Investice

0
před 3 měsíci Armán

Ahojky, řešíte prosím někdo investice volných finančních prostředků? Do čeho investujete? Máte nějaká spoření atd? Sešla se nám během posledních cca dvou let docela slušná rezerva a rádi bychom ji minimálně ochránili před inflací, ale spíše zkusili i něco výnosnějšího. Máte někdo zkušenosti například s akciemi? Nic moc o tom nevím, ale co jsem procházel nějaké příručky, tak se mi to zdá celkem fajn :). Díky za zpětnou vazbu.

0
před 4 týdny Adam

Ahoj, doporučuji si udělat rozhodně nějakou hlubší analýzu a nastudovat si více zdrojů. Hodně zajímavý článek pro úplné začátečníky najdeš tady: http://www.zlatakoruna.info/zpravy/ucty/jak-investovat-penize-ve-21-stoleti-srovnani-7-nejlepsich-variant-pro-zacatecniky. Rozhodně neinvestuj bez hlubší znalosti tématu :).

0
před 5 dny žaneta

Ahoj, taky to řeším, protože se momentálně bojím, aby mi moje úspory neznehodnotila inflace, která dost možná po této krizi nastane. Na https://investitura.cz/ jsem se dočetla, že nejvhodnějším způsobem jak úspory uchránit je investice do zlata či akcií. Možná budu kombinovat obě dvě možnosti.

0
před 7 hodinami Molín

Já doporučuji určitě něco méně tradičního co není tolik provařené :). Dobrou alternativou jsou kryptoměny, ale spíš než slepě volit Bitcoin doporučuji si udělat nějakou pořádnou analýzu trhu. Pak to může dopadat třeba i takhle https://ac24.cz/-/tento-blazen-vymenil-cely-svuj-majetek-za-bitcoiny-a-jeho-deti-ted-nemaji-domov?redirect=%2F když investujete zaslepeně :D. Navíc v těchto těžkých časech to fakt není žádoucí :).

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 12


Přidat příspěvek