Imunita

0
před 3 roky Alexandra

Jaký doplněk stravy pořídit na imunitu????????????

0
před 3 roky Pavla

Zkuste si projít tuto stránku http://exoticherbs.cz/

0
před 3 roky Veru

Měla jsem dlouhodobě problémy s imunitou a moc mi pomohl wobenzym. Doporučuji! Není to tedy doplněk stravy, ale lék, nicméně volně k dostání v lékárnách.

0
před 3 roky Helena

Pěkný den, prosím o info...je tu někdo, kdo užíval probiotika preventivně za učelem posileni imunity?

0
před 3 roky Martinka

http://vegall.cz
Immun 44, jedině!!

0
před 3 roky Majda

Wobenzym, souhlas.

0
před 2 roky Micka

Ahoj, ano já. Beru tato probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ Ta jsou na prevenci výborná.

0
0
před 2 roky miloš

40 roku pestuji černý rybíz dávám ho do mrazáku a potom ho dam do mixeru 1 ku jedné z vodou a tuto směs i s malími kousky necukrovanou piju po celý rok a jsem fit. Je tam tolik vitamínu a minerálu ,že už v podstatě nepotřebuji žádnou pesticitovou zeleninu a ovoce.

0
před 2 roky Sofi

No, ta ne každý ma k dispozici černý rybíz, že... Já beru tato probiotika a jsem spokojená :) https://www.omxprobiotika.cz/ Doporučuji je.

0
před 2 roky donaaa

Byla jsem dost často nemocná a zkusila jsem toho opravdu hodně. Jediné co mi doopravdy zabralo byli bylinné přípravky z https://www.eushops.cz/Bylinky-pro-zdravi-imunita-povzbuzeni-organismu , které jsou přírodní, tudíž jsou pro tělo tou nejlepší cestou, jak mu zvýšit jeho obranischopnost.

0
před 2 roky Anna

Nevíte jak je na tom třeba to kozí kolostrum ? Viděla jsem na to teď upoutávku na internetu a to složení je velice zajímavé.

0
před 2 roky Linda

Myslíš to od Betuli ? Já ho mám objednané, takže jak začnu užívat tak pak můžu poreferovat. Ale vzhledem k tomu, co jsem četla za recenze hlavně od maminek malých dětí, tak to má opravdu efekt.

0
před 2 roky Tamara

Máte zkušenost s tímto doplňkem? http://www.vigantolvit.cz/ četla sem že je docela problém když déčko tělu chybí, tak sem se rozhodla něčím začít doplňovat ať ho mám dostatek

0
před 12 měsíci Anna

Jojo přesně to. Dívala jsem se na ty jejich stránky www.betula.cz a přijde mi to naprosto geniální. Přece jenom je to jako u nás u lidí, kdy je pro miminko nejdůležitější to mlezivo, které ze začátku teče a po několika dnech až mléko. Díky tady tomu ho teď může doplnit každý. Trochu jsem nad tím váhala, ale jelikož čtu čím dál víc kladných recenzí, tak jsem si ho taky objednala.

0
před 12 měsíci Anna

A dáváte ho i dětem ?

0
před 12 měsíci Bety

Jsme teď pořád na hromadě a řeším, jak a čím posílit imunitu. Co vám opravdu pomohlo?

0
před 11 měsíci Ája

Já jsme začala brát na doporučení svého výživového poradce www.slimkomplex.cz Brala jsem ho primárně na hubnutí, obsahuje ale ovocné a bylinné extrakty, takže je taky super na posílení imunity. Vyzkoušej.

0
před 11 měsíci Betty

Děkuji, pročtu si to. A asi ho i vyzkouším. Vypadá to zajímavě.

0
před 5 měsíci Lenka

Anna: Já ho s dcerkou užívám už půl roku a musím zaklepat, že zatím ani jedna z nás nebyla nemocná, tak doufám, že nám to vydrží, hlavně když jsou takové teplotní výkyvy, kdy fakt každý odpadává a je nemocný :/

0
před 5 měsíci Rikka

Holky, kde to kozí kolostrum koupím? Viděla jsem na to teď upoutávku na internetu a to složení je velice zajímavé, tak bych ho aji zkusila...

0
před 5 měsíci Tonicka

A počkej, máš na mysli to od Betuli ? Já jsem si ho zatím objednala, čekám, něž dojde. Až ho začnu užívat, hned dám info :) Ale s ohledem na recenze nečekám nic jinyho, než perfektní učinek.

0
před 4 měsíci Rikka

Ano, ano myslím to od Betuli :)

0
před 4 měsíci Tonicka

Tak už nám minulý týden přišlo první balení tak snad budu během příštího roku jako rybička a jenom tak něco mě neskolí.

0
před 3 měsíci Karolína

Mohla bych vědět jaké je tam složení ? Opravdu jde o čistě přírodní doplněk ? Přijde mi to až nemožné, když vidím, jaký to má ohlas a kolik maminek píše, že ten efekt opravdu vidí.

0
před 3 měsíci Tonicka

Ano, je to fakt přírodní doplněk bez kapky chemie. Když se podíváš na jejich stránky, tak se k tomu složení dostaneš www.betula.cz

0
před 3 měsíci Jana

Dá se brát dlouhodobě nebo je to sezónní záležitost ?

0
před 3 měsíci Tonicka

Ano, dá se brát dlouhodobě, píší to i na webu. Nicméně bych třeba po půl roce až roce udělala nějakou měsíční pauzu, aby si na to tělo nezvyklo a pořád to účinkovalo jak má.

0
před 2 měsíci Haňule

Já ho určitě vysazovat nebudu ani na léto, ba naopak by se měl brát ať je člověk nachystaný na zimu a je nějakým způsobem připravený.

0
před 5 týdny Marcela

No zrovna teď si myslím, že by ji měli brát hlavně děti. Nechám tady odkaz pro maminky, co tady ten doplněk ještě neznají www.betula.cz

0
před 5 týdny Simka

Po jak dlouhé době se to na imunitě podepíše nějaké užívání doplňků ?

0
před 6 dny Marcela

Většinou to bývá po dlouhodobějším užívání, což si myslím, že je 3 měsíce a výše :)

0
před 5 dny Renata

To záleží, dětem dávám to kozí kolostrum cca půl roku a po tu dobu nebyla ani jedna z holek nemocná, takže efekt to určitě má, protože předtím bývaly poměrně dost často nemocné.

0
před 3 dny Alex

Myslíte, že je vhodné i pro starší osoby ? Docela uvažuju nad tím, že bych ho koupila babičce.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat příspěvek