Granule pro psy (Brit)

0
před 2 roky Sabiss

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Váš názor na granule Brit - máte je někdo ozkoušeny? Popřípadně které jiné granule Vašim zvířátkům chutnají? Granulky jsem mým psím holkám do teď kupovala spíš v supermarketu a k tomu občas vařila, každopádně bych teď chtěla přejít spíš na pořádné granule a krmit jen těmi. Co jsem koukala po netu, ten brit mě zaujal asi nejvíc, ale přeci jen osobní zkušenost je osobní zkušenost :-) Předem díky moc za zkušenosti.

0
před 2 roky Martina Kerberová

Zdravím, granule ze supermarketu bych nekupovala, je to samá sůl. S kvalitními značkami se to fakt srovnávat nedá... a psům to dlouhodobě fakt neprospívá, to je jako byste byla furt na instantních polívkách... Co se týče Brit Premium by Nature, s tím zkušenosti mám :-) kupuju jejich kuřecí pro aktivní pejsky https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-premium-by-nature-sport , máme fenku německého ovčáka a tyto granulky baští jak žádné jiné, je hrozně mlsná a vybíravá. Také se jí o dost zlepšila srst, jelikož dřív jí hodně padaly chlupy a nebylo to úplně v pořádku...

0
před 2 roky Monika27

Já mám 3 pejsky (2 retrívry a kokřici) a oběma kupujeme Brit - konkrétně brit care. Zatím nejlepší granule co jsme zkoušeli, ani jeden nemá žádné průjmy, nenadýmají se...Mají různé druhy (pro alergické pejsky, štěňata, starší psy…) takže mi vyhovuje že každemu koupím, co se mu nejvíc hodí. Nedá se to vůbec srovnat s granulemi ze supermarketu, kde 15kg stojí 300Kč...Takovéhle granule nemají s masem nic společného.

0
před 2 roky Františka P.

Souhlas, v granulích ze supermarketů bývají většinou cca 4% masa a zbytek by člověk radši někdy nevěděl, opravdu doporučuji si číst složení. Určitě nechci házet všechny levnější granule do jednoho pytle, ale co jsem viděla já, tak bych žádné pejskovi nikdy nedávala - strava je prostě a jednoduše základ.

0
před 2 roky Berenika

Já teda souhlasím s Františkou. Ještě bych taky doplnila, že ani já bych neházela ty levné granule do jednoho pytle. Sem tam se opravdu poštěstí, že ty levné mají opravdu skvělé složení. Jinak pokud máte zájem o kvalitní granule za přijatelnou cenu, pak doporučím rozhodně granulebardog. Mají i nejrůznější akce, takže se vyplatí stránku hlídat.

0
před 2 roky Michaela

On v dnešní době kupuje někdo ty neznačkové granule ze supermarketu ? Vždyť to s masem nemá nic společného a zvířeti to akorát ubližuje. Dneska je sice velké množství značek krmiv, ale ne všechny jsou kvalitní a je potřeba si číst složení tak jak u jídla pro nás a dívat se na poměr masa. Co jsem se dívala tak Brit je na tom snad nejlépe co se týče velkého poměru masa v granulích a to stejné ty jejich konzervy.

0
před 2 roky Simona

Souhlasím s Míšou, v supermarketech bych nikdy zvířeti granule nekoupila. To maso nevidělo ani z rychlíku, jsou to jen samé náhražky, které mu ani nic nedají. Také kupuji granule Brit a náš pejsek je spokojen.

0
před 2 roky Soňa

Ahoj holky, já teda musím říct, že to zrovna není dlouho, co jsem si dělala takový soukromý průzku žrádla pro psy. Sama psa nemám, ale babička má psy 3 a k vánocům ji chci ulehčit a koupit zásobu kvalitních granulí. No a musím teda říct, že ve všech ohledech mi nejlíp vyšly granule Brit! Jako složení mají fakt výborný.

0
před 2 roky Dana

já dávám raději na eshopy a kupuji to po internetu, konkrétně tento Brit https://www.krmivo-pes.cz/psi/granule/brit-premium-dog-adult-s-8kg-1-5kg-zdarma/

0
před 2 roky Alena

Mají granule i pro psy, co mají nadváhu ? Veterinář nám řekl, že by bylo vhodné, kdyby měl Grad (ridgeback) tak 5 kilo míň že už se pohybuje na hranici obezity -_- takže musíme vyměnit stávající granule takže budu ráda za rady hlavně jestli po těch spešl granulích pes opravdu hubne.

