Dodavatel plynu

0
před 2 roky Jarek

Dobrý den, prosím poradíte mi od koho se nejvíce vyplatí si nechat dodávat plyn a elektřinu?

0
před 2 roky Marek

Já jsem tohle řešil dva roky zpátky a nejlevněji u nás vychází dodavatel energií https://armexenergy.cz/ poskytují i slevy pro důchodce a rodiny s dětmi.

0
před 2 roky Jarek

Jakým způsobem se k nim přechází? musím jít nutně až k nim na pobočku?

0
před 2 roky Marek

Já jsem šel osobně na pobočku to domluvit, mají 32 poboček po celé republice. Dá se to také přes telefonní číslo 412 154 154, nebo jim nechat svoje číslo u nich na stránkách a také to jde online.

0
před 2 roky Karel

Já když jsem hledal nejlevnějšího dodavatele plynu a elektřiny, tak přes srovnávací portál https://www.usetreno.cz/, který má aktuální nabídku z trhu a navíc pomůžou i s přestupem na nového dodavatele.

0
před 2 roky Ondrej

Tak přes tento srovnávací portál jsme já řešil povinné ručení a hodně se mi to vyplatilo, mám levnější povinné ručení o 30 %.

0
před 12 měsíci Lukys87

a co Armex, o tom jsi neslyšel ? ted se na ně hodně lidí přepisuje kvůli nejlevnější elektřiny, příp. plynu

0
před 12 měsíci Dana

já jsem u nich 7. měsícem a maximální spokojenost, vše poskytují levně, je s nimi rozumná domluva a nikdy s nimi problém nebyl, takže já jsem ráda, že jsem přešla právě k nim

0
před 11 měsíci Jana

já jsem k armexu přecházela hlavně kvůli levnější elektřině, ale jak jsme se dozvěděla i o tom, že dodávají i plyn, tak jsem časem přepsala i ten plyn na ně

0
před 11 měsíci Radek

Já za sebe můžu doporučit Comfort energy, smlouvu u nich máme na dobu neurčitou, cenou nám vychází o dost líp než tradiční firmy, od kterých jsme k nim odešli a máme k dispozici i jejich internetový systém, kde máme k dispozici třeba předchozí faktury k porovnání. S tím co nám jsou schopni nabídnout jsem spokojený.

0
před 9 měsíci Karol

u mě prozměnu trvala dlouhodobá nespokojenost s minulým dodavatelem, tak jsem se snažila najít co nejlevnějšího a pro nás nejvýhodnějšího dodavatele, čímž byli právě oni

0
před 9 měsíci Janča

Armex je pro mě nejvhodnější řešení k tomu jak ušetřit na energiích, je s nimi suprová domluva a ta cena, to je prostě paráda

0
před 7 měsíci DejvS

navíc i skvěle placené pracovní místa mají, což bylo z hlavních lakadel proč k ním jít pracovat

0
před 7 měsíci DejvS

Jančo, dělám u nich jako obchodak a opravdu, co to tak pozoruji tak vyhodnější dodavatel se těžko hleda

0
před 7 měsíci Ladislav

to věřím, v armexu pracovat to musí být sen

0
před 5 měsíci Libor

Co se týče té změny dodavatele, tak my minulý rok uvažovali nad změnou dodavatele plynu, protože nám přišlo, že za plyn platíme víc, než je potřeba. Nakonec se ale ukázalo, že chyba byla spíše na naší straně. Máme totiž doma stará okna, která už moc dobře netěšnila a většina tepla přes zimu skrz ně unikala z domu ven. Díky tomu byly i vyšší náklady na vytápění. Nakonec to ale vyřešilo nové těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm které stálo pár korun. Pokud tedy máte podobný problém, tak bych být vámi zkusil zkontrolovat věci jako je právě těsnění, než se rozhodnete pro změnu dodavatele.

0
před 3 měsíci Miky

ono abych pravdu řekl, tak oproti Armexu asi každý platí víc...

0
před 3 měsíci Miky

Ladislav: no určitě neplatí všem malé částky, ti kdo tam pracují musí mít slušnou výplatu

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 12


Přidat příspěvek