Dárky pro chlapa

0
před 5 měsíci Ilona

Ahojky lidi, ráda bych vás poprosila o radu. Co kupujete protějškům k vánocům? Já stále hledám nějaký jakože wow dárek pro chlapa, ale prostě na nic nemůžu přijít :( Nějaké rady?

0
před 4 měsíci Simča

Ahojky, my jsme hodně velicí milovníci dobrého a archivního vína... Tak jsem si říkala, že bych mohla udělat radost domácí vinotékou. Koupila jsem tuto https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-3080dk a já nadšená jsem. Těším se, co na to řekne :)

0
před 4 měsíci Luboš

Zdarec já bych potřeboval poradit co koupit svému kolegovi z práce na Vánoce.Je už delší dobu bez přítelkyně

0
před 4 měsíci Robert

Já bych ti radil koupit mu nafukovací panu.

0
před 4 měsíci Luboš

Tak to zní velice zajímavě,ale vůbec nevím jakou.Nikdy jsem nic takového nekupoval

0
0
před 3 měsíci žaneta

To já jsem příteli nakonec koupila zájezd do New Yorku, byl to celkem drahý dárek, na krerý jsem si nakonec musela přes https://www.bezvamoney.cz/ vzít půjčku, ale rozhodně toho nelituji, protože to pro nás oba bude naprosto nezapomenutelný zážitek.

0
před 3 měsíci dana

To já jsem manželovi k Vánocům koupila na https://autozazitek.cz/kategorie/zazitkove-jizdy-autem/ zážitkovou jízdu autem a musím říct, že z toho byl hodně nadšený. Auta totiž miluje, takže to pro něj byl dárek šitý přímo na míru. Už se na ten zážitek moc těší.

0
před 3 měsíci Erika

https://www.boataround.com/cz to je aj pre mna aj pre neho toto haha

0
před 3 měsíci Radka

Já jsem chlapovi koupila k vánocům domácí vinotéku. Po konzultaci s odborníky jsem vybrala Dunavox a musím říct, že výběrem jsem se opravdu trefila. Doporučuju.

0
před 5 týdny Denisa

A kde jsi ji koupila? Jako na netu je spousta shopů a nevím, jaký vybrat, aby byl spolehlivý...

0
před 5 týdny žaneta

To můj přítel miluje hodinky, takže jsem si řekla, že je k jeho třicátým narozeninám mu pořídím nějaké kvalitní hodinky z https://www.hodinky-beny.cz/panske/. Nakonec jsem se rozhodla pro značku Longines a myslím, že jsem udělala dobře, protože byl přítel z hodinek přímo nadšen.

0
před 4 týdny Rikka

Ahoj holky, potřebuju poradit :) Chtěla bych nám s manželem koupit nějaký pobyt na Vysočině. Poznali jsme se tam a jezdíme tak každý rok. No a protože máme skoro vše projeté, budu ráda za vaše rady a postřehy, kam určitě zajet :) Díky moc.

0
před 4 týdny Stáňa

Děkuji za doporučení na e-kondomy, objednala sem tu pro přítele košilku a je zní hotovej

0
před 3 týdny Nikola

V e-kondomy také velmi ráda objednávám. Je to skvělý eshop s velkým výběrem

0
před 2 týdny Zdena

Nikolo jak odtud posílají zásilky?

0
před 2 týdny Nikola

Zdravím, poslali mi vše vždycky diskrétně já si tohle nemůžu u tohoto eshopu vynachválit

0
před 5 dny karkoolik

Čauky :) nevím, jaký je tvůj chlap, ale můj byl celkem nadšený z dárkové sady z https://www.belmonde.cz/ kde byl dřevěný motýlek, kapesníček a manžetové knoflíčky. Ale chápu, že ne každý chlap to ocení. Případně mají moc hezké dřevěné hodinky. Tak doporučuji mrknout.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 3


Přidat příspěvek