Domácí vinotéka

0
před 3 roky Jarka Malá

Ahoj :) Uvažuji o koupi domácí vinoteky. Zatím mám předvybránu tuto - https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-1646k. Je tu někdo, kdo vinotéku už má? Jakou značku? A jste spokojeni? Využijete?

0
před 3 roky Emma

Pěkný den, musím říct, že je pravda, že zájem o vína u nás roste... Všímám si toho zejména u naši známých... I my jsme podlehli kouzlu a chuti vína a zamilovali jsme si jej. Já mám ráda červené, manžel zase bíle. I proto jsme si do nové kuchyně pořídili domácí vynotéku a koupi mohu jen doporučit. Pokud by někdo uvažoval o koupi, doporučuji navštívit shop chladnickanavino :)

0
před 3 roky Jirikovska

Domácí vinotéku máme a její přednosti oceňujeme každý den :) Jinak Dunavox je skvělá volba, všechny ostatní značky stojí za prd. Taky jsme kupovali na https://www.domacivinoteky.cz/. Pokud stále nevíte, jakou koupit, obraťte se na jejich odborníka, pana Louvara, ten vám poradí přesně podle vašich představ.

0
před 3 roky Ondřej

A podle čeho si domácí vinotéku vybrat?

0
před 3 roky Zdeněk

Mě by se vinotéka líbila moc… Jen přemýšlím, na co se dívat při jejím pořízení…

0
před 3 roky Eliška

Vinotéka je skvělým a praktickým doplňkěm do domácnosti.

0
před 3 roky Monica

Tak s tím musím souhlasit :) Viděla jsem ji u známých a taky si ji teda budeme kupovat, je to vlmi praktické… Máme vybranou tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm. Zkušenosti?

0
před 3 roky Rea

My jsme velicí milovníci vína, i když pořád přemýšlím, zda by se nám vinotéka vyplatila… Jde přeci jen o investici, tak aby se nám vrátila… Manžel si ji přeje k vánocům, tak hledám jaká by byla nejlepší…

0
před 3 roky Liba

Taky jsem na tom byla stejně… Ale nakonec jsme si vinotéku pořídili. Máme značku Dunavox, ta nám byla doporučena jako nejlepší. Koupili jsme si ji na domacivinoteky.cz. Taky jsem měla strach, aby se nám koupě vyplatila, ale musím říct, že jsme moc spokojeni a už si to bez ní ani nedokážu představit... :)

0
před 3 roky Radka

Tak ona obecně zn. Dunavox je skvělá :) Ale pokud máš nějaké dotazy, tak zavolej panu Louvarovi, to je jejich odborník na vinotéky a ten ti určitě řekne co a jak.

0
0
před 3 roky Ema

A ta zn. Dunavox je nejlepší? Podle čeho se to pozná?

0
před 3 roky Libuše

No, já to nepoznám, ale když zavoláš panu Louvarovi, tak ten ti rozdíly přesně popíše… Já z toho moudrá nebyla, ale koupila jsem na jeho radu zn. Dunavox a jsem spokojena.

0
před 3 roky Soňa

Jasně, my jsme to udělali taky tak. Normálně jsme zavolali panu Louvarovi, řekli jsme mu, co od vinotéky očekáváme a on nám poradil :) Není se čeho bát :)

0
před 3 roky Erika

Dobrý den, prosím o objasnění. Dívala jsem se na net a hledala jsem domácí vinotéku. Značek je teda spousta, ale vy tady doporučujete Dunavox. Tahle značka je nejlepší?

0
před 3 roky Klaudie

Ahoj všem, jaká značka té vinotéky je nejlepší? Dívala jsem se na webovky chladnicka na vino a znacek v nabidce mají hned několik...

0
před 3 roky Libka

Ahoj, já jsem dopředu taky přesně nevěděla, jakou mám koupit. Měla jsem nějaké tipy, ale s konečnou verzí jsem se domlouvala s pane Louvarem, který mi vybral kousek přesně podle mých přání. Kontakt je tady - https://www.chladnickanavino.cz/Kontakty-a2_0.htm

0
před 3 roky Rika

No, jako ani se nedivím, že sis nechala poradit. Já taky uvažuji, že bych manželovi k našemu výročí koupila chladničku, ale protože se v tom nevyznám, tak taky budu ráda za radu. Na těch stránkách domaci vinoteky mají okno pro zákaznickou podporu… Myslíš, že to mohu řešit i takto? Víš co, při psaní si vzpomenu na vše, na co se chci optat :) Telefonování mě stresuje :D

0
před 3 roky Edina

Jako takhle, já jsem jim volala, ale určitě fungují i tímto způsobem. Jako za mě je to velmi profesionální a seriozní firma. Oni mi fakt vždycky poradili, několikrát jsem se doptávala, až jsem měla pocit, že je tak trochu už obtěžuji :D

0
před 3 roky Kikus

Ahoj, já jsem o této značce taky uvažovala, jen jsem spíš váhala, nad nějakou známější :) A ty tuhle značku máš? A spokojenost?

0
před 3 roky Kamila

Mají no, však je to hodně dobrý shop :) Ale nejlepší je Dunavox.

0
před 3 roky Andrea

Dobrý den, tak jsem si prošla tuto diskuzi… Jsou zde dobré rady a určitě všem, kteří touží po domácí vinotéce doporučuji radu s odborníkem a hlavně teda zn. Dunavox.

0
před 2 roky Sandra

Ahoj, co se týče vinotéky, tak to mám teď čerstvou zkušenost. Kupovala jsem ji s mamkou taťkovi k vánocům. Taky jsem o tom nic nevěděly, ale obrátily jsme se na odborníky, kteří nám pomohli. Zavolej nebo napiš na kontakty, které najdeš tady - https://www.domacivinoteky.cz/ Tam jsou fakt odborníci a hlavně moc ochotní chlapi, kteří ti pradí přesně kousek pro tebe, teda pro manžela...

0
před 2 roky Rudka

Ahoj, i jsem si nechala poradit. Jako sama bych ji asi nevybrala, že :D a ano, mám Dunavox, tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a jsem nadšená…

0
před 2 roky Martinka

Počkej a vyplatí se koupě té vinotéky? Však to stojí kolem 20 tisíc, ne?

0
před 2 roky Baju

Dunavox určitě a jedině, nic jiného byh nekupovala. Jinak mrkni na domaci vinoteky.cz, tam si vybereš určitě!

0
před 2 roky Eliška

Aha, faj, super, moc děkuji za radu. Já se mrknu a uvidím :)

0
před 2 roky Soňa

Milí, mám dotaz... všude, co jsem tak četla, tak se doporučují vinotéky zn. Dunavox. Když se ale podívám na nabídku obchodů, tak nabízejí i jiné značky... Proč je ten Dunavox nejlepší?

0
před 2 roky Sia

Soni, je to tak, že ten Dunavox je prostě kvalitativně nejlepší možné řešení. Jako pokud uvažuješ nad domácí vinotékou, tak opravdu šáhni po této značce. Podívej, nejlepší bude, když si necháš poradit od odborníka, který tomu rozumí. Zavolej na kontakt https://www.domacivinoteky.cz/kontakty, tam ti poradí...

0
před 2 roky Lubka

A podle čeho si domácí vinotéku vybrat? Jako myslím tím, na co konkrétního se zaměřit? Jsou tam nějaké záludnosti, na které si dát třeba pozor?

0
před 2 roky Gabula

No, jako mě to napadlo, že bych tam zavolala a přišlo mi to takový blbý. Tak myslíš, že tam normálka můžu zavolat, jo? :) A na tento kontakt - https://www.domacivinoteky.cz/kontakty?

0
před 2 roky Majka

Hele, záludnosti bych v tom teda neviděla :D jde spíš o to, co od ní očekáváš. Zda chceš menší, větší…? Jedno nebo dvouzonovu…? Prostě to záleží, no. Ale ono asi bude nejlepší, když se třeba poradíš s oborníkem. Super jsou třeba tady https://www.chladnickanavino.cz/Kontakty-a2_0.htm

0
před 2 roky Helena

No, to jsem si tak jako myslela... Že bych se s někým poradila. Jako s někým, kdo tomu rozumí, kdo mi poradí. Komu bych řekla svoje požadavky a on mi doporučil kousek přesně pro mě.

0
před 2 roky Linda

Holky, potřebuju sehnat dvouzonovu domácí vinotéku a fakt nevím, jakou vybrat. Budu fakt moc ráda, když poradíte třeba přímo konrétní kousek. Díky moc.

0
0
před 2 roky Sara

Ahoj, chtěla bych koupit rodičům nějaké lepší sklenice na červené víno i dekantérem. Poradíte kde prosim?

0
před 2 roky Lucka

Saro, sklenice na červené i bíle jsem kupovala na www.kulina.cz a krásně se z nich pije :)

0
před 2 roky Olga

Aleno, ta je moc pěkná. Tu sis vybrala sama nebo jsi to s někým konzultovala?

0
před 2 roky Natty

Ahoj všem, já teda rozhodně za každých okolností doporučuju výběr domácí vinotéky konzultovat s odborníkem. ten vám dokáže říct, co můžete od jakého kousku očekávat a pomůže vám vybrat tu správnou tak, abyste byli spokojeni.

0
před 2 roky Edita

Natty a ty jsi to tak udělala? A může doporučit nějakého odborníka, který je ochotný s výběrem pomoci a doporučit kousek, který by nám seděl a vyhovoval? Já třeba vůbec nevím, zda mám koupit jedno nebo více zonovou a podobný vychytávky.

0
před 2 roky Sylva

Hele, jako já ti řeknu rozhodně jednu pravdu - pokud hledáš kvalitní vinotéku, pak rozhodně sáhni po značně Dunavox. To jsou nejlepší vinotéky, držáky a kvalita. No a pokud se týká samotného typu, tak to ti neporadím. Já nevím, jaký typ chceš - jedno nebo více zonovou, malou, na hodně lahví...? Ale něco ti řeknu - mrkni tady https://www.chladnickanavino.cz/. Zavolej jim a jejich pracovník ti přesně poradí, jaký kousek si máš vybrat a koupit, aby ti vyhovoval.

0
před 2 roky Peggy

Můžu se jen optat - proč ten Dunavox. Co jsem se tak dívala na nabídku vinoték, tak na trhu je jich celá řada. Jako myslím celou řadu značek. Ale už jsem viděla víckát, že se dopoučuje Dunavox. Však ho mají i na https://www.domacivinoteky.cz/. V čem je ale tahle značka nejlepší?

0
před 2 roky Ironka

Peggy, je to jednoduché. Když se podíváš na jeho recenze v porovnání s ostatníma značkama, tak zjistíš, že ten Dunavox je zkrátka nejlepší značka vinoték.

0
před 13 měsíci Peggy

Aha, no já nevím, protože já osobně v tom moc nevyznám. Ale víš co, já jsem si volala na jejich zákaznickou linku, kterou mají uvedenou na webu domaci vinotéky.cz, kde jsem se poradila s jejich pracovníkem. Ten mi s výběrem ochotně poradil a právě mi vysvětlil i ty rozdíly mezi jednotlivýma značkama.

0
před 13 měsíci Luisa

No a jaké jsou teda ty rozdíly? Mohla bys sem hodit nějaké info k tomu? Díky moc.

0
před 12 měsíci Ronie

Ahoj všem, potřeuji poradit. Domů si chceme pořídit domácí vinotéku, ale já nevím, no. Vyplatí se koupě? Je nezbytnost ji doma mít? A dotaz na ty, co už ji mají - jaká značka je dobrá a jak se ty vinotéky tak cenově pohybují?

0
před 12 měsíci Betka

Ty jo a co třeba koupit domácí vinotéku? Tu máme doma my a jako jsme spokojeni. A pokud je to milovník vína, tak mu určitě udělá radost. Pokud ji ale budeš kupovat, tak jedině zn. Dunavox. Hele, třeba tato je pěkná - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm

0
před 11 měsíci Anička0258

Nám dělal vinotéku manžel. Je to truhlář, tak ji udělal na míru. Je to dobrá věc. Určitě vinotéku doporučuju. My ji máme v obýváku a je to pěkný doplněk. Víno máme rádi. Kupujeme si převážně bílá vína z https://www.1er.cz/katalog-vin/bila-vina a vždy si uděláme velkou zásobu.

0
před 10 měsíci Enny

Ahoj, já jsem měla osobně vybraný jiný kousek, ale po konzultaci s pracovníkem jsem názor přehodnotila a na doporučení jsem si koupila tuto vinotéku https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm. Už ji máme doma a jsem s ní fakt moc spokojená

0
před 10 měsíci Vanda

A jakou konrékrétně tu vinotéku máte? Přímo tu značku Liehberr https://www.topchlazeni.cz/e-shop/domaci-vinoteky? A jakou konrétně? V nabídce toho mají opravdu hodně, tak abych se nějak zorientovala. Díky moc.

0
před 9 měsíci Olga

však domácí vinotéka ale není velká, můžeš mít i malý kousek :) Mrkni třeba sem, tady je krásná nabídka :) https://www.domacivinoteky.cz/

0
před 9 měsíci Jiřina

Já teda musím říct, že i my domácí vinotéku máme. Jsme milovníci kvalitního vína. Chladničku jsme koupili tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33DC-d182.htm Do domácnosti stačí, design má pěkný a cena je výborná. Doporučuji tento shop i kvůli jejich servisu a přítupu. Jsou to profíci :)

0
před 8 měsíci Jully

Ahoj, tak já jsem si nakonec nechala poradit a koupila jsem si tuto vinotéku - https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-2888k a jsem z ní opravdu nadšená :) Doporučuju domacivinoteky.cz, protože tam jsou fakt kvalitní odborníci, co vědí, co prodávají...

0
před 8 měsíci Mia

Domácí vinotéku máme. Jsme milovníci kvalitního vína. Chladničku jsme koupili tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33DC-d182.htm Do domácnosti stačí, design má pěkný a cena je výborná. Doporučuji tento shop i kvůli jejich servisu a přítupu. Jsou to profíci :)

0
před 7 měsíci Luisa

Ahoj, já jsem měla osobně vybraný jiný kousek, ale po konzultaci s pracovníkem jsem názor přehodnotila a na doporučení jsem si koupila tuto vinotéku https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm. Už ji máme doma a jsem s ní fakt moc spokojená

0
před 3 měsíci Naďa

Ta je hezká a vypadá, že ani moc místa nezabere. Jak je protorově náročná?

0
před 5 týdny Helena

My máme tuto samostatně stojící https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a ta je super. Místo nezabírá, ale je perfektní pomocník.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek