Elektrokolo

0
před 2 roky David

Zdravím, chtěl bych koupit manželce k vánocům elektrokolo, poradíte mi někdo prosím, jaké koupit, které má co největší dojezd?

0
před 2 roky Tom

Já jsem si koupil rok zpátky elektrokolo s dojezdem cca 100-120 km, s baterií 400 w, a maximální rychlostí 25 km/h. Je to asi to nejlepší co na trhu seženete, motor mám středový od Bosche.

0
před 2 roky David

Kde jste ho koupil? a jak dlouho se nabíjí baterie?

0
0
před 5 měsíci Martin Snášel

Jezdíte někdo pravidelně na elektro kole? dokážete poradit podle čeho vybírat kvalitní elektro kolo, které bude mít i slušný dojezd?

0
před 5 měsíci Jirka Kolavík

O jakém kole uvažujete? horské, trekové, městské nebo skládací? já jsem si kupoval kvalitní trekové elektro kolo. Kvalitní kolo pořídíte zhruba od 40 tisíc nahoru, od 50 s lepší baterkou.

0
0
před 4 měsíci Martin Snášel

Určitě bych chtěl koupit trekové elektro kolo, abych nebyl omezován jen silnicí, ale mohl občas vyjet i na lesní cestu. Jaký je tedy rozdíl v baterkách? která baterie je nejsilnější, tedy s největší kapacitou?

0
před 4 měsíci Jirka Kolavík

Mohu doporučit přímo elektro kolo, které jsem si koupil, a mám s ním své zkušenosti https://www.fitham.cz/apache-matto-mx-17-svetle-seda-2019, s kolem jsem velice spokojený, podívejte se i na komponenty na kole, které jsou velice kvalitní, a hlavně má středový motor, který je konstrukčně nejlepší.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 4


Přidat příspěvek