

0
před 2 měsíci Hanka

Ahoj, pokud se rozhodneš, že si koupíš hodinky, tak nekoukej na cenu. Určitě je lepší si za ně připlatit, abys měla kvalitní hodinky a nemusela sis tak za chvíli kupovat nový. Já mám tyto hodinky https://yeshodinky.cz/citizen/23852-citizen-eco-drive-elegance-em0336-59d.html už asi dva roky a pořád fungují perfektně a to je mám každý den na ruce.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 3


Přidat příspěvek