Doporučte hotel, ideálně s wellness

0
před 4 roky Táňa

Chtěli bychom s mužem na jaro vyrazit na nějaký ten prodloužený víkend. Manžel má rád hory, já bych zase chtěla nějaké to wellness a trošku si taky odpočinout, když děti budou u babičky. Takže ideálně něco v horách, ale s wellnesskem nebo něco kde se dá i trošku relaxovat, no víte, jak to myslím :). Doporučíte? My jsme už dlouho nikde nebyli, tak nemáme šajn, co je kde dobrý :).

0
před 4 roky Pavla

Já mám krásné vzpomínky na hotel Bartoš v Beskydech. Všude je to blízko, do hor i za kulturou. V tom hotelu panovala taková zvláštní jakoby rodinná atmosféra, což se mi moc líbilo. A když jsme tam v prosinci byli, tak tam zrovna stavěli wellness, možná už ho otevřeli, tak kdyžtak zkus mrknout na jejich web nebo facebook.

0
před 4 roky Táňa

Aha, díky za tip, dívám se na jejich web a vypadá to krásně :). ale píšou, že to je v centru města, není tam ruch?

0
před 4 roky Pavla

Není. My jsme měli krásný pokoj s výhledem do lesa a bylo tam tichoučko a klid.

0
před 4 roky Lenka678

Záleží na tom, zda se chystáte do zahraničí nebo raději zůstanete v ČR. Pokud by šlo o to zahraničí, tak mám nejlepší zkušenost s italskou oblastí Val di Fiemme. Krásné sjezdovky, hory a příroda a najdete tam i hotely s wellness apod. My jsme si ten náš správný hotel se vším všudy našli na http://www.visitfiemme.it/cs/winter/ubytovani-val-di-fiemme a bylo to opravdu tip top! :)

0
před 2 roky Alena

Ahoj. Pokud hledáš dokonalý relax, tak za sebe určitě můžu doporučit https://cristalpalace.cz/ Je to v Mariánských lázních. My se tam byli s přítelem podívat tyto prázdniny a musím říct, že jsem z toho byla naprosto nadšená. Snad ještě nikdy jsem si tak skvěle neodpočala. :-)

0
před 2 roky Nataša

nevíte kde je to dobré v přírodě trochu a ideálně pro rodinu v česku? nějaké jezero, rybníky.. hory.. poradíte? děkuji moc

0
před 2 roky Karel

Najít kvalitní a hezké ubytování v česku je docela problém.buď je to moc drahé a o ničem a nebo v okolí ubytování nikde nic není.

0
před 2 roky Verča

Zase bych to tak moc neprožívala.. jako když si určíte lokalitu kam chcete jet na výlet, kde chcete být, tak ubytování a servis k tomu se dá vždycky najít dobrý

0
před 2 roky Julie

s manželem jsme měli oslavu výročí svatby a koupili jsme si pobyt u máchova jezera https://www.hotelport.cz/ dost paráda, sauna, masáže, výřivka, bazén, skvělé jídlo a ubytko, tak kdyby jste chtěli k jezeru...

0
před 2 roky Karel

vidiš a máchovo jezero mě vůbec nenapadlo, tam to je moc fajn. naposledy jsem tam byl před patnácti lety a to už je uplně jinak teď

0
před 2 roky Verča

Nebývá tam moc lidí? Jakože jestli tam není moc turistů a tak.. ale to je asi tak všude stejné nebo se pletu?

0
před 2 roky Michal

Prosím vás lidičky, chci manželku překvapit k deseti letému výročí svatby. rád bych nějaký wellness pobyt, kde je to fajn?

0
před 2 roky Julie

já jsem vždycky ráda když je tam nějaká péče o mě. ať už kosmetika, kadeřnictví, masáže, bazén, sauna, prostě relax :)

0
před 2 roky Radim

má tady teda někdo zkušenost s tím hotel port u máchvoa jezera? rád bych tam tu manželku vzal na prodloužený víkend, ale říkám si když už tak ať to stojí za to, je to teda v poho?

0
před 11 měsíci Irča

Michal: Jestli můžu mít jeden tip, tak být vámi bych možná zkusila sledovat takové ty portály, které nabízí různé slevové akce. Právě přes ně se totiž občas dají vychytat moc pěkné wellness pobyty. Já za sebe mohu doporučit například tento: https://www.happyhours.cz/

0
před 8 měsíci Pavla

Ahoj, mrkni se na https://www.ensanahotels.com/cz/lazenske-pobyty , můžeš si tam vybrat lázeňské pobyty pro dva, i na jak dlouho a v jaké lokalitě, takže si určitě vyberete místo, které bude vyhovovat vám oběma. My jsme byli s manželem na jaře a bylo to úžasný. Taky jsme vyrazili sami po dlouhé době, takže o to víc jsme si tu chvíli užili.

0
před 8 měsíci donaaald

My provozujeme hotel v Beskydech a wellness si u nás každý vychvaluje, kvalitní vybavení objednáváme z https://www.caretrade.cz/ , takže je to očividně znát. Kdyby jste někdo měl zájem u nás trávit dovolenou, určitě napište, domluvíme se.

0
před 8 měsíci petra

my si nechali udělat welness pobytový balíček od adropu, perfektně zařízeno a kvalitní procedury..

0
před 4 týdny Hanka

My jsme loni absolvovali prodloužený víkend bez wellenes a i tak to mělo něco do sebe. Chtěli jsme někam do přírody, kde je klid a kde je možnost nějakých výšlapů a to nám vyšlo :)

0
před 6 dny Denisa

To by se vám Hanko mohlo líbit na Vysočine konkrétně v resortu Sněžné, tam je těch možností na výlety faakt hodně :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 12


Přidat příspěvek