Inkontinence

0
před 8 měsíci Jully

Ahoj holky, měla bych na vás dotaz... Jedná se o takový choulostivý diotaz, ale nějak to patří k životu... Mamku začala trápit inkontinence a co si budeme, je z toho hodně špatná. Teď hledáme co a jak... Jaké hygienické pomůcky se vám osvědčily?

0
před 8 měsíci Eliška

Velmi výborné, účinné a hlavně diskrétní jsou inkontinenční pomůcky od Hartmanna. Oni jsou na tuhle problematiku výborní. Docela se jí věnují, vč. poradny, cviků a podobně.

0
před 7 měsíci Verunka

Dobrý den přeji, jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto diskuzo a prosím o vaše rady v rámci řešení problému s únikem moči. Nejdůležitější jsou diskrétní a opravdu spolehlivé pomůcky. Jaké jsou podle vás nejlepší?

0
před 7 měsíci Hanka

Podle nasi babci to je znacka MoliCare :-))

0
před 7 měsíci Stana

Jak silny unik moci mas? Je to pak podle toho i rozdelene.

0
před 7 měsíci Verunka

Tak neni to uplne nejhorsi, ale je to velmi neprijemne. Ted jsem byla v lekarne, lekarnahartmann.cz,  pani mi dala prave i vzorecky na vyzkouseni, od MoliCare.

0
před 7 měsíci Jana

To je super zancka, nase babi na ni neda dopustit.

0
před 7 měsíci Verunka

Ano nase babi se k ni take nakonec uchylila, ty co mela predtim s nimi nebyla vubec spokojena.

0
před 6 měsíci Olga

A byla jsi s tím u dr? Jako nějaká lehká forma to klidně být může. Je to problém, který se projeví a objeví v závislosti na několika faktorech. Ale pokud chceš vědět, co a jak, mrkni sem https://www.moliklub.cz/

0
před 5 měsíci Katie

Na inkontinenci nejúčinnější jsou cviky. Pokud nevíš jaké, tak mrkni sem, tady najdeš info co a jak https://www.moliklub.cz/cviky-pro-posileni-svalu-panevniho-dna

0
před 2 týdny Jolana

Naše bábinka má podobný problém. Má na předpis anatomické pleny Seni San. Jsou super v tom, že mají indikátor vlhkosti, takže je pořád v suchu.

0
před 6 dny Zita

A kupujete je v lékárně nebo přímo na netu?

0
před 3 dny Jolana

Bábi je má na předpis, ale dají se pořídit kdo potřebuje volně tak na http://care4you.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 10


Přidat příspěvek