Dětský nábytek

0
před 3 roky Michala

Mohla bych poprosit o inspiraci, kde sehnat pěkný dětský nábytek jako skříně, komody a přebalovací pultík ?

0
před 3 roky Alena

My jsme tohle vybavení kupovali přes Malvík. Sice nejsem z Prahy, ale objednávala jsem vše z těch jejich stránek www.malvik.cz

0
před 3 roky eliska

Zajed se mrknout do sconta nabytek, my tam s pritelem vybavili nasemu synovi komplet pokoj za super cenu :) 

0
před 3 roky Michaela

Zalezi ale presne co hledas, kdyztak koupis po kouskach :) 

0
před 3 roky Slai1

Nejlepší dětské koberce do pokojíčku zakoupíte cez http://www.detskekoberce.sk/detske-koberce-pro-deti/

0
před 3 roky Michala

Na sconto a ikeu jsem docela zanevřela, protože jsem s tím jejich nábytkem nebyla nikdy spokojená a chci pořídit něco kvalitní, aby to nevrzalo a já to nemusela ničím podkládat, aby se to nezhroutilo. Dívala jsem se ale na eshopu malvíka, protože nemám možnost se dostat do Prahy, tak to vidím docela nadějně.

0
před 3 roky Dana

malvík má moc pěkný ten dětský nábytek a s ikeou se to vůbec nedá srovnávat, v ikei člověk pořídí levně, ale na chvíli

0
před 2 roky Alexandra

Ahoj Miško :) Moje dcera má nábytek ikea, ale matraci má od Picaso Manufactury. Nechtěli jsme levnou matraci, která se po roce zničí. Doporučuji mrknou na jejich web, teď mají i akce 1+1 :) A přikládám i zajímavý článek o rekonstrukci dětského pokoje- https://www.picaso-m.cz/zajimave-clanky/prekvapte-deti-zmenou-jejich-pokojicku-/

0
před 2 roky Radka

Ahoj. Jestli mohu doporučit, tak my jsme většinu nábytku do pokojíčku naší malé kupovali tady: https://www.svis.cz/nabytek/detsky-nabytek Mají tam celkem velký výběr, takže si myslím, že tam najdeš přesně to, co potřebuješ. :-)

0
před 2 roky Sash

Ahooj, jestli kupujete i matraci, nebo jiné lůžkoviny, pak doporučuji Picaso Manufactury- https://www.picaso-m.cz/detske-luzkovinymy jsme velice spokojení. Dítě potřebuje kvalitnou matraci a tyhle určitě jsou :)

0
před 2 roky Libor

Zdravím. Já před pár dny hledal na internetu inspiraci jak zařídit pokojíček naší dcerce a při hledání jsem narazil na tento zajímavý článek: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek Je tam dost užitečných informací, třeba se to někomu bude také hodit. :)

0
před 12 měsíci dana

Taky jsem měla dost velký problém s tím najít dceři do pokojíčku nějaký pěkná nábytek, a tak jsem to radši přenechala odborníkům z http://www.pwinterier.cz/ , kteří naší malé udělali opravdu krásný a útulný pokoj.

0
před 12 měsíci Tereza

Za mě taky určitě Sconto. Mají tam moc pěkný nábytek i spoustu "blbůstek" pro děti, mrkněte třeba na tohle: https://www.letakytentotyden.cz/sconto/aktualni-letak-od-10-04-2019?page=14 Ať už sháníte klasický nebo přesně něco specifického, myslím si, že se tam dá zařídit super kompletní pokojíček :-)

0
před 4 měsíci Hana

Ahoj. Snad nevadí, že se taky podělím. Já před pár měsíci sháněla svému malému nějakou knihovničku do pokojíku... Prošla jsem docela dost obchodů a nakonec jsem se rozhodla ji objednat přes internet - vybrala jsem tuto: https://www.emako.cz/detske-satni-skrine/atmosphera-createur-d-interieur-skrinka-na-knihy-pro-deti--dreveny-regal--bily-regal--bily-regal-na-knizky--police-do-detskeho-pokoje--bila-skrinka-2/ Mimochodem, ten obchod můžu jedině doporučit. Co se dětského nábytku týče tam mají opravdu velký výběr.

0
před 4 měsíci Martina

Podle čeho bych mohla vybrat kvalitní křeslo k počítači pro syna? dokážete mi prosím někdo poradit? aby si nekazil záda, když už u toho sedí půl dne?

0
před 4 měsíci Markéta

Pořídila jsem na Vánoce na radu syna od známého originální a kvalitní hráčské křeslo, není úplně levné, ale je kvalitně sestavené tak, aby na něm bylo sezení co nejvíce zdravé.

0
před 4 měsíci Martina

Originální hráčské křeslo? kde jste ho pořídila? a kolik tak stojí?

0
před 4 měsíci Markéta

Kupovala jsem ho v Praze na prodejně https://www.kancelarskezidle.com/zidle/dxracer, mají ale pobočky i v Brně, Rožnově p.R, a Ostravě.

0
před 4 měsíci Jarmila

Ahoj ráda bych koupila dětem do pokojíčku nějakou židli k pc

0
před 4 měsíci Olga

Zkus se podívat na internetu.Třeba do nějaké diskuze a tam něco vybereš

0
před 4 měsíci Jarmila

Ráda bych zašla osobně do nějakého obchodu než se dívat na něco na internetu

0
před 4 měsíci Olga

Podívej se na kancelařské židle.Velice dobrý výběr a mají také obchody v Praze a v Brně.Je to tam samý odbnorník a rádi ti poradí.

0
před 3 měsíci Alena

Ahoj kde bych koupila dceři nějakou kvalitní židličku do pokojíčku?

0
před 3 měsíci karelhudec444@

Dobrý den, my máme doma většinu nábytku z IKEA. Design a zpracování nám vyhovuje. Vestavěné skříně nám dělal místní truhlář a ostatní, převážně dětský nábytek nakupuji na internetu, vybírat můžete třeba zde: https://www.bembo.cz/katalog/detsky-pokoj-nabytek/

0
před 3 měsíci Lenka

Asi v nějaké speciální prodejně s nábytkem a nebo třeba na internetu.

0
před 3 měsíci Alena

Vůbec si nevím rady.

0
před 2 měsíci Lenka

Dobrý obchdo s takovými věcmi je www.kancelarskezidle.com

0
před 2 měsíci Veronika

Ahoj, mrkněte se na https://www.hmnabytek.cz/ . Mají nádherný nábytek do celého bytu. My jsme tam zatím vybrali jen nábytek pro syna do pokoje, ale ještě zvažujeme novou postel do ložnice. Do dětských pokojů nabízejí celé sestavy, takže si tak syn mohl snadno vybrat, jak by se mu líbilo, když by vypadal jeho pokojíček.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 1


Přidat příspěvek