Hypotéky

0
před 2 roky Ota

Dobrý den, bral jste si někdo v poslední době hypotéku? od koho se to vyplatí? poradíte mi prosím?

0
před 2 roky Martin

Já když jsem si chtěl brát hypotéku, tak jsem se prvně podíval na srovnávací portál, kde jsem viděl nabídky všech společností během pár minut.

0
před 13 měsíci Ota

A přes který srovnávací portál jste tedy hledal prosím?

0
před 13 měsíci Martin

Hledal jsem přes srovnávací portál https://www.usetreno.cz/, nejenom že mají aktuální informace, navíc vám se zařízením hypotéky pomůžou.

0
před 10 měsíci Pavel

Díky moc za tip na ten srovnávací portál. To se zrovna hodí. Už nějakou dobu totiž uvažuji nad tím, že bych právě pomocí hypotéky zafinancoval nový byt. Už mám dokonce i jeden vyhlídlý na https://www.psn.cz/ Váhal jsem ale u koho si mám hypotéku vyřídit. Na to usetreno tedy určitě mrknu. Díky moc.

0
před 8 měsíci Lebron

Ahoj, my jsme si s přítelkyní před nedávnem zažádali o hypotéku na https://www.burinka.cz/hypouver/ a vše probhělo naprosto bez problémů. Za měsíc jsme bydleli ve vlastním, takže jsme hodně spokojení.

0
před 3 měsíci donaaald

Pokud nemáš moc vysoké příjmy a peníze bokem, tak na hypotéku rovnou zapomeň. Taky mi ji nechtěli dát, takže to dlouho vypadalo, že na vlastní bydlení můžu zapomenou. Narazil jsem však potom na https://www.coolnajem.cz/ a díky tomu jsem si mohl pořídit nový byt, který splácím formou nájmu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek