Dárky pro malé děti

0
před 4 roky Jaroslava

Ahoj, ráda bych si přečetla od vás pár typů na dárky pro děti ve věku 2-5 let :-) Velmi by mě to pomohlo. Děkuji

0
před 4 roky Mirinda

Ahoj, pro holku nebo kluka? U nás ted děsně frčí Igráček s rozšířeším Multi GO, deskami a výměnnými korbičkami. Mrkni sem http://www.efko.cz/igracek-multigo-12-traktor a mají i pro holky, třeba: http://www.efko.cz/igracek-auto-s-pinky-star IGráček je vhodný, až od 3 let, ale do té doby si můžou hrát s auty, měnit korbičky apod.

0
před 4 roky Jana

A co říkáte na rostoucí židličku amadeus - http://www.nabytek-amadeus.cz/zidle-klara-ruzova/5 Potěší to malou holčičku před první třídou?

0
před 4 roky Iva

Zajeďte do www.hamleys.cz v Praze, je jediné u nás a ve střední Evropě. A tam zaručeně vyberete.

0
před 4 roky Petra

Jano, určitě taková židlička malou uličnici a školačku potěší. :-D My jsme též kdysi dali stejnou židličku naší dceři na vánoce a vydržela ji doteď a to už je několik let. Fakt hodně dobré a hodně kvalitní židličky. Nejen, že vydrží, ale děti se na nich tolik nehrbí - je to fakt pravda. Jsem ráda, že jsme ji tehdy koupili a fakt se nemusíte bát, že by z ní dcera byla smutná. =) Naše fakt byla nadšená a to je celkem frfňa a jen tak něco ji nepotěší.

0
před 4 roky Jana

Fakt? tak to jsem strašně ráda, protože jsme už tu růžovou rostoucí židličku pořídili a máme ji připravenou na tento víkend jako dárek. Tak snad fakt bude nadšená. Já už jsem teda teď, protože se těším, až na ní bude sedět a konečně se nebude hrbit jako quasimodo. =)

0
před 4 roky Petra

Jo tak to bude mít dcerka nádherný dáreček a navíc ji vydrží celou školní docházku. Uvidíte, že bude nadšená a bude ráda vzpomínat na tenhle dáreček. =) Navíc se jí to teďka bude hodit na začátek školní docházky. =)

0
před 4 roky Makyna

Tam jsem byla, jak to otevřeli Ivo. Užili jsme si to celá rodina, hodně se mi líbí ta jejich filosofie s tím, že děti si hrají v obchodě.

0
před 4 roky Wendy

Kde si děti hrají v obchodě? Nějaký dětský koutek?

0
před 4 roky Pavlína

Zdravíčko maminky, zaujalo mě tady že tu řešíte ten rostoucí nábytek. Mě by jen zajímalo - nerozpadne se to když to furt budete měnit podle toho jak roste dítě?

0
před 4 roky Jitka

V tomto věku jsou asi nejlepší nějaké skládačky. Děti sice chtějí hračky, co vidí v televizi. Ale stojí to spoustu peněz a děti to přestane hodně brzy bavit. Našla jsem docela dobrý web s dřevěnými hračkami. Myslím, že by stálo za to se podívat. http://www.dvedeti.cz/

0
před 4 roky Kamila

no jo, to by ji sice maximálně potěšilo, ale neměla by pak celý rok na čem sedět. To já jí pořídím raději nádhernou židličku, která ji vydrží celou školní docházku a bude klid. =) mě samotné se sice nejvíce líbí ta růžová, ale chápu, že do budoucna bude nejlepší ta zelená, protože ta se může hodit i dospělému, kdežto růžová je strašně infantilní. =) http://www.nabytek-amadeus.cz/zidle-klara-zelena/26

0
před 4 roky Beeda

Ahoj, já bych skoupila nějakou stavebnici. Nejlépe ze stránky  www.cihlicky-pro-deticky.cz

0
před 4 roky Anna

Jé igráček je super, na trhu je dlouho. Kupovala jsem synovi k narozeninám k legu.

0
před 4 roky Kateřina

Jenže na trhu je možná dlouho, ale já ho viděla na www.efko.cz a vypadá dobře je o hodně vylepšený.

0
před 4 roky Anna

Tak to je jasný, od efko vypadá krásně. Takový roztomilý, mě připomíná malé děti v oblečení dospělých :)

0
před 4 roky Kateřina

Kolik jich doma máte? Já mám nějaké koupené na Vánoce a kupovala jsem i ty MultiGo různé korby.

0
před 4 roky Jitka

Já budu dětem kupovat rostoucí nábytek, který jim aspoň vydrží. Dcerka má 4 ročky a koupím ji židli i stůl. Když tak se podívejte na jejich webovky, je to nábytek Amadeus :) http://www.nabytek-amadeus.cz/

0
před 4 roky Nikča

Nábytek Amadeus si koupila kamarádka, má sice o trošku starší děti, ale říkala, že je plně spokojená. Děti se jí nehrbí a to je přesně to čeho chtěla docílit. :)

0
před 4 roky Markett22

Co takhle CIhličky pro dětičky? Mají výborné stavebnice

0
před 4 roky zuza2

Ahojky,
Hledala jsem hodně na internetu dárek pro mou 4 letou sestřenici, ale nevím jakou hračku vybrat je toho tolik a všechny jsou krásné.  Tak nevím až vyberu dám vědět kde jsem pořídila.

0
před 4 roky Eliška

Narazila jsem na skvělou hračku pro tříletého kluka, i za dobrou cenu
http://www.modadeti.cz/hracky/vzdelavaci-hracky/montazni-stavebnice-konstrukter-100ks.html  Jenomže mám doma sice kluka, ale skoro pětiletého - myslíte, že by se to ještě dalo? Máte někdo podobnou stavebnici a hrají si s ní i starší děti? Děkuji za odpovědi!

0
před 4 roky Nora

Můj syn miluje Mimony a všechno okolo nich. Na narozeniny jsme mu koupili nějaké plakáty a hrneček s obrázkem Mimoňů. Z jiného nám už nepije. :) Najít je můžete na této stránce: https://www.postershop.cz/search/?productsPerPage=99&limiter%5Bfulltext%5D=mimoni

0
před 4 roky Veronika

Co takhle si pronajmout nafukovací atrakci? Mohu ze zkušenosti říct, že je nadchneš a v klidu si vypiješ kávu :-))

0
před 4 roky Soňa

Potěšilo mne, že si maminky vyměňují názory i ohledně co koupit svým ratolestem. Já hledám i mladé babičky, abychom vykutily co koupit mým vnoučatům. Najdu další spřízněnou bábinku?

0
před 4 roky Jiřinka

Soničko, těší mne, že jsi se odvážila zeptat, já sice patřím mezi ty mladší babky, ale pověz máš kluky, či holky a kolik je jim roků?

0
před 4 roky Pavla

Ahojky, my jsme kupovali dětem k narozeninám kola odtud http://www.bikegallery.cz/detska-kola je jaro, bude léto... tak se budou hodit a děti se na nich vyřádí :)

0
před 4 roky Soňa

Holčičce Amálce je rok a půl a klučinovi budou už 4 roky. Amálka ještě tak tápe, ale Matěj má rád auta a staví stavby i z hrnců a pokliček.

0
před 4 roky Jiřinka

Pro kluka bych měla nápad něco s legem, můžeš dokoupit jakékoliv druhy, velikosti, dle barevnosti i dle cen. Můžete všichni navštívit různé veletrhy  nebo výstavy s legem, nebo jestli bydlíš v menším městě tak prodejnu. Většinou nyní již bývá v každém OC dětský koutek, tak někdo může být s Amálkou tam a zatím si s ní hrát než vyberete.

0
před 4 roky Soňa

Jiřinko, to fakt stojí za popřemýšlení. I u nás máme skvělé hračkářství. A co navrhuješ pro Amálku??

0
před 4 roky Jiřinka

Tady bych trochu zauvažovala. Matěj se bude vždycky radovat z hraček. Amálka by měla mít na babičku krásnou vzpomínku již od dětství. Navrhovala bych dětské holčičí náušničky a roztomilý řetízek.

0
před 4 roky Soňa

Už dávno jsem o tom uvažovala. Dcerka chce děti nechat pokřtít.

0
před 4 roky Jiřinka

No vidíš. Naušničky z chirurgické oceli s bílým kamínkem a zlatý křížek s řetízkem.

0
před 4 roky Soňa

Zrovna nemusím šetřit. Zajdu u nás do zlatnictví Stoch a prohlédnu si celou nabídku.

0
před 4 roky Jiřinka

Soničko, tak to k řetízku kup miniaturní briliantové náušničky a máš vybráno.

0
před 4 roky Soňa

Jiřinko, to jsou vážně dobré pobídky, lego či zlatnictví Stoch. Vybereme s dědou asi oboje.
Děkuji a zas někdy....

0
před 4 roky Šárka Mankovská

mrkněte tady. Věřím, že tady si nějaký dárek pro malé děti určo vyberete. https://www.tipa.eu/cz/drevene/c-1631/

0
před 4 roky Ivet.Mm

Pavlo když si udělám v bikegallery registraci, bude se mi ta sleva vztahovat i na dětské kolo nevíte?

0
před 4 roky Iva

Podle mě je výborným dárkem pro děti Motýlí zahrádky...Děti mají možnost vidět jak se z housenky pomalu stává krásný motýl...je to velice zajímavé a poučné..komu to příjde zajímavé tak zabrouzdejte tady :) https://www.iqhracky.cz/zive-motyli-zahradky/

0
před 4 roky Pavla

Dobrý den,ano mělo by to platit i na dětská kola:)

0
před 4 roky Zora

ahojky, s BikeGallery.cz mám taky zkušenost a je to tam tak, že po registraci se při každém přihlášení do eshopu ceny sníží o celých 5%

0
před 4 roky Anna

Mám už rok přítele a jeho neteř bude mít teď 3 narozeniny. Potřebovala bych poradit nějaký dárek pro ni, co by ji vydrželo..nejlíp nějakou hračku, se kterou by si fakt vyhrála

0
před 4 roky AnnaK

Moje sestra má dvojčata. Holku a kluka a oba jsou ve věku 2 let. Nemám vůbec přestavu o nějakém dárku pro ně. Potřebovala bych poradit něco co by je zabavilo na dýl

0
0
před 4 roky Andrejka

No já bych Vám mohla doporučit pro maličké BubaBloon. Jsou to nafukovací balónky pro ty nejmenší a zaručeně z toho budou mít radost..my to koupili nedávno a málá se s tím furt směje.

0
před 4 roky Eliška

Andrejko a kde bych ho mohla sehnat? Na netu, nebo někde v obchodě? kde by to bylo lepší?

0
0
před 4 roky luckyš

ahoj, chtela bych dcerku kontrolovat, kde se nachází, protože začala sama chodit do školy..nevíte jestli je nějaký jiný způsob kromě mobilní aplikace (mobil ji zatim kupovat nechci). diky moc

0
před 4 roky petr

já takhle kontroluju malou přes hodinky a je to super :)

0
před 4 roky luckyš

jako jak přes hodinky?

0
před 4 roky petr

přes takovýhle http://www.spyexpert.cz/gps-lokatory-pro-bezpecnost-deti/134-detske-smart-hodinky.html, je to pecka, nemužeme si to s manželkou vynachválit...

0
před 3 roky Inna

Máme rovnou zahradu, jak jsme koupili petanque a děti to baví

0
před 3 roky Anežka

Můj syn je zrovna v rockovém stádiu, koupili jsme mu kytaru a je z ní nadšený..hraje pomalu od rána do večera.

0
před 3 roky Linda55

moc krásné tipy na dárky jak pro malé děti, tak i pro ty větší, mají na www.tipa.eu. Já tam nakupuji dost často, vždy mě něco zaujme.

0
před 3 roky lamonida

Ahoj náš syn slaví v létě narozeniny a ráda bych ho někam vzala.Vůbec nevím čím mu udělat radost.

0
před 3 roky rjap

Vem ho do laserove areny.Tam se vyblbne kazde dite.Ja tam beru deti ,kdyz maji narozeniny a jsou spokojene.

0
před 3 roky lamonida

A kde to je atd?Vůbec mi to nic neříká.

0
0
před 3 roky lamonida

Vypadá to hodně dobře.Tam se mu bude líbit.Myslím,že se tam vyblbnu i já s přítelem.

0
před 3 roky Jana

No co třeba odrážedlo,..nebo jezdící auto na baterii?

0
před 3 roky Dana

Osobně jsme již pro koloběžku. Záleží jestli jsou dítku opravdu pouze dva roky nebo více. Dcera 3,5 let dostala tuhle http://www.sportovni-potreby.cz/tipy_na_vanocni_darky-kolobezka_alu_flex_3-218965168-332684854-rekreacni-sporty-inline-kolobezky-skateboardy/ a je naprosto spokojená.

0
před 3 roky Olinka

To jezdící auto na baterii je dobrý nápad..kde by se mohlo dát sehnat?

0
před 3 roky Lída

Kde v Praze seženu dětské kolo? Potřebovala bych obchod kde je výběr a kde mi poradí

0
před 3 roky Bětka

Za sebe vám můžu doporučit Bikegallery obchod. Dobře tam poradí a mají výběr

0
před 3 roky Anežka

Má někdo nápad na originální dárek pro předškolní děti, prosím? Vnoučatům chceme dát k narozeninám něco opravdu hezkého.

0
před 3 roky Tina

Co koupit dítěti, co už opravdu všechno má?

0
před 3 roky MIni

Těžko říct,..takové děti co mají všechno jsou většinou na hračky strašně vybíravé, tak při výběru good luck

0
před 3 roky Katka

Ahoj doporučíte mi tu někdo vhodný dárek pro 4 letou neteř?

0
0
před 3 roky Laura

Jeee, tak to je fakt super! Přemýšlíme, co koupit synovi k 2 narozeninám, tak tohle bude asi náš favorit.

0
před 3 roky Jana

Tak to je bomba křesílko, dá se koupit i v obchodě?

0
před 3 roky Zita

Babyplace má kamennou prodejnu v Ostravě na ul. Krmelínská .

0
před 3 roky Jana

Super, tak děkuji moc za tip. Mrknu na web.

0
před 3 roky Marika

Ahojky, Bětko objednávala sem před půl rokem pro našeho kluka kolo v Bikegallery a jsme sním moc spokojení, tam se dá opravdu koupit kvalitně

0
před 3 roky Petula

Originální dárky pro děti, ať už k narozeninám nebo jen tak jsou od firmy StepTwo. Prodává značku Step2, výroba v USA. My jsme brali dětem tabuli, která je přímo pro dva.

0
před 3 roky Martina

teď je hodně velký hitem motýlí zahrádky pro děti, kde si vypěstují svoje motýlky a můžou sledovat, jak se mění fáze jejich vývoje, mrkněte se na iqhracky.cz

0
před 3 roky Ivana

Dívala jsem se na stránky, a na jejich video, jak to funguje je to super, už to mám objednané :-)

0
před 3 roky Martina

Jo jo, určitě budou děti spokojené tak jako ty moje

0
před 3 roky Lora

Kupoval někdo mimo kol i oblečení na kolo v bikegallery?

0
0
před 3 roky Jiřina

Lolo já mám s bikegallery výbornou zkušenost, za sebe doporučuju

0
před 3 roky Lora

Máte z bikegallery i oblečení? Nejspíš půjdu na prodejnu a podívám se osobně

0
před 3 roky Jiřina

mám z tama hodně věcí na kolo, různé doplňky apod.. sportovní oblečení taky, spokojená jsem se vším

0
před 3 roky Lora

Jdu se tam zítra podívat na prodejnu, dívala jsem se v eshopu a myslím že si něco vyberu  ale potřebuju si to zkusit :)

0
před 3 roky jarin.marin

Ahoj potřebuji poradit co koupit dvouletému klukovi k narozeninám?

0
před 3 roky devaj

Nas malej miluje vlacky,takze u nas vedou vlacky.

0
před 3 roky jarin.marin

Jenže nechci nic drahýho,jelikož  jdeme na narozeniny ke známým.

0
před 3 roky devaj

Vsak ja take nekupuji drahe hracky,nas malej je tak trochu demolicni ceta,koupila jsem tento,myslim,ze cenove je velmi dobry https://www.bambule.cz/chuggington-masinka-s-vagonkem

0
před 3 roky jarin.marin

Tak ta cena je hodně dobrá a vypadá také moc dobře.

0
před 3 roky Julča67

Zdravím, pro kluky nebo pro holky? My jsme se teď synovci k 5. narozeninám skládali na elektrické autíčko - https://hrackyzadobrekacky.cz/elektricka-vozitka/audi-q7-s-24g-bluetooth-do-nova-palubni-deska-eva-kola - je k tomu i ovladač, kterým se dá kdykoli zastavit a celkově je to hrozně dobře zabezpečené, takže se nemůže nic stát :) Měli byste ho vidět, jakou měl radost :)

0
před 3 roky Anežka

Tak jsme pořídili také jednu z těch tabulí z eshopu StepTwo. Objednávka byla doručena rychle. A dětem se líbila. Myslím, že jsme vybrali dobrý dárek. :) A doprava byla navíc zdarma.

0
před 3 roky Andrea

Myslíte, že je vhodné dvouletému dítěti pořídit vláček ? S čím si hrají vaše dvouleté děti ? Malý bude mít  v září narozeniny a absolutně nevím, co mu mám koupit.

0
před 3 roky Marek

Dobrý den, hledám hračku vhodnou pro půlroční dítě poradá mí někdo?

0
před 3 roky Katka

Také jsem řešila podobný problém a pak jsem narazila na balonek Buba Bloon, je to pro děti od 4 měsíců, vyrobený ze zdravotně nezáadného materiálu.

0
před 3 roky Marek

Kde se dá koupit tento balonek? A kolik stojí prosím?

0
před 3 roky Líza

A to je jen čistá tabule, a nebo je k ní ještě něco? A je na křídy nebo i na ty fixy stíratelné?

0
0
před 3 roky Jiřka

Momentálně jsem koupila s docela velkou slevou pro mrnouse našeho kolo http://www.bikegallery.cz/detska-kola

0
před 3 roky Májka

Lízo, ta tabule je jak na fixi bílá, tak i magnetická. Dá se psát i křídami. A jsou k i písmenka, číslice a znaky.

0
před 3 roky Dita

Kromě tohoto kola jste Jiřko už něco objednávala v tom obchodu?

0
před 3 roky Gabča

A máte někdo zkušenosti s tímto eshopem s hračkami?? http://www.rajhracky.cz

0
před 3 roky Renata

Gabčo ano, objednávala jsem tam něco už asi 2x . Spokojenost. Jak s hračkami, tak s dodáním ;-)

0
před 3 roky Jiřka

Kupovala jsem v bikegallery jen kolo a helmu :-)

0
před 3 roky Dita

A takhle celkově jste se vším teda spokojená snimi?

0
před 3 roky Iveta

U nás frčí zvířátka, takze zoo je pro nás vždy dobrá volba. Bydlíme kousek od Olomouce, tak zoo Olomouc je naše oblíbená, ale dá se tam vyžít i s většími dětmi. My máme teda zatím malinké.

0
před 3 roky Jiřka

Jsem spokojená celkově s bikegallery :-)

0
před 3 roky Vivenka

Hned jsem mrkla na jejich stránky www.zoo-olomouc.cz, mají spoustu zajímavostí.  Jak znám své děti, budou chtít vidět a zkusit všechno.

0
0
před 3 roky Patina

My strávili v ZOO Olomouc moc hezký den. Je tam spoustu zajímavostí. Nám se velmi libili medvíďata baribalů.

0
před 3 roky Gabča

Renato děkuji za odpověd. Už jsem tam něco vybrala na i na Vánoce :-) Letos to chci mít s předstihem.

0
před 3 roky Kvitka

My jsme strávili v ZOO Olomouc celá rodina úžasný den. Viděli jsme spoustu zajímavostí a ještě jsme si stihli zahrát dobrodružnou hru.

0
před 3 roky Holubářová

Ahojky, kde je obchod bikegallery?

0
před 3 roky Zdeněk

Ahojky :) Hledám inspiraci a tak prosím o radu :) Chci malýmu koupit nějakou peknou stavebnici... Co myslíte, jaká by byla nejlepší? :)

0
před 3 roky malhostovice1

Ahoj rádi bysme koupili vnučce nějakou kvalitní láhev na hory aby ji v ní vydržel dlouho teplý čaj.Je jí 5 let pojede na hory první rok.

0
před 3 roky verca.broukk

Kup ji inteligentni termosku.Velmi kvalitni vec s detskymi motivy.Podivej se na www.inteligentni-termoska.cz

0
před 3 roky malhostovice1

Podívám se na to.

0
před 3 roky devaj

Také jsme loni kupovali dceři inteligentni-termosku.cz a maximální spokojenost.

0
před 3 roky Miška

Zdeňku, mrkn na tuhle stavenici http://www.magformers.cz/. Myslím, že by to mohlo být to, co hledáš :)

0
před 3 roky Klarys

Tak stavebnice Magformers je naprostá špička mezi kreativníma jračkama pro děti :) My ji máme a malej se nám od ní nehne :)

0
před 3 roky Kamča

My budeme kupovat pro děcka letos tuhle kuchyňku http://www.steptwo.cz/step2-detska-kuchynka-fresh-accents/ mají podobnou u babičky a je naprosto skvělá. Dokonce má zabudovanou i mikrovlnku a ta dělá zvuky. To se děckám moc líbí. Máme od stejné firmy po segře i zahradní domeček, má už asi 10 let a pořád krásný a plně funkční.

0
před 3 roky Jonáš

https://plus.google.com různé články na různá témata :)

0
před 3 roky Kamila

Jaký máte pro vaše prcky kuchyňky? Uvažujeme o nějaké kvalitní, aby něco vydržela. Ale nechci tu obyčejnou plastovou, ty sou děsně malinký a nelíbí se mi....

0
před 3 roky Haňule

My budem kupovat tu step2 byl tady na ni nedávno odkaz. Viděla sem ji u kamarádky doma, a mají ji už pár let a pořád je krásná.

0
před 3 roky Martina

Cavec. My jsme letos objednali neteři boby s volantem.

0
před 3 roky Lucka

No, tak tipů a nápadů je tady teda fůra :) Vše jsem si pěčlivě prošla a nejvíce mě teda zaujala ta stavebnice Magformers :) Tu teda určitě koupím :)

0
před 3 roky Helena

Jj Luci, ta je dobrá :) Taky jsem se na ni teď dívala a přijde mi to jako super věc pro prcky... Pohrají si a ještě se něčemu přiučí :)

0
před 3 roky Zorka

Holky, taky ji můžu doporučit. Doma ji nemáme, ale ve školce u nás ji mají a co tak vidím, tak děcka si s ní dost teda vyhrají :)

0
před 3 roky Jitka

Já jsem koupila synkovi k Vánocům nové superlehké kolo :-) doufám že z něho bude mít radost :-)

0
před 3 roky Aneta

A kde jste ho koupila? já nemůžu sehnat pro synka kolo lehší než 1 kg a vzheledm k tomu, že on má 24 kg, tak je to hodně velká váha proti jeho tělu

0
před 3 roky Jitka

Koupila jsem ho v Praze v obchodě https://www.cyklospeciality.cz/ jsou to specialisté na dětskou cyklistiku

0
před 3 roky Radka

Lucko, pro jak staré děti ta stavebnice je?

0
před 3 roky malhostovice

Také máme inteligentní termosku s pítkem a jsme s ní velmi spokojeni.

0
před 3 roky Markéta

Tak jsem se dívala na ty kola a zaujalo mě i to dřevěné odrážedlo od Cyklospeciality, to už se jen tak nevidí

0
před 3 roky jarin.marin

Náš synek má také tu termosku a je s ní strašně spokojenej.Koupil jsem mu ji na www.inteligenti-termoska.cz

0
před 3 roky Klárka

My budeme kupovat pro dceru lampičku do pokojíčku. Miluje sovičky, tak dostane se sovičkama.

0
před 3 roky Šája

Taky sháním nějakou pěknou lampičku se sovičkama, ale nic se mi nelíbilo. Kde budeš kupovat?

0
před 3 roky Helena

Holky, samozřejmě sháním na poslední chvíli, že...jak je to s doručením do vánoc u stavenice Magformers? Stihnu to ještě? :(

0
0
před 3 roky Radka

Heleno, určitě :) Když objednáš do 10 hodin 20.12., tak ano...pak je jen k vyzvednutí na prodejně :) Takže čas máš :)

0
před 3 roky Jiřina

Já jsem letos koupila malé kosmetiku - kvalitní samozřejmě. Koupila jsem parfém a krémy :)

0
před 3 roky Helena

Tak jo, díky moc :) stavebnici jsem objednala a malej z ní měl neskutečnou radost. Já jsem věděla, že ho nadchne, ale že až tak :) Úplně jsem koukala...:) Moc děkuji za rady!

0
před 3 roky Žofka

Nazdárek. Pěkné hračky pro inspiraci najdete - případně zakoupíte na https://www.mamo-tato.net/

0
před 3 roky Slai1

Připravili jsme vám průřez nabídkou a segmentem, který nakupuje zajisté velmi ráda každá maminka. Ukážeme vám krátkou ukázku, jaké krásné dokáží být dětské oblečky. Vybrali jsme ty nejlepší a nejkrásnější v každé cenové hladině. http://www.detskekoberce.sk/detske-povleceni/

0
před 3 roky Slai1

Kvalitní bavlna s pestrými barvami, kde právě kvalitní zpracování zaručuje trvanlivost barev a vzorů na dětském povlečení. Dalším společným znakem pro dětské povlečení je oboustranný tisk. Z jedné strany je krásný vzor nebo motiv a na zadní straně je kvalitní žíhaná barva. http://www.detskekoberce.sk/detske-povleceni/

0
před 3 roky Alžběta

Jednou za měsíc si na zahradu pro své děti pronajmu skákací hrad od společnosti http://www.happytimes.cz/nafukovaci-atrakce/ Děti se krásně vyřádí a já si udělám s kamarádkou dámskou pohodičku u kávy a čtení časopisů.

0
před 3 roky lenka B.

Ahoj, nějakou inspiraci najdete tady - http://123market.cz/darky-a-hracky-874. nakoupila jsem tam dost dárků na Vánoce a vše proběhlo v pohodě. zboží mi došlo do 2 dnů. Synkovi jsem pořídila takový set s dětským nářadím a pořád teď něco opravuje :D

0
před 3 roky Natalie

Co tu ještě nezaznělo, tak nějaké kreativní potřeby pro děti :)

0
před 3 roky Žanet

Hračky pořídíš také na https://www.mamo-tato.net/ a nejen hračky. Já si tu třeba koupila celou miminkovskou výbavičku :-)

0
před 3 roky Lidka

Pastelky, fixy, vodovky... :)

0
před 3 roky Dana

Ahoj co koupit pro chlapeška 6 let k narozeninám?

0
před 3 roky Jana

Já jsem kupovala synovi, měl 6 let dětské kolo odlehčené Frog, podívejte se na https://www.cyklospeciality.cz/

0
před 3 roky Dana

Dívala jsem se na ta odlehčená kola frog a vypadají pěkně, a váha také super, kde mají pobočky?

0
0
před 3 roky Karla

Docela pěkné hračky mají zde https://yeselektro.cz/3116-hracky-pro-nejmensi mrkni a třeba něco vybereš :-)

0
před 3 roky Veronika

Tak my jsme koupili našemu 3 letému synovi tedka tuto koloběžku http://lalalukids.com/cz/kategorie-produktu/mm0007-detail

0
před 3 roky Simona

Hele a jak se vám osvědčily Montessori hračky ? Chtěla bych něco takového chytřejší pořídit dcerce, ale nejsem si tím moc jistá jeslti si s tím bude umět vyhrát.

0
před 3 roky Rybka

Veroniko tyjo ta vypadá dobře. Je asi kvalitní, že? Právě vybírám také, pro prcka 2,5 roku...tak možná že do takové bych šla také.

0
před 3 roky Veronika

Jj je právě že :) je skvělá, vydrží. Ta kvalita je znát.

0
před 3 roky Petra

Já jsem s dětmi pro jeden článek testovala elektrická autíčka, takže po dopsání jedno elektrické auto zůstalo dětem jako dárek a nechtějí s nim přestat jezdit. Zde jsou vypsaná: http://oritech.cz/nejlepsi-elektricke-auto-pro-deti-2018/ Snad vám to někomu pomůže s výběrem. :-)

0
před 3 roky Alča

A jak je Simčo dcerka stará ? Mandala Montessori nabízí široký výběr hraček různě věkově rozdělených :)

0
před 3 roky Simona

Dcerka bude mít dva roky. Doma má snad všechny hračky, kromě tady těch skládaček a hlavolamů co jsem se dívala, tak právě přemýšlím, co z toho pořídit.

0
před 3 roky Alča

Podívej se na jejich stránky a určitě něco vybereš :) http://mandala-montessori.eu/en/

0
před 2 roky Martin

Co budete kupovat dětem za vysvědčení?

0
před 2 roky Marek

Já mám vymyšlené dětské kolo, myslím, že na léto to je super dárek.

0
před 2 roky Jarka

Já jsem koupila synovi dětské odlehčené kolo WOOM https://www.cyklospeciality.cz/detska-kola/

0
před 2 roky donaaa

Já mám pro naše děti vždy spíše praktické dárky. Naposledy jsem jim koupila dětské boty superfit na https://www.obuvcipisek.cz/znacka/superfit/ za což mi poděkují, až jako starší, kdy si uvědomí, že je paty nebolí právě díky tomu, že měli kvalitní obuv.

0
před 2 roky Martin

To odlehčené dětské kolo není vůbec špatný nápad, díky za tip :-)

0
před 2 roky Marika

Co nějaký pěkný dětský batůžek? https://www.nejkufry.cz/detske-tasky-a-batohy/

0
před 2 roky Karla

Taky jsem kupovala hračky z mandala montessori a malý si nehraje s ničím jiným. přijde mi, že tady ty hračky jsou takové všstrannější a dítě si s nimi víc pohraje než s plyšáky a panenkami

0
před 2 roky Miroslava

tak ono hlavně se zaměřují na motoriku dítěte, což je super :)

0
před 2 roky Karla

To je taky pravda .. já mám sice ročního prcka, ale i tak je vidět, jak se snaží ty věci skládat do sebe trošku nad tím přemýšlí :)

0
před 2 roky HankaREz

My kupovali k narozenimám našemu klukovi dětské kolo. Má ho už dva měsíce a celkem dobře už na něm jezdí.

0
před 2 roky Hedvika

Ahoj ráda bych koupila pro naše malé děti nějaké pěnové puzzle?Vím,že by se jim líbily a pořád by je skládaly.Kde nějaké dobré koupím?

0
před 2 roky Tifany

Mrkni se na www.penovepuzzle.cz  Je tam velký výběr české firmy.Mají opravdu kvalitní hračky pro malé děti.

0
před 2 roky Bára

Také jsme je dětem kupovali.Máme je doma už dlouho a jsou vážně kvalitní.