0
před 2 roky Zdena

Tak já zase potřebuji nějaké hypoalergenní krmivo pro velkého psa, máte s nějakými zkušenost?

0
0
před 2 roky vanda

Slyšela jsem o tom, že granule jsou dobré a prý pejskům chutnají. Máte taky takovou zkušenost? Přemýšlím o tom že je budeme kupovat

0
před 2 roky Linda

Vando, nevím jaké granule kupujete nyní, takže vám nemohu poskytnout dostatečné srovnání. Pravda ale je, že granule Brit jsou obecně velmi dobré. Mají výborné složení, krásnou masitou vůni. Perfektní je to, že Brit nabízí i nejrůznější specializované krmivo. Jde opravdu o to, co byste chtěla začít kupovat.

0
před 2 roky Nika

Máte zkušenost i s těma jejich konzervama ? Nepoužívá je někdo místo barfování ? Někde jsem četla, že jsou na to jako dělané.

0
před 2 roky Miroslava

Tak to by mě taky zajímalo jak to je. Když se dají používat na barfování tak tam musí být velký poměr masa ne ?

0
před 2 roky Týna

Barfování je přirozená strava psa- maso, kosti, zelenina, ovoce, vše v určitém poměru. Barfujeme od štěněte, ale když jedeme třeba pryč, používáme konzervy od Britu. Ty se nám zatím zdají nejkvalitnější...

0
před 2 roky Dominika

Brit je pro všechny psi se mi zdá, my teda kupujeme ten Brit premium kuřecí a to sežere pes vždy až do dna

0
před 2 roky Anežka

Také krmíme granulema od Britu. Pejsek má i pěknou srst, dáváme hodně s příchutí lososa, kterou má rád. Brit konzervy jsou pro nás super. Ať už jedeme na dovolenou, nebo v horkých dnech před sportovním výkonem používáme jako zdroj tekutin. Někdy jim do konzervy zamíchám i vodu. 

0
před 2 roky Soňa

Anežko, vy dáváte i ty konzervy? My zatím kupujeme jen Brit granule, ale docela uvažujeme, že bychom od nich začali brát i konzervy. Ty zatím kupujeme v obchodě, ale ne vždy tomu našemu vybíravci sednou :/ Ale s granulema nemá nejmenší problém, tak jsem si říkala, že by i ty konzervy nebyly špatné...

0
před 2 roky Týna

Určitě vyzkoušej, psi minulý i třeba jen trochu konzervy smíchané do granulí ;-). Aspon budou mít mňamku více dní.

0
před 2 roky Sandra

Soňo, nemáš zkušenosti u těch granulebardog s tou jejich hypoalergenní řadou?

0
před 2 roky Barborka

Nejlepší hypoalergenní granule jsou tyhle https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?productType=65-granule&feature=70-hypoalergenn jiná značka nám vůbec nesedí.

0
před 2 roky Anička

Náš pes má taky nějaké trable s trávením, zkusíme tyto, snad pomůžou.

0
před 2 roky Barborka

Pomůžou určitě, pokud je problém v jídle ;-)

0
před 2 roky Anička

Zkusíme, ale pes měl vyrážku a veterinář říkal, že to bývá nejčastěji s granulí. Už jsem četla podobné problémy ostatních, a granule jim pomohly.

0
před 2 roky Barborka

Určitě jsou dobré a nic tím nezkazíš.

0
před 2 roky Milena

Aničko, pokud máte probléy se srstí, tak pejskovi chybí nějaký vitamín, nějaká důležitá složka ve stravě. Proto bych opravdu zvážila změnu stravy a přešla na vyvážené. Třeba Brit má dobrou nabídku speciálek.

0
před 2 roky Jitka

My jsme třeba měli hodně veliký problém a nakonec jsme zjistili, že náš pes potřebuje prostě speciální hypoalergenní granule a tak jsme přešli nahttps://www.granulebardog.cz/p/hypoalergenni-grain-free-granule-insect-12-kg a ty mu sedí bezvadně!

0
před 2 roky Renda

Nám doporučil veterinář u pejska kombinovat granule s konzervami, konkrétně s https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?brand=272330-brit-pat-meat. Jsou určitě výborné a hlavně obsahují maso.

0
před 2 roky Zajda

Také to tak děláme, a náš pejsek je v pohodě. Zažívání má zcela v pořádku.

0
před 2 roky Žanda

My u www.krmivo-brit.cz kupujeme pro pejska konzervy Mono Protein. Pomáhají mu při jeho citlivém zažívání. Granule mu už nedáváme.

0
před 2 roky Aleš

Hypoalergenní granule nám doporučili pro pejska na veterině taky. Tak je zkusíme.

0
před 2 roky Jana

Já to střídám, někdy granule a někdy konzerva, akorát nedávám ten mono protein ale paté and meat

0
před 2 roky Dan

Máme pejsky dva a krmíme je pouze granulemi. Určitě zkusíme konzervy Brit, jako doplněk, ať zkusí i něco jiného.

0
před 2 roky Karlos

Máme staršího pejska, granule se mu těžko koušou, tak dáváme Brit konzervy jako plnohodnotné krmivo. Pes je spokojený.

0
před 2 roky Rikka

Karlosi a to dáváte jen konzervy? Granule vůbec? Jako třeba ten Brit má granule i pro psí seniory. Jako pořád jsou v nich vitamíny a živiny, které pejsek potřebuje. I když je mu už víc let. My třeba dáváme tyto, mají vše, co pejsek potřebuje ve své věku https://www.azkrmiva.cz/brit-care-senior-lamb--rice-1kg-new.html

0
před 2 roky Majky

Ahoj, já bych ráda znala vaše názory na krivo ganulebardog. Hlavně, co soudíte o jeho složení a také co o poměru cena x kvalita?

0
před 2 roky Marika

Dívej, tvůj dotaz je poměrně hodně obecný. Jako obecně je to tak, že ty granule bardog jsou dobrý. Mají výborný složení, perfektní cenu. Nicméně je ale třeba rát v úvahu to, pro jaké plemeno, jak staré a v jaké váhové kategorii chceš granule kupovat. Co ale u https://www.granulebardog.cz/ ocňuju je to, že mají několik výborných řad těch granulí.

0
před 2 roky Jarmila

Dobrý den, jaké granule dáváte, aby měl pejsek pěknou srst a byl v dobré kondici? 

0
před 2 roky Denisa

Podívejte se Jarmilo na www.brit.cz a určitě vyberete kvalitní granule. My dáváme z řady Premium by Nature. Pes je po nich plný energie a spokojený.

0
před 13 měsíci Mirka

Už jsem mrkla, mají je pod názvem půl pytle masa. Náš pes se po nich jenom olizoval.

0
před 13 měsíci Dáša

Taky dáváme Brit Premium by Nature. Tato řada je pro pejsky hodně chutná, protože obsahuje vysoký podíl masa. Granule obsahují lososový olej, který je dobrý na srst a taky látky, které pečují o klouby a šlachy psa. Plus látky na podporu imunity a trávení. Vyzkoušejte a uvidíte jak budete spokojeni. 

0
před 13 měsíci Lina

Máte pravdu Dášo, hlavně ta řada Premium je vhodná jak pro štěňata, tak pro pejsky v produktivním věku. A pro psí seniory je taky výborná.

0
před 12 měsíci Brita

Na www.krmivo-brit.cz jsem je našla pod příznačným názvem půl pytle masa .Mají pravdu našemu psovi moc chutnají a je spokojený.

0
před 12 měsíci Draha

Brit Premium by Nature prokazatelně obsahuje vyšší podíl kvalitního masa. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie psů.

0
před 12 měsíci Matylda

My jsme teda na Brit granule přešli po té, co jsme zkoušeli, a to dost neúspěšně, i jiné značky granulí. Ty ale náš pes odmítal. Ani ne hned, jako po nějakém čase, kdy mu prostě přestaly chutnat. Teď ale už docela dlouho dáváme ty Britky a s těma jsme teda spokojeni.

0
před 12 měsíci Oliina

ze své zkušenosti od Britu mohu nejvíce doporučit ty jejich Brit Premium

0
před 12 měsíci Ivanka

Tak ony od toho Britu jsou dobré všechny. Výběr pak záleží na rase, hmotnosti a stáří. Ale ano, premium jsou skvělé granulky.

0
před 12 měsíci Aranka

Dávali jste někdo pejskovi seniorovi tyto granule https://www.krmivo-pes.cz/psi/granule/brit-fresh-turkey-pea-light-fit-slim-2-5kg/? Zajímají mě zkušenosti. Zda pejskům chutnají a jak jim sedí. 

0
před 12 měsíci Kubina

My jsme se rozhodli dávat našemu seniorovi granule bezobilné. Tyto se nám osvědčili nejvíc https://www.granulebardog.cz/p/hypoalergenni-grain-free-granule-insect-12-kg. Pro seniora to nejlepší.

0
před 12 měsíci Jana

od Britu jsem spokojena s Brit Care, jednak jsou levné a dostupné a mají i vysoký obsah masa

0
před 12 měsíci Iris

já jsem více spokojena s granulemi Carnilove, nejsou drahé a jsou kvalitní a naši psi je zbožnují, já doporučuji spíše toto

0
před 12 měsíci Carla

Jaké mají tyto granule složení? A jak je snáší? Chutnají mu? My máme docela problém najít ty, které mu budou chutnat, protože ten náš je hodně vybíravý.

0
před 12 měsíci Jaroslava

My jsme našemu starému pejskovi tyto granule dávali  a moc mu chutnali. Dožil se krásných patnácti let. 

0
před 12 měsíci Jana

od Britu psovi dávám často Brit Care, občas i Fresh, to je taktéž kvalitní krmivo, se všemi je pes spokojen, hlavní je že nejsou předražené a jsou kvalitní a dostupné i v menších městech

0
před 11 měsíci petra

Brit je skvela znacka, My mame pro nase pejska Fresh a super, nejsou tak drahe, je to prirodni krmivo, a maji 6 ruznych receptur takze to stridame

0
před 11 měsíci arnošt

Podle mého to je nejlepší možnost pro zvířata co se týče prodávaných granulí.. :) 

0
před 11 měsíci petra

mě to doporučila kamoška, kupuji na https://krmivo-brit.cz/cs/ a pes doma je spoko a já tím pádem taky :D 

0
před 11 měsíci Inka

A jaké granule od nich bereš? Teda zajímají mě hlavně ty granule z řady ultra premium. Díky moc za pomoc.

0
před 11 měsíci Klara

My jsme vždycky krmili granulemi od Britu. Teď krmíme řadou Brit Fresh.

0
před 11 měsíci Barča

od nich určitě Fresh, případně Care, tyto dvě si myslím že jsou pro psi nejkvalitnějším krmivem, já krmím Freshem a psi snáší naprosto bez problémů

0
před 10 měsíci Irena

Čauky všem, když už jsme u té stravy, tak bych se chtěla zeptat, zda nějak řešíte i výživu? Konkrétně teda tu kloubní. Jakou kupujete a na kolik ta kloubní výživa stojí a na jak dlouho je?

0
před 10 měsíci Radka

A k tomu krmivu - dáváte jen granule nebo i konzervy? Jako zda nežere jen suchý nebo má kompletní nechuť k jídlu.

0
před 10 měsíci miriam

Super značka, dobrá cena ale hlavne kvalitní složení které vašemu pejskovi neubližuje a naopak mu pomáhá v trávení.. :) 

0
před 10 měsíci simca

jo britky jsou super, cenove nas ty granule vubec nezrujnovaly a fresh ma nas pejsek uplne nejradsi.

0
před 10 měsíci Lola

Holky a co třeba ty bardog? Nemáte zkušenosti u těch granulebardog s tou jejich hypoalergenní řadou?

0
před 10 měsíci Nicol

Dáváte psům do granulí třeba i konzervy? Případně jaké?

0
před 10 měsíci Věrab

Krmíme granulemi Brit jehněčí. Můj pejsek do nich nechce přidavat. Jednou týdně do granulí kapnu několik kapek lososoveho oleje. Ráno dávám konzervu nebo psi salám. Všichni pejska chválí, že dobré vypadá.

0
před 10 měsíci Monča

Dobrý den, my dáváme pejskům do granulí tyto konzervy https://krmivo-brit.cz/cs/brit-mono-protein a moc jim chutnají. 

0
před 10 měsíci Gita

Já dávám našim psům do granulí také konzervy Brit Monoprotein. Občas jim do granulí dám i Brit Sausage.

0
před 9 měsíci Wili

Objevila jsem https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?productType=6802-salmy. Pejskovi moc chutná, dávám ho jako pamlsek.

0
před 9 měsíci Klára

Já od Britu dávám jak granule, tak ted nově právě ten salám a zatím se chytil

0
před 9 měsíci Laura

Teď ho mají 5+1 zdarma. Náš pejsek ho miluje, tak jsem mu ho nakoupila.

0
před 9 měsíci Dorina

Je kvalitní. Obsahuje 95% masa s droby je bez soji, bez konzervantů, bez GMO. Pro pejsky pochoutka.

0
před 9 měsíci Petr

Dobrý tip na pamlsek pro pejska. Díky.

0
před 9 měsíci Stanka

Já jsem zažila situace, kdy prevence byla podceněna a pak se jen těžko dohánělo to, co se zanedbalo, takže za mě určitě nepodcenit prevenci. Jinak my jsme hodně spokojeni s prevencí od Canvit chondro https://www.azkrmiva.cz/canvit-chondro-pro-psy-100g-new.html.

0
před 9 měsíci Stanka

Jako co se týká stravy pro malé štěně, tak je třeba víc, než kdy jindy (možná ještě u seniorů) opravdu dbát na výběr kvalitního krmiva, které pejskovi dá všechny živiny, které ve vývinu potřebuje. Ze supermarketu bych nekupovala, jak říkáš, to složení je většinou na prd. No, my jsme třeba začali kupovat granule Brit a ty jsou výborný. My jsme pro štěně brali tyto https://www.azkrmiva.cz/brit-premium-dog-puppies-1-kg-doprodej.html.

0
před 9 měsíci Dorka

Já dávám našemu pejskovi do granulí tyto konzervy https://www.svetgranulek.cz/konzervy-pes/brit/brit-mono-protein-konz-lamb-400-g. Může se po nich přímo utlouct. Jehněčí je jeho oblíbená příchuť. Určitě stojí za vyzkoušení. 

0
před 9 měsíci Blanka

My máme pejska staršího, s citlivým zažíváním a s problematickým chrupem, tak jsme mu začali dávat konzervy Brit monoprotein. Má konzistenci jemného paté.

0
před 9 měsíci Bigina

A chutná mu konkrétně některé maso, nebo sežere kterékoliv?

0
před 9 měsíci Blanka

Tím, že maso je v konzistenci jemného paté, tak v podstatě sežere jakékoliv.

0
před 8 měsíci Elena

My na www.krmivo-brit.cz objevili pro našeho maličkého boloňáčka granule care mini, moc mu chutnají.

0
před 8 měsíci Róza

Známe je, máme štěňátko yorkšírka, tak mu je dáváme, a budeme určitě pokračovat i až bude dospělý.

0
před 8 měsíci Ála

To je fajn pokud má člověk možnost dávat pejskovi krmivo od štěňátka až po dospělost.

0
před 8 měsíci Moly

Jo? Voní ty tabletky? Mě jde o to, že právě jak už máme pejska docela rozmazlenýho a rozmlsanýho, tak on ne úplně všechny tabletky sní. Je to hodně o jeho náladě a u té kloubní výživy potřebuju, aby je jedl pravidelně opravdu tak, jak má.

0
před 8 měsíci Kamila

Dobrý den, jaké pamlsky kupujete svým pejskům. Náhodou nemáte někdo zkušenosti s těmito mlskami https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?


0
před 8 měsíci Martina

já psovi kupuji od Britu salámek Premium Sausage dlouhodobě

0
před 8 měsíci Martina

Kamilo já mám co se pamlsků týče zkušenost jen s těmito, ale jak po cenové tak po kvalitativní stránce je ten salám perfektní

0
před 8 měsíci Hedvika

Co s týká výborných  pamlsků tak vyzkoušejte tyto -  https://krmivo-brit.cz/cs/brit-functional-snack. Jsou  poloměkké  zdravé a  masité. Co je hlavní, tak neskutečně pejskům, chutnají.

0
před 7 měsíci Jana

já dávám také Britky jako granule, ale pes někdy občas protestuje, tak mu musím dát pamlsek aby je sežral(dávám Functional snack taktéž od nich)

0
před 7 měsíci Běta

Functional snack neznám, asi je to novinka, ale hned jsem koukla na stránky. Pro našeho pejska je důležité, že jsou vhodné i při zdravotních problémech. Takže jasná volba už jsme je objednali.

0
před 7 měsíci Lada

Jaké má pejsek Běto problémy? Má nějakou speciální dietu?

0
před 7 měsíci Jana

Britky psům dávám dlouhodobě, oba je snáší zcela bez problémů(kupuji je z happytails)

0
před 6 měsíci Míša

Na Brit granule jsme přešli po té, co jsme zkoušeli, a to dost neúspěšně, i jiné značky granulí. Ty ale náš pes odmítal. Ani ne hned, jako po nějakém čase, kdy mu prostě přestaly chutnat. Teď ale už docela dlouho dáváme ty Britky a s těma jsme teda spokojeni. Navíc oni mají kompletní to krmivo senzační. I ty mlsy dáváme a super.

0
před 6 měsíci Fialka

Tak ony od toho Britu jsou dobré všechny. Výběr pak záleží na rase, hmotnosti a stáří. Ale ano, premium jsou skvělé granulky. A navíc, co je u toho britu vůbec nejlepší je to, že oni mají senzační všechno krmivo pro psy. Teď mají senzační ty snacky.

0
před 5 měsíci Marta

Náš pejsek má zažívací problémy a pomohly mu Brit konzervy monoprotein. Výborné masíčko mu moc chutná.

0
před 5 měsíci Radka

o nich jsem slyšela, že jsou velice kvalitní, našemu psovi třeba chutnají granule Fresh a pamlsek Functional Snack

0
před 5 měsíci Radka

Na Britu nelze najít negativum, kvalitní krmivo, příznivá cena, dostupné zboží, takže není co dodat, navíc náš pes je velice vybíravý a Britky žere ihned, s jinými měl totiž problém

0
před 5 měsíci Zuza

A zkusili jste i jejich novinku Functional stick?

0
před 5 měsíci Marta

Neznala jsem je, ale dostali jsme tip na https://krmivo-brit.cz/cs/brit-functional-snack.

0
před 4 měsíci Zuza

A jak se vám líbí, nebo spíše vašemu pejskovi?

0
před 4 měsíci Marta

Pejsek tyčinku slupl a jenom se olizoval. Ještě aby ne, je celá masová.

0
před 4 měsíci Bety

A vy Zuzo, které funkční pamlsky dáváte pejskovi?

0
před 3 měsíci Zuza

Dáváme konkrétně tyto - https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/334569-brit-care-dog-functional-snack-mobility-squid. Pejsek má problémy s klouby a chceme mu taky dopřát radost z mlsání.

0
před 3 měsíci Pegy

Je fajn, že takové pamlsky existují. I pejsci se zdravotními problémy chtějí mít radost z mlsání.

0
před 3 měsíci Jura

Dívala jsem se na web Britu, mají na výběr spoustu funkčních pamlsků. Určitě některé zkusíme.

0
před 3 měsíci Janina

A máš pejsek nějaké zdravotní omezení, neb jenom chcete krmit zdravě?

0
před 3 měsíci Jura

Nemá, je v pohodě, ale nechci mu zbytečně dávat pamlsky, které nejsou kvalitní. Takže jsem koupil Functional snacky.

0
před 3 měsíci Anka

My dáváme jako pamlsek Brit salám, taky je plný masíčka a pejskovi chutná.

0
0
před 3 měsíci Jirka

Ty funkční pamlsky pro pejsky se mě moc líbí. Už jsem jich pár objednala, ať má náš Alan na vánoce radost.

0
před 2 měsíci Lola

Tak ty neznám, ale dočetla jsem se o nich na webu. Jsou vhodné pro pejsky se zdravotními problémy.

0
před 2 měsíci Gabča

Functional Snack je vhodný pro jakéhokoliv psa, sežere ho totiž každý

0
před 2 měsíci Gabča

Jirka: já je pravidelně objednávám, hlavně kvůli té ceně, kdyby byly dražší tak dám psovi jiné kvalitnější krmivo

0
před 5 týdny Mája

Náš pejsek je alergik a má špatné zažívání, na doporučení mu dáváme masové konzervy Mono Protein od www.krmivo-brit.cz.

0
před 5 týdny Laura

Už jsem se na ně ptala, jsou opravdu dobré a pomáhají. Zkusíme je dávat našemu starému pejskovi.

0
před 4 týdny Květa

A určitě mu Lauro pro radost dávejte funkční tyčinky. Pejskům neskutečně chutnají.

0
před 4 týdny Hana

a co Monoproteinové konzervy taktéž od Britu, ty jsi psovi nezkoušela dávat ? Náš ačkoliv je vybíravej, tak tyto si oblíbil okamžitě

0
před 4 týdny Květa

U nás momentálně frčí řada Fresh, konzervy i granule.

0
před 19 minutami Lena

Co máte za pejska, my máme malého a staršího. Zkusím mu taky dávat krmivo od Britu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 9


Přidat příspěvek