Děti a lyže

0
před 4 roky Marta

Dobrý den v kolika letech myslíte, že je nejlepší učit děti na lyže?

0
před 4 roky Alex

Já bral svoje dítě když mělo 3 roky, ale předtím jsem s ním byl na tenažeru teda, baych viděl, jestli to má smysl

0
před 4 roky Marta

A kde na trenažeru? to jsem ještě neslyšela

0
před 4 roky Alex

Podívej se tady http://freestylekolbenka.cz/, není to ani moc drahé ten trenažer

0
před 4 roky Marta

Tak jsem tam byla, a super Honzíkovi to moc šlo, takže s ním můžu vyrazit na sjezdovku :-)

0
před 4 roky Pavla

Syna jsme poprvé na lyže postavili ve 4 letech, ale někteří už to prý zvládají od 3. Hodně záleží na dítěti, každé je jiné. Četla jsem o tom pěkný článek http://maminky.eu/deti/lyzovani-s-detmi/.

0
před 3 roky Radim Válek

Ahoj já měl taky dilema v kolikati letech můžu děti nutit učit se nějak lyžovat a stát na svahu. Začali v 4 letech. Kámoš mi doporučil maxxtracks simulátor ve freestylekolbenka. http://www.freestylekolbenka.cz no a napřed jsem si to šel zkusit na hoďku sám a pak s dětma. Nejdřív měli strach, ale pak jim to šlo krásně. Pak jsme jeli už normálně na hory tady v Česku a šlo jim to pak i na normálním sněhu :-) Takže tak no.

0
před 3 roky Martina

Jaký máte nosič lyží na auto? a kolik lyží do toho upnete?

0
0
před 3 roky Martina

A zahrádku na škodu fabii?

0
0
před 2 roky Anička0258

Já jsem s dcerou začala jezdit na lyže až když jí bylo 5. I tak mi přišla na těch lyžích taková malá. Na sjezdovce je hrozný frmol, tak se o ni dost bojím i teď a to už to docela dobře zvládá. Přesto ale pořád jezdí s lyžařskou helmou, kterou jsem kupovala zde: https://www.heliasport.cz/ , abych měla větší klid.

0
před 5 měsíci Sara

Ucite deti sami a nebo jej davate do nejakych kurzu? Jak jste pak v takovych kurzech spokojeni? Nauci se deti poradne lyzovat?

0
před 5 měsíci Karolína

Na kurzu se mi deti naucili bajecne lyzovat, sport-kids.cz, sami s manzelem jsme na to byly kratky!

0
před 5 měsíci Sara

Jo ono to tak nekdy byva no, decka neposlouchaji a ni se nenauci. Na kolik vas takovy kurz vyšel, jestli se muzu zeptat..?

0
před 5 měsíci Karolina

Byl to necely tyden a na 2,5 tisice ale ty penize zato rozhodne staly!

0
před 5 měsíci Sara

Jo to mi prijde adekvatni vzhledem k tomu ze jsou tam profici, uz sjem si o nich neco zjistovala sport-kids.cz/krouzky-a-sportovni-kurzy/

0
před 4 měsíci Eva

Já se třeba našeho malého snažila naučit lyžovat minulý rok, když jsme byli na horách, ale vůbec ho to nebavilo. Asi je na to ještě moc malý. Přemýšlím tedy, že až na hory pojedeme začátkem příštího roku, tak mu spíš koupím nějaké boby. Na těch se určitě dokáže vyřádit. Zrovna se tu po nějakých dívám a dost se mi líbí třeba ty, co mají tady: https://www.boby-detske.cz/

0
před 2 měsíci Tereza

Snad nevadí, že se podělím, ale myslím si, že to je teď docela aktuální téma. Před časem jsem narazila na jeden článek, který se týká převážení lyžařského vybavení v autě: https://www.autopujcovna-cb.cz/lyze-jako-zbran-vite-jak-spravne-prevazet-zimni-sportovni-vybaveni/ Musím uznat, že tam mají spoustu zajímavých a hlavně užitečných informací. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 7


Přidat příspěvek