0
před 2 roky Krejčová

Můj syn chce strašně moc nějakou dětskou peněženku, viděl u kamaráda takovou tu obdélníkovou na suchý zip nevíte kde se to dá sehnat?

0
před 2 roky Majka

Naše dcera je dostala minulý rok na narozeniny od babičky a každý den si na nich hraje.Hodně toho už zažily a jsou pořád jako nové.

0
před 2 roky Sedláková

Krejčová: Máte na mysli tyhle peněženky? https://www.nejkufry.cz/detske-penezenky/

0
před 2 roky Romana

A co říkáte na různé hudební hračky, třeba tohl piánko je vyloženě sladké :-) https://www.najdihracku.cz/produkt/teddies-pianko-klavir-drevo-0164023/ ach jo, já měla jednoho medvídka a jednu panenku, teď je toho tolik :-)

0
před 2 roky Irena

Doma máme oblíbené hračky od mandaly nejví momentálně frčí tahací krokodýlek a zvířátka :) která se učí malá poznávat a dělat zvuky :) https://mandala-montessori.eu/en/

0
před 2 roky Hana

Ahoj všem, také mě pořád nebaví vymýšlet nějaké dárky, navíc každý už vše má a co kdo potřebuje si stejně během roku průběžně koupí.. Ráda dávám originální dárky a s tím mi vždy pomůže tato stránka https://www.darkysradosti.cz .. poslední dobou vybírám už jen tady a nikde jinde :) takže za mě velký palec nahoru.

0
před 2 roky Hana

Ahoj všem, také mě pořád nebaví vymýšlet nějaké dárky, navíc každý už vše má a co kdo potřebuje si stejně během roku průběžně koupí.. Ráda dávám originální dárky a s tím mi vždy pomůže tato stránka https://www.darkysradosti.cz .. poslední dobou vybírám už jen tady a nikde jinde :) takže za mě velký palec nahoru.

0
před 2 roky Lenka

Nevím, jestli to tu někomu pomůže, ale třeba ano. Já se letos při nakupování dárků rozhodla, že zkusím takové ty slevové portály. Docela mě překvapilo, že jich je tolik. Například pro děti jsem většinu dárků koupila přes https://www.slevoslav.cz/ Podařilo se mi tam sehnat ale i něco pro manžela. Mají toho tam opravdu hodně, tak zkuste mrknout. :)

0
před 2 roky Beda

Hele, já na netu. A to jako výhradně, protože tam je největší výběr a hlavně ceny úplně jinde, než v kamenné prodejně. Jinak můj oblíbený je https://www.babyplace.cz/.

0
před 2 roky Alena

Darkem pro maji alou byl konecne dobry vyber sourkome skolky, v te predesle byla opravdu nestastna :-(

0
před 2 roky Janina

No, taky se to da povazovat za dobry darek, a jestli jsi vybrala soukromou skolku, takti jiste v budoucnu podekuje! :-)

0
před 2 roky Alena

No samozrejme, jak jinak :-) s durazem na anglictinu, ta se v dnesni dobe pouziva snad vsude, hlavne pak tedy v zamestrani ji vyzaduji, takze je dobre jiucit uz od malicka.

0
před 2 roky Janina

Jo s tou anglictinou mas pravdu! A je dobre ohybat proutek dokud je mlady, jak se rika :-)

0
před 2 roky Dana

Tak to detem date nejvetsi darek do budouciho zivota :-) ani o tom nebudou vedet, jiste vam ale v budoucnu podekuji, agnlictina je v dnesni dobe hodne dulezita.

0
před 8 měsíci Alice

Ahoj já vůbec  nevím co koupit na Vánoce pro našeho malého prcka.Má už 3 roky.

0
před 8 měsíci Eliška

Já jsem našemu malému chlapečkovi koupila kostky na hraní.Strašně rád něco staví.

0
před 8 měsíci Anetka

Moc super tipy. Máme čtyřletého syna a před nedávnem měl narozeniny. Dost dlouho jsme přemýšleli, protože nám připadá, že nemá zrovna moc zájmů. Nakonec jsme mu koupili fakt super autíčko na ježdění, ale museli jsem si na něj vzít půjčku, finanční situace je teď špatná. Udělalo mu ale fakt radost, takže to za to stálo. Půjčku jsme vzdali přes tento web https://www.hyperfinance.cz/pujcky/pujcka-15000/

0
před 8 měsíci Alice

Co má tvůj chlapeček doma za ty kostky?Ráda je našemu prckovi také koupím.

0
0
před 2 měsíci Edita

Zdravím syn bude mít 3 roky a přemýšlím co mu koupit, máme spoustu hraček po starším synovi.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek