Dluhy...?

0
před 2 roky Julie

Ahoj všem, mám dotaz… Docela nás doma začínají sužovat dluhy. Začínáme probírat kdeaké možnosti a docela nás zaujalo řešení prosřednictvím zpětného odkupu nemovitostí. Zkušenosti?

0
před 2 roky Jiřina

Ahoj, tak přesně s touto situací mám své zkušenosti. Za mě e to velmi vhodný způsob řešení. Šla jsem do toho se společnstí http://www.nemovitostnaleasing.cz a jsem opravdu hodně spokojená.

0
před 2 roky Alžběta

je tu někdo kdo má zkušenosti se společnosti Kruk?

0
před 2 roky Jakub

mám u nich podepsaný splátkový kalendář, už pul roku jim splácím hříchy minulosti.

0
před 2 roky Tamara

Zdravím, neuvažovali jste třeba o refinancování, případně konsolidaci půjček? Mohli byste tak splácet všechno najednou a ještě dostat nižší splátky. Taky mě napadá někde utnout nějaké zbytečné výdaje nebo prodat nějaké věci, co už nepotřebujete. V krajním případě byste to mohli vyřešit zase půjčkou, například tady - https://www.ferovepujcky.cz/pujcky-bez-ruceni - můžete vybrat celkem výhodně i bez ručení, ale tím byste se mohli zahrabat ještě hlouběji, takže bych to na vašem místě asi neriskovala.

0
před 2 roky Robert

Poradíte mi prosím od koho se nejvíce vyplatí konsolidace půjček?

0
0
před 2 roky Tatiana

povedlo se ti s tím nějak poprat? Jak jsi to řešila?

0
před 2 roky Hajana

ono v podstatě Kruk je taky vymahaci společnost. Ovšem s hodně vstřícným přístupem.

0
před 2 roky Eva

Já jsem řešila sloučení půjček a pořád jsem nemohla vybrat kam jít, nakonec jsem to srovnala přes srovnávací portál Ušetřeno a to mi hodně pomohlo.

0
před 2 roky Karel

Také jsem potřeboval vyřešit konsolidaci a díky srovnávacímu portálu se to dělá opravdu dobře, vše zařídí a já jsem se nemusel o nic starat.

0
před 2 roky Daniel

Tak jsem to zkoušel pro vyhledání levnějšího povinného ručení a opravdu se to vyplatí budu platit o 1500 méně.

0
před 2 roky Karel

Já jsem se díval na srovnání půjček přes jejich kalkulačku a opravdu se to vyplatí, na takové podmínky se člověk jen tak nedostane.

0
před 2 roky Hedviga

je to sice výhodné, ale stejně se bojím….už jednou jsem se dostala do problému a nerada bych to řešila znovu

0
před 2 roky Martinka

hlavně aby jste pak neměli problémy se splácením

0
před 2 roky Oxana

myslíte si, že v dnešní době ještě existuje věřitel, s kterým by se člověk domluvil bez sebemenších problému?

0
před 2 roky Karel

Já jsem byl v exekuci a hrozila mi dražba našeho bytu, nakonec jsem se domluvil v realitní kanceláři https://www.edoxreality.cz/, která vyplatila exekuci a byt se prodal normálně, takže ne v dražbě pod cenou.

0
před 2 roky donlabuznik

Ahoj, dluhy bych určitě nepodceňoval a postupoval bych podle návodu z https://ideaclub.cz/media/jak-se-zbavit-velkych-dluhu Ve zkratce určitě pomůže, když vyhlásíš osobní bankrot. To bych ale zvažoval pouze v případě, že jsou ty dluhy tak obrovské, že už je ani nezvládáš splácet.

0
před 10 měsíci Emil

Zdravím. Koukám, že tu je docela dost lidí, kteří mají problémy s dluhy. Sám jsem na tom byl dost podobně. Nedávno jsem ale zjistil, že i přes to, že se mi všechny mé dluhy podařilo řádně splatit, tak jsem byl stále vedený v registru dlužníků. Takže na toto pozor. Kdyby náhodou někdo nevěděl jak do takového registru dlužníků nahlédnout, tak tady je super návod: https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/

0
před 7 měsíci Kika

Jako před tím, než si vezměš půjčku, tak si promysli, jak to zvládneš splácet. Jako to, že se ti pak něco nebude líbit nikoho zajímat nebude. Máš ale šteští, že tvoje dluhy má Kruk. S nimi se domluvit dá.

0
před 4 měsíci donaaald

Taky jsem měl obavy, abych v případě exekuce o moje nemovitosti nepřišel, a tak jsem si přes https://www.alphacitizen.com/cs/ založil svěřenecký fond, který naštěstí tuto problematiku krásně vyřešil.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek