Hubnutí

0
před 10 lety happy.lenulka@

Podělte se o své zkušenosti s úspěšným hubnutím. Co vám pomohlo k tomu udržet se a nepřejídat se atd:. Jakým stylem jste jedli, vařili, cvičili a tak?

Už nějaký čas se pokouším zhubnout a vrátit se na svou původní váhu, ale moc mi to nejde... jakože sportu mám spoustu, hraji squash, fitko, brusle, běh,... ale s jídlem je problém... přes den není problém, ale večer na mě kolikrát padne deprese a pak se nacpu :-(

0
před 10 lety norei@

Pokud chcete zhubnout, je třeba tělo nejdřív na hubnutí připravit ! Samo o sobě se tuku nezbaví (ani sportem); nejprve je nutno dostat tělo do vnitřní rovnováhy.

1
před 10 lety Frodik

happy.lenulka: S hubnutím je to tak, že je potřeba žít takový život, aby hubnout ani nebylo potřeba, protože člověk ani nepřibere :-) Já vím, že to zní děsně jednoduše jako taková univerzální obecná rada, ale přesně o tohle jde.

Jen taková odbočka - to že se kvůli hubnutí musí hladovět je největší nesmysl - je to přesně naopak. Když člověk hladoví, jakmile má tělo možnost, nabere to zpátky. Je to dáno tím, jaká je naše minulost, myslím lidí obecně. Vždyť období, kdy máme dostatek jídla trvá jak dlouho ? 50 let ? 100 let ? Vždyť i naše babičky nebo prababičky měli problém sehnat dostatek jídla pro sebe a své rodiny. Takže z pohledu historie, je tohle období hojnosti a přežírání strašně kraťoučké. Geneticky jsme proto naprogramováni tak, že tělo jakmile má nedostatek zásob energie, tak se je ihned snaží uložit, když k tomu má příležitost. Říkám to vždycky na příkladu pračlověka, který žil půl roku na kořínkách a pak se jim podařilo ulovit mamuta, takže tělo jakmile po dlouhým hladovění zaznamenalo jídlo, tak se snažilo co nejvíc toho jídla uložit jako tuk.
Když se vrátím k těm našim babičkám, tak ty zas byly o chlebu a bílým kafi a dvakrát do roka byla zabíjačka, tak to je to samé jako s tím mamutem.

Zpátky k otázce :-) Pokud bych chtěl hubnout, respektive žít tak, abych hubnout ani nepotřeboval, tak bych přehodnotil aktuální jídelníček. Udělám hodně zkrácenou verzi - kompletně vypustit sladkosti, slanosti a výplně žaludku. Maso vepřové žádné, hovězí jestli vůbec, tak 1x, max. 2x za 14 dnů, něco málo ryb, hodně luštěnin všech druhů (nejsou jen hrách a fazole), nějakou těstovinu a především kupu čerstvé, pokud možno tepelně moc neupravované zeleniny a nějaké to ovoce (české, ne tropické), jako přílohu rýži, brambory poskrovnu. Samozřejmě platí jíst menší dávky, ale jíst pořád tak, aby se nestalo, že má člověk hlad. Co se týče přípravy, tak smažení je tabu, používání tuku jakbysmet, bílou mouku nadobro zahodit a když už je potřeba něco osladit, tak používat přírodní sladidla, bílý cukr opět tabu :-)

No a co s tím sportem, tam je potřeba rozlišovat 2 základní typy pohybu. Squash je sice geniální a dokonalá hra (jsem do něj tak trochu blázen :-), ale na hubnutí to bohužel sport není, protože je při něm příliš vysoká tepová frekvence a tělo nespaluje tuky, jen cukry v krvi. Je to ale ideální sport na udržení se ve fyzické kondici a na srdíčko. Squash je také super v tom, že pokud se hraje správným způsobem, tak se při něm využívají téměř všechny svaly v těle, rozhodně se nedá mluvit o jednostranném pohybu, jako je tomu třeba u bruslí, běhu, rotopedu, apod.... Doporučoval bych proto najít si někoho, kdo squash hraje závodně nebo místního trenéra, který člověku vysvětlí, že squash s běháním po kurtu nemá nic společného, vysvětlí jak se správně pohybovat, udržet rovnováhu a hrát v klidu - to je právě pro hubnutí to důležité - hrát v klidu. Ideální je chodit sám nebo s někým ve skupině trénovat, tj. trénovat techniku úderu - je to klidnější a protáhne se celé tělo a tepová frekvence se drží mezi 120 - 140 za minutu a přitom se už tuky spalují dobře.

Deprese padne někdy na každého, ale důležité je, co do sebe člověk cpe :-) Takže klidně toho může být hodně, jen to nesmí mít moc kalorií a tuku :-)

Budu rád, když se tato diskuse ještě dál rozvine, protože když vidím, jak to obecně v ČR vypadá s obezitou a nadváhou, tak se mi dělá slušně řečeno šoufl. Tolik lidí, co si nosí permanentní baťoh nebo pneumatiku a spoustě to ani nepřijde nenormální, když vidí ve svém okolí stejně hrozně vypadající lidi.....

A ještě abych nezapomněl jednu z nejdůležitějších věcí při hubnutí - pitný režim - pokud možno vodu z kohoutku, 3 - 4 litry jsou prima. Jak není voda, není spalování :-) A když už je žízeň, tak už je pozdě. Je potřeba mít vodu pořád u sebe a pít.

0
před 10 lety happy.lenulka@

no jo no... jakože toto všechno vím, teoreticky... :-D piju hodně, denně minimálně 3 litry a snažím se víc.... jinak k tomu sportu, mě to hlavně musí bavit a takové ty kolektivní jako aerobic, zumba a tak mě nebaví...
jinak k tomu masu... no omezuju je jak můžu... a když už si dám, tak rybu nebo nějaké libové nebo kousek kvalitní uzeniny. ale jak říkám, většinou tak 1 - 2 x týdně ...

0
před 10 lety Frodik

happy.lenulka: s těmi kolektivními sporty mam taky nějaký "blok" :-) Ale opravdu můžu maximálně doporučit začít s tím squashem, jak jsem psal, najít si trenéra a začít ho hrát správně, tj. naučit se správně techniku, trénovat údery, atd... Pokud jsi ještě v takové té nulté fázi, kdy si chodíš zapinkat jen tak a jen do míčku "plácáte" (není myšleno hanlivě, ale je to popis stylu úderu), tak pak když se člověk od trenéra naučí držet správně raketu a správně hrát alespoň základní údery, je to jako když objeví uplně nový svět. A najednou s těmi samými spoluhráči, s kterými prohrával nebo hrál vyrovnaně, tak je poráží jako mávnutím kouzelného proutku. Ono totiž squash není o síle a běhání, ikdyž to tak někdy vypadá, vtip je právě v přesnosti a nadhledu. Uff.. já dneska nějak pořád odbíhám od tématu :-)

0
před 10 lety happy.lenulka@

to Fordik: nemyslím si že bych jej hrála špatně :-) a hraji ho už nějaký pátek, trenér by mě už asi nic moc nového nenaučil... a poslední dva měsíce jej hraju už na pohodu, už i tepovku si hlídám a nehoním to do maxima

0
před 10 lety Frodik

happy.lenulka: mňo, to je právě ono :-) Pokud jsi se squash neučila s trenérem nebo s nějakým hráčem co hraje aspoň třetí ligu, tak si dovolím s jistotou tvrdit, že ho hraješ špatně :-) Tím se nevylučuje, že by sis ho nemohla s radostí zahrát, ale to co já jsem předtím měl na mysli, bylo, naučit se ho hrát technicky správně. Ono totiž je vyloučeno, že by člověk vzal do ruky raketu a jenom tím, že se do míčku trefí, by bylo vyhráno a mohl říci, že umí squash. Kdepak, ono je to děsná věda a čím jednodušeji úder vypadá, tím složitější to je :-)
Každopádně, už jsem zase sklouznul od tématu Hubnutí k tématu hra squashe :-) Samozřejmě, pokud by byl zájem, mohu se ještě víc rozepsat, dát nějaké rady, tipy, apod., ale nechci tu zas ostatní nudit povídáním, které je nemusí zajímat.

0
před 10 lety happy.lenulka@

ale já nikde nepsala o radu, jak hrát squash. Nemyslím si, že bych ho neuměla. A učila jsem se to s profíkama, kteří mi říkají, že techniku mám parádní. :-)
ale u toho squashe ... dnes jsem si natáhla sval v ruce, sranda :D

0
před 10 lety Frodik

Aha, ok, tak to mě, squashového fanatika, osobně moc těší. A zároveň také závidím, protože já jsem samopřeučovaný amatér a těch zlozvyků se člověk strašně špatně zbavuje. Škoda, že mám Brno z ruky, rád bych pinknul :-)
A co se týče nataženýho svalu, na to jen platí, že protahováním před a po hře není nikdy dost. Ikdyž na druhou stranu, já se vždycky druhý den po turnaji znova učím chodit :-)) a to se snažím protahovat poctivě.

0
před 10 lety happy.lenulka@

no tak to já taky bez protahování nezačnu, ale dneska po půl hoďce mi v tom luplo, říkám si, že to nic nebude, že to rozhejbu a ono prd :-(
no nevadí... bolí to, tak s tím nehejbu a ono to za chvíli bude lepší :-)

0
před 10 lety happy.lenulka@

to Frodik: asi bychom tuhle diskuzi měli přejmenovat na "Squash" místo "Hubnutí" :-DDD

0
před 9 lety MartinMasar@

Na začátku hubnutí je vždy důležitá očista. A pak si najít systém, který nás bude bavit, strava nemusí být extrémně přeměněna a zdravá, ale chce to pohyb, čím méně stresu tím lépe.

0
před 9 lety Jája

Hubnutí je neskutčná věda. Dojedla jsem se díky poblázněným hormonům po vysazení antikoncepce z 60kg na 72. Po změně sravy, kterou si sestavuji sama jsem po třech měsících na 65ti kg =) Jde to, ale musíte opravdu chtít =)

0
před 9 lety Jitka

ahoj, mně s hubnutím pomohla abc dieta. je to krabičková dieta, jídlo je dobré a dovezou ho až domů, je to skvělý pro lidi, kteří jsou zaměstnaní a nemají čas si pro sebe připravovat dietní jídlo. tak to zkuste:)

0
před 9 lety Hanka

Paní Jitko, tuhle jsem na to viděla reportáž, kdyby jste jen viděla z jakých nejlevnějších surovin to vaří. Koukala jsem hlavně na pozadí než na samotné lidi v reportáži. Podle mého je lepší si zajít do restaurace a nebo si prostě navařit sama. Je to ale každého věc.

1
před 9 lety Petra

jendoznačne doporučuji společnost stob.. www.stob.cz

0
před 9 lety zdenek

Snad skoro každý den tady člověk může přečíst nějaký článek na hubnutí, a´t je to jídelníček nebo jakákoliv jiná dieta. A chci se vás zeptat, kdo zhubl? Podařilo se vám to pomocí tad těch neříkám, že špatných jídelníčků? Víte v čem je problém? V tom, že jídelníčky se globálně nepoužívají, nejenže je nedoporučuje světová zdravotnická organizace ani česká obezitologická společnost, protože jídelníčky nefungují z dvou důvodů. Zaprvé, protože se dají těžko dodržovat, zadruhé se nedají dodržovat dlouhodobě,to znamená, že ve výsledku je nepoužívá nikdo z moderních technik na hubnutí, jestliže někdo chce používat jídelníček, dobrý jídelníček, tak ten najdete v každém ženském časopise, každý týden v deseti vydáních. Důvod proč populace tloustne je to, že je to těžké dodržet, je to náročné a drahé. Pokud chcete vědět jak jsem zhubl já 18kg a váhu si už držím bez problému přes rok, tak mi napište na email:sevela.26@seznam.cz, jinak držím palce s hubnutím a všem přeji ať se to podaří

0
před 9 lety Monika

Ahoj holky,
já mám zkušenosti s krémem Corectia a jsem maximálně spokojená, dá se říct že úplně nadšená. A to nemluvím o tom, jak mi to pomohlo při celulitidě a kůže je potom krásně jemná. Vřele doporučuji ;-)

0
před 9 lety Jana

Na celulitidu také působí dobře celer, proto doporučuju zařadit do jídelníčku.

0
před 9 lety davy

Prosím o radu,jakou moukou lze co nejlépe nahradit běžnou hladkou mouku popř. polohrubou. Také prosím o informaci o ovocném cukru. Děkuji

0
před 9 lety drahomira.malinka@

Ahojky, tak jsem našla stranky supr fitness.tv
je tam spousta videí na různé druhy cvičení, jídelníčky, recepty. Fakt dobrý stránky. Moc dobře se podle toho cvičí. I mě to s tím baví. Tak snad se mi podaří nějaké to kilečko zhubnout:-)

0
před 9 lety vercounek

davy: rozhodně špaldovou

0
před 9 lety Lucka

Nedávno jsem se dost podivila nad výrobky sušenek, tuším fibroki, které jsou spásou pro všechny hubnoucí. Schválně jsem se podívala na složení, protože už jen to, že jsou to pořád "jenom" sušenky vhodné pro dietu asi nebudou. Jediné plus snad byla vyšší vláknina, jinak hromádka sacharidů a tuků, ale celá tahle sranda v malém baleníčku za bezmála 300,-Kč! Tedy to je zase tah pro výrobce...myslím že takovej knackebrot by udělal stejnou službu a za zlomek ceny.

0
před 9 lety Danah

Pri hubnuti je psychika velmi dulezita. Clovek ve stresu netravi jidlo dobre, casto ho ani nepozre a radsi hladovi. Casto jsem premyslela,proc dlouhodobe lezici pacienti (treba s Alzheimerovou chorobou )jedi stejne, pritom vydej energie nemaji,a presto nepriberou: protoze travi v klidku, bez stresu, ve svem vlastnim stastnem svete. Napr. Zeny pribyvaji na vaze snadneji,protoze jsou prilis zavisle na svem vzhledu, a jidlo jedi nekdy s trapenim a pocitem viny.

0
před 9 lety Ivanqa

Já jsem zhubla tím, že jsem se odstěhovala od rodičů :) Ale není to tak, že bych se v jídle začala odbývat, spíš jsem si právě začla vybírat kvalitnější a samozřejmě vařím jiným způsobem, než klasickou českou maminčinu kuchyni - i když na to taky jednou za čas dojde.
Taky to u mě funguje tak, že když nemyslím na to, abych zhubla, hubnu. Pokud třeba chci něco shodit a začnu si hlídat kalorie, množství apod., zřejmě se tím vystresuju nebo nevím co a spíš přibírám, ikdyž jím, co bych měla a přidám sportovní aktivity. Když si pak řeknu, kašlu na to, a najedu na "normální" režim, přestanu o tom přemýšlet, většinou shodím...prostě psychika...
Ale taky nemluvím o nějakém velkém hubnutí, to by tak asi nefungovalo...spíš tak 2-3kg, kdy si chce člověk pouze upravit proporce po nějakém náročnějším období :)

0
před 9 lety vercounek

Lenule: no uvidíme jak dlouho vám váha vydrží

0
před 9 lety Jana H.

mě jen tak napadá, proč lidé vyhazují peníze XLS Medical a podobné výrobky, když budete jíst vyváženou stravu a ovoce, chutě také odejdou, když budete mít chuť hřešit, tak ve většině případů případů také zhřešíte něčím zdravým a zhubnete, budete pravidelně chodit na záchod... neznám složení tohoto přípravku, ale předpokládám, že to je výplod dnešních farmaceutických firem plný chemie.
Z mého pohledu toto není zdravá forma hubnutí...

0
před 9 lety Danah

Ze zájmu jsem našla složení: Litramine, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), fosforečnan vápenatý (plnidlo), chlorofyl (barvivo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), vitamin A-acetát (retinol), vitamin D3 (cholekalciferol), a vitamin E-acetát (alfa-tokoferol). Takže: vlákninu a vitamíny rozpustné v tucích seženu i jednodušeji, a ten zbytek s plnidly si ráda odřeknu.:-))

0
před 9 lety Danah

Litramin je patentovaný název pro určitou vlákninu z opuncie mexické.

0
před 9 lety Jana H.

Danah: tak to jsme dvě :-)

0
před 9 lety Jana H.

ještě si tak říkám, kolik ta dobrota asi stojí :-) ale hledat to nejdu :-)

0
před 9 lety Lucka

Jana, danah: souhlas s duem, taky by se mi nechtělo dávat do "ničeho" 500-600,-Kč (dala jsem si tu práci:D).
Přijde mi to podobné jako s těma sušenkama - pytlíček stojí i 300,- a složení se vyrovná klidně klasickému knackebrotu s vyšší vlákninou (který seženete za zlomeček ceny). A vůbec nejlepší je dbát na vlákninu v běžném jídle.
Já si třeba kupuju a občas přidám do jídla otruby (stojí do 10,- celé balení) a je to vláknina taky.
A záchod navštěvuji myslím dostatečně často:D

0
před 9 lety Jana H.

Lucka: :-) já přidávám otruby do chleba, který doma peču, kupuji celozrnné těstoviny a naturální rýži... sníme hromadu zeleniny... tak si tuhle investici můžem ušetřit :-) ale to je právě o té komerci... nedávno jsem jen jako kulisu měla puštěnou televizi a tam byl nějaký teleshoping nebo co to bylo a tam probíhala neskutečná "masáž" ve které nabízeli nějaký přípravek na hubnutí... snad 20 minut to valili do lidí... a když zavoláte zrovna teď do 10 min, tak k tomu dostanete ještě přípravky pro kamarádku... to je vážně smutný příběh...

0
před 9 lety Lucka

Přesně tak nebo i do jogurtů, kaší, v podstatě kamkoliv:-) Jojo, ale smutný je hlavně to, když ty lidi jsou schopný fakt vrazit do toho takový sumy:(

0
před 9 lety vercounek

no a sme zase u vymytejch mozků. Lidi sou neustále přesvědčovaný o tom, že to sami nedokážou

0
před 9 lety Mritamira

Tak hubnuti je jedna vec, ale dulezitejsi je udrzet dobrou vahu a dostatek energii po cely zivot. V tom ale zadne zazracne pilulky nepomohou. Je treba mit dostatek pohybu, spanku a vyvazenou stravu. Je celkem velky omyl, ze je treba hodne pit. Telo nepotrebuje vice nez 3-3,5 litry napoju denne. Jen vrcholovi sportovci a lidi, kteri se hodne poti mohou zvysovat mnozstvi napoju na 4 - 4,5 litru denne. Tim ale nerikam, ze je treba pit malo,spodni hranice je cca 2-2,5 litru denne. Podle tibetske mediciny prilisne piti obzvlast chlazenych napoju podporuje narust telesne hmotnosti. Pro hubnuti a udrzeni zdrave vahy je treba se stravovat v souladu s aktivitou vnitrnich organu. Tak napriklad po 18 hodine by se uz nemelo jist. Nebot zaludek mezi 19 a 21 hodinou se nachazi ve fazi spanku, tedy utlumu. Pokud v te dobe dostane hutnou veceri, tak se tim trapi, traveni je nekvalitni a kila pribivaji...

0
před 9 lety Jana H.

tak já nevím, zda je úplně dobře po 18h již nejíst, mám poměrně náročnou práci a tak se ke sportu dostanu až tak kolem 18h, pak jsem kolem 20h doma... pokud se nenajím, tak nemá moje tělo z čeho regenerovat a navíc když chodím spát kolem půlnoci, tak přichází takový ten jak se říká vlčí hlad a přichází riziko, že s ním na co přijdu. Když si dám kolem 20h lehkou večeři, tak jsem v poho...jasně že si nedám knedlíky nebo pečivo, ale spíš nějaké bílkoviny a třeba zeleninu....

0
před 9 lety Lucka

Já myslím, že stanovovat hodiny do kdy jíst nelze, každý člověk je nastavený jinak, má své biorytmy a pokud někdo dělá do noci, má noční směny nebo pracuje déle je podle mě nesmysl, aby úderem 18.hodiny už nejedl, naopak mozek a tělo potřebuje k patřičnému výkonu, myšlení svou dávku energie, určitě nebude moc dobrý dát si pozdě svíčkovou, ale nějaké lehčí jídlo,ovoce, nic hutného by bylo ideálnější než prázdný hladový žaludek.

0
před 9 lety Mritamira

Lucka: Kazdy si to udela stejne podle sveho, tady spis jde o to, ze existuji navody a doporuceni, jak by to melo byt. Cinska a tibetska medicina zaklada na casovem vymezeni aktivnosti a klidu lidskych organu. Tim se urcuje napriklad nejvhodnejsi doba k leceni konkretniho organu, podavani leku, masaze nebo dalsich vhodnych procedur.

0
před 9 lety Lucka

Určitě se každý zařídí, vím, že existují obecná "pravidla", jak by měl člověk ohledně času fungovat, jen chci říct, že ne každý má možnost podle fungovat právě podle toho. Když se má spát, on třeba vstává a naopak ráno teprve ulehá po náročné noci, ale asi by měl každý přijít na to, jak udělá svému tělu nejlépe.

0
před 9 lety Lucka

No nevím, já raději stále zaplatím 30,-Kč za půl kila těch otrub:D
Navíc 600,- pro mě nejsou malé peníze a sama bych do toho neinvestovala, nicméně pokud vám to přináší účinky, proč ne...

0
před 9 lety Jana H.

taky si za to radši několikrát naplním ledničku zeleninou, protože vím, že jsem udělala něco prospěšného pro svoje tělo.

0
před 9 lety Lucka

No možná, když bych hodně šťourala, tak 90% té ceny platím za plnidla z těch tablet:)

0
před 9 lety Stana

Pokud CHCETE zhubnout, musí jít tato potřeba od vás. Koupí různých krabiček a léků na hubnutí si nepomůžete a jsou to vyhozené peníze. Pomohou vám zhubnout třeba 5Kg, ale za kolik? A když je nebudete brát, zase máte váhu zpátky. Na zhubnutí nepotřebujete léky, krabičkové diety apod. Ale musíte si uvědomit, že vaše tělo má určité pochody a zákonitosti. Že pokud se nehýbete těžko změníte tuk na svaly, těžko tuky spálíte seděním u TV. Je to o změně životního stylu, ne o hladu, dietách a lécích!!! A jde to, i bez kurzů hubnutí.
Tohle jsou jen kraviny na tahání peněz. Stačí dodržovat pár jednoduchých zásad, které dnes zná každý. A pokud chcete pomoct, najděte odborníka. Případně se podívejte na můj odkaz na profilu.

0
před 9 lety Miša

Já se také snažím zhubnout. Ze začátku mi to vůbec nešlo, ale teď jsem si kromě pravidelného cvičení, sestavila zdravější jídelníček a také jsem zkusila XLS Medical. Kila už jdou dolů trochu rychleji, což mi hodně zvedlo sebevědomí a odhodlání to ještě nevzdávat.

0
před 9 lety Lucka

Holkýý, zkuste to bez těch tabletek;-) Zbytečně to vysává peněženku a místo toho, pokud chcete dodat vlákninu sáhněte po ovoci nebo těch otrubách apod.;-) Uvidíte, že kilča (pokud tomu bude odpovídat i jídleníček) půjdou také pomalu dolů, ale trvale, přece jen asi nebudete zobat ten XLS až do smrti smrťoucí:)

0
před 9 lety Jana H.

si začínám říkat, zda ten XLS není přece jen nějaký zázrak :-) :-) :-)

0
před 9 lety austinp

Ahoj, za posledné dba roky som zhodil takmer 20 kg.
Za všetkým je vnútorná motivácia, žiadne musím, ale možem! Cvičenie len doma , klasika brušáky, kliky, drepy, strečing. K tomu hlavne znížený príjemn energie (polovičné porcie v kantýne, žiadne omáčky, smažené jedlá, omastky, nesolím, neholdujem sladkostiam ani údeninám - žiadnym). Jem aj 5 - 6 - 7 krát denne v menších porciách, podľa chuti , keď mi vyhladne a to hlavne obilniny, strukoviny, ovocie, zeleninu, celozrnné pečivo, sem tam maso, ale málo, občas ryby. Cítim sa skvele, treba tomu ale veriť , alebo skor byť presvedčený vnútorne. Telu nič nenahovoríš ani ho nijak neoklameš.Myslím, že len dokonalá spolupráca, doslednosť a podvedomé presvedčenie prinesie výsledky :) Veľa šťastia ..

0
před 9 lety Lucka

Jana: že by jsme jako taky vyzkoušeli, ať nejsem pozadu?:DD

austinp: ;-) a žádný XLS? :DD

0
před 9 lety Jana H.

aunstinp: no to je taky jediná cesta jak se kil zbavit natrvalo... znám to za 10 měsíců jsem tímto způsobem sundala 30 kg... jen mi chvíli trvalo namotivovat se doma na ten sport... takže se v tomhle období radši proháním na bruslích, chodím plavat a občas do tělocvičny... funguje to
na 100%. Ale opravdu to chce vnitřní sílu.

0
před 9 lety austinp

Lucka: žiadny XLS, spoľahnúť samožem len sám na seba, radšej si kúpim zeleninu a ovsené vločky než XLS :)

0
před 9 lety austinp

Jana: v poslednej dobe to cvičenie trošku flákam, ale to nevadí, keď sa nechce tak to siliť nebudem :)
a k tým 30 kg, klobúk dole :)

0
před 9 lety Lucka

austinp: no to se tu snažím celou dobu prosadit:D Kdo by chtěl celý život živit farmaceutické firmy pro nic za nic, když může pro své zdraví udělat více užitku a za méně peněz;)

0
před 8 lety Sofie

Zdravím vás,
dlouhé roky jsem se vyhrabávala ze záchvatovitého přejídání. Letos jsem se na sebe zdravě naštvala a na jaře zhubla! Protože mám ale strach, že opět přiberu, musela jsem nad sebou začít pořádně přemýšlet a založila jsem si blog - www.live-with-myself.blogspot.com
Píši tam své jídelníčky, tipy, které mi pomáhají, články k zamyšlení... Ještě pořád jsem nejistá, ale lepší se to! Budu moc ráda, když se na blog podíváte a necháte se inspirovat
Mějte se krásně,
Sofie

0
před 8 lety mrkvicka

Hubla jsem se stobem, před 18 lety, jelikož tam chodila moje mamka. U mně šlo o 5 kilo ☺ Nyní mají web fakt vymakaný (tehdy vůbec stránky neměli, myslím)
Nyní jsem objevila knihu od Antonie Mačingové, Zhubněte jednou provždy a Schůdková metoda hubnutí. Je fakt, že se cítím lépe (tentokrát potřebuji shodit 3 kila a manžel zhubl již 8 kg (jelikož má z čeho, tak dobře vařím ☺) Takže, výsledky úžasné!

0
před 8 lety Míša Žaludová

Správně jíst,může znamenat lepší život.

0
před 8 lety Danah

Držím se svého osvědčeného způsobu- dělené stravy. Jsem starší člověk, tak vím, že nemůžu jíst tolik a tak často jako ve dvaceti. Hlavně jsem si upravila pitný režim. Usnadním si trávení tím, že jím zvlášť cereálie, škroby, pečivo, a zvlášť bílkoviny. Pak musím dávat pozor na kombinaci obojího a číst obaly potravin. Ted vážím míň než zamlada a cítím se skvěle. Je to ale životní styl, není to dieta na pár týdnů. Princip je ulehčit trávení a nezanášet tělo přebytkem jídla. Jím vlastně všechno, jen tomu trávení popřeju víc času.

0
před 8 lety Jana H.

já si už rok dost hlídám jídlo... teď jsme byli s partou stanovat... pořád se grilovalo, občas něco popilo... dovolená byla super...ale už jsem se těšila až doma najedu na nějaký stravovací režim... a to jsem zdaleka nejedla co ostatní... pokud si to člověk v hlavě dobře nastaví, už nemá potřeba vracet se zpátky...

0
před 8 lety Lucy

Tak mne osobne pomohla očista tela ,konkretne som užívala psylium raz za den, pila čistiaci čaj Lymfoderm,urýchlila spalovanie tukov lecitínom a všetko som doplnila 2 týždnovou kurou užívaním zeleného ílu. Samozrejme je potrebný pravidelný príjem potravín v menších, ale častejších dávkach a pohyb tiež neuškodí :)

0
před 8 lety Maritna

Na hubnutí bych doporučovala vyzkoušet bezbolestnou lipolýzu zejména s přístrojem ZERONA, který například najdete v Praze i Brně. Využívají to lidé z Hollywoodu což je velice zajímavé a hodně dlouho u nás nebyl. Vyzkoušela jsem to a opravdu mi to zabralo. Zhubla jsem 7 cm v pase a jediný co musím je dodržovat speciální jídelníček a docházet na 40 minutový laserové ošetření. Doporučuji všem :)

0
před 8 lety Olga

Rozhodla jsem se začít zdravě hubnout a založila si o tom blog - najdete ho zde: http://opavlickova.blogspot.cz/ Budu ráda, pokud si příspěvky přečtete a okomentujete. Nejde mi o exhibici, ale o předávání zkušeností. Kdo máte podobný blog, napište ho tady prosím. Můžeme se navzájem podporovat

0
před 8 lety katka.novakova9@

Ahoj, tak jsem přišla na super stránku, kde jsou videa na hubnutí, recepty apod. Znáte to někdo ?
www.fitnesstv.cz
Fakt tam jsou dobrý věci tyjo. Koukám ted na všechno, asi to vyzkouším, po večerech cvičit a tak :)

0
před 8 lety Lucka

Na tuhle stránku jsem přišla už dávno, ale abych pravdu řekla, nikdy jsem nepustila-necvičila podle žádného videa, už pohledem mě to přestalo bavit, tak tam teď jen občas kouknu na články:D

0
před 8 lety Martina

Zdravím. Tak stránku Fitneesstv také znám, díky ní jsem zhubla 5 kg :) takze podle me je to fakt uzitečná stránka. Me ty videa baví. Ono z pouhého koukáni na to člověk moc nepozná, musí se to zkusit. Takze vsem co chtějí hubout zdrvím způsobem, bez nejakych " hnusu " jako jsou koktejly, prásky apod . tak tudle stránku doporučuji ;)

0
před 8 lety katka.novakova9@

nebavilo od pohledu? Tak me to teda baví. Chtěla jsem zkusit jedno video, ale nakonec jsem sfoukla asi 4 :D a pak jsem se malem druhej den nepostavila na nohy, tak nejsem zvykla cvičit :D takze ja mysim, ze ty videa jsou oukej. Uvidime, jak dlouho mi to vydrzí.

0
před 8 lety Sofie

Zdravím vás a děkuji za zajímavé rady! Co se přejídání týče - zhubla jsem nezdravě (přes léto jsem nejedla a běhala pořád venku...) až jsem si v touze udržet si váhu přivodila bulimii. Naštěstí jsem se s ní trápila jen rok, zůstalo mi ale přejídání... Dbám na vyrovnaný jídelníček, cvičím, čtu odbornou literaturu a letos jsem si i založila blog, kde píši své jídelníčky, zkušenosti a znalosti, o kterých si troufám říct, že nejsou plytké:) Pravdou je, že v letošním roce poprvé po 5 letech cítím, že nad sebou začínám mít kontrolu a jím tak, jak chci a když přijde "úlet", netrvá dlouho, ale den dva a váhu si držím. Kdyby někoho zajímalo, adresa blogu je www.live-with-myself.blogspot.cz , budu ráda za vaši návštěvu.
PS: Chlapům se hubne vždycky lépe než ženám...:)

0
před 8 lety Mirka

Zdravím. sportujete nekdo aby ste zhubli teda? A jaké oblečení máte? poradte mi prosím

0
před 8 lety marian.n

Možná tím hodně lidí popudím, ale : hubnutí JE věc vůle a úcty k vlastnímu tělu. Mírný ocit hladu je po určité době příjemný a rozhodně lepší než stav tupé nasycenosti. Jakékoli lékařské a další přípravky jsou ve většině případů obchodem s lidskou hloupostí. Daleko víc je selský rozum a odstup od jakékoli reklamy, nebo spíš nadhled. Konkrétně se mi osvědčila hlavně jóga, pohled na nabobtnalé vrstevníky a snaha zaimponovat lidem, které mám rád (a kteří jsou stejné krevní skupiny). Pocit lehkosti, úbytek více než 10 kg za rok a vyřešení zdravotních problémů za to stojí. (P.S. je mi 53 a cítím se více fit než před deseti lety.)

0
před 8 lety marian.n

Opravuji, pocit.

0
před 8 lety Simona.a

Ahoj MIRKO. Já si myslím, že sport je jedna z věcí, kterou by se při hubnutí nemělo vynechávat. Já teda hubnout nepotřebuji, sportuji pro radost, ale je pravda, že postava se tím krásně zpevní a vidím na sobě rozdíly. Jinak to oblečení.. záleží jaký sport by jsi chtěla dělat :)

0
před 8 lety Lenka

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s Andropharmia Slim. Já kupovala přímo na http://www.andropharmiaslim.cz . Nějakou diskuzi tam mají taky, nevím jestli je je skutečná, ale jde tam přidat příspěvek, tak asi ano. Zatím po 3 týdnech užívání 8 kil dolů, uvidím jak to půjde dál. Pokud máte někdo zkušenost, napište mi prosím, měla by to býtv ČR „prý“ revoluční novinka na zdravé a rychlé hubnutí.

0
před 8 lety Danah

Lenka: Umím si dost dobře představit ten zdravý průvan v peněžence, pokud přistoupím na tenhle způsob byznysu s mojí leností.

0
před 8 lety Jana H.

Lenka: vážně chcete hubnout 8 kg za 3 týdny? tohle hubnutí přeci není vůbec v pořádku a navíc pak máte 2 možnosti strávit život na tomhle přípravku a jak píše Danah pořádně větrat peněženku nebo už se do smrti nepodívat na pořádné jídlo nebo je ještě 2. varianta do roka a do dne z Vás bude koule, jojo efekt funguje spolehlivě.

0
před 8 lety vercounek

zdravé a rychlé hubnutí :D :D :D

0
před 8 lety Mart

Lucka: Ty jsi mě pobavila svou naivní představou :) Zhruba těch 90 % z té ceny zaplatíš úplně za něco jiného, než je samotný výrobek ;)

0
před 8 lety Danah

Vercounek: o)))To si protiřečí stejně jako výraz "sociální demokracie". To je přeci úplná blbost,sociální nemůže být demokratický, ale to je na jinou diskuzi. Dlouhou. o))))))))))

0
před 8 lety scorpion

Na tom http://www.andropharmiaslim.cz pěkně zavádějí. Daj na fotku dvě ženský a tu hubenější ještě zmenší. Ta zmenšená má relativně delší ruce, ale na fotce je má absolutně stejně dlouhé. Budou asi pěkně poctivý obchodníci :)

0
před 8 lety Danah

o)))))))))Scorpione, pobavil jsi mě ohromně. Ani se tam nemusím dívat. A oblékli je do tatínkových kalhot, ne? o))))))))))

0
před 8 lety Jana H.

a stejně se vždycky najde někdo kdo to koupí :-(

0
před 8 lety scorpion

Holt lidská blbost může být nekonečná... Hlavně málo vzdělaní lidé všemu věří, nic si neověřují, nepřemýšlí nad věcí, nad podstatou funkčnosti, lehce se nechají zdebilizovat a zmanipulovat... ale není to vždy o blbosti - také zoufalý lidi dělají zoufalé věci.

Ty pilulky přitahují mnohé pro tu pohodlnost hubnutí. Je to nesrovnatelně lehčí, než se naučit zdravému životnímu stylu. Nejlepší je, jak si každý druhý myslí, že se stravuje zdravě :)

0
před 8 lety Jana H.

scorpion: tady s vámi moc nesouhlasím... tady nevidím rozdíl mezi vzdělanými nebo nevzdělanými lidmi... touha po štíhlé postavě je někdy slepá bez rozdílu vzdělání...

0
před 8 lety scorpion

Touha určitě oslepuje, proto jsem psal – zoufalý lidi dělají zoufalé věci.

Vzdělaný člověk v dané problematice (nebo v něčem, co s ní nějakým způsobem souvisí) má lepší nadhled, umí se podívat na věc pod mnohými úhly pohledů, získat více informací, lépe je vyhodnotit a udělat si prostě lepší obrázek nejen o produktu, ale i o výrobci. V tomhle případě se hodí např. informační gramotnost, jazykové schopnosti, chemie, biologie, je dobré vědět určitě něco o marketingu apod. Bez patřičného vzdělání těžko můžete něco jasně vyhodnotit, pak jen tápete a nemůžete se rozhodnout, po nákupu nevíte, zda jste udělala dobře… Pokud nemáte potřebné znalosti, nedokážete přiřadit jednotlivým atributům váhu… následně často pak lidi utrácejí peníze z nevědomosti bytečně za nějaký produkt kvůli nějakému atributu, který má nepodstatný, či dokonce zanedbatelný vliv… Než vzdělání můžou být důležitější někdy zkušenosti.

Tuhle jsem byl v Kauflandu. Měli rajčata v akci, tak jsem se pozastavil a koukal na ně. Přišli mi takové nezralé, ale barvu měli dobrou. Tak jsem si vzpomněl na vylepšování barvy masa osvětlením, o kterém jsem se učil v kolorimetrii, a kouknul nahoru. Fakt nahoře „žluté“ výbojky s teplotou chromatičnosti pod 3000 K, mimo sekci ovoce a zeleniny už měli osvětlení studeným světlem s teplotou chromatičnosti tak kolem 6000 K. Čím má člověk menší potřebné znalosti, tím má menší nadhled a pak není ani schopen prokouknout takovéto praktiky. Lidé vybírají zrakem, ale často ani neví, co jejich vidění ovlivňuje a jakým způsobem. Je to příklad z jiného soudku, ale ta podstata je zhruba analogická.

0
před 8 lety karča

Myslím, že než vzdělání stačí zdravý selský rozum, aby se člověk zdravě stravoval a žil. Mám starou tetu, která si doma dělá vše sama (tvaroh, sýr, zavařeniny...), protože to kupované ji prostě nechutná a říká, že je to všechno jiné, než bylo kdysi. Dokud bude dýchat, bude si pěstovat svou zeleninu, protože z obchodu by nejedla. Kdyby člověk používal v životě ve všem zdravý selský rozum, řídil se citem, naslouchal vlastnímu tělu, a snažil se být prostě "dobrým člověkem", vystačil by si i se základkou a na světě by bylo o hodně líp. Tolik jen můj názor.

0
před 8 lety scorpion

V některých případech tomu tak nepochybně bude, ale s patřičným vědomím teorie je to vždy lepší. V některých případech nejde bez její znalosti a porozumění dané věci do hloubky dosáhnout kvalitního výsledku.

Mně selský rozum nestačil (asi ho nemám :), pokud bych poslouchal své tělo, tak nevím kam bych se dopracoval, ale rozhodně ne k zdravému životnímu stylu. Postupně jsem začínal žít zdravěji a zdravěji, ale bez toho vzdělávání (ať už třeba na webu) bych ni nevěděl jak na to. Nikdo z mého okolí zdravěji nežije :-/

0
před 8 lety Danah

Karčo, to by byl krásný svět. Jenže se obávám,že lidé se základkou dělají nekvalifikovanou špatně placenou práci, makají rukama-a na nějaké daleké rozhledy nebo vyšší cíle prostě nemají ani čas,ani peníze, protože život je drží pořádně pod krkem.

0
před 8 lety Aneta K.

Mate nekdo zkusenost s Andropharmia Slim ? http://www.andropharmia.cz/ Tváří se to dost nóbl.

0
před 8 lety Bára

Ahoj, já ted asi 2 měsíce zkouším cvičit a jíst podle té stránky kterou tu už taky někdo psal fitnesstv.cz jsou tam dobrý videa, která se snazim cvičit kazdy večer a rozdíl za ty 3 mesice docela je videt :)

0
před 8 lety Sajmonka13@

Jojo tady tu stránku taky znám. Jsou tam super věci. Já sice problémy s váhou zatím nemám, ale snažím se podle toho trochu žít zdravě a hlavně cvičit, když je čas. A zatím jsou docela vidět výsledky :-)

0
před 8 lety Iveta 44

Ahoj znáte někdo tento posilovací stroj ? http://www.elektrocoleti.cz/brisni-svalstvo/65-elektricky-posilovaci-rodeo-stroj-yj-1055a.html
Ted jsem o tom dost slysela, tak jsem se na to chtěla právě zeptat :-)

0
před 8 lety lotynka

Po porodu jsem fakt nemohla zhubnout, bylo to peklo, cvičení, diety, různé hubnoucí čaje, nic nepomohlo. Naštěstí jsem pak narazila na reklamu v časáku spirit na odkyselovací zásaditou směs mineraly a tobolky synefrin+niacin a přiznám se, že během prvního týdne jsem bez hladovění, pohybu zhubla 2kg. Je to prý ta voda, kterou si tělo zadržuje, aby nebylo kyselé. Navíc prý kyselost způsobuje nemoce a člověk si jí dělá i tím, že se nervuje, kouří, pije a žije ve smogu. Ale fakt super, rozhodně to doporučuju na vyzkoušení, je to chutný nápoj a jde uvařit i do horké vody, což je v tomhle počasí ideální. http://eshop.medicina-kosmetika-leky.cz/bylin%C3%A1%C5%99%20karel/V%C3%BDrobky%20Bylin%C3%A1%C5%99e%20Karla/?detail=652
Mám už druhý balení a dole 8kg a konečně se zas začínám cítit jak ženská

0
před 8 lety Toly

Všechny Vás zdravím a držím palce s hubnutím. Pracuji teď na projektu a to sepsaní všeho, co mi pomohlo zhubnout 20 Kg a natrvalo. Nejsou v tom žádné léky a nic nemusíte platit je to zcela zadarmo. Sepsaný jsou jen mé zkušenosti. Pokud by Vás to zajímalo více najdete na mých osobních stránkách, protože obsah je velice obsáhlý nemělo by smysl ho vypisovat všechen sem. http://jak-jsem-zhubnul.webnode.cz/

0
před 8 lety Lucie

Ahoj :-)
Potřebuji nutně zhubnout, tak do 2 měsíců, je to možné?
Když dělám denně tak 100 lehsedů, je mi to k něčemu? Nebo musím cvičit intenzivně třeba 30 minut/hodinu?
Děkuji za odpověď.
Lucie :-)

0
před 8 lety Jitka

To se nedá takto říct, ale 100 lehsedů podle mě na zhubnutí nepomůže. Základem hubnutí je vždy změna jídelníčku. Cvičit to chce tak 5xtýdně 45 minut až hodinu v aerobním pásmu. To znamená, že se musíte zpotit, ale ještě můžete mluvit.

0
před 8 lety Mritamira

Lucie: 100 lehsedu na hubnuti neni az tak ucinne. Jednostranne zamerene formy cviceni nejsou pro telo vubec zdrave. Pokud chcete zhubnout nejake to kilo na brise, mnohem ucinnejsi bude sestava s cviceni na zada, sikme brisni svaly a pouze par lehsedu. Jednostranny pohyb muze zpusobit zkracovani svalu a dalsi neprijemne problemy, jako treba bolesti zad. Velmi ucinna a zdrava je rychla chuze, musite ale projit alespon 2-3 km (coz zas neni tolik). A samozrejme to bude chtit zmenu jidelnicku.

0
před 8 lety Ivanqa

Lucie: Na posílení břicha i celého těla je výborný pilates. Stáhla jsem si kdysi na netu několik DVD (i když oblíbené mám jen 2) a výsledky jsou úžasné. Já moc nejsem na společná cvičení na kurzech, tak si cvičím v klidu doma a je to pro mě ideální. I když semtam ve mě cuká jít zkusit tu tělocvičnu, kvůli práci však moc časově nestíhám. Díky pilatesu se naučíte správně držet tělo a břišní svaly se Vám po pár cvičeních neskutečně posílí. Ze začátku jsem cvičila 2-3x týdně, podle toho jak jsem stíhala (hodinové sestavy), ale důležité je opravdu nezůstat u jednoho druhu pohybu, to není efektivní, tělo potřebuje pro spalování i aerobní část. Zařadila jsem kick box (na vybití energie) a na spalování kolo a výborné je také chodit plavat. Je dobré najít to, co Vás bude bavit, s přemáháním to moc nefunguje. Kamarádka si třeba nemůže vynachválit jógu.
Jinak jsem někde četla, že tělo začíná spalovat tuky až po hodině cvičení.

0
před 8 lety karča

fíhá, já jsem se zpotila, jen co to čtu. já stále marně hledám, co by mě bavilo. Fitko jsem vzdala, běhání, pásy, aerobik, nic pro mě, vše s odporem a přemáháním. Vyzkouším ještě jogu. Ivanqa: se musím smát tomu vybíjení energie. Jednou za život bych chtěla zažít ten pocit, že mám energie tolik, že se musím vybít. Hlavně přes den ji postrádám, večer a v noci jsem akční dost. Změnit režim nějak nejde, i kvůli povolání.

0
před 8 lety Ivanqa

Karča: Právě, že fitko ani aerobik mě taky nebaví. Jediné, co jsem zvládla dělat takto v tělocvičně pod vedením instruktorky byl ten kick box. Vyplaví se Vám při něm tolik endorfinů, že Vás to úžasně nabije. Tak zkuste radši něco v přírodě. Kolo, brusle...i ten běh v přírodě je příjemnější než na pásu - samozřejmě, když nejste někde ve městě. S přítelem jsme si koupili speedminton - něco jako badminton, jen jinak tvarované pálky. Chodíme hrát ven na fotbalové hřiště a taky je to perfektní zábava. Vždycky se schválně honíme z jedné strany na druhou a lítáme jak paka ;)...ale účinné je to bezvadně. Zkuste ten pilates. Není to ani těžké posilování, ani aerobik. Taková klidnější forma cvičení, kde se musíte jen soustředit na správné provedení. Mě to strašně chytlo.

0
před 8 lety Peta

Souhlasím s Ivanqou, venkovní aktivity jsou mnohem příjemnější, člověk nemá pocit, že něco musí. Prostě jde s rodinou nebo kamarády na výlet, v zimě na běžky nebo si jít zaběhat a vyčistit si hlavu.... A ne se potit někde v posilovně a myslet si, kolik děláme pro své zdraví. Pohyb na čerstvém vzduchu vás stoprocentně nabije! Doma na protažení je dobrá jóga nebo zmiňované pilates...

0
před 8 lety hugol

Lucie: souhlasim s Mritamira. Cvičení je jedna věc, ta druhá je strava. Cvičit můžete o 106, ale pokud Váš energetický příjem bude vyšší než výdej, tak Vám to asi k ničemu nebude a budete si pouze likvidovat klouby atp. Navíc s tou stravou to není jen o Kj. Je potřeba ji vybalancovat. Mrkněte na http://www.mojenutrienty.cz , tam se dozvíte více. hugol

0
před 8 lety Iveta 44

Ivanqa: s tím hubnutím po hodině cvičení nevím teda.. myslím, že to záleží na tepové frekvenci, kterou má každý člověk jinou... asi zprůměrovaně to tak možná říct jde, ale podle mě to nebude sedět na všecky..

0
před 8 lety Ivanqa

Iveta44: No pokoušela jsem si vzpomenout, kde jsem to četla, ale už opravdu nevím, jen mi to prostě utkvělo v paměti. Psali něco takového, že do hodiny tělo spaluje cukry a až po hodině pohybu jde do tukových zásob, v tepové frekvenci vhodné pro spalování tuků (ta je samozřejmě odlišná pro každého člověka - výpočtů na netu je spousta).

0
před 8 lety zuzana

ahoj,pokud jde fakt o řešení úzkostných stavů a depresí,obrat se na psychiatra,aby ti pomohl depresi odstranit-jsou antidepresiva,která i omezují chut k jídlu-mapř.Wellbutrin.Pokud jen špatrně zvládáš večery,nech si převahu jídla na večer(lepší ho snist až večer než jíst celý den a pak ještě i večer) anebo jdi z domova,jestli můžeš(prostě kde není jídlo-kino,zájmové kroužky-třeba pěvecký soubor nebo vyšívání :) )no a mě taky pomohlo se cpát vlákninou,baštím bud ochucenou Guaretu Easy slim místo bonbonů nebo práškovou guaretu slim lineu,která mě zaplácne ještě líp... no a pít pít pít hektolitry vlažného čaje ovocného....No a nejlepší-když doma nic není,tak se to nesní....

0
před 8 lety Luc

Nečítala som všetky komentáre, tak pardon ak sa budem opakovať. Schudnúť a udržať si váhu nie je až tak náročné (pokiaľ nechceš zhodiť viac ako 20-30kg a zdravo)
Ja dokonca ani nepijem 2 litre denne (viem, treba ale málokedy si spomeniem, že sa treba napiť :)

Najlepšie je si pred nábehom na "iný režim" dať týždenný detox - zelenina, ovocie, nesladené čaje a ovocno zeleninové šťavy (na nete plno doporučení)
a potom vždy štartovať organizmus od rána kludne nasladko, ovesná kaša, špaldová, jáhlová - nie polotovary - sladiť medom, džemom, ktomu oriešky ovocie
slaná varianta žitný chlieb alebo knackebrot(naozaj žitný, treba čítať etikety), vajíčko na tvrdo, šunka, syr - žiadne tavené hnusy, lepšia je lučina, čerstvé syry, kozie apod
na obed miesto príloh voliť pohanku miesto ryže, kuskus, quinou, varené zemiaky, celozrnné cestoviny
a samozrejme nesmažené jedná, ktomu kopec zeleniny
večera podoné, alebo kludne čokoláda 70 a viac %, oriešky, semená, zelenina, knackebrot, to čo nasýti ale neprecpe prázdnymi kalóriami, stoho sú potom nočné vyjedačky...
určite sa neriadiť blábolami ako nejesť po 18h (stačí 1,5-2hod pred spaním), vyhýbať sa plnotučným potravinám (zdravé tuky, napr v mlieku nijak neovplyvnia postavu len prospejú) a používať kvalitné oleje za studena lisované najlepšie nájdeš v spešl predajniach alebo v Zdravej výžive..
s cvičením sa tiež nemusí prehánať, ja cvičím cca 4x týždenne po 40 minút, rozne cviky na fitballe, celkom nenáročné hopsanie :) ak by si tomu chcela pomocť dobrý je L-carnitin

a hlavne mať pocit že robíš len to najlepšie pre seba a svoje telo, nie sa do toho nútiť

takto nejak som schudla skoro 10kg a už 4 roky udržujem v úplnom zdraví

0
před 8 lety Kewar

Pokud chcete zhubnout tak stačí dodržet dvě jednoduchá pravidla

První je nepřejídat se - počítám že u takových 90% lidí bude hlavní problém v tom že výdej energie neodpovídá jejímu příjmu.

Druhé pravidlo je samozřejmě pohyb. Je prostě potřeba se hýbat ať už to je běh, bruslení, plavání, jízda na kole nebo cokoliv jiného.

Stačí tedy neležet někde na gauči a jíst s mírou.
Máte chuť na kachničku se zelím a knedlíkem ? Tak si jí prostě dejte. Dejte si ale místo osmi knedlíků tři a místo půlky kachny si dejte jedno stehýnko.

Hlavně nečekejte žádné zázraky během jednoho týdne. Pokud chcete zhubnout na trvalo počítejte s tím že to chvilku bude trvat.
Lepší dostat dolu 1kg za měsíc a udržet ho, než pomocí diety srazit za měsíc 10kg které pak během týdne máte zpátky jakmile s dietou přestanete.

0
před 8 lety Danah

Kewar: máš úplnou pravdu, za 100 bodů! Ale na lidské lenosti je byznys založený. :-)))

0
před 8 lety Lenka

Zhubla jsem od března 14 kg , hlavně úpravou stravy :o) a to že jím zdravěji, a pravidelně + samozřejně přidaný pohyb a dostatek tekutin. Lenka

0
před 8 lety skarabeus

Wellness studia jsou dobrá hlavně na tahání peněz z klientů. Jen si vzpomenu na školení Herbalife, síťový marketing, marketing a prostě celý jejich do detailu promyšlený systém, tak mi je z toho blbě. Poradci se tváří, jak jim jde o člověka a přitom jim jde jen o jedno... využívají lidské hlouposti, zoufalosti, nevzdělanosti apod. První konzultace a analýza fyzické kondice bývá zdarma, ale klient se tam v podstatě nic k řešení svého problému nedozví (dozví se hlavně jak konkrétně je na tom blbě), to až pokud bude pokračovat v nějakém programu. Jen to slouží k vtáhnutí ovečky do systému... Poradci/kouči zpravidla nemají žádné vzdělaní v tomto směru, jen jsou povrchně školeni...

0
před 8 lety Stana

skarabeus: máte pravdu, zkušenosti s Herbalive má dnes spoustu lidí, samozřejmě jde hlavně o peníze. Ale je spousta jiných společností, které hladají výživové poradce. Paradox je, že jim tito nevzdělaní lidé vyhovují a ani nechtějí odborníky, chtějí obchodníka který se naučí pár frází.Ale to,že je to takový byznys si dělají lidé sami, tím, že tohle podporují, kupují si raději různé pilulky a myslí si, že po tabletě zhubnou. Místo aby hledali a podporovali odborníky a ne kde koho s žL a kurzem výživy, tito lidé nemají ani školení povinná, stačí se registrovat a už si můžete říkat výživový poradce. Pokud někdo svěřuje svoje zdraví těmto lidem je to jeho hloupost.Vyhozené peníze a hazard s vlastním zdravím.

0
před 8 lety Jitka

Jana: a u toho zhubnu? :-)

0
před 8 lety Kamila

Zdravim vas, ja jsem vsadila na hubnutí klasickou stravou, pravidleně a málo. Velice mi to pomohla a hlavně jsem se naučila jíst.

0
před 8 lety andy

Já jsem se také snažila zhubnout. Nešlo mi to a já nevěděla proč. Objednala jsem se tedy k odborníkům na hubnutí a díky nim jsem zhubla. Mrkněte na stránky stihli.cz a třeba si také něco vyberete.

0
před 8 lety Michal

Hubnutí je vždy o stravě a pohybu. Zázračné čaje a pilulky tuk neodbourají. Kvalitní kompletní výživa ale může být dobrým pomocníkem, pokud nemáte mnoho času.
Problém ale je, že většina lidí neumí správně hubnout. Zvláště pokud nejde pouze o úbytek pěti kil, ale zhubnout je třeba daleko víc a dlouhodobě.
Většina lidí hubne vyřazením tuku, masa a dalších potřebných složek pro tělo, nebo drží hladovku, což je ještě horší. Další se spoléhají na různé diety z časopisů. To všechno jsou velmi nezdravé počiny, protože tělu berete životně důležité živiny a jediné, co si tím způsobíte, jsou zdravotní problémy a ve většině případů tzv. jo-jo efekt.
Přípravky v prášku s obsahem kompletních živin jsou vhodným doplňkem, ovšem nesmíte nalítnout někomu, komu jde pouze o peníze a snaží se jen prodat, bez vysvětlení použití a funkce výrobku (bohužel tomu tak často je). Tyto kompletní výživové doplňky obsahují vitaminy, minerály a hlavně bílkoviny. Což jsou věci, kterých mají obézní lidé často nedostatek. Aby potom hubli tuk a ne svalovou hmotu, kterou potřebujeme, musí sníst velké množství bílkovin, dle jejich ideální hmotnosti, také podle pohybu, zdravotního stavu, zaměstnání apod. Když vezmete kolik dnes stojí plátek libového masa, tvaroh a mléčné výrobky...dále ovoce a zelenina ( nejlépe BIO nebo domácí, protože v ostatní z marketů moc vitamínů nenajdete..) Je takový doplněk s obsahem kompletních živin vhodným pomocníkem pro zajištění potřebných látek, bez většího časového zatížení.
Čas pak můžete věnovat pohybu a ne dlouhému vystávání v kuchyni u plotny nebo čtení etiket v supermarketech. Některé produkty jsou kvalitní, ale problém je v lidech, kteří nemají vzdělání v oblasti výživy, mají pouze kurz a někdy ani to ne a neumí to pořádně vysvětlit. Pak forma této výživy samozřejmě nemá cenu..
Pro radu nebo rozvedení diskuze pište na email.

0
před 8 lety Jitka

To nám jako chcete namluvit, že výživový doplněk nahradí vyváženou stravu?

0
před 8 lety Anežka

Taky jsem měla problém s hubnutím, ale teď už ne, podařilo se:-). Chce to jen pevnou vůli a opravdu chtít. Po třech dětech mám krásných 57 kg a stačilo jen chtít! Žádný sport, na to nemám čas, pohybu mám kolem třech dětí až dost:-). Stačí jen, nejíst večer, jíst menší porce a víckrát denně. Pokud máte hlad, zakousněte čerstvou zelču, i klidně v noci, dostatečně pít, postačí voda z kohoutku a hlavně se nasnídat (cokoli), klidně i čokoládu. K obědu zase klidně řízek a pak už se kontrolujte a pořád vše zapíjet vodou, stačí trochu, ono se Vám to za den pěkně nasčítá:-). Potřebujete k hubnutí i tuky a pokud vynecháte vše "nezdravé", jednou Vás to přestane bavit a jste zase zpět a přichází JO-JO efekt. Proto klidně jezte řízek, karbanátek atd., ale naposledy k obědu. Měla jsem původně, po všech třech dětech 75 kg na 160 cm. Teď krásných 57 kg a nejmladší dítě mám 11 měsíců. Opravdu to funguje!!! Mám moooooc ráda jídlo a i tak to jde:-). Mnoho úspěchů přeji všem, co chtějí vážně zhubnout...

0
před 8 lety Anička

Pane Michale, Vy jste asi jeden z nějakých těch prodejců zdravé výživy co? Taky asi vyděláváte na těch lidech co se snaží zhubnout a ne a ne se jim to podařit..co??? Třeba Herbalife??? Nebo něco podobného???

0
před 8 lety Lenka Neubauerová

Pokud chcete natrvalo zhubnout, musíte se začít dívat na jídlo jako na něco, co naše tělo potřebuje k tomu, aby dobře fungovalo a udělat si z něj pomocníka, ne nepřítele.
Extrémní diety nic neřeší, po ukončení dojde k jo-jo efektu a ještě více si zpomalíme metabolismus.
Na téma zdraví, výživy a hubnutí si můžete přečíst mé články na www.NutricniUniverzita.cz. Je tam i článek o současném hitu - Dukanově dietě a vysvětluji tam, proč ji nedoporučuji.

0
před 8 lety vercounek

za sebe vřele doporučuju detox od Antonie Mačingové, měsíc je detoxikační kůra a následně program na udržení váhy. Knihy se dají stahnout na ulozto.cz, dodržuju to už tři měsíce a výsledky sou naprosto úžasný, už bych se nevracela k dřívějšímu způsobu života (ikdyž byl relativně zdravý :)

0
před 8 lety dadulkax

tak já jdu také napsat zkušenosti s hubnutím, i když ještě zdaleka nejsem u konce, mám velikánskou výhodu a to že hubneme s manžele spolu, zatím manžel -60kg a já -35kg a jak? Začali jsme jíst zdravě, pravidelně a vyváženě. přestali jsme používat cukr. Nebylo to lehké, je to boj hlavně v hlavě, někdy jsme se vrátili ke starému špatnému způsobu stravy, ale pochopili jsme a já doufám že napořád, že to jak nám je když jíme postaru za to nestojí...těžko, pálení žáhy, málo energie, špatná stolice...

0
před 8 lety vercounek

dadulkax: když jste na to dva, tak se hubne daleko líp, máte můj obdiv

před 8 lety Pepa

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 8 lety Lucka

Pepo, upřímně, myslíte, že jste zhubl "správně" a zdravě? Nebylo to na úkor zdraví? A dokážete si pedstavit, že by jste s Emulipsem pokračoval celý život...?
Jen jestli by nebylo rozumnější prostě změnit životní styl a způsob stravování...;)

0
před 8 lety Danča

Ahojte, během půl roku a pak o Vánocích jsem přibrala 10 kilo a potřebuju to shodit. O Nového roku se držím dál od sladkého a přírůstek je zastaven. Ale jak zhubnout? nechci žádné cviky nejsem na to, ani nemám čas. Nechtěla bych žádný diety ani. Njelepší by bylo nějaký lehký změny stravy. Našla jsem si tohle vseohubnuti.cz, ale za konzultaci 250 Kč. Není to moc? Kolik by tak mělo stát vyšetření od nějakkého dietologa?

0
před 8 lety Stana

Záleží jestli půjdete k výživovému poradci nebo odborníkovi, ceny se pohybují podle lokality. V Praze od 500Kč, za balíčky na péči na několik měsíců od 3000Kč. Jde o to jestli chcete odborníka nebo jen někoho, zda chcete dopňky stravy nebo ne. Každopádně hubnout musíte vy to za vás nikdo neudělá, je to vždy o změně stravování a životního stylu a to musíte být ochotná změnit jinak to nepůjde. Bobulky vám také nepomohou, jsou to vyhozené peníze.

0
před 8 lety Katka

Ahoj, souhlasím s názory nahoře, moc bych tomu nevěřila. Doporučuji projet články v aktuální Dietě, já z nich získala nejdůležitější informace a teď se řídím podle toho. A je to mnohem levnější. Bojím se poslouchat odborníky přes internet, nikdy nevíš, jak moc tomu vážně rozumí. Jinak je to 80% o jídle a všechny víme, že se prostě musíme krotit, abychom hubly :/ O ničem jiném to není...

0
před 8 lety Markéta

Dobry den mam dotaz-tedy nejprve neco o mne:je mi 32,mam 2 deti,merim 162cm a vazim 62kg..vloni v breznu jsem vazila 70kg,zacla jsem na sebe lehce pracovat(lehy-sedy,stepper,in line) schodila jsem 10 kg,ale pak 2 nabrala,takze se drzim stale na 60-62kg,letos jsem se do toho zase oprela,chtela bych alespon 6kg dolu,centaky hlavne kolem pupku(po detech poradna pneumatika)...cvicim kazdy den-20min lehy-sedy,30min stepper a nyni se chystam jeste pridat na rotacnim disku,snazim se neprejidat,jim pravidelne,zdraveji(ikdyz omacka je omacka,ze?)12 let necukruju,ale obcas nejakou susenku zblajznu..ma otazka ale zni?ma se snidat,svacit,obedvat atd...no nejsem snidanovy typ,ale snazim se,jen nevim jak to mam naplanovat kdyz vstavame mezi 6:30-7hod..oblitam deti,kolem pul 8 zacnu lehy-sedy,pak zase poletuji behem deti,pak dam steprik,nez se nadeju je 10 hodin,nevim jak zaradit snidani a svacinu,kdyz se 2 hod pred cvicenim a po cviceni neji..muuzete nekdo prosim poradit?A nejaky typ jak se zbavit pneumatiky a boku?Tam jsem bezradna,citim,ze jakoby mam pod svaly :D ale navrchu proste speky :P snad nekdo poradi..predem dekuji za nazory a typy jak se zbavit tech svych min 6kg :-) pekny vecer

0
před 8 lety Marta

Markéta: tak já se přiznám, že bych spíš raději vynechala ráno cvičení. Upřímně si myslím, že je důležitější se nasnídat. Protože když tělo jede na prázdno, tak si pak logicky bude ukládat zásoby. Ale to je teda jen můj názor...
Ale jinak k tomu břichu...spousta lidí cvičí, aniž by si uvědomili, jak některé svaly fungují. Konkrétně ty břišní svaly fungují jinak než ostatní svaly. Aby se břišní svalstvo účinně posilovalo, tak je třeba, aby bylo v křeči. Vím, že to zní divně, ale při sedy-lehy je důležité mít pořád zatnuté hlavně "spodní" břicho a když jdete dolů, tak jej nepovolovat, pořád jej držet v napětí. Ze začátku to sice bolí, ale pak už to je časem už to jde samo. Já chodím skákat na trampolínky (ne kvůli hubnutí, spíš mě to baví) a vždy na konci je 10 minut posilování břicha a těch 10 minut jej opravdu držím. Už ani nevnímám, že je v křeči. Nevím jestli jsem to popsala tak, by to bylo pochopitelné..snad jo. Každopádně přeji, aby se hubnutí podařilo. :-)

0
před 8 lety Anežka

Markétko: Mě při třech dětech na cvičení ani nezbývá čas, ani chuť ještě pak cvičit :-). Bříško jsem ale taky zhubla a to tím, že kdykoliv si vzpomeneš - zatahuj ho, při chůzi, u televize, vaření atd. (poradil mi to odborník) a vážně to funguje. Na pneumatiku v bocích zase skvěle funguje rotana (dá se sehnat za 200 kč) a nezabírá místo, stačí na ní cvičit 10 minut denně. Né že bych to dodržovala, ale sem tam, když mě děti moc nevysílí, tak si na ní u televize vlezu :-). A jinak souhlasím s názorem, radši vynechat ráno cvičení a nasnídat se. Já snídám, svačím a obědvám normální jídla. Od oběda už jím jen zaleninu v jakémkoli množství a úpravě, jen bez příloh. No a hodně pít, hlavně tedy průběžně celý den. Já mám pořád půllitr vody u sebe. Snad jsem trochu pomohla, u mě to funguje, už mám další kilo dole :-), bez různých doplňků stravy na hubnutí. To už jsem taky zkoušela, ale podle mě jsou to žrouti peněz. Pěkný zbytek dne všem...

0
před 8 lety rambomanster@

Žadna tabletka ani pripravok ktori sa predava vam nepomoze schudnut je to len zaujem jednotlivcov i tu v tomto prispevku zaobit peniaze radim vam nevyhadzujte penaze jediny osvedceny sposob po staleti je menej jest viac pohybovat rubat drevo

před 8 lety Lenka Neubauerová

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 8 lety Stana

To je hezké, zase další reklama. Paní s filozofickou fakultou je určitě vzdělaná ale evidentně ne ve výživě když udává na svých stránkách "Práci výživového poradce se věnuji poslední 2 roky. Za svůj největší úspěch považuji váhový úbytek 15 kg, kterého dosáhla moje klientka paní Maruška cca. za 4 měsíce." Zhubnout takhle rychle muselo být pro organismus vážně zdravé. No kdyby paní něměla KURZ ale odpovídající vzdělání, věděla by to. Zase další byznys s lidskou důvěřivostí:) Také si udělejte kurz filozofie a běžte učit na fakultu:),určitě by vás zaměstnali, dnes jsou kurzy snad na vše.

0
před 8 lety elllzi@

K hubnutí doporucím lymfaticko masaz

0
před 8 lety Marcipánka

Chce to silnou vůli a silnou motivaci. Nemíchat potraviny, které dělají v těle neplechu, hodně pít, sportovat kdykoliv, jakkoliv, pořádně spát a umět odpočívat po zatížení svalíků, mít veselou mysl a být sečtělý. Nepřečíst si jednu věc o potravině či metodě hubnutí a té se držet, chce to zkoumat, bádat, zajímat se. A nejlépe milovat sebe i druhé.

0
před 8 lety Terka

Ahoj lidi,když si to tady tak čtu tak ze sebou nemůžu žít jeden den si řeknu:"zhubnu".První den to dodržím ale druhý už to proste nezvládnu sice je mi 13 let ale takhle už ze sebou dál žít nemůžu!Poraďte moc vás prosím!

0
před 8 lety elllzi@

Terka zkus nejaky sport treba tanec poledance a tak

0
před 8 lety Jana

Spíš začni hubnout rozumně, například jeden zajímavý článek na http://www.fitcoach.cz/?p=1909

0
před 8 lety Stana

Terko záleží dost jaké máš doma zázemí. Copa ti doma vaří?

0
před 8 lety Jolča

Ahoj, a chodíte někdo do fitka? Napadlo mě, že bych začala chodit, chci do léta trosku to tělo zpevnit.Jsem z Brna, kdyby tu někdo byl od tud a měl typ, budu ráda

0
před 8 lety Danil

Prý zone4you je super. Ted právě nedávno mi o tom basníl kámoš. Že tam má zaplacené členství a ma k tomu i welness, solárko, že prej fakt supr

0
před 8 lety Luc

Jolča možem za seba doporučiť fitness centrum Průvan , je tam super že máš ženské a mužské fitko oddelené a tiež je vedľa telocvičňa kde sa precvičuje pilates, zumba atď možno pochytíš inšpiráciu, podľa mňa sa lepšie "pevnie" na niečom takom ako na strojoch a sám :)

0
před 8 lety Anežka

Terko, já mám syna (12 let), stále si stěžoval, že se mu ve škole smějí, že je tlustý, že má špeky atd.. Ano, měl něco navíc, ale děti ve škole nechápou ostatní, když tím netrpí. Bohužel, když bylo synovi 10,5 roku, našli mu v břiše nádor, ten musel samosebou ven, takže byl na operaci a pak měl omezený tělocvik a tím i pohyb - a dost přibral. Bylo mi ho mooooc líto a tak jsem mu pomohla. Začala jsem mu vařit lehčí jídla a domluvila mu omezit konzumaci pokrmů, jako třeba brambůrky, křupky, čokolády atd.. Néééé, úplně vynechat, ale dát si jen občas a trošku. Také jsem mu přestala kupovat colu a jiné limonády, pije šťávu, džusy, čaj a vodu. Teď už je spokojený, přebytečná kila má dole a na tuto stravu si zvykl a chutná mu. Občas si rád dá hambáče a nebo řízek, ale ne několikrát v týdnu. Spousta maminek totiž dělá chybu ve vaření....mnoho úspěchů a nemysli tak černě, život není jen o tom, být hubená, ale hlavně zdravá :-)

0
před 8 lety Terka

Děkuju za vaše odpovědi vezmu si to k srdci :D

0
před 8 lety Petra

Ahoj holky :)

Problémy s váhou jsem řešila už od svých patnácti let. V osmnácti se zjistilo, že mám hyperfunkci štítné žlázy. Byla jsem skutečně zoufalá a přišla jsem si sama.. Vrazila jsem spoustu peněz do produktů, vyzkoušela řadu diet, ale výsledek se samozřejmě nedostavil.... :( V lednu jsem narazila na nově otevřené poradenské centrum, a řekla jsem si, proč to nezkusit. Moc mi pomohli, a během dvou měsíců jsem dostala 8kg dolů! :) A co je hlavní, hubnu na základě správného stravování, nikoliv zázračných tablet nebo koktejlů! A k tomu si tam zakládají na individuálním přístupu, můj specialista je sympaťák, vždycky si dobře popovídáme. :) Samozřejmě mi vždy skvěle poradí a díky němu jde váha dolů jako po másle. :)
Tady se k ním můžete přihlásit:
http://umime-hubnout.cz/

Nedělám si legraci, doporučila jsem je i svým kamarádkám, které taky bojují s hubnutím. I ony jsou stejně spokojené jako já :)

0
před 8 lety Katka

Jo do Zone4you chodím také. To určitě doporučuji. Vyplatí se to

0
před 8 lety Jarka

Ahojky všichni :o)
Problém s váhou jsem začala řešit posledních pár let.Věk se přehoupl přes 30. a já zjistila,že to už není tak snadné si udržet váhu jako dřív a co víc,když se mi podařilo zhubnout tak za chvilku šla kila opět nahoru a s nima pár navíc.Díky kamarádce jsem se dostala k produktům,které mi pomohly nejen zhubnout,ale i oddetoxikovat celý organismus,tím pádem jsem se zbavila všech neduhů,problém s pletí,únavou,no prostě všeho co mě trápilo.Je to opravdu účinná a doktory propracovaná dieta,kde je úbytek rychlý a trvalý,neztrácíte svalovou hmotu,ale pouze tuk.Kdo by chtěl poradit,pište na email: yarunecka@seznam.cz

0
před 8 lety Danah

Jarka: Hlavně tam zapleť doktory,ať je to pro spoustu lidí důvěryhodnější- a pro ty přemýšlivé odpudivější. Umím si představit, jak doktor doporučí rychlé zhubnutí. :-)))Kromě toho- slovo oddetoxikovat znamená totéž co dedetoxikovat nebo ododtoxikovat.:-)

0
před 8 lety Ivana

Můj manžel je zářný příklad toho, že to jde. Za rok shodil 30 kg. Je to jednoduché: žádné uzeniny, které miloval, pokud nemůže vydržet, koupí si tenkou klobásu, ze které tři dny ukusuje :o)). Sem tam kousek tmavého pečiva, jinak konzumuje různé dietní suchary. Z masa jen ryby, občas drůbež - připravené jen přírodně. Každý druhý den si připraví lavor (doslova) zeleninového salátu - v zimě, kdy je jiná zelenina drahá a chuťově nevýrazná, ze zelí, mrkve, paprik, cibule. Má štěstí, že sladké nemusí, hýbat se mu nevadí (pořád chodí pěšky a 3x týdně rotoped). Když se nad tím zamyslím, fakt jednoduché, ale dokázat to! Mně to nejde :o((.

0
před 8 lety Bledá Tvář

jEDINÉ ČEHO SE BOJÍM JE OPĚTOVNÉ HUBNUTÍ. Mohla by se vrátit ... . Změnil jsem názor na hubené a plnoštíhlé lidi! Věk 61, 170 cm a 83 kg. I můj diabetolog říká, abych si váhu držel a nehubnul. Při čtení této diskuse se bavím.

0
před 8 lety Stana

Že se bavíte to se nedivím:), váhu máte akorát. Spousta lidí se řeší až moc a hlavně když se snaží hubnout, myslí si,že to půjde pomocí blábolů z časopisů nebo ještě větších na pochybných internetových stránkách. Výsledek je, že hubnou špatně, necítí se dobře, mají jojo efekt, nebo si prostě řeknou že to nezabralo a myslí si, že oni hubnout nemůžou.Jejich představa je asi taková, vynechat veškerý tuk a maso a pak si myslí že zhubnou. Nebo do sebe za den nacpou misku musli a čtyři jablka a diví se, že ručička na váze se dolů nehýbe.Bohužel, představa o stravě je tak jednoduchá, že si myslí, že odborník není třeba a nechají si radit od kde koho, třeba výživového poradce z fitcentra:)
Jednou se mi jedna velmi nemocná paní svěřovala s tím, že její angina pectoris není z toho, že kouří dvě krabičky cigaret denně, že má kamarádku, která nekouří,má stejné problémy jako ona (diabetes II. typu)a anginu pectoris nemá. A protože mají vlastně stejné zdravotní problémi, klidně si od ní půjčí antibiotika, když jí není dobře, protože je to přece jedno ne?! Proč by si je nevzala od kamarádky, když jí je paní doktorka na VIRÓZU nenapsala! Někdy je některé smýšlení opravdu k pláči.

0
před 8 lety Danah

Stana: No a tohleto má prosím volební právo! :-)

0
před 8 lety bob2

To zone4you je v Brně?? TAky bych něco bral, kam bych chodil a bavilo by mě to no.

0
před 8 lety KObliha

ahoj, nejsem milovnice pohybu, resp. mám k němu vyloženě odpor. Zhubnout lze i bez cvičení, vím to. Mám zhubnuto 30 kg a váhu jsem znovu nenabrala. A je to už 3 roky co jsem takhle zhubla. Můj gynekolog mi poradil, at se obrátím v Praze 1 na MUDr. Staňkovou. Sestavila mi jídelníček, kde jsem měla dostatek bílkoviny, takže jsem nehubla svaly.

0
před 8 lety Petr

Lidé se mě často ptají, proč nemohou zhubnout anebo proč si svou váhu nemohou udržet? Zkouší tuhle dietu a pak zase jinou. Výsledky někteří i mají ale za čas je zase vše na spět.A toho času co na tom stráví.Hlavní problém není však ve stravě a ani v nedostatku pohybu.Problém je v našich návycích a v našem životní stylu.Co ale s tím ? Odpověď je snadná.Analyzujte své návyky a naučte se je měnit.Pak nadobro můžete přestat z testováním diet.Vše je snadné když člověk ví jak nato.Více ifo na těchto stránkách www.trener-hubnuti.cz

0
před 8 lety pruzinetchka@

Ahoj, já jsem přešla na převážně syrovou rostlinnou stravu a cíleně jsem zhubla - 15 kg za 11 měsíců. Celkově se cítím lépe, zmizely mi otoky nohou, zlepšila se mi št. žláza, mám víc energie..Necvičím, protože mě to nebaví, ale občas chodíme s manželem na tůry 10-20 km, tak 1-2x měsíčně..Teď chci zkusit doma nějaké jednoduché cviky na břicho, aby se zpevnilo..Vše je hlavně o životním stylu, o stravování..Při dnešní nepřirozené stravě se není čemu divit, jíme to, co není pro naše tělo stavěné..Pak máme alergie, chronická onemocnění, rakovinu, tloustneme, nemáme energii, rychle stárneme..

0
před 8 lety stanislava1977

Ahoj, už měsíce se snaží zhubnout a nedaří se mi. Nemám čas na cvičení a o dietách už nechci ani slyšet. Víte mi nějak poradit? Máte někdo zkušenosti s výživovým poradcem?

0
před 8 lety lajka8

Milá Stanislava, já mám zkušenost a kladnou. Mně se podařilo zhubnout díky nutričnímu poradci, pokud chceš můžu ti dát kontakt.

0
před 8 lety Bára

Ahoj,
ráda bych se s Vámi podělila o moji zkušenost jak se mi podařilo zhubnout, před 4 roky to bylo 10 kg za rok a teď po porodu jsem za 6 měsíců zpět na původní váze a to všechno přírodní cestou s pomocí bylinek. Nechci tu dělat reklamu a tak kdo by chtěl vědět, co mi pomohlo, napište mi na email: bk.baruska@seznam.cz a ráda poradím a zašlu i fotky. Bára

0
před 8 lety Kelly

Nasazuju Aloe vera,matcha čaj a nově přípravek recode,ten je teda parádní,protože mi asi pomohl s tim poslednim špíčkem,co nešel vyběhat :) koupila jsem na netu v Imunita-obchod.

0
před 8 lety Stana

Po 4 měsících toho víte o výživě a hubnutí asi jako koza o voze. Nezlobte se ale tyhle nabídky, ve kterých jde jen o peníze a ještě je nabízí neerudované osoby mě vážně štvou.Hubnutí 5 kilo za měsíc je fakt úžasné, až na to, že není ,vůbec zdravé, zatěžuje ogranismus a není pro tělo přirozené.Hlavně není trvalé, výrobky nemůžete vysadit. Pochybuji, že vůbec víte, co vaše maminka zhubla. Jestli tuky nebo svaly. Urychlit spalování v tuku v buňkách, je naprostý fyziologický nesmysl.

0
před 8 lety Hela

Ahoj, ačkoliv jsem tomu nevěřila, tak mě se povedlo sundat krásných 11kilo pomocí krabičkové stravy. Upravila jsem si tím stravování, začala jsem jíst zdravěji a ne tučná jídla a povedlo se. Samozřejmě to bylo doplněné i trochou cvičení, bez toho to nejde.

0
před 8 lety Lucka22

Mám zkušenost, že lidem, kteří nemají zdravotní handicap stačí pro zhubnutí pravidelná strava po menších dávkách a trocha pohybu. Nějaké ultra super moderní diety podle mě moc nepomáhají. Naopak je lepší žádné potravině se nevyhýbat. Co může být reálný problém je podle mě mlsná :) Ale i ta se dá obejít třeba žvýkačkou nebo bylinkovým čajem. Našla jsem si o mlsné a jak se ji vyhnout článek, posílám pro inspiraci: http://ocimazeny.cz/126/zazente-mlsnou-a-ziskejte-konecne-svou-vysnenou-postavu/

0
před 8 lety Niki

5 tajemství úspěšného hubnutí zde:

http://homeworksystem.cz/hubnuti_hrou.html?a_aid=517457e5cbff6&a_bid=d8f1c0a2

0
před 8 lety trenér hubnutí

Proč bych měl vlastně hubnout?

Myslím, že tuto otázku si položil každý, kdo něco četl o hubnutí. Mnoho lidí se domnívá, že zhubnout je konečným cílem, ale bohužel tyto lidí musím zklamat. To, že jste odstranili přebytečný tuk, je pouze začátkem vaší celkové proměny. Nejde o to být jen štíhlý! Mnohem důležitější je být také zdravý a to po všech stránkách. Bylo by asi k ničemu, kdybyste měli svou optimální váhu, ale neustále užívali nějaké léky. Já se na proces hubnutí dívám nejen jako na komplexní transformaci těla, ale i přeměnu mysli. Výsledkem je, že když vám vypnou proud a zrovna bydlíte v sedmém patře, nedostanete cestou domů infarkt.

0
před 8 lety Marusska

Ahojky, zdravím všechny věčné dietářky jak jsem já:) Každý rok si říkám jak od ledna začínám cvičit, zdravě jíst a do léta budu mít parádní pevnou štíhlou postavu a hle-máme květen a letos to zase asi tak úplně nestihnu:) Čím jsem starší, tak začínám ještě k tomu pozorovat to, jak jsem rok od roku línější a nemožná se dokopat cvičit:( Minulý rok jsem zhubla za léto 8kg a to díky tomu, že jsem z jídelníčku vyházela pečivo, sýry a začla jsem se psem chodit na delší procházky. Zkusila jsem ALLI, ale to byli jen vyhozený peníze. Jeidý co mi kdy pomohlo byla CLA. Brala jsem ho měsíc, za který jsem zhubla 5 kg. Druhý 3kg. Po dvou týdnech braní CLA začala pozorovat, že mi zmizla celulitida. V září jsem šla zpět do školy a začlo to vše nanovo:( - bagetky, po škole pěkně do hospdky, na pizu..atd...Teď od 15. dubna opět nejím pečivo, sýry a snažím se snižovat i příjem masa a na www.berslevu.cz jsem si zase koupila CLA a zatím 3kg dole. Může se to zdát málo, ale pro mě je to celkem úspěch:) hlavně jdou dolu centimetry. Na tom berslevu.cz píšou, že s emá jít 1až2 CLA denně. Abych se přiznala, tak já jím denně teda 2, někdy i 3, tak možná proto to jde dolu a celulitida mizí. Koupím ještě nějaké balení, přidám trochu víc pohybu a to by to bylo, abych nesetřásla z mých 73kg do konce léta alespoň 8kg:))) Držim Vám všem palce holky a snad se brzy ozvu s info o mém dalším úbytku. Hodně štěstí! Jo ještě je fajn chlorella, ale musí to být ta kvalitnější, někteří to "šulí" a prodávají tabletky kde je málo řasy. Je to paráda na pročištění. Mléčná dieta mi přijde jako "masakr" - vždyt mléko obsahuje kasein a díky tomu zahleňuje organismus, což v budoucnu způsobuje pěkný problémy. Mrkněte na knížku od Dr. Normana Walkere - Omládněte. Vše tam parádně vysvětluje. Knížka s edá stáhnout zadara na netu.
Maruška

0
před 8 lety Elivita

Nejlepší je KVALITNÍ JÍDLO a MÁLO-protože to stačí a člověk pak prostě nemá hlad.A když jo, tak pěkně mezitím uzobávat ovoce, zeleninu, naklíčené obiloviny, namáčené ořechy. Opravdu to hodně zasytí a je to lepší a levnější než kdejaké doplňky. Ty totiž "nahrazují" nekvalitní potraviny, kt. jíme, lidi mají pořád hlad, jelikož tělu chybí výživa. Je to prosté. Proto ty celulitidy atd.

0
před 8 lety Janca

Já se ted přihlásila do programu S námi hubne Brno, nabízí to jeden fitness club v Brně. Má to být na 5 týdnů, tak jsem na to zvědavá. Protože fakt už nevím jak zhodit, tak chci aby mě poradili odborníci.

0
před 8 lety Filip

FRODIK na zacatku diskuze ma absolutni pravdu! Zafixujte si ty jeho rady a stravujte se podle toho.. ale POZOR! neni to tak.. ze se tak budete stravovat tyden dva... zhubnete a pak zase postaru... vy se tak musite stravovat uz furt! a pak to opravdu funguje.. zhubnete a drzite si minimalne dobrou postavu.. k vynikajici je potreba jeste pridat aktivitu a posilovnu

0
před 8 lety Margareta

To Jana:
Dobrý den Jano, můžu se zeptat kde to bylo v jakém fitness clubu?
A dočtu se o tom někde více?

0
před 8 lety Barča

Ahoj,
asi před rokem jsem začala pravidelně chodit běhat a snažila jsme se jíst zdravě. Boužel mi to moc nepomohlo. Nakonec jsem ze skříně vytáhla staré brusle a pak to šlo o hodně rychleji. Stačí chodit pravidelně 4x týdně na hodinu dvě zajezdit a krásné tvarujete celou postavu a posilujete záda. Doporučuji ale dbát na správný výběr bruslí. Mě se nejlépe osvědčil typ fitness http://www.inline-store.cz/damske-koleckove-fitness-brusle/

0
před 8 lety Janca

Margareta: Je tady www.zone4you.cz tam se o tom někde dočtete.

0
před 8 lety Margareta

Děkuji moc, prostuduju to a možná to zkusím, už musím něco se sebou dělat :/

0
před 7 lety Janca

Není zač. Pokud člověk něco chce, má si za tím jít a dokáže to. V to věřím já, proto jsem se taky odhodlala.

0
před 7 lety Veronika

Holky to "S námi hubne brno" do kdy to je? Slyšela jsem o tom už loni a právě jsem to loni nestihla, tak mě zajímá do kdy je to letos?

0
před 7 lety kočanda

ahojky, já jsem vyzkoušela hubnutí u MUDr. Staňkové na Praze 1. Nejdřív mi udělali vstupní vyšetření, odběry krve a pak jsem začala hubnout. Zhubla jsem 25 kg a váhu si už 2 roky držím. Paní doktorka je super, dokonce i když jsem měla při dietě chuť na sladké, pomáhala mi vymyslet, co si dát, abych neovlivnila svůj redukční režim. Je fakt super, doporučuji vyzkoušet. Stojí to za to. Koupila jsem si oblečení podle svých představ, už se nemusím stydět ani do plavek. Poprvé jsem si koupila i dvojdílné plavky a je to skvělé :-)

0
před 7 lety Janca

Ted jsem se dívala a mají psané, že lze do toho vstoupit do 31. SRPNA 2013, ale nvm do kdy.

0
před 7 lety Veronika

Aha..tyjo tak to si tam hned asi zavolám, abych to ještě stihla. Jinak díky

0
před 7 lety Klára

Já jsem na tom S námi hubne Brno byla loni. Pokud někdo chce zhubnout a je ochotnej pro to něco udělat, rozhodně doporučuji! Mám 13 kg dole.

0
před 7 lety Veronika

Já jsem ochotná pro to něco udělat, snad. Doufám, že vydržím. Podporu ale budu potřebovat, to určitě.

0
před 7 lety Milos

Tí, čo chudnú, určite siahajú po "light-ových" a nízkokalorických výrobkoch ... Samozrejme - neobsahujú bežný cukor :) Ale pozor ! Miesto toho obsahujú umelé sladidlá a tie sú na tom (dá sa povedať) ešte horšie !
Pozor na aspartám (E951) - v potravinách často skrytý pod nenápadnou vetou „obsahuje zdroj fenylalanínu“, príp. výrobok obsahuje "kyselinu asparágovú".
http://youtu.be/5ujVcDcTXiI?t=8m38s

0
před 7 lety Alena

Hubnutí je alchymie, sleduji rady na zdravi-nemoc.cz a snažím se hodně cvičit a moc nejíst

před 7 lety Petra

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 7 lety sandra

No paráda, tipů jak zhubnout je tu nepočítaně. Každý zaručeně hubne po nějakém přípravku nebo s nějakou pomůckou.
Zkoušel ale někdo žít úplně normálně? Jen jíst střídmě a chodit třeba ob den na půl hodiny běhat? Myslím že tohle úplně stačí a cenťáčky mizí......

0
před 7 lety KateřinaBlum

Ahoj Sanři, mě to třeba úplně stačí, pravidelně se hýbu, pravidelně jím a nemám s postavou ani se zdravím problém :) ale jsou bohužel i lidé, kteří to nemají tak jednoduché a je zde nějaký zdravotní problém, který jim v něčem brání a svou nadváhu nechali dojít tak daleko, že už to prostě nestačí a potřebují pomoc odborníků, minimálně ze začátku než si zase spraví svůj organismus, pokud to ještě jde a potom si myslím, že ta nutriční a poradenská centra jsou super věc, ano sice je to za peníze, ale pokud to opravdu pomůže, což pomáhá, tak kdo by neobětoval něco ze své peněženky pro to, aby zase mohl normálně funovat :)

0
před 7 lety sandra

Ká´taBlum: Jj, ten kdo je na tom fakt špatně, to je jiná.;o)


0
před 7 lety KateřinaBlum

A víš, čemu ještě nerozumím? Proč lidé s nadváhou chodí na liposukce nebo třeba bandáže žaludku, místo toho, aby se kousli, nechali si poradit, zatli zuby a snažili se... a dostali se tak z problémů svým vlastním přičiněním.

0
před 7 lety sandra

Protože jsou pohodlní a vůbec si neuvědomují rizika. Bandáž by se měla provádět opravdu jen v hodně extrémních případech a všem co přemýšlí o liposukci bych nejprve ukázala obrázky jak mohou dopadnout, pokud potom zase někdy přiberou. Tukové buňky už se podruhé nevytvoří, takže se začne přibírat na jiných místech těla. Na druhou stranu znám paní, která se fakt snažila a nešlo to, tak zvolila liposukci... Nechci z nich dělat blázny, ale chtělo by to spíš psychologa a zvednout seběvědomí. Sama na sobě jsem si to běhání vyzkoušela (a to jsem se fakt nebála nacpat i moučníkem:o)))) )a kalhoty za pár týdnů padaly. Nemluvě o super psychice, díky vyplaveným endorfinům..... Proto, když jsem četla tuhle diskusi a v každém příspěvku nějaký "zaručený" tip, tak jsem se trošku neudržela.....:o)

0
před 7 lety KateřinaBlum

Tak jak říkáš, pokud je to s někým už tak moc špatné se zdravím a prostě to nejde, tak potom budiž... ale i tak, kdybych se dostala do takové situace, tak bych se pořád snažila hledat jiné cesty a radši si připlatila za ty hubnoucí doplňky stravy, všemožné nutriční programy apod. než jít na chíru..:/ já bych se toho děsně bála, ať by to byl jakýkoli zákrok...Tu větu o endorfinech jsi napsala skvěle :) Je to pravda, lidé, kteří pravidelně cvičí jsou klidnější, spokojenější a vyrovnanější :)

0
před 7 lety Pavla

Rok po porodu mi zůstalo 10 kg nahoře a ne a ne je dát dolů :-(, pohyb jsem měla (svižné procházky, běh, plavání) a jídelníček byl uzpůsoben malému (hlavně vařené, zelenina, ovoce, celozrná mouka,...)Nevím, kde jsem dělala chybu, ale pak jsem se dozvěděla o Emulipsu a ten u mě zabral. Kila šla dolů - všech 10! a co je hlavní, nenabrala jsem je zpět!

0
před 7 lety KateřinaBlum

Pavli, Emulips je nějaký prášek na hubnutí nebo co to je? :)

0
před 7 lety Stana

Bandáže jsou opravdu extrém, u lidí kteří mají už vyloženě závislost na jídle a nedokáží se omezit ve stravování. Má ale svá rizika a vůbec ne malá. Důležité je působit na psychiku, vše vysvětlit a člověka, který o to zájem má, NAUČIT JÍST. Spousta lidí se pak divý, co dříve jedli a jak je jim najednou dobře i bez salámů a chipsů. Různé prášky, koktejly, zázračné doplňky vás jíst nenaučí. Jsou dobré pro dodání živin, ale základ je změnit sebe a přístup k sobě a stravě. A pokud někdo pomůže jak po stránce psychické i výživové, je to jen dobrý Nutriční terapeut nebo dietolog. Ostatní vám budou cpát jen doplňky, které budete muset kupovat stále...

0
před 7 lety sandra

Emulips se prý hlavně dává malým dětem na prdíky. Jsou to kapky.
....tak nevím, jestli je to takový zázrak a hubne se po něm. Podle mého, pokud se člověk alespoň trošku nehýbe, tak špíčky dolů nepůjdou.
Souhlasím se Stanou, je to o přístupu, sebevědomí a psychice.

0
před 7 lety Ivona

Podle mne je hubnuti zdrave jist a bohuzel zdrave jist znamena vydat vice penez,takze vydat vice penez.Ja jsem vlastne nedobrovolne na diete,kdy Jim v praci,kde se v tomto obdobi podava pouze k obedu salat -vse ze zahradky a libovy platek masa-teleci,hovezi a k tomu chleb celozrny,pote ovoce,nebo doma delana zmrzlina z jogurtu a ovoce ze zahradky...po trech mesicich jsem zhubla asi 3 Kila..ale super..vahu si drzim a je mi fajn,jaksi lepe....Ivona

0
před 7 lety Stana

Nemusí zákonitě platit, že hubnout se dá jen s velkým omezením, drastickými dietami. Když člověk ví jak na to, může si dovolit dát si oblíbený řízek, nebo bůček. Ale musí si uvědomit,že zdravé hubnutí probíhá pozvolna. Ne hubnutím 10kg za měsíc. Ale ideálně jak píše Ivona, každý měsíc 1kg. Dražší strava být někdy ani nemusí. Každý jí jinak a každému se musí doporučit to, co na něj, jeho přístup a možnosti bude sedět. Někdy stačí omezit sušenky a je to...Hubnutí ale opravdu není o paušální dietě z časopisu.Ani o práškách:) Je to mnohem jednodušší, ale pokud chce svému tělu někdo rozumět, měl by se poradit s odborníkem a vykašlat se na časopisy. Nebo dodržovat jednoduchá pravidla zdravé výživy, která známe všichni. Hýbat se, cvičit, jíst pravidelně, nepřejídat se, vyhýbat se sladkému a vysokotučným výrobkům. Tak prosté to je, není to ani drahé. Jen to stojí čas a vůli:)

0
před 7 lety KateřinaBlum

Staňo, plně s tebou souhlasím. Pokud chce člověk opravdu zhubnout, neměl by dávát na časopisy nebo i různé příběhy lidí, každý organismus je jiný a proto plně souhlasím s tím odborníkem, který zjistí, co přesně organismus určitého člověka potřebuje, co mu schází nebo má naopak přebytek a poradí způsob jakým to řešit...když se lidé dají na diety z časopisů a podobně, často jim to pak naopak ještě ublíží, protože to nejsou diety sestavené pro jejich organismus...Jinak hubnutí jako tak je 100% o vůli a o přístupu :)

0
před 7 lety sandra

Jj, souhlasím s příspěvky výše. Už jsem myslela, že všichni jen zázračně po něčem hubnou.:o)
Je to pravda, i v procesu hubnutí se dá mlsat, když zná člověk meze.

0
před 7 lety KateřinaBlum

Jojo Sanři, taky to ráda čtu a mám s někým stejný názor, spousta lidí propaguje různé zázračné přípravky, ale zapomene k tomu dodat ten zbytek, který je mnohem důležitější než přípravky samy :)

0
před 7 lety milo

prečital som si tuto diskusiu neda my atrankyreagovať. Ludia pochopte neexistuje žiadna zazračna tabletka ani pripravky je to bsetko podvod na ludoch na zapde touz nikto echce tak to davaju do europy. vselijake stanky s pripravkami

0
před 7 lety KateřinaBlum

Ahoj Milo, dovolím si reagovat na tvůj příspěvek..samozřejmě máš pravdu, že nejdem JEN o zázračné přípravky, ale podle mě to podvod není, když si dáš tu práci a pročteš si letáčky, složení a všeliaké recenze k přípravkům, tak zjistíš, že spousta z nich třeba přímo tobě nepomůže, protože neobsahuje látky, které ti chybí, ale pak zase naopak zjistíš, že jsou doplňky stravy, které obsahují vitamíny, které z normálního jídla prostě nezískáš a pokud se má někdo problém s nadváhou bývá to právě kvli tomu, že má spoustu látek, které nepotřebuje a naopak, které potřebuje, tak mu chybí..neříkám, že jsou tyto přípravky přímo důsledkem hubnutí, jen že některé z nich opravdu můžou pomoci dostat tělo do rovnováhy...

0
před 7 lety sandra

Dejme tomu, že asi není špatné užívat třeba želatinu. (Nedovedu si představit, že bych ohlodávala vepřové nožičky, které jsou na ni bohatá:o))))) )
Ale jak mě na škole učili, vitamínové doplňky jsou zbytečné. Pokud se člověk střídmě stravuje, tak mu žádný vitamín chybět nemůže. Navíc, vitamíny se vstřebávají za určitých podmínek, tudíž se jejich vstřebávání navzájem ovlivňuje. (Proto se má jíst všechno.) Takže si dovolím s klidným srdcem napsat, že různé multivitamíny od a po z, jsou naprosté placebo. Např. vápník brzdí vstřebávání železa, takže takový špenátek se smetanou.....raději bez ní, pak se i to málo, co špenát železa obsahuje:o), vstřebá.;o)
Takže za mě - přípravky podporující hubnutí jsou opravdu zbytečnost.:o)

0
před 7 lety Lukyn

Co se děje? Začal jsem si hlídat stravu a kalorie, za 7 týdnů jsem zhubl 11 kilo ale během 8. týdne (i přes stálou stravu jako po celých 7 týdnů) jsem přibral 5 kilo.. Jak je to možnéé??

0
před 7 lety sandra

Za 7týdnů zhubnout 11kg je hodně. Mělo by to být max. 8kg.
Těžko se odpovídá, třeba je to nabraná svalová hmota, pokud cvičíš(ale to by spíš váha nešla dolů). Možná si ubral moc kalorií a tělo si dělá zásoby. Rozdíl mezi příjmem a výdejem by měl být optimálně 2000 kJ, tzn. neubírat na příjmu potravy, ale přidat výdej.
Měl by být zajištěn i dostatečný příjem bílkovin- (25 x výška v m2) x 1,5 = správné množství bílkovin

0
před 7 lety barbora.vesela

Nemáte někdo zkušenost s hubnutím podle nutriční typologie? Četla jsem si o tom na www.fitdieta.cz a nevím, jestli do toho jít. Vím, že sama prostě dlouhodobě nezhubnu. Zkoušela jsem snad všechno možné a akorát se motám v bludném kruhu přibírání, hubnutí, jojo efekt.

0
před 7 lety sandra

Jestli už nevíš jak na to, tak zkus spíš nějakého poradce, kdo ti sestaví jídelníček a cvičební plán podle tvých hodnot. Různé "zaručné" hubnutí je na nic.

0
před 7 lety KateřinaBlum

Sandři, dovolím si jen jednu připomínku k těm vitamínům, co jsi psala :) tak jak jsi psala, pokud má člověk vyváženou stravu, tak nepotřebuje doplňky, pokud mu přímo něco nechybí, což pokud mu nijak neohrožuje zdraví, tak pozná jen pokud si nechá změřit všechyn hodnoty a rozbor krve.. takžeeee já osobně jsem pro vitámíny typu C apod, např když je zima a lítají chřipky :P

0
před 7 lety KateřinaBlum

Ahoj Barunko, já přímo sama zkušenost nemám, ale má kamarádka pořád remcá, jak hubne a nejde jí to a tak podobně.. Upřímně podle mě vypadá úplně normálně, ale ona sama se sebou spokojená není, takže jsme se s holkama domluvily a složily jsme se jí k narozeninám na tříměsíční program ve Světě Zdraví, zatím je v programu 2 týden a hlavně je velká změna v jejím myšlení, jí zdravěji, cítí se lépe a není tak zamindrákovaná :)

0
před 7 lety sandra

KáťaBlum - ano, s vitamínem C souhlasím! :o) Není špatné ho v tomto období nebo na jaře, doplňovat.;o)

0
před 7 lety Michaela
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Holky souhlas s vámi - doplňky jedině v případě, že do sebe člověk nemůže dostat vitamíny a minerály rozumnou cestou. Je zbytečné zatěžovat tělo umělými dávkami.
Trochu pro odlehčení - četla jsem článek s důvody, proč naše diety nefungují, celkem jsem se pobavila. :)
http://www.nejfit.cz/135-devet-duvodu-proc-u-vas-dieta-nefunguje

0
před 7 lety KateřinaBlum

Sandři? na jaře se to taky hodí víc? To jsem netušila :)

0
před 7 lety KateřinaBlum

Miši, ten článek je ale docela pravdivý ne? :) minimálně těch prvních 5 bodů si myslím, že určitě, něco podobného řeknou každému i na první schůzku v poradenském centru :)

0
před 7 lety jasovi@

Jsem po zánětu tlustého střeva už v pohodě a dieta, kterou jsem držela a držím dál mi snížila mou váhu za 3 měsíce o šest kg a nehladovím, je mi fajn, takže budu pokračovat. A také to chce ten pohyb - denně 2-6 km rychlé chůze za každého počasí a voda z kohoutku tak 2 litry denně mi stačí.

0
před 7 lety sandra

KáťaBlum: Vitamím C je vhodné doplňovat při nachlazení v jakékoli roční době:o) a potom ev. v období jara. Pokud člověk cítí, že má takovou tu jarní únavu, tak je dobré vit.C doplnit. Nemám tušení, kolik vit.C může obsahovat v té době kupované ovoce nebo zelenina, ale dřív nebyla možnost čerstvého ovoce celoročně, takže s končící zimou už vitamíny tělu začaly chybět. Proto je možné je v tomto období doplňovat. ;o)

0
před 7 lety KateřinaBlum

Páni, děkuju za vysvětlení :))

0
před 7 lety Dadulka

Ahojky není pravda že by tu všichni psali jen o hubnutí s přípravky už jsem tu jednou psala, že jsme s manželem strašně moc zhubli přirozeně, jen změnou stravy, pohybu jsme vždy měli dost. Jen k tomu chci dodat že to opravdu není dieta ale celková změna nejde jíst ,,jinak,, chvilku a vrátit se pak ke starému způsobu, protože kila jdou pak rychle, ale rychle nahoru:-)

0
před 7 lety sandra

....podle mého prostě jen se hýbat, jíst všechno a v rozumné míře ;o)

0
před 7 lety Dadulka

No já teda všechno jíst nemůžu, protože některé potraviny u mě způsobují okamžité přibírání zpět,prostě jsou potraviny které jsou tabu.

0
před 7 lety KateřinaBlum

Souhlasím s Dadulkou i se Sadrou, jíst klidně vše, ale v přiměřené míře a k tomu se hýbat :) zároveň, ale také souhlasím s Dadulkou, že některým lidem prostě určitě potraviny nesedí a musí je vynechávat, pak záleží jen na nich, jestli mají vůli a nebudou je jíst nebo je vůle slabá a semtam si dají a fofrovsky začnou zase nabírat..

0
před 7 lety irena

Ahoj holky už měsíc beru sibutramin 20 generica,který jsem objednala na www.stihletelo.com a musím říci,že jsem zhubla už 6kilo a jsem nadšená.Doporučuji se podíva mají tam i jídelníček a super.

před 7 lety Irena

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 7 lety Danah

Vidím, že disciplína v jídle a životním stylu není pro každého: zato každý klíďo chodí do lékárny a k doktorovi, a polyká kdeco. Většina jde asi pohodlnou cestičkou, a celkem se trápí a je nejistá výsledkem, kdežto menšina je ochotná si něco odepřít, aby výsledek stál zato a byl trvalý. Nikdy totiž není něco za NIC.

1
před 7 lety sandra

Danah: přeci farmaceutické firmy a podobní, přece nebudou hlásat do světa, že hubnutí je o správné vyvážené stravě a hlavně pohybu. Pěkně masírují lidi, jak je to jednoduché. Kupte to a to a budete "twiggy!".
Taky mě to docela rozpaluje ;o)

0
před 7 lety pschonmann

@sandra: lidé slyší na reklamní slova jako "hned, jednoduché, nic nemusite delat" .... kecy

0
před 7 lety Stana

Nadváhu a obezitu jsme si ale také nevypěstovali přes noc. Jde o to , jak tito lodé přemýšlí. Pokud jim jde o zdraví a trvalé výsledky a dobrý pocit, začnou pracovat na sobě a změně svého životního stylu. Tyto změny nemusí být vůbec razantní a tragické, není to o hladu a dietách z časopisu. Pokud je ale někdo pohodlný koupí si prášky, nicmémě je stejně menůže brát celý život, takže časem mu třeba dojde, že je jiná cesta- zdravější, levnější a trvalá:)

0
před 7 lety magic-sun@

Každý pořád řeší nějakou dietu a prášky na hubnutí a Já zhubnul za jeden rok 32 kilo bez nějakých nesmyslných diet a cvičení tedy týrání těla.

0
před 7 lety Anna

Jak se mi podařilo zhubnout pomocí posilování: Měla jsem nadváhu a rozhodla jsem se, že začnu pravidelně chodit běhat. Zároveň s během jsem začala držet poměrně přísnou dietu. Nějaká kila jsem sice zhubla, ale celkově mi bylo na nic – navíc sem měla pocit, že jsem na břiše a nohách nezhubla vůbec nic. Neměla jsem energii a síla na běh stále ubývala. Kamarád mi poradil, ať raději zkusím posilovat, ať mám jistotu že hubnu tuky a ne svalovou hmotu. Je to sice dřina, ale aspoň nemusím držet dietu a přitom stále hubnu. Nejsem odborník, tak si raději přečtěte tenhle článek, jak to hubnutí pomocí posilování vlastně funguje: http://www.stronglifts.cz/hubnuti/
Přeji všem hodně štěstí :)

1
před 7 lety sandra

Pravidelným běháním vám nemizely centimetry v pase? Tomu se mi nechce ani věřit......Při pravidelné zátěži nohou(min. 60 minut) mizí tuk hlavně na břiše!!!

před 7 lety KaligulaMinus

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 7 lety Martin Vozka

Přejídání se je psychologická věc. Mám s tím taky problém :-) Člověk si prostě musí naložit polovinu toho, co by "oči chtěly" :-D Pomůže menší talíř a po jídle počkat aspoň 1/2 hoďky a hned se nedojídat.

0
před 7 lety Stana

Podle mě je investice do doplňků typu Obezin, XXS apod. naprosto zbytečná investice. To co děláte s nimy můžete dělat i bez nich. Stačí si uvědomit co chcete a rozhodnout se. Zázračné doplňky na hubnutí vám neřeknou, kde děláte chybu a co máte změnit aby šla váha dolů. Pokud byste investovala stejné peníze do zeleniny a jedla 3 kusy před jídlem, bude efekt na váhu stejný. Jen o něco levnější a rozumnější.

0
před 7 lety greenCR123

Od dětství trpím obezitou. Při výšce 165cm vážím 97.2 kg. Cvičení a pohyb celkově je pro mě velký problém, vzhledem k tomu kolik toho mé klouby musí nosit. Snažila jsem se jíst pravidelně, ale to je u mě zbytečné. Jsem v neustálém stresu ať už se jedná školu, přítele, práci nebo rodinu. Vzhledem k tomu, že mi nic nepomáhalo ani dietolog za kterého jsem zaplatila nehorázné peníze. Tak jsem tak nějak rezignovala na celé hubnutí a snažila jsem se smířit s tím, jak bohužel katastrofálně vypadám. Jenže kamarádky mi daly na narozeniny nějaký přípravek s názvem Obethin. Poslala jsem je s tím někam, protože jsem se fakt sama se sebou chtěla zžít taková jaká sem. Po týdnu hádaní se s níma jsem polevila a řekla jsem, že to teda zkusím, ale že chci od nich pomoct! Už třetí týden se mnou bojujou chodí se mnou nakupovat a radí mi co vařit. Mimo to do mě rvou výše zmíněný přípravek, který užívám 15 min. před hlavním jídlem. Jsem ráda, že ty holky mám za ty 3 týdny s něma a přípravkem, který mi daly jsem zhubla 2,1 kilo. Není to moc, ale pro mě je to zázrak. Jen doufám, že je to neomrzí a nenechají mě v tom samotnou. Všem tady držím palečky.

0
před 7 lety roztomilymedvidek

Žádné hubnutí není třeba.
Berte sebe takového jací jste.
Jste obrazem "boha" a ten je dokonalý, tudíš jste taky dokonalý.
Milujte svoje tělo takové jaké je v každý okamžik.
Ignorujte pomluvy a negativní komentáře.
Začněte žít život a ne jen přežívat.
Řekněte si třeba "v tento moment mám 50 kg jsem štíhlá a krásná".
Říkejte si to tak často až tomu uvěříte.
Nastane okamžik a budete mít 50kg, protože milujete sama sabe taková jaká jste.
Co se týče pohybu a jídla, tak dělejte pohyb co vám dělá radost a jezte jídlo co vám dělá radost.
Dělejte to co vám dělá radost,dělejte to jak nejlépe dovedete a vše bude možné.
Myšlenka tvoří realitu a jste tady a ted :)

0
před 7 lety KolosRhodsky

No na předchozí příspěvek se dá odpovědět snadno.
Říkejte si "jsem pták, mám křídla, umím létat" a pak se rozeběhněte ze skály. Pokud nastane okamžik, kdy se vznesete, tak se mi pak ozvěte, tak dobrý placebo efekt jsem ještě neviděl.
Klíčem je nějaké slušné cvičení a pohyb - ať už se jít proběhnout do parku, nebo si najít na internetu nějaká videa se cvičením (a nemuset zbytečně vyhazovat za posilku nebo hubnioucí pilule, které zeštíhlují akorát peněženku), sestavit si rozumný jídelníček a toho se držet.
A pravdilo číslo jedna, pokud se nějaká hubnoucí metoda zdá až moc dobrá, na to aby mohla fungovat, tak na 99,9% nefunguje ;)

0
před 7 lety Martin Vozka

KolosRhodský
Psychika je mocná a zrovna v tomhle se bez toho uvedeného hubne dost těžko. Ale souhlasím i s tebou, když bude člověk sice skvěle meditovat a při tom se přežírat. Hubnutí se nepodaří.
Meditace vedoucí k sebelásce slouží právě pro úpravu psychiky tak, aby člověk miloval sám sebe a tím pádem si neškodil (např. tím přežíráním). Je to sice těžké, ale funkční.

0
před 7 lety roztomilymedvidek

Nejlepší je sladit fyzické tělo a psychický stav, pak člověk dokáže cokoliv, mě se to podařilo až na veganské strave, takže sám dobře vím, jak moc jídlo ovlivňuje život člověka.
Ať už má paní/slečna třeba 120kg to není podstatné, je podstatné si uvědomit sama sebe a hlavně mít se ráda za každé okolnosti, když pak člověk dosáhne vnitřní mír, popřemýšlí nad stravou, tak výsledky se dostavují okamžitě a nemusí držet žádnou dietu :) 
Když jsem jedl "normální odpadní" stravu bylo pro mě nemožné se sladit, protože jsem byl doslova zasypán odpady (jedy a toxiny), lidé si na tento stav už zvyknuli, takže si myslí, že je zcela normální mít tělo stále zanesené odpady, jenže toto normální není, je to stav sebedestrukce- málo sebelásky.
Všechno co píšu jsem si nevymyslel, mám to vyzkoušeno sám na sobě.

0
před 7 lety Robo1110

Zdravím Vás lidičky, všude pročítám různé diskuze, a nestačím se divit, kolik lidí hazarduje se zdravím! Různé diety, marketingové společnosti (Herbalife, Protissimo...), Vás akorát okrádají o peníze, čas, a hlavně zdraví!!! Různí výživový poradci, kteří si udělali jednodenní, neboli týdenní kurz, se snaží přesvědčit, co máte jíst :-) atd. Zapomeňte na rychlé úbytky váhy za krátký čas, nedržte diety! Je i jiná cesta ... rád s čímkoliv pomůžu, mám vystudovánou VŠ v oboru výživy, diplom klidně doložím :-) havelka.robin@gmail.com

2
před 7 lety MAGDA5

Ahoj, tady to opravdu žije lidičky. Pokud chcete trvale a zdravě zhubnout upřímně a z vlastní zkušenosti vám radím, nedržte žádnou dietu (snížení kalorického přísunu). Souhlasím tady s pár lidmi a i já jsem tak úspěšně (a pokračuji v tom dále) zhubla. Do jídelčníku zařadit zdravé a zároveň vysunout nebo co nejvíce omezit nezdravé a tučné potraviny + zvolit správný pohyb. K tomu se hned dostanu. Nemá cenu si dokola kupovat časopisy s titulky "zhubnetě do plavek" "zhubněte za 14 dní" nebo sledovat teleshoping s těmi jejich vibračníma a bůhvíjakýma výmyslama, nedejbože si to i objednat. Bod číslo jedna: Dát se dohromady - možná tomu nevěříte, ale vážně pokud chcete začít něco dělat se sebou, musíte u sebe začít a musíte začít ve své hlavě. Vymezte si pro sebe dvě hodiny nebo nejlépe jedno odpoledne po práci. Vlezte si někam do klidu a pozastavte se nad tím, co vlastně chcete. Kolik chcete zhubnout, proč chcete zhubnout - to je velmi důležité, jak to budete dělat a sestavte si svůj vlastní plán hubnutí a nezačínejte do té doby, než budete přesně vědět všechny informace a do té doby, než váš plán bude vůbec realizovatelný jinak víte jak to dopadne? Říká vám něco věta: "Tak dobře, ale od zítra už začínám" :-). Mě velmi pomohla kniha Petra Ludwiga, hlavně v tom si zorganizovat všechen ten čas a to v té nejefektivnější míře. Zpátky k hubnutí: Bod číslo dvě: nevěřit všemu co píšou na internetu...víte tohle je strašně složité, ale dnes na internet může psát opravdu každý a nejvíc je smutné, když se ještě ohrazuje ničím nepodloženými a neověřenými skutečnostmi. Hlavně co se oblasti hubnutí týče, myslím, že byste neměli ničemu věřit, pokud to ten člověk nevyzkoušel sám na sobě, nemůže nijak prokázat účinnost dané metody nebo nikde neuvádí zdroj na např. vědecký výzkum - viz mnoho a ještě více časopisových článků o ničem, kde je vyfocená modelka upravená speciálním programem + návod na "zdevastování vašeho metabolismu" - neboli slušně řečeno diety psané na koleni. Bod číslo 3: nákup, základem jsou potraviny, které musíme někde koupit, prvních pár nákupů vám zabere poměrně více času, ale až do toho tzv. vklouznete, tak už to půjde jako po másle. Na první nákup se tedy trochu obrňte, pomalu procházejte mezi regály a vybírejte a čtěte, co kupujete. Snažte se kupovat co nejzákladnější a nepřirozenější suroviny. Hned uvedu příklad. Ochucený jahodový jogurt - co je špatně? Mnoho cukru. Poměr tuků a sacharidů by měl být vyvážený, navíc ochucené jogurty obsahují glukózo gruktózový sirup - tomu se pokud možno co nejvíce vyhýbejte. Dříve (protože mám velmi ráda ochucené jogurty) jsem tuto přísadu nenašla v jihočeských jogurtech (takové ty ve skleničkách) ale o necelý půl rok později tam GFS najednou byl (o GFS se někde dočtete), takže jsem je přestala kupovat. Jak tedy nahradit ochucený jogurt? Kupte si obyčejný bílý jogurt (můžete i ty 0,5 l ve velkém balení - vydrží vám na 3 porce) + ovoce a případně doslaďte medem nebo stévií. Stévii si můžete vypěstovat i doma v květináči, je to zázrak. Semínka objednáte třeba na semeniste.cz. Bod číslo 4: všechno nejde hned, nevažte se každý den, radši před sebou váhu na pár dní schovejte, nové potraviny zařazujte do jídelníčku postupně, tak aby vás to bavilo a abyste z toho měli radost, jakmile vás to začne otravovat je to špatně. Řekněte si třeba, že každý týden vyzkoušíte jeden nebo dva nové zdravé recepty a za měsíc už budete vědět, jak připravit 8 zdravých jídel. Bod číslo 5: Dostávám se k tomu pohybu - dříve jsem dělala pouze kardio, dnes dělám především posilování vlastní vahou (workout, hard workout, zkuste si zadat třeba na youtube) a střídám s již zmíněným kardiem, např. běhání, rotoped, orbitrek. Na to si taky udělejte svůj vlastní plán - nemá totiž smysl, začínat hned se 30 angličákama, 30 výpadama po několika sériích, nebo si zajet nějakou opravdu náročnou sestavu  a dostat z toho infarkt ( v tomhle mě hodně inspiroval Shin Ohtake - ale myslim, že od něj nic česky psané nenajdete), takže opět rozumně, pokud nemáte žádnou fyzičku je lepší méně než více, navíc by vás to odradilo. U posilování vlastní vahou je jak již název napovídá výhoda v tom, že nepotřebujete žádné stroje, jen botasky, pohodlné oblečení, a pevnou zem - ano klidně doma v obýváku nebo na čerstvém vzduchu, žádná posilovna, sami si zvolte své tempo, své limity, a postupně navyšujte, vyhraďte si na to 25 minut denně. Bod číslo 6: Protahujte se a správně dýchejte!!!!! Bod číslo 7: Odpočinek - nazapomínejte spát, relaxovat, odpočívat a motivovat své přátelé!!!!!!!!!!!!!! Hodně štěstí :-* ( pokud jsou někde nějaké hrubky nebo překlepy tak se omlouvám)

1
před 7 lety Martina

http://marrifit.blogspot.cz/ Typ na hubnutí :)

0
před 7 lety Janka

Určitě je to o pravidelné stravě a také cvičení. Jenže každý rád hřeší, já ulítám na mase atd. Ted´se třeba chystám na zabjačkové hody do Infinity resturace v Praze a hold druhý den budu cvičit.

2
před 7 lety MICHAL

kdo umí trochu matematiku, tak si hravě spočítá, že pokud bude vydávat o mrňousek víc kalorií než příjme, tak mu ty kila narůstat nebudou. pokud není člověk nějak nemocnej. to už je pak o tom, navštívit lékaře a poradit se s ním. Teď se strašně rozmohla ta podnikatelská činnost že "poradce pro životosprávu" bože oni už fakt neví, jak z těch lidí peníze vytáhnout. tak to zkouší přes dobrou postavu. taky jsem měl nadváhu. tak jsem přestal tolik žrát, omezil jsem sladký (ze začátku jsem při pomyšlení, že si nedám čokoládku málem brečel, ale časem si na to můj mozek zvykl) začal jsem běhat (ze začátku pár metrů a byl jsem zralej na ARO... běhal jsem tam, kde mě nikdo neviděl) a dneska jsem v normě a je mi fajn. super pocit. břicho se zmenšilo, druhá brada zmizela, knoflík u kalhot se nerozepíná... 

0
před 7 lety Katarína

Ahoj, já se snažím držet v kondici pomocí cvičení, cvičím pravidelně ve fitku a cítím se fajn :) jo jen tak mimochodem, o té soutěži, kteoru pořádá kiss hády společně s fitkem zone4you víte? Vyberou 9 lidí, kteří budou cvičit s trenérama a kdo bude nejlepší má permici do fitka na rok zdarma :)

0
před 7 lety KateřinaBlum

TO Katarína: Taky jsem o té soutěži slyšela, ale nepodařilo se mi najít nějaký registrační formulář, abych se mohla přihlásit, nevíš, kde se to dá najít? nebo se musí zavolat do rádia?

0
0
před 7 lety Slunew

Výživa - ne jen hubnutí, je součástí mé práce, nikdy to nejde jen jídlem nebo jen pohybem - to je vždy špatně, chce to ideálně zkombinovat. Pokud použijete k tomuto nějaký potravní doplněk může to urychlit začátek, ale nikdy žádný potravní doplněk nebude fungovat sám o sobě, vždy k tomu musíte upravit životosprávu a přidat adekvátní pohyb. nadruhou stranu jde to i bez doplńků, jen to bude pomalejší, ale pokud vydržíte, tak o to trvalejší.... jen prostě musíte vědět proč to děláte, a že to chcete dělat....

2
před 7 lety Sunriska

Prosím, šetřete svůj čas zahlcováním této diskuze skrytou reklamou. Zdejší lidé vám na to stejně neskočí a správce vám to schová..;) Raději poraďte, jak shodit pár kil změnou jídelníčku a životního stylu..to bude pro ostatní daleko přínosnější..;)

0
před 7 lety Martin Vozka

Chtěl jsem napsat něco podobného. Akorát to naštve. Děkuji.

2
před 7 lety Linda

Přesně tak. Žádný preparát ještě nikdy nikomu nepomohl. Jakmile slibuje, že po tom nebudete mít hlad ani chutě, pryč od toho! Není to o tom, že jíte moc, ale že jíte špatně. Vy musíte změnit svůj životní styl a hlavně myšlení. A s tím Vám pomůže jen a jen odborník. Ne nějaká pilulka. 

0
před 7 lety kinderova

Sunriska: Ahoj, na tvou otázku je jen jednoduchá odpověď, buď jsi taková, že se dokážeš sama hecnout, takže ti stačí prošustrovat internet a najít si svůj jídelníček, nebo taková nejsi a potřebuješ nad sebou mít pevnou ruku a k tomu ti asi nikdo jiný než výživový poradce nepomůže :) no ale, pokud bych ti měla poradit, tak já bych k tomu poradci zašla i pokud jsi ten první případ, protože aby jsi pak nenajela na jídelníček, který ti bude spíš ubližovat než pomáhat :)

0
před 7 lety Elča N.

Zdravím!
Co pijete, když chcete shodit pár kilo? Samotná voda mi nechutnááá.. nejradši mám šťávu z ovoce, nebo koktejly, klidně bez cukru. Jenže je to pro mě nepraktické, protože pořád někde lítám. Teď jsem narazila na super věc, asi novinka, jmenuje se to Shake and Go a je to jakoby mixér, který si můžete brát s sebou na cesty, do školy, na sport apod. Posílám odkaz a chci se zeptat, zda s tímto produktem máte někdo zkušenost? http://www.dommo.cz/Mixery/Smoothie-maker-Shake-and-Go-druha-nadoba-ZDARMA-SM-3350

0
před 7 lety Slunew

Ty jsou taktez kaloricke,zkuste do vody vymackat citron a pridat par podrcenych(mackanych) listu maty nebo medunky. Pripadne z nich udelejte caj,vychladte a zas dochutte citronem,lepsi limetka

1
před 7 lety Martin Vozka

Elča N.
S přístrojem zkušenosti nemám, ale mám zkušenosti se smoothie. Nejsou určeny pro pití jako pitný režim, ale jako "jídlo". Dělávám si je občas ráno místo snídaně, ale mám na to obyč ponorný mixér. Smoothie mají konzistenci jako řidší přesnídávka. Dělávám to z banánu, přes noc namočených oříšků a semínek (po slití vody), avokáda, různého ovoce a třeba špenátových, nebo kopřivových lístků a samozřejmě voda. Je to výživová bomba. Nejlepší čerstvá, ale je toho hodně, takže litr smoothie ještě beru v láhvi do práce a popíjím přes dopoledne. 

0
před 7 lety magadalenka

Holky, co jste tu mluvily o soutěži, tak už máte s křížkem po funuse, na přihlášení už je pozdě, už můžete jen sledovat, jak se ta 9tice snaží...

0
před 7 lety Elča N.

Díky moc za odpovědi! Určitě zkusím tu vodu s tou mátou! :) snad mi zachutná. 
to Martin Vozka: To zní skvěle! Díky za tip :)

0
před 7 lety Linda

jkladno: Po vysazení jakékoliv diety se vždy objeví jojo efekt. Nejsem zastáncem prášků nebo koktejlů a pod. Jsou to jen taháky na peníze. Nejlépe je jíst vyváženě, aby vám nic nechybělo ani nepřebývalo. V praxi to znamená, že po skončení diety se hned nevřítíte do Fast foodu nebo cukrárny. Pokud máte k obezitě sklony, budete se s některými jídly rozloučit navždy. Naopak je potřeba zůstat u zeleniny a potravin, které vám dávají to, co tělo potřebuje k životu. Například bílá mouka má jen prázdné kalorie, žádné živiny a tělo pak hladoví. A to málo, co dostane, šeří. Ukládá do zásoby tam, kde se nám to nejvíc nelíbí. Do bříška, do stehen a td.

1
před 7 lety Filip

Ahoj, nemůžu sem napsat jakým vývojem se zabývám, aby to nebyla reklama. Jenom jsem chtěl napsat, že Linda má naprostou pravdu.Když ale nemáš dost síly - rozuměj sebekázně, nebo hledáš sem tam nějaký ventil.. tak si myslím sem tam použiju proteinové náhrady jídla určené do redukčních diet. Šmakuje to například jako čokoládová tyčinka, ale dostaneš do sebe hlavně protein, vlákninu z brambor, vlákninu z jablek. Nic z toho neuložíš do špeků. Zaplní to žaludek, uspokojí chutě, nepřijdu domů s vlčím hladem a nevyplením lednici. Nadměrný příjem moučných (sacharidových) potravin je slabinou většiny českých žen a někdy doslova závislostí.. viz statistika dílu pořadu Jídlo.s.r.o : Spotřeba na osobu/rokmouka 110kg (a to jde patrně o sušinu, kdežto níže uvedené obsahuje vodu)maso 80kgzelenina 80kg sýry 13kg
A pak je tu to, že „Češky nesnídají, obědvají nejčastěji velmi kalorická jídla, která ovšem zhltnou v průměru za třináct minut. Nejvíce pochutin si nechávají na „pohodový“ večer. 

3
před 7 lety Slunew

pokud má být redukce trvalá a bez jo-jo efektu, nastolený režim musí být takový aby se dal bez problémů dodržovat už celoživotně - takže to není o tom na čas něco nejíst, ale vytvořit si takové nové návyky, které jsou akceptovatelné a hlavně je budu dodržovat celoživotně a to včetně pravidelné pohybové aktivity .... a dokud tohle lidi nepochopí, budou stále hledat zázračnou pilulku nebo dietu a budou s váhou na houpačce...znám několik osob co shodili přes 30 kg (bez preparátů, operací...)- ale trvalo jim to některým i 3 roky a jejich současný stravovací i pohybový režim je naprosto odlišný od toho původního a dodržují je stále a nikdo z nich zatím nezačal nabírat váhu zpět (nejdelší doba od úbytku je 6 let....) vše je jen o rozhodnutí, výdrži a hlavně racionalitě postupu a změn, které byly nastolovány postupně tak aby se na ně dalo zvyknout a přijmout je za vlastní....

0
před 7 lety Martin Vozka

+Slunew
Přesně tak, lidí trpí dietami, nadměrným pohybem a už se těší na to, že až zhubnou, budou se moct konečně zas najíst :-). Nepochopili, že to je hlavně o změně myšlení

0
před 7 lety Linda

Filip: Máte pravdu, že proteiny pomáhají dobře při hubnutí. I tady však platí, všeho s mírou. Pokud budete jíst vyváženě, tělo bude mít všeho akorát, nebudou vás přepadat nezvladatelné chutě. Ty ženy jste vystihl přesně :-) 

1
před 7 lety Dominika

Já osobně jsem zhubla 15kg za půl roku, snažila jsem se hubnout postupně, aby tělo mělo šanci se tomu přizpůsobovat. Nezůstala mi žádná vytahaná kůže, zmizela i celulitida. :) Vše co jsem pro to udělala bylo to, že jsem zařadila do jídelníčku co nejvíce zeleniny, místo sladkostí jsem začala jíst pouze ovoce, z uzenin jsem přešla na kvalitní šunku, a omezila přísun masa. Začlenila více luštěnin a hlavně se začala více pohybovat - neběhala jsem, nechodila do posilovny ani na žádný kolektivní sport. Jen jsem chodila více ven s naším pejskem, trochu doma cvičila aby se mi tělo zpevnilo, držela si rovná záda při jakékoliv aktivitě - nejen že člověk vypadá hubeněji, ale dělá něco dobrého i pro své zdraví. I když to nebylo ze začátku snadné, tak jsem ráda, že jsem to všechno zvládla - nejen kvůli tomu, že jsem zhubla a vypadám lépe, ale i kvůli tomu, že se teď lépe cítím. :) Držím palce! :) 

0
před 7 lety

Doporučuji to přenechat odborníkům jako je Grace Bruce. Ta je na tohle asi nejpovolanější.

1
před 7 lety Linda

+Martin Vozka
Přiznám se, že jsem se až z této diskuse dověděla o existenci smoothie. Vyzkoušela jsem podle vás a jsem překvapená, jaká je to mňamka. Vzala jsem si ho do práce na noční, krásně mě zasytil a necítila jsem se tak unavená. Je totiž doporučeno od 20h do 4h nejíst nic těžkého, jako jsou moučná a tučná jídla. Doporučuje se zelenina, ovoce, ořechy a mléčné netučné výrobky. Řešila jsem to zeleninou, ale potom jsem měla hrozný hlad. Smoothie mi teda bodlo. Děkuji

0
0
před 7 lety Linda

+Martin Vozka
Díky za odkazy, už jsem nakoukla. Beru inspiraci, i když nejsem až tak úplně vegetarián. 

0
před 7 lety Martin Vozka

Já myslím, že to jsou jídla, která musí chutnat všem ;-)

3
před 7 lety kolackova

Já jsem tu nováček, spíš hledám inspiraci na chutná a zdravá jídla, a po prvotním průzkumu vidím, že si určitě vyberu :-) Nebaví mne pořád vymýšlet, co připravit k jídlu, zvlášť, když musím vymýšlet i jídelníček pro muže, který trpí dnou..Já sama mám sice ještě nadváhu, ale už jsem úspěšně dala dolů 12 kg za rok, která jsem nabrala, když jsem po čtyřiceti letech přestala s kouřením (už čtvrtý rok nekouřím) a "zobala", aniž bych si to uvědomovala...  Shazuji  ale také s pomocí mé lékařky - dietoložky a výživové poradkyně, která navíc dobře zná i můj zdravotní stav. Zatím nejde dolů svalovina, čemuž jsem ráda..Je mi 67 a ikdyž se tělu ze začátku moc nechtělo, tak jsem ho přece jen přiměla k vyšší pohybové aktivitě a to aspoň ke každodenním  hodinovým svižným procházkám s hůlkami, aby výdej energie byl menší nebo stejný jako výdej. Myslím si, že v mém věku je to pro mne nejpřirozenější pohyb,  občas ho spojuji s cvičením jógových cviků. Jinak se snažím o vyváženou stravu, dodržuji pitný režim a pohybovou aktivitu. Neužívám žádné podpůrné přípravky na hubnutí. Váha jde sice dolů pomalu, ale já jsem tomu i ráda. Hlavně, že nejde nahoru...Nechci shazovat rychle i kvůli tomu, že v mém věku bych nerada vypadala v obličeji ještě starší než jsem :-)

1
před 7 lety Linda

+kolackova
Držím Vám palce. Jste pro ostatní velkým příkladem. Chápete, že zdraví máte ve svých rukou a děláte pro to maximum. Receptů na jídla pro manžela tu najdete určitě dost. Přeji Vám i manželovi pevné zdraví. :-)

1
před 7 lety KateřinaBlum

Kolackova: taky moc držím palce, ať se vám to podaří, jestli můžu ještě pomoci, tak na těchto stránkách je taky pár super receptů, jsou to moc chutná jídla a také zdravá a velké plus, jim dávám ještě za to, že tuto "kuchařku" stále rozšiřují takže tu jsou další recepty
http://www.svet-zdravi.cz/recepty

Dobrou chuť a ještě jednou držím palce!!!

0
před 7 lety kolackova

Děkuji Lindě i Katce :-) také zjišťuji, že je tu opravdu výběr pro mne i muže:-)

0
před 7 lety KateřinaBlum

kolackova: :) u nás doma to vypadá tak, že vařím já a přítel to vidí až na talíři, semtam trošku brble, co to je, ale většinou mu to chutná, tak se radši neptá :D

0
před 7 lety kolackova

Katko, tak u nás to začíná být také podobné, protože už je odkázaný na moje vaření. Není zatím schopný si vybrat recept v knize receptů pro dietu na dnu, protože mu tam nic nechutná.  Když to pak vidí na talíří - a já se mu to snažím navíc naservírovat tak, aby ho jídlo i lákalo,  ochutná a jelikož má hlad a ví, že nic jiného nebude, tak to sní :-D

0
před 6 lety Luciana

No abych byla upřímná mě jedině zabraly kapsle na hubnutí. Jelikož mám problémy s dolní části těla nemohu cvičit, tak mi nic jiného nezbývalo. Začala jsem používat na doporučení kapsle Easy slim Botarin. Dodržovala jsem velký pitný režim. A váha šla postupně dolů. Nešla najednou a žádný jojo efekt se nekonal. Takže za mě mohu doporučit.

3
před 6 lety Slunew

pořád si myslím, že pokud člověk nemá fyzické omezení, je lepší to zvládnout pohybem a změnou stravovacích návyků než prášky....prášky sice pomohou, ale nenaučí vás pohybu a lepším stravovacím zvyklostem ....

0
před 6 lety Slunew

Pokud je mi znamo,tak v EU je sibutramin od r.2010 zakazan a obnovili distribuci pouze v USA a to pro generika a podminky pred studii SCOUT,ktera byla pricino jeho zakazu jak v USA,tak i EU.

0
před 6 lety Slunew

Jinak vyse uvedene je reakce na prirspevek,jenz byl spravcem smazan pro reklamu

0
před 6 lety Martin Fryš

Tak jsem si tu pročítal pár desítek příspěvků a docela se směju co tady někteří zoufalci vymýšlí... boje s psychikou a bla bla bla. Já vám řeknu něco. Kecy o změně životního stylu, o zdravém přístupu o "poznání sebe sama" a jiné pindy sice platí TO ANO! ale nejsou pro každýho. Já jsem úspěšně za rok zhubnul 32 kilo a svůj jídelníček jsem NIJAK nezměnil. Žeru sladké, vepřo knedlo zelo, zapiju pivem, nezačal jsem sportovat nic. Jediný co dělám je, že jsem si na internetu našel kalorické tabulky a žeru tak, abych nepřekročil svůj denní limit kalorii. Ano jím menší porce, ale jím vše co chci a hubnu. Začal jsem na 2500 kalorii denně, teď mám 1800, nemám vysportovanou postavu, nežiju zdravě, ale jím co chci a jsem hubenej a to mi stačí.

2
před 6 lety Slunew

ale i to je změna stylu...někdo zvládne jíst méně, zato kalorického, někdo chce svůj objem - pak ale musí ty kalorie ubrat jinde - tedy na složení...vše je o příjem-výdej, který musí být v rovnováze...a z kterého konce začnete je asi jedno....jen jde o to, že u toho musíte vydržet, jakmile se vrátíte k původnímu (u vás ke zvětšení porcí), tak opět naberete....

0
před 6 lety Diana

Ahojky, hubnutí je boj. Můj byl věčný taky. Držela jsem všemožné diety, byla u dietologa pro jídelníček, zkoušela všemožné doplňky stravy a už to fakt asi vzdávám. Občas mám dojem, že některým z nás prostě není souzeno mít hezkou postavu. Moje sestra zhubla hodně s 5 denní dietou. Uvažuju, že si objednám balíček i já. Má s tím někdo další zkušenosti? 

1
před 6 lety kolackova

Diano, možná by Vám pomohla na pár měsíců krabičková dieta. Pomohla mé dceři, kdy nemohla na přechodnou dobu ze zdravotních důvodů sama vařit. Já ji před třemi roky zkusila na dva měsíce také a musím říct, že mně také pomohla a to hlavně nastartovat pravidelnost v jídle a zvyk na menší porce. Jídelníček byl opravdu rozmanitý, za ty dva měsíce se neopakovalo stejné jídlo a chutnalo mi. Dokonce jsem ani neměla potřebu "zobat"  mimo :-). Shodila jsem 4,5 kila a nenabrala, protože jsem podobně pokračovala, ale to jsem si už vařila. Ani bych to nenazývala dietou, pouze jsem si zvolila  množství kalorií podle mých potřeb. Časem se člověk začne orientovat v potravinách i v kaloriích. Občas také zhřeším na oslavách a pod., ale pak to kompenzuji na pár dnů trochu zvýšeným, než obvykle, ale určitě ne hladověním.

0
před 6 lety Miranda

Ahoj Diano, já mám s 5 denní dietou dobré zkušenosti. Vyzkoušela jsem i ten jejich Chilliburner  a mám dojem, že to fakt pomáhá nastartovat spalování správným směrem. Pokračujem v tom s kámoškou už ve 3. várce a fakt spokojenost. Nemáš se čeho bát. :) 

0
před 6 lety Katka

Moc dík holky za tip na 5 denní dietu. Už jsem objednala. Dávám si poslední naděj. Tak snad to klapne budu informovat o tom, jak to u mě probíhalo, ale i co jsem hledala na netu tak všude vesměs kladné názory. Uviídme uvidíme...

0
před 6 lety nezerka.v

Ahoj, všem doporučuji si přečíst tento článek na téma proč nehubneme: http://www.leky-poradna.cz/blog/hubnuti.htm Poučné a zábavné :-)

0
před 6 lety Martina

Blog o hubnutí pro běžného smrtelníka http://www.marrifit.blogspot.cz/ bez šílených alchymií, koktejlů, diet a jiných...

2
před 6 lety Bijin

ahoj,snažím se postupovat pomalu.
Zklidnit hlavu a ujasnit si, že sice možná mám kila navíc, ale jsou na tom lidi i hůř. Takže vlastně není tak zle a že si jen upravím životosprávu.
Učím se hodně pít a chci omezit pití kapučín.
Pak chci nahrazovat pečivo krekrama a zapojit do jídel také tuk, který ted mívám v podobě másla.
Masa moc nemám, musím zvýšit počet zeleniny a svačiny budou ovocné.
Horší je pohyb-zumba leda doma, Michaelsový mám plný zuby,kolo nemám a stejně se na něm bojím, běhat nesmím a chodit hm není moc kde,,,ale pro začátek může stačit třeba tanec, různé tan.lekce nebo prostě blbnutí po bytě.
Nespěchat, pomálu, klid v hlavě, dobře dýchat a taky trochu posilovat...je taky potřeba reálně uvažovat- na každé dvě kila si dejte měsíc. Ano, je to dlouhá doba, ale reálná a nenaberete to zpět.
Prostě začínám jíst jinak...NEHUBNU ANI NEDRŽÍM DIETY. :)

0
před 6 lety KateřinaBlum

Katarína - vím, že už je to docela dlouho, co jsme tu o tom psali, ale vzdala jsem tu soutěž po tom, co jsem se už doslechla, že jsou vybraní soutěžící, ale teď jsem zjistila, že i členové klubu se mohou zapojit do soutěže, sice není výhra tak velká, jako předtím, ale i 3 měsíce členství zdarma jsou super, nemyslíš? :)

před 6 lety ClenbuterolCZ

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 6 lety Jarka

Ahoj nezkouseli jste nekdo zelenou kavu? Tady green-coffee-plus.cz totiz maji slevu, tak premyslim, jestli objednat..

0
před 6 lety Katarína

KateřinaBlum: jo? tak o tom jsem neslyšela, kde jsi to viděla? Ale je to šikovné, že to udělali i takhle, že si i členové můžou zasoutěžit a ne jen přihlížet, jak soutěží ostatní :)

0
před 6 lety Katarína

Jarka: Já zelenou kávu popíjím ráda, chutná mi, čistí organismus, piju teda Coffe4Slim s tou tvou zkušenosti nemám :)

1
před 6 lety Sabaton

http://www.oversito.cz/pozor-na-ne/pozor-pri-koupi-green-coffee-dalsiho-zazracneho-pripravku-na-hubnuti-100/

Doporučuji si přečíst.

Každopádně na spalování tuků volím Synephrine, extrakt z Citrus aurantium, který má stimulační účinek.Určitě si najdete spoustu výrobku.
Dávkuji dle doporučení vždy před tréninkem, či aerobní aktivitou, je cítit, že se člověk více potí.

Po 8 týdnech mám 9,1 kg dole. :)

Ovšem je potřeba nejprve vyřešit stravování, jíst kvalitně a zdravě. Začínal jsem na 116 kg, dostal jsem se čistou aerobní aktivitou na +/- 106kg a více to nešlo. Až změnou jídelníčku se má váha začla hýbat směrem dolů.

80% Vám udělá strava, 15% pohyb a 5% suplementace ( vitamíny, aminokyseliny, proteiny )....

0
před 6 lety Petaaa

Budu se muset dát do hubnutí, mám ve vás inspiraci ;)

1
před 6 lety Veronika

Peti, tak to držím palce, ať se do toho opravdu pustíš :P určitě začni změnou jídelníčku, to je velmi důležitá věc :) A pro inspiraci, tady v tomto článku máš napsané největší kalorické bomby, které baštíme teď v létě a kolikrát si to ani neuvědomujeme a čím je nahradit :) plus na těch stránkách najdeš spouuuuustu výborných a přitom zdravých receptů :)

0
před 6 lety Nikča

Já teda osobně hubnu s dohledem. Nemám od přírody příliš velkou vůli, takže potřebuji někoho s bičem  :) Chodím k paní doktorce Hlavaté do Rekondice na Andělu a maximální spokojenost. Docházím i k fyzioterapeutce, takže to beru opravdu svědomitě a zodpovědně:) 

0
před 6 lety Luďa

Všichni by chtěli hubnout nějakým zázrakem, ale já říkám, že nejlepší je kombinovat "zázraky" s pohybem a krotit se v jídle. Pak vám můžou všelijaký přípravky dopomoci k lepšímu tělu a i pocitu :)
já osobně jsem přestal jíst pozdě večer, přidal jsem k tomu 2x týdně procházku aspoň hodinu, občas tenis a dva "zázraky", silnější zelenou kávu 6000mg
http://hlavnezdrave.cz/obchod/green-coffee-forte-240-tablet-6000-mg/
 a abych neměl chuť k jídlu po večer, tak občas acai berry 
http://hlavnezdrave.cz/obchod/acai-berry-prasek-200g/

Přišel mi od nich slevový kupon na 200 korun, tak klidně využijte, v košíku zadejte: 200kc

1
před 6 lety Alena

Mám taky pár tipů. Mě se povedlo se sebou dost pohnout, ráda se podělím. Tak předně určitě bych nešla do žádných prášků nebo něčeho podobného. Jsou to jenom nesmysly, které tahají z lidí peníze. 

Na jednu stranu je to hrozně jednoduché: 

1) Vynechat bílé pečivo, nahradit celozrnným, a omezit živočišné tuky
2) Omezit alkohol
3) Jíst 5 x denně menší dávky
4) Pohyb - zkuste TABATU - 10 minut denně, za za 14 dní nebudeš chápat, co se s tvým tělem děje :-) 
5) ... a zbytky tuku v problémových partiích pak doladit kvalitním Lipo Laserem (např. odsud: www.lipolaser.eu - ty lasery i prodávají, takže tomu rozumějí a nemají žádné dětské hračky, kterými disponují jiné salony. Navíc paní, která mě obsluhovala, je absolutní profík, uvidíte sami). 

Je to pět jednoduchých pravidel, díky kterým já osobně zhubla během dvou měsíců 14 kg, ale o to ani tak nejde. Jde o to, že se teď cítím ABSOLUTNĚ SKVĚLE :-) Žádné nesmyslné diety, žádné dření třikrát týdně v posilovně, žádné tisíce za nesmyslné prášky, a i tak to jde - a jde to snadno ;-) 

 

0
před 6 lety janica.pesova

Já jsem potřebovala taky dost kg zhubnout. Nikdy se mi to nedařilo, prostě to pro mě bylo taky nemožné, hlavně držení nějakých drastických diet mělo katastrofální následky. Nevěřila jsem ani těm nutričním poradkyním, ale náhodou pak jsem měli u nás doma návštěvu ti mi dali na jednu nutriční poradkyni z Brna doporučení, že s ní mají víc než dobré zkušenosti, tak jsem si řekla, že to zkusím. A ted cca po roce, vypadám už o mnoho lépe a jdu dál. Podle mě spoustu lidí to vzdá třeba (když k někomu chodí) proto, že za první měsíc nic nezhubli, ale musí vydržet, protože někdy to není hned, ani u mě to nebylo, naštěstí jsem vydržela a už mám pěkných pár kg dole :) 
Přeju také všem, aby se vám podařilo se dostat na váhu takovou, jako budete chtít.

0
před 6 lety Slunew

A o tom to je vydrzet...i tloustnuti je postupne. A dokonce se rika,ze aby to bylo pro telo akceptovatelne melo by se hubnout stejne pomalu a po stejnou dobu jako se tloustlo...

0
před 6 lety Martina78

Ahoj:) Musí se změnit jídelníček a začít cvičit. Taky jsem pořád zjišťovala informace, jak zhubnout bez práce, ale je to hloupost. Teď chodím do rekondice na Andělu a jsem maximálně spokojená. Potřebovala jsem prostě odborníky, aby mi řekli co kdy a jak :))

0
před 6 lety Miluše

Výrobky na hubnutí rozhodně ne!
Ty vás sice nějaké váhy zbaví – ale jen té, kterou nosíte v peněžence.
Stejně tak jsou špatné jakékoliv diety. Kamarádka teď hubne stylem, že drží třicetidenní dietu asi osmým dnem, vaří si všechna ta super dietní jídla, která jí vůbec nechutnají, nezasytí, má hlad a odpočítává dny, kdy se bude moc pořádně nadlábnout. A nevysvětlím jí, že si tím akorát rozhodí metabolismus a všechno přibere zpátky i s bonusem :(

Jak už tu padlo, jedině kompletní změna životního stylu je ta správná cesta. Nesouhlasím s tím, co tu padlo (jako že žádné vepřové, hovězí a vyhýbat se tuku), ale to je vedlejší, i tak to funguje, ale pokud člověk není takto spokojený, tak to stejně nevydrží.

Mně osobně pomohlo vyhýbat se sacharidům (kromě ovoce), jíst opravdové jídlo - tedy maso (jakékoliv), zeleninu, ovoce (hlavně avokádo je prospěšné), vajíčka, oříšky.... 

A když je chuť třeba na těstoviny, řeším to buď cuketovými (dá se použít více typů zeleniny), nebo jsem nedávno narazila na Perfect Pasta, což jsou zeleninové těstoviny z jakési japonské rostliny: http://www.vianaturallis.cz/perfect-pasta/ 
Nejsou v nich prý sacharidy ani tuky, takže pokud si to člověk udělá při té noční depresi s česnekem, případně dochucením dle vlastní volby, je to ideální mlsání, po kterém se nepřibere :)

0
před 6 lety Michal

Ahoj, nedá mi to ale musím se pochlubit - 10kg dolů za necelé 2 měsíce... zjistil jsem, že je to hlavně o jídle a ne o sportu. Nejdůležitější je poznat sám sebe a pak začít... Nejdůležitější je omezit příjem rafinovaného cukru, na kterém jsme závislí snad úplně všichni

0
před 6 lety renata.vlckova2

janica.pesova: 
Ahoj, prosím tě, mohla bych poprosít o konktakt, kde jsi v Brně a u koho byla? Děkuju :-)

0
před 6 lety Pedro

Zdravim lidi. Kdo chce hubnout musí cvičit. Jídlo dělá 70 % a zbytek cvičení, já cvičím TABATU a vidím pořádné změny, stačí mi 16 minut denně. Podívejte se jak na to http://tabataweb.cz/

1
před 6 lety Martin Vozka

Staré a osvědčené je...
Jíst po malých soustech a co nejdéle. Dobře žvýkat. Naložit si málo a přidávat si (používat malé talíře, mozek si myslí, že máte hodně naloženo :-)). Nenechávat jídlo zbytečně v dosahu. Když tak jen ovoce a zeleninu. Tohle vážně funguje. Jen je potřeba to natrénovat :-) K tomu pohyb, pohyb a pohyb a zaměstnaná mysl. Pohyb jakýkoli, který nestresuje a baví.
http://www.barbargym.cz/behanim-tloustnete/ :-D

0
před 6 lety Tomáš

Ahoj lidi. založil jsem si web, ve kterém začínám dávat rady, na to jak zhubnout (nebo i přibrat), jak cvičit, jíst, atp. Píši to z vlastních zkušeností. Na začátku minulého roku jsem vážil 108Kg, nyní 73. Pokud stojíte o moje zkušenosti a rady, budu rád. =) WEB: www.fatorfit.mablog.eu FB: https://www.facebook.com/zdravyafit

0
před 6 lety Lenka

Ahoj, jsem notorická dietářka. Vyzkoušela jsem už snad dvacet zaručených diet,
po které se z každé mé kamarádky nebo kolegyně stala hvězda firemního mejdanu (protože jí najednou chybělo v pase deset
centimetrů), ale já sama jsem vždycky skončila u prvních pěti kilo. A když už jsem konečně po hodinách
taiči a hladu něco shodila, tak za měsíc jsem byla opět na své staré váze, jako bych se ani nikdy zhubnout nesnažila. Moc zajímavé články o hubnutí jsou tady:
http://www.erada.cz/?cat=312 . Nejsou nijak dlouhé, ale dozvěděla jsem se například, proč nesmím přestat snídat a taky, že vzít si večer před spaním něco k jídlu, není hned konečná.
Teď už zase shazuju kila, jak jelen paroží a hlavu si s tím tak moc nelámu, je to tak kilo za dva týdny, ale jde to. Tak hodně štěstí!

1
před 6 lety Danah

Vtip hubnutí je v efektivním trávení. Čím jednodušší jídlo sním, tím dříve ho strávím, a dostaví se příjemný pocit hladu. :-) To je dobré znamení. opakem by byl "kámen v žaludku", kdy nepocítíte hlad celý den. To je špatně.
Jednoduché jídlo je to, kterého se lidská ruka dotkla a přetvořila ho co nejméně. To znamená, že na prvním místě jsou potraviny z přírody- ovocné plody, zelenina a semínka, obiloviny, pro někoho ještě např. vajíčka, rybí a drůbeží maso.
Jednoduché lehce stravitelné jídlo udělá více užitku než tzv. pestrá strava. Při "pestré stravě" má člověk pocit, že musí jíst "pro jistotu" všechno, aby do sebe dostal živiny, a to je právě špatně pro jakoukoliv dietu, nejen pro hubnutí. 

0
před 6 lety Markéta

Dobrý den chtěla bych se zeptat, máte nějakou zkušenost s hubnutím v naturhouse? Něco málo jsem četla tady: http://www.recenzezkusenosti.cz/recenze-naturhouse/ , ale chtěla bych slyšet spíše vaše názory. Chci zhubnout, naturhouse mám kousek od domu a jsem ochotná investovat asi 1500 měsíčně. Myslíte, že je lepší je investovat do poradce, nebo nějakých tablet stylu acai berry?

0
před 6 lety zarubovalenicka

Slečny, neví některá z vás kde koupit DVD o hubnutí s Jillian Michaels, jde mi o ten plán Body Revolution. Nikdy na zbozi jsem ho nenasla :/

0
před 6 lety radim

Sním víc než spálím, tloustnu. Spálím víc než sním, zhubnu. K tomu dvd nepotřebujete, aby jste to pochopila.

0
před 6 lety Martin Vozka

Dědeček se rozhodl zhubnout a začal cvičit.Upažit, připažit, upažit...Po půl hodině se ho babička ptá: "Tak co, kolik jsi už shodil?""Dvě vázy."

0
před 6 lety Kamila

Je fajn, že tady vtipkujete, jako třeba Martin. Nebo dáváte rady, že pokud víc spálím než sním hubnu. Ale co když má někdo zničený metabolismus totálně? Dietila jsem, hladověla, přejídala se a tak různě pořád dokola. A teď mám fakt odrovnaný metabolismus. Četla jsem zajímavou studii o kurkumě. Nastartoval se někomu z vás lépe organismus díky kurkumě? Četla jsem o tomhle koření spoustu zajímavých věcí, ale zajímalo by mě, jestli teda pomáhá i na hubnutí  případně pokud ho užíváte, používáte to jako koření v jídle? Jakém? Nebo znáte nějaký doplněk stravy, který ho obsahuje potřebné množství? Mě moc to koření nechutná totiž. Ale prý je i nějaký produkt jako doplněk stravy. Název nevím přesně nějak na S, ale ještě jsem ho nesehnala. Ví někdo víc info? 

2
před 6 lety Slunew

Pokud chcete napravit metabolismus,tak nereste doplnky,ale beznou stravu. Zacnete normalne pravidelne jist kvalitni co nejmene technologicky upravenou stravu z co nejcerstvejsich suruvin,omezte sul,pridejte bylinky,cesnek,cibuli,pijte vodu,zelene a bylinne caje, denne se hybejte a pro svuj metabolismus udelate podstatne vice jak potr.doplnek

0
před 6 lety Linda

Pokud máte špatný metabolismus, díky špatné stravě, radím vám přesně to co Slunew. Žádné doplňky,  jen vhodná strava. Pročtěte si pečlivě tuto diskusi. Je tu spousta dobrých rad. Za sebe vám radím, navštivte výživoveho poradce. Opravdu vám pomůže. Váš obvodní vám určitě nějakého doporučí. 

0
před 6 lety kolackova

Pro Kamilu: Připojuji se k radě Slunewa a vlastně i k Lindy. Tu bych pouze doplnila, že je ale také dost důležité vybrat si kvalitního výživového poradce, pokud situaci nedokážete zvládnout sama. Já jsem asi měla štěstí na poradkyni a zároveň lékařku - dietoložku, která zkoumala i můj zdravotní stav. Ta mne do začátku nasměrovala, ale bez doplňků a ono to skutečně u mne zafungovalo. Je ale pravdou, že jsem dřív nebojovala s vahou ani s dietami, pouze jsem po mnoha letech přestala kouřit a začala zřejmě i nevědomky víc "zobat", abych zaměstnala neklidné ruce. A váha šla rapidně nahoru a měla jsem najednou 14 kg navíc a to už jsem začala bít na poplach. Poradkyně mi vlastně nabízela to, co Slunew a navíc mi pomohla s výběrem potravin a sestavením jídelníčku. Dnes ji už ani nepotřebuji, těch 14 kg jsem shodila váhu si už rok držím. Zvýšila jsem i pohybovou aktivitu  a cítím se dobře. Nekouřím už 3,5 roku a také jsem na sebe patřičně hrdá, že jsem to dokázala :-)

2
před 6 lety Slunew

jsem z centra, kde se řeší v 90% problém s váhou, máme i věčné dietáře a první co se u nich dělá, je znovu nastartování normálního metabolismu - laicky řečeno ROZJIST a rozhýbat. přesvědčit je, že budou skutečně jíst i několikrát denně, je nadlidský úkol a hlavně se pak strašně diví, že když kolikrát jí více než dříve (diametrálně jiné složení) tak přesto hubnou...a doplňky fakt nedoporučujeme ani nedáváme. taky máme výhodu lékaře v centru, takže pokud je (by byl) zdravotní problém, rovnou se řeší i ten

0
před 6 lety kolackova

Slunew, naprostý souhlas!!!  Z vlastní zkušenosti také vím, že než jsem své tělo přiměla trochu víc se rozhýbat, tak jsem sice něco zhubla, ale i půl kg svaloviny a to jsem nechtěla.  Pod dohledem se pak všechno upravilo.

1
před 6 lety Jitka

Souhlasím s vámi, z vlastní zkušenosti můžu říct, že hubnutí je běh na dlouhou trať.
Za sebe mohu doporučit program Nutriční typologie, díky kterému se mi konečně podařilo zhubnout a necpali do mě žádné zázračné tabletky. Pokud jste o tom neslyšeli, tak koukněte na stránku nebo se zeptejte klidně mě: http://goo.gl/OAMkE4

0
před 6 lety Petra

Nejen těm, kteří se pokoušejí zhubnout, doporučuji tento článek o tom, proč se nám často hubnutí nedaří ;-)

0
před 6 lety Jituška

Prosím vás mám takový dotaz. Nestalo se někomu z vás, že zhubl přidáním pohybu - cvičením na rotopedu (každý den) a odrovnal si kolena tím? Já jsem sice šťastná, že mám o 20 kg míň, ale teď mě zas trápí kolena. Byl mi porazen přípravek Enzycol, ale moc se v tom nevyznám. Kdyby se našel někdo, kdo má stejné zkušenosti, nebo zkušenost s enzycolem prosím ozvěte se. 

0
před 6 lety Slunew

pokud jste se před začátkem redukce nehýbala, tak se nedivte, že po každodenním ježdění na rotopedu jste si odrovnala koleno. Tělo si musí na změnu zvyknout, tzn. s pohybem začínat pomalu.

0
před 6 lety cicinka10

S hubnutim je to tezke, vetsina z nas vi tu "teorii", ale prevest to do praxe uz byva tezsi. Mne moc pomohla Ketofit dieta, zhubla jsem a kila nejdou zpatky, takze me jeste ceka druha faze...

0
před 6 lety kolackova

Ani nemusím odkaz otevírat, už jeho název Zdravé a rychlé hubnutí mne od toho odradil. Nejsem zastáncem rychlého hubnutí. Rychlým zhubnutím bych si tak akorát rozhodila metabolismus.


1
před 6 lety Slunew

říká se, že aby to bylo pro tělo přijatelné a nezatěžující, tak hubnout by se mělo stejně "rychle" jak se tloustlo :)  takže....

0
před 6 lety Martin Vozka

Jo, ale v některých případech, kdyby platila ta poučka, tak lidi nestihnou zhubnout do smrti :-D

0
před 6 lety Stana

Rychlé hubnutí zdravé není, to by v této reklamě  na Natur house od p.Aleny věděli, kdyby měli opravdu dietology.... :-D

0
před 6 lety kolackova

Stano, samozřejmě jde o to, že pokud se lidé dostali do situace, kdy se přestali kontrolovat a až po delší době si sebe pořádně všimli a usoudili, že by se sebou už měli něco dělat, tak na takovou reklamu většinou takoví slyší a s tím i počítají tvůrci stránek. Málokdo by se jim ozval, kdyby slibovali úbytek váhy např. 1 - 2 kg za měsíc, což podle mne je optimální při shazování :-)

0
před 6 lety Stana

O reklamu ale vůbec nejde, každý musí nějak nalákat. Rychlé a snadné hubnutí apod.....Narážela jsem na to, že tzv.dietolog je většinou pouze prodejce, nikoli studovaný dietolog který má VŠ. Pochybuji, že všech 68 poboček má skutečného dietologa. Je to klamaní spotřebitele.

0
před 6 lety kolackova

Stano, v první fázi snahy o zhubnutí jsem navštívila lékařku dietoložku a výživovou poradkyni a jsem s její prací naprosto spokojena. Ale protože mne zajímalo, jak to chodí i u jiných a také proto, že jejich nabídky byly ze začátku zdarma, domluvila jsem si jen pro zajímavost konzultace i jinde a hlavně také proto, že byly zdarma :-) Rovnou jsem se jich zeptala, zda mají aspoň nějaký certifikát, že mohou provozovat poradenství v oboru, který se týká i zdraví, protože to o zdraví je. Neměly nic, byly pouze zaškoleny a bylo to také poznat. Netvrdím ale, že je tomu tak všude, je třeba si to ověřit.  Po vstupní konzultaci a změření se v další fázi převážně jedná o nabízení různých doplňků, a jejichž prodej je jejich hlavním zdrojem příjmů. Z konzultace zdarma nemají nic :-)..Na sestavení jídelníčku mají už tzv. "šablony" podle typu člověka :-)..Chápu, že se nějak živit musí, ale vzhledem k tomu, že na trhu je takové množství různých produktů na hubnutí a doplňků stravy, řídím se spíš radou lékaře a svou hlavou, která mi říká, že bez změny špatných stravovacích návyků a pohybové aktivity nikdy nezhubnu tak, abych opět nepřibrala. I tu pohybovou aktivitu za účelem zhubnutí a udržení si váhy je dobré konzultovat s odborníkem. A také jsem se přestala trápit kvůli tomu, když mám nějaké to kilo navíc. To je nejlepší cesta k tomu, abych otrávila život sobě, blízkým i okolí. Ale je fakt, že už ze zvyku se vážím jednou denně ve stejný čas ráno a podle potřeby jen redukuji svoji váhu. Přechodný nárust váhy má vícero příčin, ale určitě kvůli tomu nebudu hladovět nebo zobat pilulky na urychlení zhubnutí :-)

0
před 6 lety Market

Ahojky lidičky, je tu někdo kdo by mi doporučil výživového poradce? =) Jsem na škole v Brně, a tak nejspíše od tud. Již dlouho se snažím dostat na určitou váhu, to je zhubnout pouze 3-5kg, snažím se dodržovat jídelníček, a také pohyb, ale kila ne a ne jit dolu. =( proto hledám již pomoc jinde, a nechci zbytečně ztrácet čas, pokud to není efektivní...=)

0
před 6 lety Michal

Zdravím. :-) Má tu někdo zkušenosti s výživovými poradci? Přítelkyně hledá pomoc už od někoho jiného, sama neuspěla při hubnutí a tak jako dárek bych ji chtěl zaplatit konzultaci u některého výživového poradce, ale aby to nebyli vyhozený peníze...:-)

0
před 6 lety Slunew

zjistěte si na něj nějaké reference od jiných - ne to co píše on sám, jsou různé stránky, třeba http://www.vyzivovi-poradci.cz/ nebo http://www.vyzivovy-specialista.cz/ kde podle místa bydliště můžete někoho najít. Dále zjistěte zda dělá individuální plány včetně receptů nebo dává jen rámcový jídelníček. Optimální je aby vám nabídnul nějaký balíček cca 3 měsíčních služeb aby to mělo smysl, určitě by součástí mělo být i změření složení těla a v neposlední řadě zjistit jak moc ochotně a rád doporučuje a prodává potravní doplňky - podstatou by měl být vyvážený jídelníček bez doplňků, pokud hned začne o tom, že je nabízí , tak pryč od něj - ideální, když dotyčnému zavoláte a nejprve se budete tvářit, že máte zájem o jeho služby - nespecifikovat, že je to pro přítelkyni a vyptat se jak to bude probíhat, jek často se budete scházet, co všechno vám na jednotlivých sezeních nabídne a udělá a pak samozřejmě za kolik....

0
před 6 lety Michal

Děkuji.:-) O to právě jde, v místě bydliště mám známého, co děla také "výživového poradce" je to ale pouze u něj o tom, že nabízí různé doplňky stravy a to jsou podle mého vyhozený peníze a jde to jistě i jinou cestou.:-) Poohlednu se po něčem v Brně a budu vybírat podle recenzí.:-)

0
před 6 lety Slunew

v Brně pár šikovných poradců máte :)

0
před 6 lety Michal

Ano, koukal jsem. :-) Našel jsem právě na netu i kladné recenze na nějákou paní Fialovou.:-) Asi se tam zajdu mrknout a zjistim si co a jak.:-)

1
před 6 lety Slunew

osobní domluva je nejlepší, jo a já mám ještě jednu zásadu, člověk by měl vzhledově odpovídat svému zaměstnání - tzn.ke kadeřnici s mastnými a neupravenými vlasy bych nikdy nešla, takže i poradce by neměl mít kila navíc....

0
před 6 lety Michal

Ano, natom jistě něco bude pravdy. :-) Podle fotografie, co má paní na svých stránkách (nutrizone.cz) vypadá v celku dosti dobře, ale chválit ji zase tolik nebudu...:-D :-) Předci jen, scháním poradkyni pro mou přítelkyni.:-) 

0
před 6 lety Slunew

držím palce, snad splní očekávání....

-1
před 6 lety Linda

Já osobně radím zajít ke svému obvoďákovi. Ten vám jistě doporučí specialistu. A vy budete mít jistotu, že nenaletíte. Zároveň vás vyšetří, jestli problém s váhou není jinde než jen u jídla. 

0
před 6 lety janica.pesova

Ahoj, sleduji tuto stránku už delší dobu,,zajímá mě zdravý životní styl a potřebovala jsem také trošku zhubnout. Když jsem ještě studovala, tak jsem kila neřešila, ale teď jsem nastoupila do práce a i na váze jsem přibrala. Připojuji se k Michalovi, také jsem slyšela o slečně Fialové od mé sestry, která k ní chodila (geny se prostě nezapřou). Byla jsem překvapená, jak krásně podle jídelníčku zhubla, a to bez JOJO efektu.

0
před 6 lety Tommy.Javetta

Ahojte všichni,potřebuji něčí posudek..Je mi 19let jsem 170cm vysoký a vážím 78kg,
Podíl svaloviny 39,3%
podíl tuku 25%
a voda 50% 

Jsem aktivní sportovec mam dobrou fyzickou kondici avšak chci znát něčí názor...Je to silná nadváha?
Nebo je to v pořádku??? 

0
před 6 lety Slunew

mužský by měl mít tuk do 20% a ne pod 10% optimum mezi 12-16, takže malinko srazit tuky a ten podíl svaloviny - nebyla to spíš tukuprostá hmota? a aktivní sportovec jakého typu jste? to je k hodnocení "nadváhy" taktéž důležité. Dle BMI 27 což je přesně uprostřed mezi nadváhou a obezitou, ale jen BMI se řídit nedá - záleží na rozložení toho tuku i svalů - třeba kulturisti jsou de facto vždy min.v nadváze a když nerýsují, tak můžou být i na hranici obezity a přesto jsou v pořádku - jen takhle podle 5ti čísel se to říct nedá - přidejte typ sportu a obvod pasu - případně obvod paže přes biceps, když je uvolněný a když je zatnutý, pak už by se z toho dalo něco určit... 

0
před 6 lety radim

Na aktivního sportovce to podle mě nevypadá. Zdá se mi velké množství tuku, málo svalů, málo vody.  

0
před 6 lety radim

Proč by neměl být tělesný tuk pod 10%? Pár procent pod 10% bych řek, že je ještě ok. Teda pro muže, pro ženy už začíná být málo.

0
před 6 lety Slunew

tělesný tuk má své opodstatnění - mimo jiné i jako termoizolace - při poklesu pod těch 10% většinou se tak izolační schopnost ztrácí, což neznamená, že jen se 4% nemůžete fungovat, ale nejspíš budete pociťovat zimu a při nízkém množství tuku pak může být i zhoršena jeho metabolická funkce - tzn. zdroj energie transportní prostředí pro vitamíny v tuku rozpustné, Obecně tuková tkáň  je aktivní  metabolicky (endokrinně i parakrinně). Což převedeno do češtiny znamená, že produkuje látky (adipokiny – leptin, resistin…) které se podílejí na ukládání periferních energetických zdrojů a na mobilizaci energie z triacylglycerolů a řídí tak třeba i příjem potravy, pak taky některé hormony, cytokiny, enzymy, růstové faktory nebo faktory komplementu…. Takže když vám ta tuková tkáň chybí, tak veškeré tyto fce jsou snížené….

0
před 6 lety Tommy.Javetta

Jsem aktivní boxer.

0
před 6 lety Tommy.Javetta

prez paže sem naměřil 40cm

0
před 6 lety radim

Sportovci mají běžně pod 10%, já taky a funguju...teda zatím.

0
před 6 lety Slunew

sportovec není běžný člověk....většina má "něco" někde přes míru....jsem aktivní sportovec taktéž a mám dokonce doma sportovce na závodní úrovni, takže vím o čem mluvím...rozhodně po klasické fyziologické stránce není rozhodně vše v jeho těle v pořádku a v normě...

0
před 6 lety Slunew

tak ještě ten pas a přes tu paži ve flexi i reflexi - opět jedno číslo nic neřekne...jinak boxeři patří mezi ty sporty, kde se toleruje více tuku než u jiných sportů - nicméně určitě by to mělo být pod 20%

0
před 6 lety renata.vlckova2

Ahoj, před časem jsem se rozhodla zhubnout, už se na sebe nemůžu ani podívat :-( Při pročítání příspěvků jsem několikrát narazila na zmínku o slečně Fialové z Brna. Taky jsem o ní slyšela. Máte s ní někdo další zkušenosti? Případně informace, jak to u ní probíhá? A nějaký kontakt? Uvažovala bych minimálně o konzultaci.

0
před 6 lety Evca

To já hubnu pomocí rýže, v podstatě nejím nic jiného :) I když už vlastně končím dle článků to mám držet 10 dní a dnes už je to 7 den a opravdu 3 kila dole. Takže jsem ráda, snad bude manžel taky až se vrátí ze služební cesty.

0
před 6 lety radim

Jste shodila možná tak pár litrů vody.

0
před 6 lety Slunew

Pak je to i otazka,jak dlouho ten ubytek udrzite

0
před 6 lety JItka

Jasně, že Evča nedrží žádnou takovou dietu, na jiném fóru zase psala, že drží úplně jinou dietu. Prostě si tady poslala spam na své stránky.

0
před 6 lety petraukulele

Já třeba až u poradkyně zjistila, že důvod, proč mi nejde hubnout je, že vlastně jím málo a tělo si tak ukládá tuk na horší časy...takže pro mě začátek programu, kdy jsem měla jídelníček byl docela prekérka, protože jsem měla jíst, ikdyž bych to vůbec nepotřebovala :D

0
před 6 lety Marci

Já mám skvělou zkušenost s kurzem hubnutí, na který přidávám odkaz.. Sice to není tak zdarma jak píší.. Ty jejich dopňky výživy něco stojí, ale byla jsem spokojena i tak. Skutečně se mi podařilo zhubnout.. :)

0
před 6 lety Linda

Káťo, zdravý selský rozum mi říká, že jen po čaji rozhodně nezhubneš. Může to být jen podpůrný prostředek, třeba odbourává tuky nebo zrychluje metabolismus, ale musíš k tomu cvičit a správně jíst. Samo to asi nepůjde :-/ 

0
před 6 lety majolena

Mně vyhovuje lipaut, bez diet a bez cvičení. Není to na velké hubnutí, ale když potřebuji těch 5 cm na objemu ubere. Natírám si problémové partie každý večer. Přírodní a bez vedlejších účinků.

0
před 6 lety Kamča

Zdravím, začínám se hýbat a chtěla bych i užívat nějaký přípravek na pomoc. Rovnou říkám, že jsem proti tabletám ať jsou bez nebo s chemickým složením, bebrala bych je pravidelně. Na interentu jsem našla čaj TRF od Miss Cosmetics, myslíte si, že by to byl dobrý pomocník do začátku? Děkuji

0
před 6 lety Maťa

jenom čajem se bohužel nezhudne :/ taky by se mi to líbilo :D já jsem zhubla díky fitnesstv.cz, jak už tu někdo psal :) do posilky chodím nerada, nechci cvičet před více lidma, přítel dokonce musí být v kuchyni, když cvičím :D je tam spousta videí a jsou tam i recepty na zdravé jídla :) a chutná to i přítelovi, a to že on je hodně vybíravý ohledně chutí, které do sebe cpe :)

0
před 6 lety Gabra

Ahojky joo cvičit z domů se dá dobře, já jedu podle youtube různé cvičeníčka podle toho, co zrovna stíhám někdy jen 15 min ale i to mi dost dává. Jenže jsem si myslela, že když změním jídelníček a přidám pohyb váha  něco udělá a ono to celkem stojí. Hledám nějaký solidní doplněk stravy pro lidi, jako jsem já. Nepřežíraj se, jedí zdravě, maj pohyb a stejně to moc nefunguje. Četla jsem teď zajímavé informace o nějakém doplňku stravy bylo to něco jako slimox tuším, že výrobce je maxivitalis a velmi mě překvapilo, že stojí jen 299 Kč. Myslela jsem,že ty doplňky stojej víc. Máte někdo zkušenosti s tímto? Myslíte, že by mohl pomoct? Díky G.

0
před 6 lety Martin Vozka

Gabra...
To je blbost. Jediný recept na zhubnutí je pohyb a nepřežírat se (ne, že by mi to vždy šlo, ale vždy vím, kde dělám chybu). Pokud máte pocit ten, který píšete, nejste prostě k sobě upřímná. Zdravě jíst je dost relativní pojem, a o pohybu to platí dvojnásob. Hubnutí nepřijde jako mávnutím kouzelného proutku. Je to dlouhodobá práce, a na tu lidi nechtějí většinou slyšet.

0
před 6 lety Koloman

Ja by som rád prispel k tejto téme. Na hubnutie je tak ako hovorí Martin dôležitý hlavne pohyb a správna strava. Veľmi dobré je používať bylinky na hubnutí, z ktorých si môžte doma pripraviť super čaje. Námety, resp. informácie o bylinkách by vám mohol poskytnúť web http://bylinkynahubnuti.cz/

0
před 6 lety Jennifer

Ahojte. Aj ja by som rada pridala nejakú skúsenosť. Máte niekto skúsenosť s chudnutím pomocou koktejlov, či už práškových alebo domácich? Ako som na internete našla web http://koktejlynahubnuti.cz/ som skúsila robiť si domáce koktejly. Výsledok je taký, že sa cítim lepšie, k tomu chodím pravidelne do posilovne a začínam na sebe vidieť výsledok. 

0
před 6 lety alzbeta.66

dobry večer, já bych taky ráda přidala nějaké zkušenosti, po mých zkušenostech se všemi různými dietami a jinými věcmi, které ničí zdraví a neprospívají tělu jsem se rozhodla po pár zkušenostech mých kamarádek vyzkoušet nutriční poradkyni, holky mi doporučily nutrizone, že s paní zhubly 13kg, ale nebyl to výsledek ihned, ale musely pár měsíců vydržet a pak to stálo za to tak teda taky zkusím a uvidím, podělím se s vámi o mé zkušenosti. Mějte se hezky ahoj :)) 

0
před 6 lety Lucinka.154

Dobrý den, po porodu mého syna jsem přibrala 20 kg. Což je hodně. Zkoušela jsem různé diety. Nikdy jsem shodila 2 kg a za týden byly zpět. Byla jsem zoufalá, protože všechno oblečení mě bylo malé. Nic nepomohlo. Všude možně jsem četla různé články jak zhubnout a nic nezabralo. 
A jednoho dne jsem se bavila se svojí kamarádkou a ta mi poradila, že mám navštívit odbornou pomoc.Ptala jsem se plno známých i lidí na diskuzí a poradili mi nutriční poradenství nutrizone. A vidím i tady na diskuzi, že s nutrizone máte zkušenosti i vy. Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu, protože jsem už vážně zoufalá. V pondělí mám první schůzku tak uvidím. Taky vám dám vědět jak sem dopadla. (doufám že dobře). Tak zatím Ahoj.

0
před 6 lety prcinecka.k

Ahoj Lucinka. 154. Musím navázat na tvůj příspěvek. Nutrizone znám a jsem velice spokojená. Za 3 měsíce jsme zhubla 10 kg.  Jsem velice spokojená. Konečně se vlezu do starých kalhot. 
Holky vřele doporučuji. Více informací najdete na www.nutrizone.cz. Jestli máte nějaké dotazy tak pište ráda odpovím. Zatím čauky 

0
před 6 lety renata.vlckova2

Dobrý den, nevím čím začít. Čtu tady plno komentářů jak kdo hubne. Hubnutí je věda. Né všechny diety jsou účinné a vůbec zdraví prospěšné. Existuje plno drastických hubnoucích procedur, které zkusí takové sedmnáctileté dívky a nedopadne to s nimi vůbec dobře. Proto, když chcete zhubnout jen pár kil, tak si odřekněte sladké a sladké a sycené vody a přidejte k tomu cvičení. A jestli máte podeřění, že jste v nadváze naštivte nutriční poradenství. Odborníci vám určí kolik můžete maximálně zhubnout a jako cestou to půjde. Proto neblbněte s šílenými dietama.

0
před 6 lety barca.1988

Mohli byste mi prosím poradit nějakého dobrého výživového poradce v Praze? Už mám za sebou několik diet, ale vždycky zhubnu, a pak to zase naberu zpět rychle. Takže jsem se rozhodla, že se už svěřím do rukou odborníka. Díky

0
před 6 lety Sisi

Doporučuji paní Kalovou z Prahy. Zvážila mě na bioimperáční váze. Upravila jídelníček, ale ne tak, že by napsala jídelníček a já ho musela striktně dodržovat. A hlavně je to prý zdravotní sestra, takže to pěkně umí propojit s medicinskými informacemi. Vyzkoušejte, uvidíte. Já mám zatím dobré výsledky. Každé 3 týdny jdu na převážení a tuky jdou dolů.

0
před 6 lety Andreaa

Zdravím! 
Máte někdo prosím zkušenosti s přípravkem Bioaktivní Duo Slim? (konkrétně tento: http://www.lekarnasporilov.cz/diety-a-vyziva/hubnuti-a-diety/bioaktivni-duo-slim-cps-60-tbl-30-1.html) Chtěla bych ho koupit tátovi k Vánocům, několik měsíců se snaží zhubnout, ale pořád se mu to nedaří (má upravený jídelníček, sportuje), myslím, že by mu nějaký takový produkt pomohl.. Máte ho někdo vyzkoušený? Četla jsem na něj kladné recenze, ale raději se ptám i tady. Nechci koupit něco, co je k ničemu a sama tomu nerozumím. Díky moc všem za názory! 

0
před 6 lety Niky

No jo Vím jaké to je se trápit s břebytečnými kily navíc. A také ty pohledy ostatních.... Možná, že řešení existuje a tím je: <a href="http://www.mlecna-dieta.cz">TATO DIETA!!!</a>Není zač...Nika

0
před 6 lety Nika

Hmm chtěl jsem poslat odkaz. tak si prostě najdi

www.mlecna-dieta.cz

Nika

3
před 6 lety Jana

Každá jednostranná dieta je nejlepší způsob, jak si "zadělat" na další kila navíc. Neznám nikoho za svůj život, a že už se mi blíží sedmdesátka, kdo po skončení jednostranné diety a při přechodu na stravu jako před ní, nenabral kila zpět. Většinou všichni přibrali ještě víc, než shodili.

0
před 6 lety KristlA

Je to o tom, co vyhovuje tvému tělu. a zvlášť, když víc cvičíš, tak musíš stravu pozměnit. A chce to odborníka. Z netu toho vyčteš plno, ale spousta je nepravdivá. Ja můžu doporučit z Prahy hubnutijola.cz

0
před 6 lety PetHav

Přesně. Všude se toho píše habaděj. Všichni jsou nejchytřejší, drží drastické diety a ve výsledku houby zhubnou. Najít dobrého poradce s praxí, který má výsledky je hoooodně těžký. Já na takového narazila až napotřetí. kdo by měl zájem slimdiet.cz. nemusím do sebe nalívat koktejly, je to normální strava, takže žádné hladovění. S čím já mám největší problém. A říkám, je to individuální. Někomu vyhovuje, někomu ne...je to o přístupu a morálce.

0
před 6 lety Marcela

Dobrý den, mám 49 let a chtěla bych zhubnout. Zkoušela jsem, jak se zde ve většině případů píšu poradce, no výsledek dobrý nebyl až na to, že jsem za něj dala přes 2000 korun. Od nového roku jsem začala s předsevzetím pořádným, nějak to, ale nejde. Hledám něco, co by mi snížilo chuť k jídlu, našla jsem Slimax femi+ v článku na Super.cz.  http://www.super.cz/319643-plnte-si-sva-novorocni-predsevzeti-se-slimaxem-zhubnout-dokazete.html je teď v akci a neplatí se doprava. Než ho, ale koupím tak se chci zeptat jestli s ním už náhodou nemá někdo zkušenost. Je to sice novinka, ale člověk za optání nic nedá. Moc děkuji Marcela 

0
před 6 lety Pavlána Frasunková

Patřím k ženám, které se snaží hubnout po 40 a ze všech stran se na mě valí, že to nemám šanci dát. Na ten slimax femme jsem taky narazila náhodou, zaujalo mě, že stojí jen 299 kč to většina doplňků stravy teda mnohem víc i krabičková dieta když si ji necháte dovážet stojí tisíce nebo nějaký sestavený jídelniček taky pěkné prachy. Já na to jako prodavačka s minimálkou nemám no. Rozhodla jsem se začít hubnout po svém. Snažím se všude chodit pěšky, tím i ušetřím za MHD sice musím všude vycházet dřív, ale dá se to. A taky hodně chodím na procházky i v zimě a když prší hodně to provětrá hlavu a nepotřebuju se pak přejídat čokoládou. Díky tomu, že užívám ty tablety nemám takovou chut na sladké slané atd jím menší porce ale nemám hlad a váha jde dolů. Možná bych čekala nějaké zázraky, ale NE NEMÁM DOLE 20 KG ZA TÝDEN :DDDDD jde to hold z tuha v našem věku. 

2
před 6 lety Slunew

upřímně - i v tomto věku to jde bez "přípravků" jen změnou stravy a cvičením, ale chce to pomoc, kontrolu a hlavně vytrvalost a odhodlání - bez toho to nepůjde....

0
před 6 lety Pavla

Já teda slimax femmi beru už od listopadu a ta akce mi bodla:))) Hýbu se, bohužel v zaměstnaní mám nepravidelný oběd a neberu to jako že prášek mě spasí.. právě naopak. snažím se, nějak ten můj pomalejší metabolismus nakopnout. Je to přírodní a výrobce nepíše zhubnete x kilo za pár dnů:))

3
před 6 lety radim

Slimax je pouze vláknina. V L Á K N I N A. Stačí se kouknout na složení. Kdo by řekl, že vláknina pomůže mimo jiného i na hubnutí, že? Kdybyste se nepřecpávali a celej den neseděli na zadku a dali si třeba jáhlovou kaši s makem nebo trochu zeleniny k jídlu místo vyhazování peněz za tobolky.

0
před 6 lety jolanamarova@

jj, není nad vlákninu v zelenině nebo třeba ovesných vločkách!!:o)

0
před 6 lety JAN V.

Nemá někdo z vás tip pro normálního chlapa, který prostě není moc schopen změnit jídelníček na 3 mrkve za den? Pohybu mám dost, ale zbytek je problém. Čtu všude možne o doplňcích stravy nějakých SLIMAXECH a tak ale chlapi o takových věcech nediskutují.

0
před 6 lety slunew

Vecer jen kus cisteho masa nebo rybu. Vynechat sladke napoje,nesladit,nejist sladkosti a nepit alkohol,hlavne vecer...a snizit tak o 1/5porce,ale ze vseho,ne tak,ze seberete treba jen prilohu

0
před 6 lety katus

prcinecka.k  Ahoj, taky se ráda ozvu na doporučení nutrizone, už chodím dost dlouho a zhubla jsem vážně dost, konečně se cítím dobře ve svém těle!

0
před 6 lety luc.kosik

Prosím poraďte mi.. Mám po porodu a pořád nejsem schopná se dostat na svou původní váhu.. Co Vám zabralo vážně účinně! ...Já už jsem zoufalá..

1
před 6 lety Slunew

skutečná disciplína ve stravě a nápojích , nejíst žádný zbytečný volný (přidávaný) cukr a tuk, pít vodu nebo čaje bez sladidel(jakýkoliv), nejíst zbytečně velké porce a hlavně pohyb....všechny "hubnoucí" preparáty sice možná na začátku pomůžou, ale pokud si nesrovnáte stravování a nezařadíte pravidelný pohyb - tak stejně po vysazení oněch preparátů znovu přiberete....

0
před 6 lety zuzík

Důležitý je hlavně se nevzdávat a dodržovat základní poučky jako pravidelné malé porce, omezení bílého pečiva, sladkého a alkoholu. K pití se držet čisté vody a doplňovat ji různými čaji, mě k hubnutí pomáhá pu-erh od Teekanne. Věřim, že s malym dítětem máš pohybu ažaž, ale doporučuju na jaře vytáhnout třeba brusle, s kočárkem je to skvělý pohyb J

0
před 6 lety Lenička

Ahoj, tak mě zabralo jedině to, že jsem se začala stravovat pravidelně v malých porcích, vyřadila jsem všechny nevhodné potraviny, chodím pravidelně cvičit a hodně si hlídám, aby potraviny byly co nejčerstvější (maso, zelenina, ovoce).

Ale myslím, že se nedá takhle na dálku moc poradit, každý má trochu jiný metabolismus, typ postavy a jiné geny, takže pro někoho může být nějaký typ stravy ideální a někomu to zase vyhovovat nemusí. Zašla bych si k nějakému výživovému poradci a nechala bych si udělat jídelníček na míru, stojí to sice nějaké peníze, ale je to lepší než se věčně plácat v nějakých dietách, mě to pomohlo.

Pro začátek je dobré zařadit nějaká zdravá jídla do jídelníčku, třeba zde: http://hubnuti-az.cz/jidelnicek-na-hubnuti a poté i pravidelný pohyb, nemusí to být hned něco šíleného, stačí rychlá chůze nebo běh.

Tak hodně štěstí při hubnutí a hlavně trpělivost, výsledky se dostaví :)

0
před 6 lety Adam

Nám s manželkou pomohlo přestat pít slazené nápoje a doma pijeme celá rodina nápoj Kuromame od Gringos & Tea.
Dodržujeme také pravidelnou stravu a to 5x denně menší porce, kdy večer jíme už jen zeleninu zakapanou lněným olejem.

Držíme palce všem Adam a Jarka

0
před 6 lety Jana

Osobně jsem dala dolu 11 kilo za 4 měsíce, mam svůj odzkoušený recept.

0
před 6 lety Karel

Já musím souhlasit s "Frodikem", pokud chce člověk zhubnout natrvalo, tak musí změnit svůj životní styl. Není to jednoduché, ale výsledek je dlouhodobý a hlavně nijak člověk neobtěžuje jako nějaké hloupé diety. Člověk si i nakonec uvědomí, že to jak žil předtím snad ani nebylo možné.

Sám jsem měl problémy s váhou a delší dobu jsem sledoval trendy zdravého životního stylu. Nakonec se mi podařilo svůj život změnit natolik, že jsem přestal mít problémy s váhou, přestal jsem být unavený a jsem zkrátka více v pohodě a stíhám s přehledem víc věcí. O tomto všem je zdravý životní styl. Chci pomáhat i ostatním, proto jsem začal psát stránku SuperZivotniStyl.cz. Určitě se podívejte na tento delší článek o jídle: http://www.superzivotnistyl.cz/zdravy-jidelnicek/

Já sám říkám, že hubnutí je pouze příjemný vedlejší efekt zdravého životního stylu. Důležité je naučit se poslouchat své tělo a žít s ním v rovnováze. Věřím, že to někomu může znít divně (taky mi to tak dřive připadalo), ale ono to opravdu funguje.

Přeji vám mnoho úspěchů při vaší změně a klidně se ptejte, pokud vám není něco jasné :-)

0
před 6 lety martina.hobzova8

Ahoj, vyrobky na hubnuti hodne nakupuji na http://www.profinutrition.cz at uz proteiny nebo sacharidy nebo ciste prispevky na klouby :) 

0
před 6 lety janicapesova1

Nazdárek, já myslím, že je zbytečné utrácet velké peníze za výrobky na hubnutí. Je o mnoho efektivnější a zdravější penize raději utratit za ovoce, zeleninu a kvalitní potraviny. Poté již jen stačí dodržovat velikosti porci přidat pohyb a máte vyhráno. Coby měla obsahovat pořádná snídaně je pěkně popsáno na stránkách království žen. cz. Mějte se famfárově

0
před 6 lety Rafael

Já začal s hubnutím v lednu. Vážil jsem 92kg při výšce 180. Mylsel jsem, že to bude dřina, ale v podstatě netrpím.
Změnil jsem jídelníček takto:
- úplné vyřazení cukrů, tuků, másla a bílé mouky (mírně sladím pouze kafe a to sirupem z agáve)
- více zeleniny
- ovoce s mírou
- luštěniny dvakrát týdně (čočka, cizrna, fazole...)
- ryby dvakrát týdně (tuňák, uzený losos, rybičky v octě...)
- mléko bez laktozy
- cottage cheese nebo šlehaný nízkotučný tvaroh (výborný když smíchám třeba se sušenýma brusinkama)
- avokádo minimálně jednou týdně
- zelený čaj každé ráno
- těstoviny pouze tmavé (integrální, špaldové...)
- kardio - rychlá chůze - 5km/45min čtyřikrát týdně
- hlídám si přijaté kalorie - za den minimálně 1200 a maximálně 1500.

Dnes vážím 84,7kg.

Jde to jednodušeji než, jsem čekal....


1
před 6 lety maruška

ahojte holky. mně nejvíce na hubnutí zabíralo ovoce acai. Zařadila jsem jej do jídelníčku a začala se více pohybovat a výsledek se povedl. Nevím čím je tohle ovoce zázračné, ale asi to bude tím že obsahuje hodně vitamínu a tělo tak během hubnutí nestrádá... tak se kukněte, třeba zaujme ;) http://www.acaipoint.cz/co-je-acai/

0
před 6 lety Petra

Ahojky holky. Já jsem vyzkoušela jídelníčky na http://nutricniordinace.cz/projekt/sacharidove-vlny-proteinova-dieta. Už tak hubnu 14 dní a mám 3 kila dole. Doporučuju.

0
před 6 lety Kamík

Je mi 43 let, takže nějaké hubnutí typu cvič jako o život moc nefungují. Za prvné se nemůžu hýbat a za druhé už asi nejsem tak akční jako kdysi, abych si chodila pravidelně zacvičit. Neříkám, že vůbec, ale všeho s mírou. Pomáhám si doplňkem stravy slimaxem femi. Zdá se, že pomáhá. Kila jdou docela dolů...

0
před 6 lety Slunew

dovolím si nesouhlasit - jednak mi je stejně a nemyslím si, že to je o tom hýbat se jako o život, přesto zvládám rychlou chůzi několikrát týdně. A když vezmu svoji mámu - 68 let, chodí 2x týdně na jogu a 2x týdně s hůlkami a večer má jakési 10 min cvičení na posíleni břicha a zad adekvátní jejímu věku a hybnosti a upravila jídelníček a má za rok dole 10 kg - pro někoho možná za rok málo, ale vzhledem k věku dost velký úspěch....netrpí hladem a nemám pocit, že cvičí jak o život....takže vše jde, když se chce a v jakémkoli věku.... jen pohyb prostě není posilka a běh, ale klidně jen rychlá chůze do a z práce ..... 

0
před 6 lety mariemala7

Kazde telo tak i clovek hubne jinak :) ja chodila cvicit ob 2 dny k tomu nekdy aerobik a badminton. a zhubnula jsem celkem dost bylo to na me videt. :) k tomu jsem pouzila i nejake doplnky na hubnuti ale to manzel nevedel :D to doma radeji nerikejte

0
před 6 lety katerinaspichalova

jak psala mariemala, nemuzu nez souhlasit:)

0
před 6 lety mariemala7

Kazdy musi prijit na to co mu vyhovuje, nekdo nema rad posilovnu tak si pujde zahrat tenis, nebo neco u ceho se muze hnout, jeste doporucuji squash velice namahavy :))

0
před 6 lety Lea

O zdravém životním stylu píše magazín http://painandgain.cz/, kde se dozvíte vždy nějaké zajímavé informace. Aktuálně například články o červené řepě na hubnutí atd. 

0
před 6 lety Šípěnka

Mně pomohly ovocné šťávy a jednoznačně pohyb. Inspiraci a informace o ovoci a zelenině jsem často čerpala ze stránek http://www.eujuicers.cz , jsou tam, tuším, i nějaké recepty. Letní sezona je pro tento způsob hubnutí ideální - spousta ovoce a zeleniny je za slušné ceny a pohyb na čerstvém vzduchu je nenahraditelný :-)

0
0
před 6 lety Denisa

A chodíte někdo běhat? Kolikrát týdně? Pomohlo vám to v hubnutí? Je nutné pořádné sportovní oblečení na běhání?

0
před 6 lety Iva

Já můžu běhat, můžu si hlídat jídelníček, ale vydržím to chvíli a pak se zase najím pořádně a dosyta. Prostě nedokážu regulovat svoje chutě. :(

0
před 6 lety Míša

To znám moc dobře. :D Zkoušela jsi nějaké prášky, abys neměla takové chutě?

0
před 6 lety Iva

Jako prášky na hubnutí? Tomu moc nevěřím…

0
před 6 lety Míša

No, já mám třeba jedny a oni mi jakoby snižujou chuť na jídlo a díky tomu jím méně. Je to docela fajn. :)

0
před 6 lety Iva

Fakt? A to jako potom nejíš vůbec nebo jak?

0
před 6 lety Míša

Jím samozřejmě normálně :) Jen ne tolik, stačí mi menší porce.

0
před 6 lety Iva

No to je přesně můj problém! Něco takového bych teda asi taky potřebovala :D Jak se to jmenuje?

0
před 6 lety Míša

No tak to ti moc neporadím, oni mi ten název smázli, hold to berou jako reklamu a né jako radu :D vyrábí to maxivitalis tak bys to mohla najít přes stránky a začíná na S :D 

0
před 6 lety Iva

Jo našla jsem ho! :D díky aspon takhle, když už to to nepovolujou :/ kde ho seženu?

0
před 6 lety Míša

Koupila jsem ho v lékárně :) bude i na webu ale

0
před 6 lety Iva

Super, nevíš zda se to dá kombinovat s lékama? Mám prášky na alergii, teoreticky by to nemělo mít vliv, ale nevím no…

0
před 6 lety Míša

 je, tak to vůbec netuším… to se raději zeptaj doktora, v tom já jsem malý pán 

0
před 6 lety Iva

jo, já se jen tak ptala… asi se zeptám hned v té lékárně, třeba to budou vědět, díky moc za radu :)

0
před 6 lety Míša

Není vůbec zač, ráda jsem pomohla. Akorát teda škoda, že to nešlo napsat normálně... mají to tady blbě nastavené. Jen jsem chtěla pomoct....

0
před 6 lety Iva

Taky to nechápu, ale hlavně že jsme se pochopily :D

0
před 6 lety Karolina

to Denisa: no nutné to myslím jako není, ale dobré určitě jo, je to k běhání uspusobené, tzn materiál, prodyšnost, pohodlnost atd.. 
treba přečti si toto kralovstvizen.cz/jak-se-oblect-na-behani
Tam to dobře píšou, aby nic neškrtilo, neškrábalo, nemusí to být nic extra drahého, ale na běhání prostě.

0
před 6 lety Denisa

Aha, tak jo, asi to bude fakt lepší, podívám se po nějakém spešl oblečení na běhání, sand seženu nějaké za dobrou kačku :-) 
A ty chodís behat pravidelne? 

1
před 6 lety radim

Na běhání není třeba speciální oblečení.

0
před 6 lety Karolina

Já? Snažím se, ale jak kdy to jde :-)
čas je čas no .. ale možná taky výmluva :D 
Jinak oblečení kdyz mají ve sportech slevy, tak seženeš za krásné ceny :) 

0
před 6 lety Denisa

No právě :D bojim se, abych na tom nebyla stejně :)) jj dneska se půjdu po nějakém tom oblečení podívat. 

0
před 6 lety zdenkavybiral

Já začala s Ájurvédou a do roka shodila 22 kg, bez hladu a námahy.

0
před 6 lety Slunew

než oblečení bych spíš řešila dobře odpružené boty aby nedostávala "zabrat" záda ....

0
před 6 lety Klárina

ahojte lidičky, chtěla bych zhubnout ale už nějakou dobu bojuji s tím, že prostě bych pořád jedla... furt mám hlad a ráda bych to už nějak vyřešila... nejsem ten typ holky co dokáže držet hladovku... a tak jsem se chtěla zeptat jestli nevíte o něčem co pomáhá... nebo co jíst abych moc nepřibírala...

0
před 6 lety sharunka03

Ahojky, co třeba zkusit Atkinsonovu dietu? Můj brácha ji drží a má pupek dole.

0
před 6 lety Výživový poradce Martin Jungmann

Hubnutí na bázi diet není dlouhodobým řešením, je potřebné změnit životní styl a držet se ho, jen tak si dlouhodobě udržíte vysněnou postavu. Pokud vás zajímá, jak na to, mrkněte sem sem http://zdravi21.com/vyzivovy-poradce-jak-pomahame/

0
před 6 lety Zdenka

Nejspíš se to sem úplně nehodí ale nevím pořádně kam napsat.. a nemám moc času lítat na pojišťovnu pro info.. jak je to s příspěvky a bonusy u ministerstva vnitra? děkuji moc

0
před 6 lety Slunew

jde o to, co máte na mysli - buď lze  jako pojištěnec čerpat slevy ze služeb )vím třeba contours, že má pro pojištěnce ZPMVCR slevu - koukněte na stránky do http://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/ a tam se pak koukněte na celorepublikové a nebo jen oblastní slevy - pokud myslíte něco podobného jako má VZP - klub pevného zdraví, tak tady je to taky jen se to jmenuje Klub pojištěnců...a pak do 15.6. lze čerpat až 1000Kč v rámci zdravého životního stylu - podmínky opět na webovkách...případně se koukněte do jiných programových balíčků pro ženy, muže, děti....prostě si prohlídněte stránky - je to dobře, jasně a přehledně napsané...
jsem taky u této pojišťovny a pokud se zaregistrujete do toho klubu informace vám budou 2x ročně chodit domů...

0
před 6 lety Katrina

Uvažuji o změně pojišťovny, jste spokojená u zpmv??

0
před 6 lety Slunew

já ji měnila hlavně kvůli OSVČ - s vyučtováním zdrav.pojištění dělá nejmenší ofuky a vše je vždy vyřízeno během chvilky...jinka pobočka u nás funguje bez problémů - ostatní je na vás, nevím co přesně od pojišťovny požadujete, takže nejdříve si prohlídněte programy, ať pak nejste zklamaná, že třeba neproplácí něco, co vaše stávající ano...

0
před 6 lety Mirinda

no a něco na zahnání hladu doporučíte? slyšela jsem o ananasu a o mrkvi, ale nebyla bych si tím tak jistá...

0
před 6 lety radim

Doporučil bych se najíst.

0
před 5 lety Karolina

to Denisa: Tak co, sehnala jsi něco? Už jsi začala s běháním? :)

0
před 5 lety Denisa

Nakonec jo, byla jsem ve sportovním obchodě, nebudu psat v jakém abych nedělala reklamu, a měli naštěstí docela velké akce, tak jsem si koupila 3/4 kalhoty a triko na běhání i boty..... a už jsem začala :) ještě to teda není úplně tak často, jak bych si představovala, ale snažím se!

0
před 5 lety finallyslimguy

Ahoj, zde jsem shrnul svoje dosavadní zkušenosti. Snad vyčerpávající metodou :-)
http://jakjsemshodilkila.blogspot.cz/

0
0
před 5 lety Slunew

a víte o tom , že sibutramin je léčivo, které bylo pozastaveno na evropském i americkém trhu a na v Americe jej znovu povolili a v UE již ne...

0
před 5 lety Karolina

Tak super! No to nevadí, stejně byly ted fakt hice, ale tedkon je skvělé počasí na běhání, tak toho využij!

0
před 5 lety Lenny

čaute, slyšela jsem o tom, že je dobrý obezin na hubnutí... prý dává dobrý pocit hladu. Máte někdo s tím zkušenost?

0
před 5 lety Slunew

Dává dobrý pocit hladu? to je asi blbost ne - snad snižuje pocit hladu, jinak by nemělo smysl to jíst....

0
před 5 lety Lenny

myslela jsem to tak, že potlačuje pocit hladu nebo tak něco... koukala jsem na internetu a něco málo našla, ale nemám s tím zkušenosti...spletla jsem se v psaní ;)

0
před 5 lety Slunew

obezin nesnižuje pocit hladu, ale ta vláknina v něm obsažená nabobtná a to pak zvyšuje  a hlavně urychluje pocit nasycení - takže toho měli sníst méně a vydržet déle, než znovu budete jíst...to je trochu něco jiného než účinek na pocit hladu - pokud něco opravdu omezuje pocit hladu, tak to působí "v hlavě" ne v žaludku :) ale to je jedno, termíny jako pocit sytosti, nasycení nebo pocit hladu lidé moc nerozlišují :)

0
před 5 lety mariemala7

Lidi, zacnete cvicit a behat a budete hubeni raz dva! :)

0
před 5 lety Petra

Našla jsem zajímavý článek o tom, že není těžké zhubnout, ale váhu si udržet

0
před 5 lety Martin Vozka

Dovolím si polemizovat s pocitem plnosti žaludku a pocitem hladu. Kdyby lidi nejedli když nemají hlad, nebylo by tlustých lidí. Všechna ta udělátka na zvětšení objemu stravy pro zvýšení pocitu naplnění mají nakonec jen ten efekt, že si člověk roztáhne více žaludek a po jejich vysazení pak má ještě menší pocit nasycení. Změna pro hezčí postavu musí přijít vždy od mozku a pak jsou šidítka stejně zbytečná.

0
před 5 lety Slunew

jj, s poslední větou naprostý souhlas :)

0
před 5 lety Lucík

Ráda bych také přidala svůj názor k této dikuzi. Hubnutí je o vůli a o tom, že člověk chce zhubnout. Vidím to na sobě. Nejsem nejmladší, ale když opravdu chci a mám vůli si třeba co druhý den trochu pocvičit u televize, odříct si nějakou sladkost a pravidelně si zobnout nějaký doplněk stravy, tak tak se mi postava začne formovat k lepšímu, ale musím chtít.

0
před 5 lety Tomík

Tak k hubnutí je nutné přistupovat komplexně. Člověk nezhubne jen jestli začne cvičit nebo jíst. Musí se oboje! Většinou se uvádí, že až 70% procesu hubnutí je strava. Pro užitečné tipy a triky k hubnutí se stačí podívat na naší stránku, kde pár lidí už našlo užitečné informace, jak zhubnout.

0
před 5 lety Lucík

Tomíku, ty jsi to naprosto odhadl. Strava hraje velice důležitý aspekt. Můžu jíst tunu doplňků denně, ale když se budu cpát hamburgrama každý den, tak mi nepomůže nic.

0
před 5 lety Lukas

Tak na co si teda všehcny ženský ty doplňky stravy kupují??

0
před 5 lety radim

Protože reklama, důvěřivost, hloupost...

0
před 5 lety Slunew

hledají nejsnazší cestu a doufají, že už to konečně bude fungovat...

0
před 5 lety Michaela7

Největší hloupost je přestat jíst a hubnout tím že budu držet hladovku, nejen že se váha potom hned vrátí ale hlavně je to hrozně škodlivé pro tělo. Základem je jíst pravidelně, vyváženou stravu, radši zajít za výživovým poradcem než si ničit zdraví.

0
před 5 lety Roman

Asi pro dobrý pocit. Všechno je to taky o tom, co je v hlavě :)

-1
před 5 lety Radka

www.kaloricketabulky.cz
Díky těmto tabulkám si hlídám vyváženost jídelníčku (bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina) a rozdíl mezi příjmem a výdejem a týdně jsem o půl kila lehčí. Takhle jsem se zbavila už 11 kg. 0
před 5 lety Oldřa

Ahoj lidičky, mám pocit že už jsem vyzkoušela asi všechno. U mě je problém, že hned nabírám kg zpět. Cvičila jsem, pravidelně fitko a zumba. Pak jsem měla úraz nohy a nemohla jsem cvičit. Za měsíc jsem cítila jak hezky kynu. Je jasný, že jakmile se omezí pohyb tak je to špatný. Ale držela jsem dietu, počítala jsem si kalorie, jedla víckrát malé porcce, vynechala sladký a stejně výsedek nic moc. Tak jsem se naštvala a vyhledala jsem dietní plán. Teď jsem na dietním plánu Guareta Dr.Staňka a jsem v pohodě. Nehladovím a hubnu. Noha už je taky dobrá, takže to podporuju ještě občas fitkem. Abych stále neseděla. Ale jsem spokojená, nemusím si sama nic počítat a vážit, jídlo je rychle připravené a chuťově dobré. Mám v plánu dát dolů 8 kg a už jsem v půlce.

0
před 5 lety andrejka.sem

Já jsem si při hubnutí nechala napsat jídelníček od fitness trenéra a taky jsem si u něj zaplatila lekce cvičení. Jako šlo to dost ryhcle dolů, asi díky té stravě hlavně. Stálo to dost peněz, protože jsem platila jak trenéra, tak i permici. Ale 211 mi přispěla na cvičení aspoň to stálo o trochu míň. Takže podle mě jedině pohyb správný a strava strava a zase strava :) :)

0
před 5 lety Petra

Já mám pro změnu zkušenosti hned s několika variantami hubnutí. Nemohla jsem se zbavit poporodních kil a nechala jsem si proto sepsat jídelníček od výživového poradce. Ale počítání i kousku jablka mě strašně štvalo a dlouho jsem u toho nevydržela. Pak jsem si pořídila kompletní set bomeo z této adresy: www.bomeo.cz. A musím říci, že mě zachránil. Tam nemusím nic vážit. Přišel mi porcelánový talíř Bomeo, ze kterého jím a porci mi sám hlídá. K tomu je kniha průvodce, jídelníček i výživová poradna na internetu. Metoda mě nadchla. Ani se nedivím, že jí doporučují i lékaři v ordinacích. Je to moc hezky zpracované. Úplně mě dostala autorka metodiky, která mi zavolala hned jak jsem set obdržela. Zajímala se konkrétně čeho chci dosáhnout a poradila mi typy do začátku. Takže za mě: Bomeo je nej! A díky za něj :)

0
před 5 lety Peter

Slečno Petro, vám se to na konci i rýmuje :D. Já vám teda fandím, dámy, ptž hubnutí je běh na  dlouhou krev a vy jste to nevzdali i přes překážky, co se vám postavily do cesty. Super!

-1
před 5 lety Oldřa

Mě právě taky nebaví počítat kalorie a koukat na každou věc co obsahuje. Vydržela jsem to jen chvilku, pak jsem vsázela na to, že když toho sním málo, tak to tak hrozný nebude. Na dietním plánu Dr. Staňka je fajn, že je na netu online poradna, takže jsem tam byla docela často. Ještě mě překvapilo, že když si to objednám v lékárně tak je to dražší než když to objednám na netu. Teď do toho šla i moje kamarádka, takže vždy uděláme společnou objednávku a i s poštovným na tom ušetříme. Můžete mrknout http://www.drstanek.cz/

0
před 5 lety andrejka.sem

Dát si míň jídla není dobrá volba. Tělo, které hubne potřebuje živiny a dostatek potraviny, tím ale nemyslím tučné atd. je potřeba číst nebo si nechat udělat jídelníček pro představu. :)

0
před 5 lety radim

Naopak je třeba tuk přidat pokud se člověk nehýbe. S vlákninou a ne v kombinaci s rafinovanýma sacharidama.

0
před 5 lety andrejka.sem

Já ale myslím, tuk jako nezdravý tuk. Zdravé tuky jsou dobré, např. kokosový olej nebo ořechy. Ty obsahují i bílkoviny atd. :)

-1
před 5 lety Karin

Zdravé tuky jsou důležité. Ty pomáhá organismu fungovat, ale také jich nesmí být příliš, nezdravé tuky se ukládají do tukových polštářů hned.

0
před 5 lety pavlina.sko

Dobrý den,studuji 1.LF UK-nutriční terapii a píši bakalářskou práci o výživových poradcích.Tímto bych Vás chtěla poprosit o spolupráci při tvorbě mé praktické části bakalářské práce.Konkrétně ty z Vás,kteří někdy využili služeb výživových poradců.Ozvěte se mi prosím na e-mail pavlina.sko@seznam.cz.Vše je naprosto anonymní.Předem děkuji

0
před 5 lety Epiplicum

Hodně informací jsem našel o hubnutí v tomto článku :http://www.zdravi-nemoc.cz/50-tipu-pro-zhubnuti-a-zdravejsi-zivotni-styl

0
před 5 lety Zdenička

Ahojte, potřebovala bych nějaký dobrý a HLAVNĚ osvědčený tip na doplněk stravy na hubnutí. Nejsem šíleně tlustá, jen bych chtěla něco, co mi trochu utlumí chutě na sladké a jiné hříšnosti :D Víte o něčem?

0
před 5 lety Slunew

pokud vás honí chutě máte špatně poskládaný jídelníček a chybí vám tam kvalitní sacharidy - spíš najděte někoho, kdo vám "popřeháže" stravu a chutě se upraví ...

0
před 5 lety Lucka

Zkuste se podívat na tento článek, opravdu mi tam hodně pomohli... http://www.medicin.cz/zivotni-styl/hubnete-bez-driny

0
před 5 lety okjiristeiner

Zdravím všechny, co by rádi shodili nějaké to kilo.
Já sám jsem zhodil 15 kg za 3 měsíce a bez diet. I moje manželka zhodila asi 37kg za 2-3 roky. A to po porodu nemohla zhodit, i když držela diety. Vyzkoušeli jsme doplňky stravy, které nám dodaly potřebné živiny a šlo to dolů. Není to jen naše zkušenost ale pomohly celé řadě lidí, tak proč ne Vám? Používaly jsme výrobky ze stránek www.zivotbeznemoci.cz
Jo, má to jeden vedlejší účinek - musíte pak měnit šatník.
Mějte se krásně

0
před 5 lety Verča

Ahojky, mně se podařilo zhubnout za pomoci tohoto režimu http://zdravizivot.sevenpoint2.com/weight-loss-made-simple.html?country=cz&language=cs
Piju shake 1x denně místo snídaně, jsem příznivec zdravého životního stylu a pravidelně (2 týdně) sportuji. Přirozeně se mi snížil pocit hladu a chutě na sladké :-) Navíc se cítím skvěle a mám plno energie, což jako mamina třech malých dětí velice ocením ;-) Jako důkaz přikládám své rozdílové foto :-)

-1
před 5 lety Monika

Ahoj lidi, už jsem zoufalá a potřebuju poradit jak s hubnutím. Myslíte si, že je dobrý náapd přestat jíst maso? něco jsem si přečetla http://www.nejfit.cz/756-novy-trend-jeden-den-v-tydnu-nejezte-maso sladké už skoro nejím a už vážně nevm co by kohlo pomoct

-1
před 5 lety hana

Dobrý večer Mončo, určitě si maso v jídelníčku ponechejte, je to důležitý zdroj proteinu. Problém bude někde jinde. Pokud máte zájem, pracuji jako wellness poradce a ráda Vám s hubnutím poradím a pomůžu - my na to přijdeme, kde je potíž! Napište mi na email hanaso1979@seznam.cz Hezký večer přeji. Hana

0
před 5 lety Anička12

Já jsem držela dietu KetoFit a byl to skvělý start hubnutí, je přírodní a jedla jsem několikrát denně (to je podle mě hodně důležitý) radila jsem se i s jejich výživovou poradkyní a všechno probíhalo super

0
před 5 lety kajjak8

Nazdárek jakpak se máte? A z čeho pak jste měli u vás doma nevětší radost?

0
před 5 lety karoll

Ahoj mohla by jste mi dát kontakt? Moc ráda bych se o tom, co možná nejvíce dozvěděla! Budu moc ráda za Vaše doporučení!

0
před 5 lety alenna

To ano, zhubla hodne a cela nase rodina je na ni pyšna a hodne jsme ji podporovali a to je podle mne strašně moc důležité hlavně někoho podporovat!

0
před 5 lety aulova

Mela jsem za vyzivoveho poradce kamaradku, byla ze sveta zdravi a moc mi pomohla, hlavne pri zadrzovani vody v těle!  svet-zdravi.cz 

před 5 lety zuzana

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety jonakk

Ahojky jaký dárek u Vás včera vedl? A co jste dostali? Tyjo zase bude pondělí a budeme muset zase do úpráce!!

0
před 5 lety majja

 A koukala jsi na svet-zdravi.cz? Jsou na tohle opravdový odborníci

0
před 5 lety luupa

Moje teta to mela sestaveny od pani ze světa zdraví a taky ji sla kila krasne dolu

0
před 5 lety Bernnie

Já sama mám 75 kilo. A ne a ne to shodit dolů, nevíte někdo účinnou, levnou a rychlou metodu na hubnutí? Já to zkouším od jídla a i já chci vám nějak pomoct a přispět, a proto se ptám nechcete si nechat vypracovat jídelníček a začít první od toho co jíte?
Ano? pak se zkuste zaregistrovat zde: http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/2yfdqog0
Zdarma vám vypracují jídelníček na míru. Co to znamená?
Nic neplatíte, jídelníček je založen na informacích a údajích které zadáte - věk, váha, výška, stav zdraví (diabetik, nemocný atd.), zaměstnání a nějaké další údaje. Jídelníček vám přijde na e-mail.
Já doufám že mi to časem nějak pomůže
Držím palce s hubnutím a přeji hezký den

0
před 5 lety egnerova.zdenka

Ahoj taky mam problém s kilogramy navíc bojuji s tím dlouho. Vyzkoušela jsem několik diet tukozroutske polibky nevyjimaje a úspěch nula od nuly nahoru dolu. Ale ted mam dietu od firmy LR a super srozumitelný dietní plán na 28 dnů a pak udrzovaci. Jsem rada ze jsem si to vzala je to sice za víc peněz ale ted v lednu si vezmu ještě jednu dávku protože už jen při odkyseleni těla a odvodneni na začátku byl vidět výsledek. Klidne napisu víc do zprávy ja jsem teda spokojena. Hlavně neřeším tolik potřebný pohyb v praci ho mam zpoustu a po praci není čas sem tam o víkendu si vyjedu se synem na kolo.

0
před 5 lety Slunew

odkyselí je nesmysl - už to na těchto stránkách zaznělo několikrát, můžete zalkalizovat moč, ale ne tělo, to by byl průser...a že jsou vidět výsledky po odvodnění - no jasně, že jsou, ale to není ani gram tuku, ale voda a pokud jste se nezačala víc hýbat než doposud , tak další kila co půjdou dolů budou spíš ze svalů než tuků a protože svaly jsou to, co je metabolicky aktivní, po ukončení diety - tedy poklesu váhy ve svalech ne tuku dojde k jojo efektu, protože vám ubyla ona svalová hmota, co by mohla spalovat dál - tedy vlastně čím míň svalů mám, tím méně energie potřebuji..... pokud se hýbete, tak mát šanci, že svaly udržíte, ale pouze za předpokladu že máte dostatek plnohodnotných proteinů...

0
před 5 lety egnerova.zdenka

No když je to taková blbost jak píšete ze odkyseleni je nesmysl, tak by to ten doporucujici primar musel byt asi d...l každej na to máme jinej nazor

0
před 5 lety Slunew

primař by měl umět fyziologii - a tedy ví, že acidóza (překyselení) je stav neslučitelný se životem ... jediné co můžete změnit je pH moči, což ale není odkyselení organismu.... a pokud se "odkyselujete" nějakými uhličitanovými přípravky a ne stravou , tak si spíš koledujete o ledvinové kameny ... a to pan primář ví až moc dobře...a pokud ne - měl by vrátit diplom...

0
před 5 lety egnerova.zdenka

Dekuji za radu ja sice nepsala ze bych brala nějak uhlicitanove přípravky ja beru přírodní přípravky a bylinné takže snad ledvinove kameny nebudu mít a budu se tesit ze zhubnutych kil nejenom vody i když nejdu každý den do posilovny na to opravdu čas nemam ja si zajdu na procházku sem tam na kolo a budu užívat života

0
před 5 lety Slunew

upřímně přeji aby vám to vydrželo i poté, co přestanete s dietou
a jinak pokud berete probalance, což je přípravek LR tak tam uhličitany jsou - ty jsou i běžně v přírodě...tedy i v "přírodních" preparátech

0
před 5 lety Kamila

Krásný pozdní odpoledne přeji :)
-Nemáte někdo zkušenosti s tím být týden na ovocných a zeleninových šťávách? 
Kolik jste zhubli, jak jste se po tom cítili? 
(Chci do toho jít, ale ne kvůli snížení váhy, ale spíše kvůli pročištění těla) 

-Někdo nějaký zkušenosti k přechodu za živou stravu? :)

0
před 5 lety Slunew

vůbec to není špatné, jen je potřeba dát si pozor na přípravnou fázi a pak na zpětný přechod na "běžnou stravu" aby to mělo pozitivní efekt a ne šok pro tělo, měla by jste pomalu cca 14 dní měnit jídelníček tak, že postupně začnete vynechávat, maso, mléčné výrobky, pečivo a dostanete se více méně jen na kaši k snídani a pak teplá zeleninová jídla doplněná o trochu sýru nebo vejce aby jste zachovala bílkovinu a poslední dny před jen Šťávovými dny by jste měla mít snídani a oběd a zbytek už ve šťávách a pak stejným způsobem postupně zařazovat zpět běžné potraviny vašeho jídelníčku... pročistí to těla "odlehčí" nutně nemusí váhově, ale určitě pociťově a střevům a játrům či ledvinám to taky prospěje ... určitě šťávy fresh, ne kupované byť 100= džusy a klidně kombinujte ovoce-zeleninu, s tím že ráno a během první půlky dne na větší zasycení spíše ovoce a k večeru pomalu přes mix přejít na zeleninové

0
před 5 lety jonna

Znáte tuto internetovou stránku svet-zdravi.cz? Co ctu na netu tak si to tam lidi hodne chvali, ještě před tím jsem nic neslyšela, ale moc rááda bych se sebou něco dělala.

0
před 5 lety rencca

Moc ráda bych Vám doporučila www.svet-zdravi.cz  

0
před 5 lety jjka

Nazdárek, jak dlouho už tyto stránky znáte www.svet-zdravi.cz? Moc ráda bych udělala radost příteli na Valentýna, chtěla bych ho něčím překvapit, to by se mohlo líbit!

0
před 5 lety jonnaé

Co plánujete na Valentýnka? Jako dárky? Tyjo jsem zvědavá, co zase ten můj vymyslí! Já jsem se pustila do tohoto www.svet-zdravi.cz

0
před 5 lety Petra Blecha

Hubnutí není vůbec jednoduchý, ale při troše silné vůle, pravidelného pohybu a stravy, to jde všechno dobře. Čím je tělo mladší, tím lépe to jde. Mě je 40 a po 3 dětech jsem se obrátila na pomoc v Petra Clinic, kde mi pomohli díky kombinaci různých metod, se toho mýho břicha zbavit. 

0
před 5 lety Olinka

ja mam ted dobre zkusenosti se strankou fithall jsou tam videa podle kterych se da cvicit a posilovat a muzete si nechat poradit i s jidelnickem. nerada chodim do fitka a tak mi to vyhovuje, ze se potim a dru doma.

0
před 5 lety martta

Já jsem z toho byla nadšená, nikdy před tím jsem nic podobného neviděla, doufám, že mi to pomůže  svet-zdravi.cz pustím se do změny svého stylu

0
před 5 lety nally

Znáte tuto internetovou stránku svet-zdravi.cz? 

0
před 5 lety Slunew

nebyl tady náhodou úplně stejný dotaz pár odkazů níže?

0
před 5 lety Hanička

Neznáte, prosím, někdo slimax? Furt o něm všude čtu a možná bych ho aj vyzkoušela, ale nemám odvahu...

0
před 5 lety Simona

Já o něm taky všude slyším a čtu, ale nikdy předtím jsem o něm neslyšela, tak taky nevím. O slimaxu by se hodila nějaká odborná studie. Není někde?

0
před 5 lety Hanička

No právě že není. Nikde jsem teda žádnou odbornou studii ani článek neviděla. To by byl super námět na test do dTestu. Alespoň bychom věděli, zda to je nebo není účinné... A není tady někdo, kdo už slimax vyzkoušel a mohl by nám dát vlastní zkušenost?

0
před 5 lety Pavlínka

Já mám se slimaxem zkušenost. Celkem pozitivní. Poté, co jsem ho začala brát, tak jsem zhubla do třech týdnů 8 kg. Pak jsem to samozřejmě ještě nakou dobu držela, abych neměla jojo efekt a nějakou dobu mi to drželo. Mezitím jsem zhubla další 3 kg. Takže za mě je to hodně účinné.

0
před 5 lety Míša

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s bobulkama z Goji? Všude píšou, že se po ní snadno hubne. Myslíte, že je to pravda?

0
před 5 lety Míla

Já nevím, já zkoušela všechno možný a podařilo se mi pořádně zhubnout teprve s dietou KetoFit, zhubla jsem 12 kilo! :-) Přikládám odkaz www.ketofit.cz pro ty co by to chtěli taky zkusit ;-)

0
před 5 lety anddy

Ahojky jak dlouho už je a trhu? A jak jste se k tomuto zázraku dostali?

0
před 5 lety hanna

Ahoj nejhorší je se odhodlat, že? Ale jsem moc ráda, že mě do toho dotlačila maminka. Ale už na sobě vidím veliké výsledky!

0
před 5 lety olga

Obecne hubnuti,konzultace, vse viz web, nemaji tam cenik vstupnich konzultaci, mají 3 mesicni program kde jsou individialni jidelnicky .. ten stoji 4900 s dph, nejdrazsi je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice. 

0
před 5 lety radkka

Obecne hubnuti,konzultace, vse viz web, nemaji tam cenik vstupnich konzultaci, mají 3 mesicni program kde jsou individialni jidelnicky .. ten stoji 4900 s dph, nejdrazsi je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice. 

0
0
před 5 lety anakk

Jej moc děkuji za doporučení, už jsem se s němi kontaktova a po víkendu jdu do toho, teď jsem se zvážila a málem jsem to erozdejchala, nejhorší je si to přiznat a začít se sebou něco dělat!

0
před 5 lety laurra

Kde by jste mi doporučovali si nechat sestavit jídelníček? Já jsem nad tím přemýšlela, že bych si na Valentýna nadělila, takový hezký dáreček.

0
před 5 lety renkka

Jakpak se máte a copak dělate? Už jste začali schýzovat před Valentýnem? My to docela dosti dodržujeme.

0
před 5 lety rennča

Měli jste pravdu, moc se to dětem líbilo, ještě přemýšlíme, že si udělám radost na stránkách  svet-zdravi.cz, abych měla ještě větší radost, když budu mít ty narozeniny!

0
před 5 lety ajjak

Já jsem třeba dostala penízky k narozeninám a to na svet-zdravi.cz

0
před 5 lety Hanka

Ahoj, diety držím snad celý život a ted konečně se držím díky tomuto: http://www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast :) 

0
před 5 lety Janča

ahoj prosím mrkněte prosím na video https://www.youtube.com/watch?v=DXiDr7zi-ZU&feature=youtu.be ... kamarádka doufá,že ho nikdo neuvidí,ale když už jsem jí donutila,chci aby to taky někdo viděl... :-D 

0
před 5 lety mikkulka

Jak dlouho už je a trhu? A jak jste se k tomuto zázraku dostali?  svet-zdravi.cz 

0
před 5 lety enna

No tak okolo 15 kg a vim uz z vlastni zkusenosti ze sama toho nejsem schopna docilit

0
před 5 lety jaja

Obecne hubnuti,konzultace, vse viz web, nemaji tam cenik vstupnich konzultaci, mají 3 mesicni program kde jsou individialni jidelnicky .. ten stoji 4900 s dph, nejdrazsi je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice. 

0
před 5 lety Tomík

ajjak to gratulu a snad ti to pomůže ;)

0
před 5 lety nohha

Já mohu doporučit za sebe tyto internetové stránky www.svet-zdravi.cz  !!

0
před 5 lety kajja

Já tu chodím i na solárko i do bazénu a jsem jak znovu zrozená po cvičení si skočit do vody a pak se ještě rozmazlit sluníčkem!

0
před 5 lety puska

Co myslíte, jsem těhotná 3 měsíc a zhubla jsem 7 kilo. Je možné, že je to nevolnostmi? Bojím se, abych miminku dodala živiny, když od začátku zvracím.

0
před 5 lety Wanda

Pokud máš obavu, tak zkus mrknout www.femibion.cz, který bude pomáhat výživě plodu a zabrání vadám.

1
před 5 lety puska

Na něco podobného jsem myslela, jestli zkusit i nějaké doplňky stravy.

-1
před 5 lety Lenka N.

Dobrý den, nejlepší je nechat si napsat jídelníček nic jiného nekupovat, protože jedině tak se člověk "nepřežere" :) Já chodím na EMS do Pardubic do Fit Revolution, kde mi napsali jídelníček a chodím cvičit a už mám dole 5 kg tuku (za 2 mesíce) a nahoře svaly :)

-1
před 5 lety lea89

Pátrala jsem kam, bych mohla začít chodit do fitnes a narazila jsem na internetu www.zone4you.cz ? Zatím jsem se ptala v práci a Ty mi zatím jen a jen fitnes doporučovali!

0
před 5 lety Dráček

Mně se pořád nedařilo dostat se na požadovanou váhu tak jsem zkusila dietu a naštěstí zrovna tu dobrou, jmenuje se dieta KetoFit, je přírodní a zhubla jsem s ní 10 kilo!

0
před 5 lety denna

Ahojky holky, tyjo to zní fakt dobře, díky moc za dobrý typ! Určitě to moc ráda vyzkouším!

0
před 5 lety anna7

Nazdárek, já jsem toto dostala k Ježíškovi! Byl to úžasý nápad! Moc za všechno děkuji.

0
před 5 lety alenna

Na popud své známé jsem se odhodlala zajít  do Světa zdraví v Havířově. Dostala jsem se do rukou Bc. Miroslavy Baslové. Ta mi vysvětlila, co dělám špatně a zeptala se, zda se chci přihlásit do programu hubnutí a já jsem do toho šla a jsem za to moc ráda..

0
před 5 lety Zuzak

Je dobré brát hubnutí vážně a ne jako hladovění a trápení se. Jídlo, pohyb a nějaký doplněk stravy dělá divy ;)

0
před 5 lety Lenka

Který je prosím nejlepší. Ono je jich tolik, že se v tom jaksi ztrácím...

0
před 5 lety radim

Tuk, jíst víc tuku. Omezit rafinovanou stravu. Tak nikdo nestloustne.

0
před 5 lety majja8

Už se na to moc těším, až se mi povede a něc zhubnu a vypracuju si postavičku.

0
před 5 lety rikky

Nazdárek už dlouho přemýšlím o změně svého jídelníčku a tady se mi to moc íbí, podle toho co píšete!

0
před 5 lety Zuzak

Já jsem jedla od www.lipoxal.cz a tuky se mají jíst, ale třeba kokosový olej, který se tolik nepřetváří na špatný a tuky z ořechů :)

0
před 5 lety alena

Navštívila jsem Svět zdraví v Kladně, kam jsem šla s určitou nedůvěrou, ale ta zmizela již po měsíci. Upravila jsem svůj jídelníček a přidala trochu pohybu a kila šla sama dolů. Byla jsem překvapena jak snadno to jde a neměla jsem vůbec pocit hladu. Po pár měsících už si všímalo i mé okolí, že ubírám na objemu. Na každou kontrolu jsem se těšila, vždy jsem byla pochválena za každé kilo, které jsem shodila a to byla velká motivace.

0
před 5 lety jonna

Strávila jsem půl roku se skvělou specialistkou Adélou Lovečkovou, která mi dávala cenné rady, za které jí moc děkuji.

0
před 5 lety alenna

Rozhodla jsem se zajít do Světa zdraví, kde se mi věnovala odbornice Ing.Šárka Hodslavská, která mi sestavila individuální program na míru - doporučené a nevyhovující potraviny pro můj metabolismus. Dodržovala jsem její doporučený systém a stanovila jsem si cíl shodit 10 Kg.

0
před 5 lety Rexka

Já jsem zhubla díky doplňku stravy na hubnutí. Vím, že určitě měl velký podíl na mém novém těle :)

0
před 5 lety Ema

Co vyzivový poradci, dochazete k nim nekdo prosim?

0
před 5 lety Nikki

Zajímavé informace o hubnutí a taky superpotravinách jsem našla na magazínu http://tukozrout.cz/

0
před 5 lety podporazdraví

Dobrý den, hledáme dalších 10 lidí s motivací zhubnout o 2, 5, 10 - 30kg. Analýza stavby těla a konzultace ZDARMA. V rámci naší jarní detoxikační akce prodlouženo do 31. května!!! Bližší informace na podporazdravi(zavináč)centrum.cz

před 5 lety Andrejka

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Helena

Já jsem ho jedla loni, byla jsem moc spokojená. Zhubla jsem a od té doby se mi daří držet váhu. Létá mi váha nahoru dolů max. dvě kila. A to je v pohodě.

0
před 5 lety verušš

Nazdárek, já jsem toto dostala k Ježíškovi! Byl to úžasý nápad! Moc za všechno děkuji.

0
před 5 lety alenna

Měli jste pravdu, moc se jim tyto dárky líbili a byli noc spokojeni, celá rodina, každý dostal, co potřeboval, třeba já jsem dostala penízky na  svet-zdravi.cz

0
před 5 lety meinna

Jakpak se máte? A z čeho pak jste měli u vás doma nevětší radost?

0
před 5 lety alicce

Konzultace od 400 daji se sehnat i levneji třeba na strankach a na ruznych zpriznenych webech. 45 trva, zvazi te na pristroji Tanita, pak jsou hodinove konzultace se specialistou, rozebere jidelnicek, upozorni na kameny urazu, nejvetsi chyby a vysvetli co by mělo nasledovat a doporuci plan hubnuti. Potom nutricni typologie.

0
před 5 lety avkka

Jak dlouho už navštěvujete www.svet-zdravi.cz? Co by jste mi k tomu mohli říci více?

0
před 5 lety radim

nechtěli byste to redukovat trochu? stává se tady z toho inzertní web...

0
před 5 lety Květa

Možná že jste zavodnění a potřebujete odvodnit lidi, vyzkoušejte H2out, mám ho odzkoušený a konečně něco, po čem jsem zhubla :)

0
před 5 lety Julča

H2out - k čemu to je dobré?

0
před 5 lety Květa

Tak psala jsem to, k odvodnění organismu, máte v sobě přebytečnou vodu a máte tak přebytek tuků, celulitidu a další

0
před 5 lety Julča

Hmm..to je nějaká novinka? Vživotě jsem o tom neslyšela a jak to funguje?

0
před 5 lety Květa

http://www.odvodneni-organismu.cz/ tady máte veškeré info, studujte, pokud mát zájem :)

0
před 4 roky Edita

Já jsem při hubnutí spalovala hlavně tuky díky www.lipoxal.cz, je nejlepší na toto.

0
před 4 roky Magda

No tuk bych potřebovala dát dolů. Ale z člověka prý zezačátku sletí i hodně voda, je to možné?

0
před 4 roky ulrichaa

Nejen, že jsem za půl roku zhubla přes 15 kg, což byl můj cíl dostat se na svoji původní váhu, ale i celkově se mi změnil životní styl a stravování a to je to podstatné, co jsem díky nim dokázala
 

0
před 4 roky Zita

Zhubla jsem s dietou KetoFit, šlo to snadno a rychle a hlavně zdravě. Koukněte sem http://www.ketofit.cz/

0
před 4 roky Edita

Jo voda asi může, ale to je důsledek, že čistíš organismus. Na to je dobrý ten lipoxal právě taky.

0
před 4 roky Vanda

Edito a v čem ti pomohl? Jako jasně zhubnout, ale co obsahuje nevíš?

0
před 4 roky renkka

Já jsem díky změně jídelníčku zhubnulat během dvou měsíců krásných šest kil a to si udržuji…nic bych neměnila a jsem n sebe hrdá

0
před 4 roky Edita

Pomohl mi při cvičení pálit tuk díky l carnitinu, neměla jsem takový hlad, asi mi to tlumil. A dodával mi dost energie, abych měla po práci ještě dost energie zacvičit si.

0
před 4 roky alanna8

Co na internetovou stránku www.svet-zdravi.cz  ?? Já jsem s nínaprosto spokojená!

0
před 4 roky Emilie

Ahoj, máte někdo zkušenosti s odstraněním nebo zmenšením povislé kůži v oblasti paží?

0
před 4 roky Alena

Emilie různé kliniky to dělají, i bezbolestně, pomocí různýcz přístrojů. Kamarádka na tom myslím byla. Můžu se ti zeptat kde.

0
před 4 roky Emilie

Ano Aleno, ale které, kde, za kolik? Budu ráda, když se jí zeptáš.

0
0
před 4 roky Emilie

Díky moc Aleno! To vypadá dost zajímavě, to by bylo supr. Ty fotky vypadají fakt dobře, jestli to takle pomáhá.

0
před 4 roky Alena

Jo jo fotografie jsou fakt reálné, takle to opravdu pomůže. Nemáš vůbec zač.

0
před 4 roky Žitka

Na hubnutí je nej lipoxal na něj nedám dopustit. Díky němu vypadá pořád stejně už dva roky a váha mi nejde zpět nahoru.

0
před 4 roky Ahojanka

Na hubnutí jsou hodně dobré hubnoucí zábaly, třeba Slim & Lift. Sundaly mi cca. 10 kg.

0
před 4 roky Emilie

Aleno děkuji, já jsem to koupila. Tak ted musím počkat a pak ti dám vědět, jak to budu mít zasebou.

0
před 4 roky Nina

A jak děláš aby jsi váhu kterou jsi dala dolů s lipoxalem jak říkáš nešla nahoru.

0
před 4 roky Klára32

Zhubnout je léhké, stačí chtít a něco tomu obětovat. Takové ty kecy že to nejde jsou bushit!
Návod: Jak rychle zhubnout?

0
před 4 roky Aneta

Budeš li žřát jako prase samé tučné jídla plné oleje, brambůrky, hranolky a kebab. Nemůžeš se divit jak dopadnou tvé orgány.

0
před 4 roky pajjak

Aa jak na to, kde by nám mohli slušně upravit jídelníček, co myslíte?

0
před 4 roky jajaj9

Nemyslela jsem, že se o to někdy budu zajímat, ale jak dlouho na sobě jste musela makat, než jste zhubla? Já mám problémy s nadváhou už přes rok a nic jsem dolů ještě bohužel nedala, co by jste mi mohli poradit?

0
před 4 roky Žitka

No snažím se jakž takž dodržovat aspoň nějaké zásady zdravého životního stylu. A pokud mám pocit, že bych mohla přibrat, tak začnu cvičit.

0
před 4 roky jenka

Ahojky taky jsem se do toho pustila potom, co jste mi poradili,  moc děkuji ;)

0
před 4 roky leaa8

No tak okolo 15 kg a vim uz z vlastni zkusenosti ze sama toho nejsem schopna docilit

0
před 4 roky palla

Vá už na sobě vidím první výsledky a jsem spokojená, mají úžasný přístup a jejich programy jsou báječné.

0
před 4 roky Žitka

To dáš i sama. Chce to nějakou motivaci. Mě třeba odstartovalo to, že zhubla kamarádka hodně a já chtěla taky. A nechtěla jsem selhat

0
před 4 roky Slunew

pro začátek vynechte všechno co je hodně zpracované a takové ty "drobnosti" co si člověk ani neuvědomí, že během dne sní - zavést pravidelnost s tím, že jídla jako taková jen 3 a mezi tím už jen ovoce a zeleninu a pít čistou vodu třeba s citronem, ale žádné slazené nápoje a to ani s umělým sladidlem....no a pak postupně zvyšovat podíl zeleniny v jídle, kvalitní maso, ne uzeniny, ryby a kvalitní sýry - ideálně ty čerstvé (tvarohové) večer už ne moc sacharidů (tedy žádné těstoviny, gulgur, kuskus, langoše či pizzu - to si nechte když tak k obědu)..... a samozřejmě pohyb - což neznamená hned posilku, ale začít chodit... a doma třeba malinké posílení břicha jen vlastní vahou a časem třeba přidat nějaké to cvičení pod dozorem :) nebo teď v létě plavání....

0
před 4 roky Miluš

No ono je to asi nejvíc, když se rozhodne kamarádka hubnout, tak je to hodně velká motivace být lepší.

0
před 4 roky Čičinka

Miluško souhlas - s kámoškou je to the best - navíc když se ještě jedná o inliny, na které nedám dopustit. =) Ty jsou bestovní. Navíc jsou senzační závody http://www.lifeinline.cz/cs, kde si to vždycky užijeme celá partička. Naprosto pecičkové akcičky. :-P

0
před 4 roky kosinka

Já myslím, že když člověk začne hubnout a jíst třeba i nějaký doplněk stravy třeba ten lipoxal. Tak mu to zezačátku pomůže ze sebe dostat přebytečnou vodu.

0
před 4 roky Čičinka

kosinka - určitě. Jezděte na bruslích, pravidelně choďte na ty závody http://www.lifeinline.cz/cs, berte třeba lipoxal nebo H2Out a budete jako laňka hnedka. :-D

0
před 4 roky kosinka

budu... :-D Skvělé závody. :-P Navíc mají krásné fotečky na facebooku - podívejte se na LifeInLine. :-D

-1
před 4 roky zuzana

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Pripadne napiste do zpravy

0
před 4 roky Lidka

Já jsem v hubnoucím procesu a nejde mi to tak, jak bych chtěla.

0
před 4 roky Natali

A jíš nějaký doplněk stravy? Který by ti podpořil spalování tuků, při hubnutí.

0
před 4 roky lenny

Jej tyjo to bych určitě mohla koupit tchýni, to by určitě užila! A mohla by z toho mít i velikou radost!

0
před 4 roky alexxa

 U nás bylo spoustu dárků a mě nejvíce potěšilo  svet-zdravi.cz

0
před 4 roky alenna

Ahoj já do Svetu zdravi chodím moc ráda a moc často, jsem moc ráda, že jsem konečně něco se sebou začala dělat.

0
před 4 roky danna8

Mají 3 mesicni program kde jsou individialni jidelnicky .. ten stoji 4900 s dph, nejdrazsi je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice. V nejdrazsim je vysetreni krve, lekarsky posudek, produkty atd.

0
před 4 roky Saša

Ahoj, mě se podařilo zhubnout za měsíce 15 kilo. Úplně jsem vysadila cukr a bílou mouku. Nejím pečivo, když už tak si dám žitnej chlebík. Dopoledne jím ovoce, odpoledne zeleninu. A klasicky netučný ryby, bílý maso. Čas od času zahřeším, ale na váze se mi to neprojevuje. Taky vypiju hodně vody. Cukr se dá krásně naradit tímto http://hlavnezdrave.cz/obchod/erythritol-prirodni-nahrada-cukru/ občas si osladím jogurt když si k němu dám kyselé ovoce. Taky se tam dá koupit ebook který pomůže s hubnutím :-)

0
před 4 roky Ivuška

Tak ono hubnutí ale není jen o doplňcích stravy, ale taky o pohybu a nějaké fajné stravě. Já jsem kdysi jen cvičila a výsledkem bylo, že jsem byla strašně hubená, ale neměla jsem vůbec žádné svaly. Což nevypadalo vůbec pěkně. Teď jsem konečně zapojila všechny věci dohromady a jsem mnohem hezčí. Nejdůležitější je ale neustále dovodňovat organismus, pokud na to nebudete myslet, tak furt budete strašně zavodnění a žádné svaly, ani žádná krásná postava nebude. Já jsem začala brát H2out a jsem s tím nejspokojenější, takže taky doporučuju.

0
před 4 roky Jana

Ahoj, vyzkoušejte lék na hubnutí. www.sibutramin20mg.webnode.cz

0
před 4 roky Slunew

a víte o tom, že sibutramin je v celé EU už nějakou dobu zakázán

0
před 4 roky oliverka

Znáte ten pocit, kdy máte prostě blbej den a máte chuť to všechno vzdát ? :/ Jak se udržujete motivováni ? :) Děkuji za rady

0
před 4 roky Pavla

Ahoj holky. Ráda bych se s vámi podělila konečně o dobrou zkušenost s hubnutím. Po několika letých bojích s nadbytečnými kily a utracenými penězi za "výživové poradce" jsem byla od kamarádky doporučena k nutriční terapeutce Bc. Daniele Krčové ( http://www.danielakrcova.cz/ ). Nechala jsem si od ní sestavit jídelníček a nemohla jsem uvěřit vlastním očím - už po 2 týdnech jsem začala já i mé okolí zaznamenávat velké pokroky. Momentálně s nutriční terapeutkou Krčovou pokračuji ve spolupráci formou konzultací (dělá i přes Skype, pro ty co jsou z jiných měst) a musím, říct, že jsem opravdu spokojená a šťastná jak nikdy. Dole -15 kilo a má postava skoro vypadá lépe, než v 15 :D Vážně doporučuji :)

0
před 4 roky Michel.T1

Koukněte sem: http://zdravi-hubnuti.cz/hubnuti/ jsou tam dost dobré diskuze o hubnutí.

0
před 4 roky Gáábi

Co vám pomáhalo při hubnutí? Podpora přátel nebo vědomí, že jíte něco na podporu zhubnutí?

0
před 4 roky peťulka

Ahoj mě při hubnutí pomohla tato knížkahttp://www.stahuj-knihy.cz/stahujknihy/eshop/0/0/5/979-Reksard-Paul-Chceme-drzet-diety-nebo-zhubnoutTak snad někomu pomůže taky.

0
před 4 roky Linda

Mně při hubnutí pomohly dvě věci. Zaprvé jsem se začla hýbat. Zadruhé protože pořád zapomínám, tak jsem si nechala posílat emaily z webu http://sbohem-nadvaho.cz, které mě vždycky nabudily a nakoply. Ještě uvažuju o těch tabletách, protože mám teď takovou dobrou náladu z toho, jak se mi to daří a bylo by super to ještě podpořit.

0
před 4 roky Niky

Mě pomohlo obojí, podpora a přípravek. Ten mi tlumil chutě a po práci mi dával energii, abych byla ještě schopná cvičit a tudíž bylo hubnutí ještě účinnější.

0
před 4 roky Tereza

Jaký přípravek ti pomohl? Já bych chtěla začít hubnout na příští léto a to si nedělám srandu :D K výročí si  dáme drahou dovolenou, tak ať jsem za kočku :)

0
před 4 roky Nikdy

Jedla jsem extreme od www.lipoxal.cz, ten je super. Nedám na něj dopustit.

0
před 4 roky Andrea

Já zhubla efektivně s H2outem, odvodnila jsem si organismus a zároveň jsem začala pravidelně chodit cvičit...konečně se cítím zase skvěle. :-)

0
před 4 roky Jarka

Jojo, já teď koupila to jejich "vanánoční" balení i s dárkem, tak to daruji mamce. jsem zvědavá co na to řekne, pořád chce zhubnout ale zatím to je znát jenom na puse, jak o tom pořád tak akorát jedině mluví :D

0
před 4 roky Petra

Já jsem si teďka objednala na knihcentru tuhle knihu a pojedu podle ní, snad se brzy dostaví efekt :D http://www.knihcentrum.cz/Kniha/fit-za-15-minut-denne

0
před 4 roky sona.koutna8

Ahojky :) Holky, dneska mi kámoška říkala o nějakém nové metodě hubnutí body express. Na netu jsem si našla jejich stránky http://www.bodyexpress.cz/, vypadá to docela dobře. Má s tím některá už zkušenosti. Dohledala jsem, že u nás jsou dva roky, ale já jsem o tom ještě neslyšela...

0
před 4 roky Dagmar

co nějaké doplnky stravy na hubnutí, máte někdo vyzkoušeno?

0
před 4 roky sona.koutna8

Já dopňkům stravy teda moc nevěřím :/ Hlavně i co jsem slyšela od okolí, žádné extra výsledky nepřinesly a když už ano, tak jen chvilkové (odvodnění, ...) a navíc teda dost stojí :/ Podle mě je nejlepší cvičení, ale to ví asi každej... Ale taky právě teď zkoumám, co by se ještě dalo, aby to bylo účinné. Právě dost uvažuju nad tím body expressem...:)

0
před 4 roky rjap

Zdarec nevite nekdo o nejake osvedcene diete,mam hodne mladou pritelkyni a chci shodit kila dolu,hlavne pivni mozol.Nejlepe bez pohybu.Jsem linej cvicit

0
před 4 roky devaj

Hele pohyb je potřeba vždy,ze startu to možná nemusí byt moc aktivne,ale bez nej to pak nejde.

0
před 4 roky rjap

Ja vubec zadnej pohyb nemam.Vsude jezdim autem,pracuji doma na pc a max jdu ven se psem na cigarko.

0
před 4 roky devaj

Já držím už nějaký ten měsíc proteinovou dietu a je to opravdu pecka.

0
před 4 roky rjap

A jaky byly zacatky a co je to za dietu.Slysel jsem,ze zacatky jsou tezke

0
před 4 roky devaj

Je to dieta založená na bílkovinách od firmy prodietix,ze začátku je to trochu náročný,ale tělo si rychle zvykne.

0
před 4 roky rjap

A kde ta firma sidli?

0
před 4 roky devaj

Sídlí v Praze,ale mají  e-shop a na něm se dá vše pořešit,také nejsem z Prahy a mají  super přístup a mají i online poradnu. Takže žádná osobní vstupní prohlídka

0
před 4 roky rjap

To je hodne zajimavy,co ha vim tak se do vsech centef musi chodit na vstupni prohlidku.

0
před 4 roky devaj

Tady právě nemusíš a vše řešíš to po netu,takže kdo je stydlín,tak ideálka. koukni https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete#co-je-to-proteinova-dieta

0
před 4 roky rjap

A kolik jsi viditelne shodila a po jake dobe.

0
před 4 roky devaj

Slo to docela rychle za 12 týdnů 16 kilo dole a pokračuju dál. Můžeš si tam sestavit jídelníček podle chuti https://www.prodietix.cz/sestavovani-v-jidelnicku

0
před 4 roky rjap

To je peknej ubytek vahy.Diky za reference.Urcite objednam

0
před 4 roky Rozarie

Mě pomohl dost i Lipoxal ;-) Je to na podporu hubnutí.

0
před 4 roky sona.koutna8

Vy těm práškům na hubnutí vážně věříte? :-O Já jsem se právě nechala ukecat na ten body expres a zatím teda spokojenost. Je to jen na 20 min :)

0
před 4 roky Bára

Ten Lipoxla stojí kolik? Koupím ho všude v lékárnách? Nebo kde? co to je body expres?

0
před 4 roky sona.koutna8

Barčo, pokud chceš nějaké info, tak mrkni na www.bodyexpress.cz. Já už tam chodím, můžu popsat, jak to funguje...Celé cvičení trvá 20 min pod vedením trenéra. Dostaneš takový speciální obleček, který do těla pouší slabé el. impulsy. Cvičení mi přijde příjemný, byla jsem zatím na jedné lekci, ale líbí se mi to... Jsem zvědavá na výsledky...

0
před 4 roky Rozare

Lipoxal mám odtud https://www.czlekarna.cz/3257418-lipoxal-effect-tbl-180 cenu tam uvidíš už.

0
před 4 roky sona.koutna8

Jezisi, holky...Nekupujte ty prasky na hubnuti...:( jen z vas tahají peníze...Nejefektivnější hubnutí je cvičením! I když přes prášky zhubnete, je to jen na chvíli, jo-jo se dostaví!

0
před 4 roky Pavla

Ahoj holky, taky bych asi do prášků na hubnutí nešla. Sama potřebuji dostat dolů tak 5-8 kg, začala jsem cvičit, hlídám i jídlo, ale zvažuji, že vyzkouším i zelenou kávu, třeba tuto https://www.manucafe.cz/zelena-kava-super-stihla-linie-x1528. Máte někdo se zelenou kávou zkušenosti? Díky

0
před 4 roky sona.koutna8

Ty já nevím...co ta káva obsahuje tak zázračnýho, že se po ní hubne? Beztak nějaké řasy, ne? To si kup balení kapslí v lékárně a máš ten zázrak taky :) Podle mě je nejdůležitější svičení, teda :) Ale koukam, že to ty delas :) Tak kdyz ti to pomuze :)

0
před 4 roky Helga

Holky, pokud můžu poradit za sebe, tak je důležité cvičení strava a taky nějaké proteinové doplňky a vitaminy :-)

0
před 4 roky Slunew

enzymy, neb čím více zelená káva - tedy méně pražená, tím více je v ní zachováno enzymů

0
před 4 roky Bára

Díky všem za odpovědi, něco určitě vyzkouším. Jasně, já taky nespolíham na prášky, že pomohou, ale na podporu jsou prý dobré. Včera jsem si koupila i permicu do fitka, takže začínám a jdu do toho!

0
před 4 roky věrka

a kdyby to nepomohlo, tak pak jedině vyzkoušet nějakého poradce :-)

0
před 4 roky Ivana

Také se chystám na hubnutí, ale raději to nechám po Vánocích :D :D asi. Na ten Lipoxal jsem se také už dívala.

0
před 4 roky sona.koutna8

No, pokud budete přemýšlet nad poradcem, tak doporučuji www.svet-zdravi.cz. Tam jsou odborníci, kteří pomohou! Kamarádka mi hubne před očima!

0
před 4 roky Lucinka

Já docela váhám...chtěla jsem do světa zdraví zajít...Ty je teda můžeš doporučit?

0
před 4 roky Elena

Ahoj, tak na základě doporučení jsem zkusila ten body express a musím teda říct, že úplná paráda! Určitě doporučuju :) mají i vánoční balíčky, myslím, že jako dárek by to určitě potěšilo :) však mrkněte www.bodyexpress.cz ;)

0
před 4 roky Rachel

Taky jsem na tom byla a taky doporučuju :)

0
před 4 roky Jitka

Taky jsem zhubla se www.svet-zdravi.cz a doporučuji! Profesionální přístup!

0
před 4 roky Anna

taky chci zhubnout. Mate i jine zkusenosti?

0
před 4 roky Anet

No známý to zkusil s odborníky a vyšlo to.

0
před 4 roky Ema

Já bych taky vsadila na odborníky :) Slyšela jsem, že hodně dobří jsou tady www.svet-zdravi.cz

0
před 4 roky Simca

Ja hubnu se zij-zdrave.cz a funguje to a bez doplňků stravy.

0
před 4 roky Lucka

Elen a myslíš, že to funguje? Já jsem se dívala na jejich webovky a teda cena toho body expressu mi prijde dost velka, ale zase kdyz to nahradi drinu v posilce, tak to tak hrozny neni...

0
před 4 roky Simča

Taky by mě zajímalo, jestli to funguje :-O

0
před 4 roky Lidka

Pokud chcete kvalitní hubnutí, tak 100% doporučuju www.svět-zdravi.cz. Díky nim se cítím vážně skvělě, 15 kg dole a jsem stastná!

0
před 4 roky Anna

Simco máte nějaké pravidla při hubnutí? Někdo radí Jíst poloviční dávky, někdo dělenou stravu, jíst dopoledne, nejíst po 5. hodině a podobně.

0
0
před 4 roky Martin

Já mám bosu a trx z www.healthlife.cz bosu cvičím skoro denně, střídám to se závěsným systémem a míčem (já teda nemám ten originál TRX ale je to úplně jedno) a jednou za čas vertikální tyč na poledance. Balanční cvičení je jdnoznačně nejlepší, člověk se procvičí i tam, kde by to relativně nepředpokládal. HIIT je jen jednou za týden, jako doplněk. K normálnímu vyššímu kardiu o délce 50 min a 75% a výše maxima tepovky přidám HIIT v trvání jen 15 min. A jde provozovat skoro na všem, ale výborné je třeba švihadlo.

0
před 4 roky Anna

Díky za odkaz urcite pravidla vyzkouším :)

0
před 4 roky machankova

Ráda bych se s vámi podělila, jak se podařilo zhubnout mě s bylinkovými produkty od české společnosti OKG. Jelikož mi pomohly, tak je moc ráda doporučuji dál. Můžete kouknout na můj příběh http://www.zdravi-cz.cz/news/jak-jsem-zhubla-pomoci-bylinek/ A když vás bude cokoliv zajímat ráda poradím, stačí mi napsat machankova@volny.cz

0
před 4 roky Šárka

Vážení, co se světa zdraví týče... Já s nimi mám jen ty nejlepsi zkusenosti! Narovinu ale! Musíte sami vedet, co od nich pozadujete, co je vas cil...Oni vam se vsim pomohou, poradi, ukazou cestu! Ale chtít a bojovat musime sami. Nekterí to nechapou a pak jen vidim negativní reakce...

0
před 4 roky Lulu

Řešil jste někdo hubnutí u dítěte?

0
0
před 4 roky malhostovice1

Ahoj máte někdo zkušenosti s proteinovou dietou www.prodietix.cz   chci to právě vyzkoušet po novém roce.Kamarádka ji drží a má dobré výsledky.

0
před 4 roky rjap

Koupil jsem tuto dietu manzelce a sundala 20kg za 3mesice.Urcite ji vyzkousej.

0
před 4 roky trhermacuts

Prášky na hubnutí - http://track.thermacuts.cz/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=956&pid=115&bid=advandec Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek....Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede... K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky Thermacuts se mi povedlo zhubnout.

0
před 4 roky Monča

práškům bych nevěřila, přenechala jsem to odborníkům z www.zij-zdrave.cz a udělal jsem dobře, pokud nějaké prášky tak spalovač tuků, ale naco do sebe nutně rvát nějakou chemii když to jde i přírodně? :) není to v ničem jiném než jídelníčku, pohybu a tom aby někdo zkušený poradil :)

0
před 4 roky Luisiana

mám taky dobrou zkušenost se světem zdraví, i přes diabetes mi pomohli

0
před 4 roky Danka

za me urcite www.svet- zdravi.cz, jedine misto, kde jsem opravdu videla profesionalni pristup a vysledky

0
před 4 roky Petra

no ja mam vyzkouseno, ze nejlepsi je pohyb v kombinaci s vyvazenym jidelnickem. Ted cekam, ze se u nas ve ctvrti otevre nove studio a budu chodit cvicit denne. Jsem z Brna a doporucuji mrknout na www.jakstudio.cz Vypada to fakt dobre, uz se tesim na plneni sveho novorocniho predsevzeti

0
před 4 roky Karina

J&K studio taky můžu jenom doporučit...Byla jsem na jejich první novoroční hodině, která byla zdarma a fakt paráda!!! Těším se na další lekce ;)

0
před 4 roky Diana

Pěkný den :) Prosím vás, zná někdo bodyexpress? Děkuji!

0
před 4 roky Ilona

Ano ano, bohužel řešila :( Ale s hubnutím u dítěte mi taky pomohl svět zdraví. Mrkni sem https://www.svet-zdravi.cz/sluzby/vyziva-deti

0
před 4 roky Milena

Ahoj Diano, ano, bodyexpress znam. Dostala jsem se k nemu nahodou, ale muzu rict, ze uz po mesici chozeni, vidim znatelne vysledky :) Chystas se zacit chodit?

0
před 4 roky Jarka

Holky když tu zmiňujete ten svět zdraví, Myslíte, že dovedou pomoci i s vysokou obezitou ve spojení s cukrovkou? Jedná se mi o manžela, ma dlouhodobě zdravotní potíže a potřeboval by hodně zhubnout, ale na mě nedá, tak věřím, že kdyby mu to řekl odborník. že by se to změnilo a konečně se sebou začal něco dělat :(

0
před 4 roky Katka

Ahoooj! Udělali jsme seznam skvělých blogů. Zkuste se mrknout. ♥ http://milujemefitness.cz/10-nejlepsich-blogu-hubnuti/   

0
před 4 roky Romanka

Ja bych se teda spíš začala hýbat :) Třeba ten body express je vážně super :) Zapojí všechny svaly a výsledky jsou znatelný :) pokud to neznáte, mrkněte na http://www.bodyexpress.cz/ :)

0
před 4 roky Marie Stoklasová

Mně nakopla moje fotka z pláže, teď už tři roky stará. Byla jsem na ní jak velryba, dokud se člověk pořádně nevidí, tak to není taková facka. Tak jsem se sebrala, zaplatila jsem si osobního trenéra, jídelníček a teď jsem nejšťastnější. :-D Vřele doporučuji.

0
před 4 roky Tereza

plati na to jedine- Neprezirat se a cvicit. Najit dobre fitko, kde vas to bude bavit, pripadne lektora. Za me v Brno Komín, super jumping v www.jakstudio.cz

0
před 4 roky jana

no, vidim, ze i tady je hodne diskutovany www.svet-zdravi.cz, I ja s nimi hubla a velika spokojenost :)

0
před 4 roky Katka

juuuu, JaK studio v Komíně znáááááááááám, chodím tam na pilates :)

0
před 4 roky Terezie

Užívá zde někdo z Vás tabletky XLS Medical?Známá s nim i dost zhubla, tak se do toho pustím též, ale chtěla bych znát i názory dalších.Děkuji

0
před 4 roky Sue

Pokud někdo vážně bojuje s váhou a nedaří se mu, tak určitě doporučuji navštívit svět zdraví! Je tam tým profesionálů kteří vám opravdu pomohou!!! https://www.svet-zdravi.cz/

0
před 4 roky Lena

ahoj, zkousel zde někdo prasky xls medical? Jake s nimi máte zkušenosti?

0
před 4 roky Hanka

uziva někdo aktualne pripravek z této stranky? Www.xlsmedical.cz

0
před 4 roky dada

doporcuji zdravy pohyb. Napr.super je www.jakstudio.cz

0
před 4 roky Terka

ano, ja jsem je uzivala v minulem roce, uz jsem byla trochu zoufala, jen cvicenim se mi nedarilo zhubnout. Tak jsem xlsmedical zvolila a byla jsem opravdu spokojena. Zadne vedlejsi priznaky, které jsou tak caste u jinych pilulek

0
před 4 roky Veronika

i ja jsem je uzivala. Jsem vasniva cokoholicka, a diky nim se mi zmirnily chute na sladke neboť dochazi k mirným zmenam organismu

0
před 4 roky Draha

Teda ja nevim...ale prasky na hubnuti...:/ Nebrala bych je :( Proste nejdulezitejsi je pohyb :)

0
před 4 roky Lukáš Malý

Svět zdraví tvoří skvělí odborníci, kteří pomůžou při redukci hmotnosti i při problémech s nabíráním váhy. Specializují se i na dětskou obezitu, perfektně znají sportovní výživu :) Já jsem s nimi nesmírně spokojenej :)

0
před 4 roky standa pirhoň

s www.xls-medical.cz jsem uzivala a vysledky se dostavily :) konecne :)

0
před 4 roky Ljubica

jasne, aj ja som ich uzivala, akorat u nas su stranky www.xlsmedical.sk ale hej, budu to tie iste

0
před 4 roky Luki

je potreba chapat, ze muzi maji uplne jine principy a duvody pribirani/hubnuti, nez zeny.. proto i pripadna dieta musi vypadat jinak - jen ztezi by zena drzela stejnou dietu jako muz a meli by totozne vysledky. vzdy se musi brat v uvahu, kdo hubne´. pro lepsi pochopeni prikladam clanek z blogu --- http://www.slimming.cz/hubnuti-muzi-vs-zeny/

0
před 4 roky kajoch

na www.xls-medical.cz jsem nasla, ze uz jsou i "tabletky", které se nemusi zapijet. Vyzkousel je někdo? To by mi slo lepe do krku, mam extremne vyvinuty davivy reflex

0
před 4 roky Siska

i ja s nimi mam velmi dobrou zkusenost

0
před 4 roky Brick

Děcka, ty prasky na hubnuti...ja nevim, to snad ne...:/

0
před 4 roky Jindřiška

Prášky bych nedoporučovala nebo alespoň si zjistit jejich složení. Obraťte se na odborníky, mohu doporučit www.svet-zdravi.cz

0
před 4 roky Ilka

Souhlas s Jindřiškou :)

0
před 4 roky Ingrid

To cvičení je potřeba, ale někomu to prostě ani tak nejde...Hodně dobrá je kombinace s nějakým řízeným hubnutím :)

0
před 4 roky Ilča

Přesně tak - správný jídelníček a stravovací návyky spolu s odborníky třeba v Tom Světě zdraví a úspěch musí být zaručen :)

0
před 4 roky Bredy_159

Jestli vás trápí poslední kilečka, které ne a ne shodit tak zkuste nějaké přípravky na odvodnění. Přírodní samozřejmě :)

0
před 4 roky Mišek

Co doporučujete?

0
před 4 roky Bredy_159

čaje, bylinky nebo něco přírodního z lékarny

0
před 4 roky Luboš

bojím se, že odvodnění není zrovna nejlepší způsob, jak zhubnout přebytečná kila. Raději se zaměřit na stravu a zvýšení tělesné aktivity. Jsou to sice obecné rady ale nic lepšího na to nefunguje.

0
před 4 roky Bredy_159

To máme pravdu, ale někteří lidé třeba problém s přebytečným zadržováním vody v těle a mají tak pocit, že jsou prostě oteklí a z jejich pohledu tlustí ...takže když zjistí, že tímhle problémem trpí mohou se na něj účinně zaměřit.

0
před 4 roky Luboš

Tak pokud to berete z tohoto pohledu tak ano. A určite ne tak, že díky odvodnění zhubnete 5 kilo a jste happy

0
před 4 roky Bredy_159

nějaké to kilo shodíte, ale ne třeba 10, spíš to poznáte na centimetrech a zbavíte se pocit nafouklosti, odulosti a tak

0
před 4 roky Luboš

a znáte nějaké přípravky přírodního charakteru, které se dají zakoupit na internetu třeba?

0
před 4 roky Bredy_159

Jak už jsem říkal tak různé čaje, třeba takové, kde je fenykl, kopřiva, bříza, kontryhel nebo třeba nějaké tobolky, kde je extrakt z těhle rostlinných výtažků- např. H2Out

0
0
před 4 roky Leo

Cvičím zatím doma, například podle tohoto návodu na cvičení s vlastní vahou https://www.nejfit.cz/1014-3-cviky-ke-kterym-nepotrebujete-zadne-narad Bohužel se do posilovny stydím jít, ale rozhodně si myslím, že svičení je lepší než bylinky a různé pochybné návody

0
před 4 roky Hemedex

puvodni otazka znela, kdo ma zkusenosti s ucinnym hubnutim, tak ja vam reknu, ja ucinne hubnout - hybejte si a nejezte blbe! prasky a super doplkny NIKDY NIKOMU NEPOMOHLI. kdo neveri, klido objednejte.. ale vyhodite prachy z okna.. to samy ten synefrin, ktery tu nekdo tak mocne obhajoval.. my vime svoje --- http://www.slimming.cz/synefrin-recenze/

0
před 4 roky Lili

čaute, asi jako dalších milion lidí mám problém s nadváhou, sedavé zaměstnání atd, snažila jsem se už několik let jíst věci podle kalorií a je pravda, že nepřibírám, ale ani nehubnu :( co vy na to?

0
před 4 roky Kája

a o nějaký ten pohyb se snažíš taky?

0
před 4 roky kikča

Dobrý den:) můj proces hubnutí byl takový ...cvičení (posilování a běhání) -3x týdně, zdravější strava a odvodnění. Byla jsem i dost nafouklá, takže když jsem se zbavila přebytečné vody tak mi to dost pomohlo. Uživala jsem toto http://www.odvodneni-organismu.cz/

0
před 4 roky Amanda

dobrý den, měli jste k hubnutí doma digitální váhu? Hodí se asi , že?

0
před 4 roky Slunew

spíše než váhu je lepší měřit obvod pasu a zda se mění rozdíl mezi povolenou a zatnutou paží v oblasti bicepsu - tak poznáte zda náhodou místo tuku neztrácíte svaly ... z počátku jde dolů i voda - tedy zde jen vážení je ok, ale později, pokud přidáte i cílený pohyb, tak může dojít k tomu, že váha stojí )případně mírně naroste), což může být pro vás demotivující a přitom postava se bude i nadále měnit směrem k lepšímu....

0
před 4 roky mell991

Testoval jsem zelené kávy plus a teď vidím výsledky. Ztratil jsem na váze více než 5 kg během 1 měsíce Oficiální stránky produktu: http://track.buygreencoffeeplus.com/product/green-coffee-plus/?uid=43958&pid=150

0
před 4 roky Lili

no zkouším občas na brusle, ale teď přes zimu je to tady v Ostravě těžší…

0
před 4 roky Lelenta

každému vyhovuje něco jiného, ale být tebou, myslím že by nebylo marné zajít za nějakým specialistou alespoň na konzultaci ohledně nějakého jídelníčku, už jen podle toho, že se nic nemění asi nejíš věci, které by pro tebe byly ideální, zkus někoho z http://www.hubnuti-ostrava.cz/ , třeba paní Lovečkovou, s tou mám velmi dobré osobní zkušenosti http://www.hubnuti-ostrava.cz/hubnuti-ostrava-kontakt/

0
před 4 roky Lili

tak zkusit to můžu, třeba si aspoň nebudu muset kupovat další větší oblečení :D dám pak vědět jak to dopadlo

0
před 4 roky Ria

hubnutí se světem zdraví? ano nebo ne?

0
před 4 roky Andy

tak moje úspěchy s hubnutím byly pouze když jsem se řídila hubnutím podle krevních skupin, někde na netu je pak výčet potravin, co daná krevní skupina může, či ne ... navíc jsem totálně vykopla z jídelníčku cokoliv, co vypadalo jako pečivo .. ale absolutně všechno .. omezila jsem maso .. a zlikvidovala z jídelníčku všechny uzeniny, všechny sýry, páč jsou kalorické .. no, ale k tomu jsem si pomohla brněnským produktem na hubnutí - přírodní urychlovač a váha mi většinou šla přirozenou cestou dolů cca za měsíc 5-6kg .. a bez jojo efektu .. jen člověk musí chtít si změnit jídelníček .. a hlavně .. jííííst opravdu pravidelně - 5 x denně, pokud někdo má zájem o bližší info .. dokonce jsem si i psala ze pár typů na zdravá jednoduchá jídla .. dyžtak písněte na greneia@gmail.com

0
před 4 roky Barča

Amando určitě se hodí, na vážení jídla, kolik čeho, pokud se snažíš dodržovat nějaký jídelníček. URčitě kup, nejsou drahé.

0
před 4 roky Demi

Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu na youtube "Fitness Demi" :)

0
před 4 roky lolo

co vy a prasky na hubnuti? Jste pro?

0
před 4 roky Kateřina Machková

nemusis se bat, zkus třeba xls medical direct, ten nemusis zapijet. Mne třeba vyhovoval moc :)

0
před 4 roky Luciiik

Já teda nevím, ale do prášků bych asi nikdy nesla :( Spís proste nejaky sviceni :) a vyvazena strava...

0
před 4 roky KMach

to jsou prasky, které podporuji hubnuti, takze diky nim zhubnes vice kilogramu, nejsou nijak skodlive. rozhodne za tebe ale nebudou hubnout :D

0
před 4 roky Oliveres

Zdravím všechny dámy, začla jsem se věnovat zdravému životnímu stylu s čímž je spojeno hubnutí. Celý život jsem měla nadváhu a bojovala jsem s váhou. A konečně jsem na to vyzrála a začla dělat opravdu něco co mě baví. Takže pro jakékoliv rady budu ráda když mi napíšete a stanete se jedním z mých prvních projektů. :) Ráda bych pomohla i ostatním slečnám, ženám a dívkám a udělala jejich život spokojenější a aby se konečně cítily lépe a lépe Kontakt: veronika.olivova@seznam.cz

0
před 4 roky malhostovice1

Ahoj máte někdo zkušenosti s touto dietou www.prodietix.cz?

0
před 4 roky Leila

Ahoj, já s tím cvičením http://www.bodyexpress.cz/ zkušenosti mám :) Je to super 20 minutové cvičení, které opravdu dá zabrat svalům :) Je docela náročné, můe se na něj jednou týdně, ale bohatě postačí. Určitě doporučuju!

0
před 4 roky iris

holky umite si vypocitat to BMI? Chtela bych vedet jak moc musim hubnout

0
před 4 roky Soninka

Na netu jsou na to nejrůznější kalkulačky :)

0
před 4 roky Radi

cvičení http://www.bodyexpress.cz/ taky jen doporučuji!!! Jednou týdn, 20 minut a výsledky jsou vidět brzy ;)

0
před 4 roky monika

když ja asi nejsem schopna, polykat prasky, dela mi to zle

0
před 4 roky misa

Prodavaji je i v drogeriich nebo musim do lekarny?

0
před 4 roky sandra

dekuji moc, a co to je xls-medical?

0
před 4 roky peta

jsou to prasky ktere zahaneji chute a podporuji hubnuti. nejsou to zadne drijaky, ale ucinkuji, jsou setrne k tvemu organismu

0
před 4 roky Lubka

Je to spolehlivé? Já nevím, podle mě je nejlepší změna stravy...

0
před 4 roky Jane

Určitě změna stravy!!! Vím, že pro někoho to může být těžké, hlavně co se týče toho, co a kolik jíst...Já jsem to třeba vyřešila návštěvou odborníků - https://www.svet-zdravi.cz/

0
před 4 roky Tomík

Svět zdraví, anebo Naturhouse je také možnost. Ale vždy je lepší si to zařídit sám, ne? V dnešní době není těžké sehnat všechny možné informace o hubnutí na internetu. Je několik vhodných magazínů o zdraví, kde máte všechno - rady jak zhubnout, zdravé recepty, jiné tipy a triky.

0
před 4 roky Milena Marková

Ahoj všem! Už dlouhodobě bojuji se svou váhou...Kamoška mi doporučila dietické projímadlo DietLAX...Znáte?

0
před 4 roky Nelina

KDyž tu máte zkušenosti se Světem Zdraví, jaký balíček jste od nich meli? Jaký doporučujete?

0
před 4 roky Ingrit

Já jsem u Svět zdraví byla také, pomohli mě dost kg shodit, měla jsem strach, že budu mít už nějaké zdravotní problémy skrz moji váhu, tak jsem s tím musela něco dělat. Měla jsem Odbornou terapii a péči- tu komplexní.

0
před 4 roky Vlasta

Ahoj všem :) Máte někdo zkušenosti s dietickým projímadlem (http://www.dieticke-projimadlo.cz/)? Jako podpora při hubnuiti? Díky :)

0
před 4 roky Janča Počo

Odborníci na svém místě www.svet-zdravi.cz

0
před 4 roky Jamie

Wow tolik rad :D nevím s čím začít.

0
před 4 roky Klárka

Hlavně začni nějak rozumně, pěkně krok za krokem…

0
před 4 roky Ondřej

Za mě stojí za to zaplatit si jídelníček na miru. Jsou to skvěle investované peníze

0
před 4 roky zuzka

Našla jsem teď na www.svet-zdravi.cz nějaký záladní balíček ve slevě. Přemýšlím, že to zkusím, byli jste někdo??

0
před 4 roky Suzan

Zuzko, já jsem toho balíčku využila :) Za 2 stovky mám vstupní vyšetření a paráda :) Teď se to fakt vyplatí...Já už jsem o světe zdraví uvažovala dávno a tahle akční cena mi už ani nedovolila přemýšlet :)

0
před 4 roky Mariana

Suzan, to je vlastně pravda...za dvě stovky by to asi byla chyba nezkusit...

0
před 4 roky Matějka

Ahoj, ano. Dozvíš se spoustu zajimavých informací a ve všem ti poradí. Jsou to dobře investované peníze ;)

0
před 4 roky Františka

A v tom SVěte zdraví řeší jenom hubnutí, nebo třeba poradí jak se zdravě stravovat i lidem, kteří chtějí prostě zdravě jíst?

0
před 4 roky Slunew

poradí všem - není to jen o hubnutí, by´t tohle jsou nejčastější klienti

0
před 4 roky Klaus

Přesně tak! Svět zdraví má opravdu široký záběr! Hubnutí, přibírání, sportovní výživa, výživa dětí...

0
před 4 roky Baruš

čau lidi, vyzkoušejte cvičení + jíst malé porce víckrát denně. Porce velikosti vaší dlaně v rozmezí 3-4 hodin. večer spíše bílkoviny a zkusit vynechat sacharidy k večeři. Pak to určitě půjde.. ze cvičení doporučuji kruhové tréninky, total body training, boot camp (to jsou ty svižnější, ale výborné na spalování a formování celé postavy) a k tomu třeba hot jógu, rowing, plavání, pilates a táák :) Nevyhazujte prachy za doplňky stravy v hubnoucích centrech, je to zbytečný.... hodně zdaru!!

0
před 4 roky Marek1

přesně tak .) já chodím cvičit 2-3x týdně a prostě se nepřecpávám a postavu mám normální. Skoro všechno (až na boot camp - to ani nevím co je), co tady vyjmenovala Baruš mám už vyzkoušený Chodím na to sem www.zone4you.cz

0
před 4 roky Naďa

Jasně, to cvičení je na hubnutí dobrý, ale prostě všechno je hlavně o jídle...

0