Erekce

0
před 2 roky Vojta

Zdravím, řešil jste tu někdo problém se špatnou erekcí? co na to z těch všech přípravků doopravdy funguje? doporučíte mi prosím co na to koupit?

0
před 2 roky Marek

Z vlastní zkušenosti, je mi 45 mohu doporučit http://www.supererekce.com/9-ardorin trvalo mi dlouho než jsem na tohle narazil, před tím jsem zkoušel pár přípravků, ale nic nefungovalo, a to i daleko dražších po Ardorinu jsem mohl celou noc.

0
před 2 roky Vojta

Fakt to teda funguje jo? jak dlouho na to budu čekat od objednání?

0
před 2 roky Marek

Já jsem to v pondělí objednával a ve středu jsem to měl, na ten pocit dlouho nezapomenu, když jsem se zase mohl cítit jako pořádný chlap....

0
před 11 měsíci Erik

A ta konzultace s doktorem je nutná nebo za ním nemusím ?

0
před 11 měsíci Marek

Když si přečteš popis konrétně u těchto pilulek, tak to tam mají i psané, že je nutnná konzultace :) http://www.supererekce.com/7-red-power

0
před 8 měsíci Wendy

Prosím o vaše zkušenosti. Doma se docela bavíme o tom, že bychom aji uvítali, kdyby sex někdy trval o něco dýl. Jako já jsem ráda, že chlapa rajcuju natolik, že se skoro hned hotovej, ale sem tam delší sex by nebyl od věci :) Brouzdala jsem po netu a narazila jsem na pilulky https://www.amante.cz/amante-long-night/amante-long-night-30-tobolek/. Slibují oddálení ejakulace. Zkušenosti?

0
před 8 měsíci Andula

Jj, vynikající pilulky. Fakt prodlouží sex, navíc chlap je po nich takovej víc jakoby spokoenej, šťastnej… Nevím, jak to popsat. Hele, berou se dvě pilule před sexem a účinkují cca do hoďky a a účinek až 24 hodin :) Zkus je, fakt ten sex stojí za to!

0
před 8 měsíci Šárka

Ahoj, prosím o vaše rady a zkušenosti s přípravkem erectan. Jaké jsou jeho účinky? Díky moc.

0
před 7 měsíci Stanislav

Dobrý den, prosím jak bojujete se sníženým libidem? Když mi bylo 20, tak jsem mohl prohánět holky klidně celou noc, teď je to horší a horší, a to je mi 35.

0
před 7 měsíci Robert

Je to normální vývoj, po 30 za to může úbytek testosteronu z těla, nemáte už tolik choutky, můžete se cítit unavený a vyčerpaný. Měl jsem to také takhle, pak mi starší kamarád doporučil doplněk stravy https://www.maxulen.cz, začal jsem ho užívat, a cítím se daleko lépe, i z hlediska sexuální stránky.

0
před 7 měsíci Jitula

My jsme teda doma zkusili celou řadu pilulek a jako osobně teda říkám, že ty pilulky od Amante jsou asi nejlepší. Jako účinek až 24 hodin, což je senzační. Sex trvá fakt dýl, než normálně. Takže za mě určitě doporučuju.

0
před 7 měsíci Stanislav

Jak dlouho jste ho musel užívat?

0
před 7 měsíci Robert

Základem úspěchu u každého doplňku stravy, je jeho pravidelné užívání, já jsem pozoroval změny zhruba tak za půl roku, od toho co jsem ho začal užívat.

0
před 7 měsíci Illa

Ahoj, prosím užívá některá z vás tyto pilulky https://www.erectan.cz/. Jak se vám osvědčily?

0
před 7 měsíci Mia

My jsme teda doma zkusili celou řadu pilulek a jako osobně teda říkám, že ty pilulky od Amante jsou asi nejlepší. Jako účinek až 24 hodin, což je senzační. Sex trvá fakt dýl, než normálně. Takže za mě určitě doporučuju.

0
před 7 měsíci Wendy

To je senzační. A holky, nebere chlap některé ty tobolky https://www.amante.cz/amante-original/. My totiž doma bojujeme vůbec s tím, aby se chlapovi postavil :( Díky moc za info.

0
před 6 měsíci Benny

Taky mám doma chlapa, co mu hapruje tlak a jako léků, které může, zrovna moc není. Ale na tu podporu erekce je výborný https://www.erectan.cz/. To ti mohu doporučit. Výborný a hlavně hodně rychlý nástup a dlouhá výdrž.

0
před 6 měsíci Hanka

Ahoj, my taky někdy bojujeme... Jako nikdy není sex topovka. Ani u nás a to jsem s naším sexem neskutečně spokojená. Ale na to oddálení ejakulace a prodloužení sexu jsou výborný pilulky od amante. Jsou to pilulky Long night. Výborná věc! Jen doporučím!

0
před 6 měsíci Tonka

Hele, způsobů je milion. Můj chlap si ale třeba sem tam lupne tobolku amante rapid strong. No a to ti povím… sex je po tom senzační. Jednak erekce je fakt taková, jak má být a navíc… tobolka oddálí ejakulaci a sex pak trvá fakt senzačně dlouho.

0
před 5 měsíci Terry

Ahoj, prosím o vaše rady a zkušenosti s přípravkem bigshot. Jaké jsou jeho účinky? Díky moc.

0
před 5 měsíci Enny

Lidičky, dovolte dotaz... chtěla bych se zeptat. Jaký produkt se vám doma osvědčil na podporu erekce?

0
před 5 měsíci Jonáš

Já si občas tohle přírodní afrodiziakum BigShot koupím a je to úplná pecka.

0
před 5 měsíci Rikka

Taky to tak máme. Víkendy patří nám a já pak z toho víkendového sexuálního zážitku čerpám celý týden, než zase přijde víkend. Je to senzační. Jinak vidíš, ty Amante na oddálení ejakulace určitě zkusíme.

0
před 5 měsíci Jan

Jsou ty pilulky na předpis? Nebo jsou třeba podmíněny konzultaci s doktorem?

0
před 5 měsíci Verča

No, takto... jako ano... i u pilulek se to píše... je to zde uvedeno... http://www.supererekce.com/7-red-power

0
před 4 měsíci Elena

Přátelé, měla bych dotaz... Ještě tak přemýšlím, co manželovi k vánocům a pokukuju po afrodiziaku. Máte nějaké tipy? Třeba http://www.bigshot.cz/ se mi líbí. Zkušenosti?

0
před 4 měsíci Matty

Eleno, bohužel, tyto tobolky neznám :/ Ale mohu doporučit ty, které máme ozkoušené. Určitě doporučuju přípravky https://www.erectan.cz/. Za nás senzační účinek.

0
před 4 měsíci Ilona

My jako nějaké problémy nemáme, ale sem tam má chlap plnou hlavu problémů a starostí a nechce mu stát. Oba ale sex milujeme a chlap to nese hodně těžce. Proto používá sem tam tyto pilulky https://www.amante.cz/amante-rapid-strong/amante-rapid-strong-2-tobolky/ a sex je po nich snad lepší, než bez nich.

0
před 3 měsíci Leona

Ono jich je na internetu k dostání dost ale ne všem můžou vyhovovat. Dívala jsem se na popisy a je tam u všech rozdíl v nástupu a taky výdrži. Proto se mají tady ty přípravky konzultovat s lékaři.

0
před 3 měsíci Kamila

Ahojky, prosím o info... Je tu někdo, kdo zkoušel tyto tobolky na podporu erekce https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-manlong? Docela nás zaujaly, tak budeme rádi za osobní zkušenost.

0
před 3 měsíci Matěj

Náhodou někdo se zkušeností tady z toho eshopu by někdo neměl www.supererekce.com ?

0
před 3 měsíci Naďa

No, to neznám... Ale co tak koukám, tak pilulek je k sehnání opravdu dost. My jsme zkusili amante a spokojenost. Zkusili jsme ty long effect a super. Jiný bych asi už ani nezkoušela...

0
před 2 měsíci Pavel

Ze supererekce.com sem si objednával ten runner a vřele doporučuju, ale mají tam i jiné povzbuzovače.

0
před 5 týdny Adéla

Dívala jsem se na ten eshop a nemáte zkušenost s tím přípravkem FLY pro ženy ?

0
před 3 týdny Karel

Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s vakuovou pumpou na penis? dokáže ho postavit? nemusel bych pak používat prášky na erekci?

0
před 3 týdny Jirka

Určitě, na tomhle celém základě je postavený smysl vakuové pumpy. Nejen že ho dokáže postavit, ale navíc je i výrazně větší než ho máte normálně. Používám ji často, je to daleko lepší a zdravější způsob, než si například kupovat prášky na lepší erekci.

0
před 2 týdny Karel

Takže jste si ji někde koupil? kolik jste dal za kvalitní vakuovou pumpu? a funguje vždy?

0
před 2 týdny Jirka

Já si koupil vakuovou pumpu za sedm stovek z obchodu https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vakuove-pumpy , už dříve jsem tam objednával. Vždy to dodají velice rychle. A ano vakuová pumpa ho dokáže vždy spolehlivě postavit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek