Erotické hračky

0
před 3 roky Magda

Holky máte doma někdo anální kolík? jak na to reaguje manžel?

0
před 3 roky Jana

Manžel byl narposto nadšený, když jsem ho doma vytáhla, hlavně z toho, že mám zájem nějak okořenit náš sexuální život

0
před 3 roky Lucie

Také jsem ho kupovala, ale objednávala jsem ho z internetu www.sexshop.cz, přišel mi diskrétně zabalený až domů, od té doby je náš sex mnohem lepší

0
před 3 roky Magda

Tak už mám objednáno a moc se těším, až ho budu moct před manželem vytáhnout :-)

0
před 2 roky Hana

Ahoj, já tedy pro okořenění sexu doporučuji koupit nějakou erotickou pomůcku, kterou ocení i Váš partner. Co takhle zkusit například tento vibrátor? http://www.levnypoppers.cz/Animals-Work-Horse-Dildo-d997.htm u nás má opravdu velký úspěch.

0
před 2 roky Martina

ted je hodně možnosti, jak si zpestřit intimné život a to nejen pomuckami, ale i olejíčky, oblečením a doplnkami

0
před 2 roky Miriam

Anální kolík jsme teď objednávali na stránkách e-kondomy. Jsem zvědavá jak nám bude vyhovovat. 

0
před 2 roky Barča

Tak toto je věc která mě moc neláká, spíš by mě zajímalo jestli nemáte vyzkoušené ty hračky pro dva ? :)

0
před 2 roky Elena

zkus se podívat na e-kondomy.cz a najdeš tam spoustu krásných hraček pro oba a ne jenom hraček :)

0
před 2 roky Iris

Juuu, to mě zajímá... co si můžu ředstavit pod pojmem hračky pro oba? :)

0
před 2 roky Naty

to sou mi věci ... já zamrzla v tom, kdy byly k dostání jenom klasická gumová dilda nebo nějaký ten vibrátor .. ale že už jsou i věci pro dva tak to je mazec, jdu na to kouknout protože absolutně nevím co si pod tím představit

0
před 2 roky Iris

Podívej se Natko třeba na ty e-kondomy a hnedka budeš mít přehled co všechno je dneska k dostání ;)

0
před 2 roky Mára

A jak vy holky poznáte co z toho všeho vybrat ?? :O vždyť to jsou šílená kvanta pánských napodobenin -_-

0
před 2 roky Linda

No, musíš zkoušet... Teda já to tak dělám. Koupím si jeden, s ním si hraju no a když mě omrzí, tak si jdu objenat další. Já nevím, asi napřed záleží na velikosti, od toho bych se odpíchla a pak hledat, který bude vyhovovat. Dívej, tady mají skvělou nabídku https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory

0
před 2 roky Renča

Za sebe musím říct, že jsou nejlepší ty klasické gumové vibrátory, co se nejvíc podobají pánskémů vybavení, takže žádné růžové a fialové kravinky, to mě moc neoslovilo a ani mě pohled ně nevzrušuje, ale prostě klasika jako je tohle s průměrnou velikostí https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/klasicke-vibratory/lybaile-rockin-dong-21-5-cm-telova

0
před 2 roky Jana

Holky a jak ty erotické hračky udržujete? Myslím jestli se umývají něčím speciálním po použití?

0
před 2 roky Antonie

Čau holky jsem už delší dobu bez trvalého vtahu a ráda bych si koupila nějakého kamaráda do vany.Nemám s tím zkušenosti a tak se chci zeptat co je dneska tak nejlepší.Je toho určitě na trhu mnoho.O peníze se mi vůbec nejedná.Jsem zatím mladá a peněz mám dost.

0
před 2 roky Linda

Já mám doma plno věciček.Ráda experimentuji jelikož mám více milenců.Našla jsem zálibu v análním sexíku.To musí zkusit každá žena.

0
před 2 roky Kamča

Erotické hračky se udržují pomocí speciálních desinfekčních přípravků. Koupíte i na stránkách e-kondomy.cz

0
před 2 roky Antonie

Lindo:  asi bych do toho šla abych to také zkusila.Dáš mi nějaký tip?

0
před 2 roky Linda

Plno takových věciček najdeš na e-kondomy   je tam hodně velký výběr.Vybere si tam každá žena

0
před 2 roky Naďa

No, já jsem původně na e-kondmy nakupovala pro společné potěšení moje a manžela, ale pak jsem si tam taky sem tam něco koupila sama. Napřed lubrikanty (mají jich tam plnooo) a teď už si tam sem tam koupím třeba i kuličky nebo vibrátor.

0
před 2 roky Zdeňka

Hele, jak jsi spokojená s těma kuličkama? Stimulují dobře? já jsem si je vždycky chtěla koupit, ale nikdy jsem k tomu nenašla odvahu :)

0
před 2 roky Jitka

Zdeňko, já i kuličky poprvé koupila asi před rokem a teda od té doby je mám snad pořád v sobě :D Jako ne, přeháním, ale opravdu je hodně dobré zpestření. Já je použvam teda jen doma, ale znám ženský co je nosí třeba i do práce na porady a tak...

0
před 2 roky Eliška

Ty jo, to jako fakt? A jak moc stimulují, to by mě teda zajímalo? Že si je někdo vezme i do práce? :D

0
před 2 roky Karla

Hele, mě to taky teda hodně překvapuje, já kuličky používám a do práce bych si je teda nevzala :D

0
před 2 roky Zoe

proč ne? Já je měla parkrát a není to vůbec špatný. Mám tyhle https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/chrystalino-ben-wa-large-blue a je to hodně dobrá věc :)

0
před 2 roky Šarka

takže ty venušine kuličky máš doma? Jaký to s nimi je? Taky mě to hodně láká, jen sjem zatím nenabrala odvahu koupit si je

0
před 2 roky Eliška

Nemáte čistě náhodou vyzkoušené i ty orální stimulátory ? To musí být docela úlet jak jsem tak na to koukala, jako moc si to sice nedovedu představit ale láká mě to to vyzkoušet :)

0
před 2 roky Jirka

Dobrý den, poradíte nám prosím jakou erotickou hračku koupit pro kamarádku k 18 narozeninám?

0
před 2 roky Aneta

K 18-tinám bych volila asi normálně kamaráda vibrátora, nebo pokud chcete investovat víc, tak můžete jít i do šukacího stroje, nebo také nějaké afrodiziakum?

0
před 2 roky Samantha

Já osobně si myslím že bude nejvhodnější ten vibrátor. Nedovedu si představit, že bych dostala od kamaráda šukací stroj mám li býti upřímná ;)

0
před 2 roky Jirka

A koupit nějaký speciální vibrátor? nebo klasiku? dá se to někde objednat do zásilkovny?

0
před 2 roky Michala

Hele lepší než vibrátor, který se dá jednoduše nahradit, je tato masáží hlavice, já ji mám od přítele ( je často na cestách) a jsem s ní fakt spoko https://www.erosstar.cz/vibratory-dilda-penisy/masazni-hlavice--idk/masazni-hlavice-pretty-love-nathaniel--idz10278

0
před 2 roky Čekanka

Hele, já nevím. Já jako vím, že hraček je celá řada, ale vibrátot je prostě vibrátor. To je prostě tak nadčasová hračka, že to ani není možný. Jako můj sexuální život si bez něj už teda nedovedu představit. Nejraději mám tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/boom-maple-vibrator-cerna. Úplně nádherný a příjemný materiál.

0
před 2 roky Peta

Čekanko a počkej. Ty ten vibrátor más jako na solo večery nebo ho používáte s parnerem třeba v rámci předehry. Protože to bych chtěla za tímto účelem pořídit i já a nevím, jak se na to chlap bude tvářit...

