Darování vajíček

0
před 2 roky Ilona

Pěkný den, mám dotaz na ženy. Chtěla bych se zeptat na váš názor na darování vajíček? Byly jste někdy darovat? A jak se vůbec na celý proces tváříte, co si o něm myslíte?

0
před 2 roky Soňa

Ilono, mě se celá ta myšlenka moc líbí. Kamarádka nemůže mít děti a vím, co je to za trápení. Proto jsemse rozhodla pomoci neplodným párům a šla vajíčka darovat. Byla jsem darovat v https://www.ivf-zlin.cz/ a tu kliniku bych doporučila všem. Krásně se o mě postarali.

0
před 2 roky henrieta

Soni, jak dlouho od první náštevy jsi šla na samotný odběr? jak douho to trvalo?

0
před 2 roky Magda

Já když jsem se rozhodla na odběr jít, věděla jsem taky spíš obecné informace. Ale na první schůzce na klinice mě o všem informovali i mi odpověděli na otázky, co jsem měla. Pokud chceš vědět něco víc, mrkni semka https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek Odběr u mě probíhal cca 15minut, byla jsem ucpaná, pak jsem si chvilku pospala a ani bolesti jsem neměla. Je to opravdu v pohodě.

0
před 2 roky Soňa

U mě odběr byl taky asi na tu čtvrthodinu a šla jsem na něj asi po 2 týdnech nějak, přesně nevím už. Ono při poslední kontrole ti odběr naplánují, přece jen je každé tělo jiné a jinak reaguje na hormony. A bolest po probuzení bych přirovnala k menstruačním bolestem, takže se to dalo vyržet. Akorát stejně jako Magda jsem celý den prospala. Ale byl to příjemná spánek :-).

0
před 2 roky henrieta

Takže chápu dobře, že celý koloběh trvá 2 týdny? Ať vím orientačně, jak dlouho se budu šetřit.

0
před 2 roky Soňa

Myslím, že já jsem měla něco přes dva týdny, ale je to individuální. Chodíš na kontroly a podle toho, jak ti hormony působí na tvorbu vajíček se naplánuje odběr :-). Každý je trochu jiný, znáš to. Není to extra velké omezení, jen to není na úplně velké sportování...Ale plavat a tak můžeš.

0
před 2 roky henrieta

To je přijatelná doba, čekala jsem mnohem delší. Maličko obavy jsem měla z hormonů, ale na stránkách ivfka zlín mají i přimo informace pro dárkyně, kde všechno, co mě zajímalo mají vypsané.

0
před 2 roky Soňa

Tím, že tě hlídají a jsou pořád na telefonu nemusíš mít vůbec strach, když by cokoli, hned pomůžou. Ale strach je fakt zbytečný. Já jsem se taky trochu bála, ale ted vím, jak je to zbytečné. Určitě půjdu v budoucnu zase, teď jsem měla nějaké zdravotní problémy, ale darování mi přijde opravdu skvělá možnost pomoct. Kamarádka, co vajíčka potřebovala mi v tomto směru otevřela oči. Díky dárkyním se může někdo další radovat z mimča, což je paráda. Život bez dětí je prázdný <3

0
před 2 roky henrieta

Přesně tohle si myslím i já. Mě to nic neudělá a ostatním to pomůže. Děti jsou nenahraditelné :).

0
před 2 roky Janča

A kde jsi byla darovat?

0
před 9 měsíci Meghan

Ahoj, já jsem darovat byla :) Na https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek jsem registrovala přes jejich formulář. Potom mě z kliniky zavolali a naplánovali se mnou schůzku, kde mi všechno vysvětlili. Vzali mi krev, aby zjistili, zda jsem v pořádku a můžu darovat. Před samotným darováním naplánovali stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila.

0
před 8 měsíci Pavlína

Meghan, jak bys to darování popsala? Jako myslím co do pocitů... Bolelo to?

0
před 7 měsíci Jenny

Aha, moc díky za doporučení IVF kliniky Zlín. Jen ještě prosím o info... Prosím tě a jak to darování probíhá?

0
před 6 měsíci Kajka

Jj, byla jsem tam, ale doporučuju kouknout na https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Tam máš celý proces krásně popsaný. Sama jsem se podle toho rozhodovala.

0
před 5 měsíci Nikola

A jak se k nim objednám? Stačí telefonicky, nebo musím jít osobně domluvit nějakou schůzku?

0
před 4 měsíci Lilek

Nikolo, když se podíváš na jejich web, tak tam najdeš veškeré info. Tady ti to posílám https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Prvním krokem je vyplnění dotazníku a oni tě pak budou kontaktovat. Je to jednoduché a docela rychlé :) Snad ti to pomůže :)

0
před 3 měsíci Emilka

Moc moc díky Lilku... to jsem nevěděla, že se dá vše vyřídit takto online a nikam nemusím nebo nemusím volat, to mi hodně ulehčí. Ale zeptám se ještě - jak ten proces probíhá?

0
před 2 měsíci Benny

Na netu je to všechno popsaný. Počítej tak ty 3 měsíce od první návštěvy :) Budeš dostávat hormony, aby byla vajíčka zralá a mohli ti je odebrat.

0
před 2 měsíci Jarka

Holky potřebuji pomoct.. nevíte kde nechat udělat testy otcovství v téhle nepříznivé době?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek