Different

0
před 6 měsíci Nikola

Holky, nakupovala některá z vás trička na shopu https://www.different.cz? Jak jste byly spokojené?

0
před 5 měsíci Rita

Ahoj, jasně. Hlavně boty a kabelky. Výběr tam mají senzační. Doporučuju určitě mrknou a nakoupit. Budeš spokojená.

0
před 4 měsíci Petty

Já tady nakupuju moc ráda. Je to osvědčený shop. Mají senzační nabídku značkových doplňků. Hlavně kabelek, z toho jsem nadšená.

0
před 5 týdny Mia

Ahojky, já vím no… Dneska je těch shopů celá řada, ale já jsem si oblíbila e-shop different. Nakupuju tam hlavně doplňky, ale na léto jsem si tam koupila i boty a pokojenost.

0
před 5 týdny Petulka

Osobně ten different taky mohu jenom doporučit. Je to shop, kde mají teda hodně velikou nabídku, takže si určitě vybereš a navíc nabízejí jen kvalitní věci.

0
před 5 týdny Enny

Já na https://www.different.cz nakupuju docela pravidelně. Mají totiž v nabídce kvalitní značková trička, takže tam nakupuju ráda. Hele, sedí dobře. Zatím jsem neměla problém, že bych třeba musela měnit nebo tak. Ale pokud by ti nesedla velikost, tak se to dá vyměnit, bez obav :)

0
před 5 týdny Lajla

Tady z toho eshopu objednávám hlavně melissky a zaxy, protože mají opravdu velký výběr a  kolikrát ty slevy co na ně mají tak to bych byla hloupá, kdyby je tam nechala :)

0
před 3 dny Dana

Objednávám taky tady z toho eshopu, protože mám jistotu, že jde o značkové originální věci a hlavně mají vždycky velký výběr z nové kolekce, je pravda, že je potřeb si to hlídat, jinak je to pryč, ale je to fakt jeden z mála eshopů, na kterém si toho člověk vybere fakt dost.

0
před 3 dny Baru

Holky, kupovala jste na tom www.different.cz některá pánskou brašnu přes rameno? Jakou kvalitu nabízejí?

0
před 3 hodinami Dana

Jelikož mají jenom značkovou módu, tak nemusíš mít vůbec strach. To co nabízejí jsou kvalitní kousky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek