Elektrokolo se středovým motorem

0
před 2 roky Filip

Dobrý den, máte doma někdo elektrokolo se středovým motorem? jakou tam máte baterii a jaký je tam dojezd?

0
před 2 roky Daniel

Já má elektrokolo se středovým motorem a baterií 400 W, dojezd je podle toho jaký terén jedete, většinou kolem 90-110 km.

0
před 2 roky Filip

A kde jste ho koupil? a jestli se mohu zeptat jaká je vaše váha? že máte takový dojezd na baterii?

0
před 2 roky Daniel

Koupil jsem si horské elektro kolo od http://www.moustache-elektrokola.cz/ koupil jsem ho v obchodě https://www.cyklospeciality.cz/ moje váha je 98 kg, takže nejsem žádný dorbek.

0
před 2 roky donlabuznik

Elektrokolo sice nemám, ale na https://www.truck1-cz.com/jina-technika/motocykly jsem si koupil ojetou elektromotorku a vřele doporučuji. Náklady na provoz jsou naprosto minimální, dojezd je kolem šedesáti kilometrů, to dost záleží na tom jakým stylem jedu a jaké je počasí, mě však dojezd plně dostačuje.

0
před 12 měsíci Jirka

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s elektro skútrem? jaký to má například dojezd?

0
před 12 měsíci Marek

Můj elektro skútr má dojezd cca 70-80 km, doba nabíjení je cca 6 hodin, navíc nemusíte mít skútr u zásuvky, stačí vzít baterku ze skútru s zásuvce.

0
před 12 měsíci Jirka

A jak je to například s rozjezdem do křižovatky? jaký skútr jste si koupil?

0
před 12 měsíci Marek

Koupil jsem si skútr n sport od https://www.niuskutry.cz/, rozjezd to má daleko lepší, než skútr se spalovacím motorem, navíc mají kvalitní baterie panasonic, takže hodně vydrží, dobijete ji za cca 6 hodin.

0
před 8 měsíci donlabuznik

Ahoj, chci něco ušetřit a tak bych rád pořídil elektrokolo k ježdění do práce. Plánuju si na něj vzít půjčku přes https://www.bezvamoney.cz/, ale pořád nevím které konkrétní elektrokolo by se mi ke každodennímu používání hodilo nejvíce, někdo nějaký tip? Díky

0
před 4 měsíci Tom

Chtěl bych pro manželku koupit kvalitní elektro kolo se slušným dojezdem, dokázal by mi prosím někdo poradit s jeho výběrem?

0
před 4 měsíci Matěj

Jestli hledáte kvalitní e-kolo, a aby mělo co největší dojezd, tak je velice důležité koupit kolo, které má co největší kapacitu baterie. Já jsem pořídil ekolo s dojezdem přes 100 km za 40 tisíc korun.

0
před 4 měsíci Tom

Tak za 40 tisíc, to je velice dobrá cena, mohl bych se zeptat, jak silnou baterii v kole máte? a od které značky jste kolo kupoval?

0
před 4 měsíci Matěj

Koupil jsem trekové elektrokolo s baterií 576 Wh, díky které má kolo dlouhý dojezd, pokud by Vás to zajímalo, tak já jsem bral přesně tohle kolo https://www.fitham.cz/apache-matto-mx-17-cerna-2019

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek