Erotický dárek k Valentýnu

0
před 2 roky Tom

Ahoj, kupoval jste někdo nějaký erotický dárek k Valentýnu? poradíte mi, co koupit pro přítelkyni?

0
před 2 roky Karel

Už je trochu pozdě, ale pokud budeš někdy chtít kupovat něco pro přítelkyni, tak doporučuji se podívat na sexy oblečky z https://e-kondomy.cz/, a tobě doporučím podívat se na nejtenčí kondomy Pasante, pokud používáš... jsou opravdu super, je to jako by si na něm nic neměl.

0
před 2 roky Daniel

Díval jsem se na ty masturbátory a hodně mne to láká, když si takhle něco objednám, tak jak ten balík přijde? je poznat, že je to zásilka z eshopu?

0
před 2 roky Karel

Na zásilce od nich vůbec není poznat, že je to ze sexshopu, takže se nemusíte bát, si to objednat až k vám domů.

0
před 7 měsíci Pavel

Daniel: Většina sexshopů v dnešní době umí posílat balíky diskrétně. Já sám jsem se před časem díval na nějaké masturbátory na https://www.eroticsexshop.cz/ a nakonec si i jeden zkusil objednat. Na zásilce by absolutně nikdo nepoznal, že je ze sexshopu. :-)

0
před 2 měsíci Martas

Možná jsem trochu konzervativní, ale já si teda myslím, že jedním z nejhezčích dárků na Valentýna je květina a nějaký ten šperk. Moje přítelkyně například miluje šperky z chirurgické oceli, tak to vidím tak, že jí letos nějaký takový šperk koupím. Koukal jsem, že velmi pěkné mají třeba tady: https://www.sperkyleclay.cz/67-ocelove-sperky-z-chirurgicke-oceli

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 4


Přidat příspěvek