Dluhy

0
před 11 měsíci Katie

Dobrý den, chtěla bych zeptat… Jak řešíte nepříznivé životní situace? Budu ráda za každou radu? Mám jednu půjčku a mám problém se splácením a už to převzala nějaká společnost a já mám strach… Díky moc.

0
před 10 měsíci Nella

A jaká společnost to převzala? Nebyl to náhodou https://cz.kruk.eu/klienti?

0
před 9 měsíci Eliška

Tak tuto situaci vám teda ai trochu nezávidím. Sama jsem na tom před pár lety byla dost podobně a musím říct, že jsem moc ráda, že už mám konečně všechny dluhy splacené. Nedávno jsem ale zjistila, že i přes to jsem stále vedená v registru dlužníků. Kdyby náhodou někdo byl v podobné situaci, tak tady mají docela přehledný návod https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/ jak zjistit, jestli v takovém registru náhodou nemáte také záznam.

0
před 9 měsíci Verča

Když se tu už zmínila společnost Kruk… Co je to vlastně za společnost? Čím se zabývají? Já jsem si hledala nějaké info, ale tak nějak pořád nevím. Budu ráda za vysvětlení. Díky moc.

0
před 8 měsíci Alena

A jak k tomu převzetí dojde? Oni je vykupují? Nebo mají smlouvy s věřitely?

0
před 7 měsíci Petule

Jooo, to já nevím. Mají asi nějaké interní procesy, jak k tomu dojde. Ale info o tom, co ten Kruk dělá, najdeš tady https://cz.kruk.eu/klienti/o-nas

0
před 2 týdny donlabuznik

Taky jsem se před rokem dostal do dluhové pasti a musím říct, že to rozhodně nebylo nic příjemného. Naštěstí jsem si na https://ideaclub.cz/media/jak-se-zbavit-velkych-dluhu přečetl postup, jak se takových dluhů zbavit. Zkusil jsem to a opravdu to funguje. Sice z toho ještě pořád nejsem úplně venku, ale jsem rozhodně na dobré cestě :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 7


Přidat příspěvek