0
před 2 roky Čekanka

Hele, jak se to vezme :-P Jako když jsem doma sama, tak si ho prostě vytáhu a pořádně si s ním zařádím. Když je ale doma i můj chlap, tak ho máme právě jako v rámci předehry a to ti povím, to je tak ajcovní předehra, že snad nic lepšího neznám!

0
před 2 roky Uršula

Koupila jste některá svému příteli nebo manželovi masturbátor? Zajímá mně, jestli je to pro muže vážně tak super věc a užijí si to s ním. 

0
před 2 roky Debbie

Jestli jste některá tady tím chlapa obdarovala, tak se prosím přihlašte, zajímala by mě jak na takový dárek reagují a jestli ho vůbec využívají ? :O

0
před 2 roky Gita

Já jsem příteli masturbátor koupila. Hodně si ho chválí, prý je to super, když já nemůžu a on má chuť tak si s tím pomůže sám, ale nejraději má, když mu u toho pomáhám i já. 

0
před 2 roky Debbie

Ty bláho, až takovou hračku dostal jo ? :O Mohla bych vědět jaký nádstavec si mu pořídila ? Já bych měla strach, že by mě za ten stroj vyměnil :D takže jsem s koupí takovéhle věci na rozpacích

0
před 2 roky Jarka

Tak to já bych taky teda měla tsrach. Hlavně z toho, aby z toho měl radost a nevyhodil mě s tím. Přeci jen je to trochu netradiční :)

0
před 2 roky Petulka

Tak jako takovou hračku, to chce konzultovat s partnerem :) Ale pokud s tím budou oba dva souhlasit, tak to může být skvělé rozptýlení.

0
před 2 roky Tomina

Já si to myslím taky, ale ten můj by do toho nešel :( On chce hlavně dělat dobře mě, o něj mu nejde... A tímto ych ho asi nepřesvědčila :(

0
před 2 roky Kamilka

Jakou erotickou hračku mi doporučíte? Co je mezi muži tak oblíbené? 

0
před 2 roky Nicky

Já jsem příteli objednala tady tu hračičku https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/masturbatory/realisticke-provedeni/fleshlight-girls-christy-mack-lotus, tak jsem na to zvědavá až to přijde a vyzkouší to :))

0
před 2 roky Bara

Holky a máte vyzkoušenou třeba i nějakou dildu? Zajímá mě jestli jsou lepší než vibrátory? 

0
před 2 roky Irena

Jasný... Mě vyhovuje moc. Kupuju je teda tady https://e-kondomy.cz. Myslím, že to tak bude stačit, ne? Nebo chceš konrétní tip?

0
před 2 roky Zdenka

Ahoj holky, co se týká erotických hačiček, tak teda i u nás jenom doporučuju! My jsme měli vždycky skvělý sex, za ta léta jsme taky už sehraný, že jo. Ale když jsme koupili první vibrátor, tak jsme poznali něco úplně jinýho. Ten sex si teď užíváme mnohem mnohem víc!

0
0
před 2 roky Helly

A v čem se ta dilda liší od klasického vibrátoru? 

0
před 12 měsíci Eva

Tak se mrkněte na stránky www.e-kondomy.cz. Máte tam spoustu informací jak o vibrátorech tak i o těch dildách. 

0
před 9 měsíci Erika

Hele a co si jako můžu představit pod pojmem hračky pro oba? :)

0
před 9 měsíci Alfred

Ahoj máte doma nějakou erotickou hru?Rád bych nějakou koupil a překvapil tím svoji přítelkyni,ale nevím jakou.

0
před 9 měsíci Mirek

Zdarec já si občas takovu hru s přítelkyni večer zahraji.Je to hodně velká sranda a také tě to velice navnadí před sexíkem.Do toho láhev dobrého vína a svíčky a je to krásný večer.

0
před 9 měsíci Alfred

A kde se dá taková hra koupit?Přítelkyně bude určitě překvapená a já taky.Nikdy jsem nic takového nehrál.Myslím,že to může být prima věc.

0
před 9 měsíci Mirek

Máme doma tady tuhle hru https://www.erosstar.cz/eroticka-hra-albi-partnerske-hratky a je to vážně bomba

0
před 8 měsíci Denisa

Ano, to je nejdůležitější. Opravdu o tom umět mluvit... Když to partněři dokážou, ten sex může být nesrovnatelně hezčí. Taky jsme si to doma vyříkali, řekli jsme si svoje představy, koupili nějaké hračičky a sex je najednou úplně o něčem jiném. Nejvíc miluju, když to manželce v rámci předehry udělám vibrátorem... https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/klasicke-vibratory/california-exotics-luxe-touch-sensitive-vibrator-telova

0
před 8 měsíci Enny

Dobrý den, mohli byste prosím doporučit erotická pouta? Děkuji moc.

0
před 8 měsíci Sanny

Hele, holky, nezkoušela některá z vás simulátory orálního sexu? Je to tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu. Co na to říkáte? Myslíte, že je to real?

0
před 8 měsíci Erika

Moc hezky napsaný článek. Přesně vystihuje jak pocity ženy, tak i touhy mužů. My jsme na to doma taky přišli a sem tam si obleček objednáme. Jinak můžu doporučit https://e-kondomy.cz. Tam mají krásný věcičky.

0
před 8 měsíci Rendy

Já to mám taky tak. Když si vybírám erotickou hračku, tak chci čas a klid, abych si to promyslela a vybrala. Ten čas v sexshpu nemám. Navíc žádný sexshop nemá takovou nabídku jako ten shop e-kondomy. Proto tam nakupuju i ja.

0
před 8 měsíci Diana

Já jsem si teď koupila simulátor orálního sexu https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu/sqweel-2-oral-sex-stimulator-cerny a musím teda říct, že je to senzační. Orální sex miluju, ale tenhle zážitek jsem nečekala. Doporučuju.

0
před 7 měsíci Denisa

Já to mám taky tak. Když si vybírám erotickou hračku, tak chci čas a klid, abych si to promyslela a vybrala. Ten čas v sexshpu nemám. Navíc žádný sexshop nemá takovou nabídku jako ten shop e-kondomy. Proto tam nakupuju i ja.

0
před 6 měsíci Vladka

Když si vybírám erotickou hračku, tak chci čas a klid, abych si to promyslela a vybrala. Ten čas v sexshpu nemám. Navíc žádný sexshop nemá takovou nabídku jako ten shop e-kondomy. Proto tam nakupuju i ja.

0
před 6 měsíci Petule

Já teda většinu hraček co má, tak se dá využít pro oba zaráz, taky je s partnerem hodně využíváme a sem tam najdu i nějaké to škádlítko jenom pro sebe, ale je to opravdu jenom škádlítko, žádný vibrátor ani dildo, tak doufám, že mě chlap na Vánoce překvapí a dostanu něco co je jenom pro mě, protože se o tom zmiňuju co chvilka :). Vy máte doma co jen tak pro inspiraci ?

0
0
před 3 měsíci Blanka

Holky, kupovala některá z vás chlapovi masturbátor? Ten můj si ho přeje, prý jen ze zvědavosti... ale co když mě pak začně zandbávat? :/

0
před 3 měsíci Mia

Jako počkej? Co tím myslíš? Máš na mysli tuto hračkuhttps://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/masturbatory/fleshlight-girls-stoya-destroya? No, ani ne, ale určitě by o ni stál...

0
před 2 měsíci Verča

Holky, kupovala jste některá na tom shopu erotické prádlo? Jak ty velikosti sedí? Děkuji moc.

0
před 2 měsíci Mia

Mám od nich dvě podprsenky a jeden tématický obleček a kupovala jsem si velikost, kterou mám normálně a i v jiných obchodech a sedělo mi to krásně :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 8


Přidat příspěvek