Investování, přivýdělek

0
před 4 roky bavlnka

Prosím o seriozní rady, kde si přivydělat investováním malých částek (do 1000 Kč).Děkuji všem.

0
před 4 roky Dagmar

Podívejte se na ferratump2p.cz. Věřitel je kryt garantovaným odkupem dluhu ve výši 85%, zisk přes 8%.

0
před 4 roky nelanovak806

No, zajímavé, Dášo. Oni poskytují vlastně ty rychlé půjčky za nemalý úrok, jak vidím. Takže na druhé straně jako investor, na tom vlastně vydělám.

0
před 4 roky Janča

Také zvažuji investice. Přemýšlím, zda je výhodnější jít do banky a uzavřít tma nějakou smlouvu o investování, anebo zkusit právě úvěrové balíky.

0
před 4 roky Pavla

A co investice do britských investičních portfolií?

0
před 4 roky Jana

Když už je řeč o investicích, uvažovali jste třeba o zlatu, anebo trzích? Řekněme Forex?

0
před 4 roky Pavla

Ne, to ne. Do zlata ani akcií ne, nemám moc čas to studovat. Chtěla jsem něco někam dát a víc se moc nestarat. Prostě jen aby mi to vydělávalo.

0
před 4 roky Mirek

Otevřete si účet u Ferratum. Převeďte si tam do začátku tisíc korun a uvidíte.

0
0
před 3 roky Tatiana

Uvažujete o zlepšení  životního stylu a pasivním přijmu, je tady jeden zajímavý projekt. Pokud budete chtít vědět podrobností tak mne neváhejte kontaktovat na 728032665. Tatiana
https://bilynets.kyanisocial.com/JPP.php?lang=CZ

0
před 2 roky Karel

Ahoj. Toto bude mířené spíše na podnikatele... Pokud máte vlastní firmu, tak jedna z nejsmysluplnějších investic je podle mě ta do zviditelnění a propagace vlastní firmy. Tím mám na mysli jak reklamy na internetu, tak i propagace v reálném světě. Skvělá (a nijak zvlášť drahá) možnost jsou například LED projektory na projekce loga vlastní firmy.

0
před 2 roky David

já kdysi investoval do systému chytré domácnosti a byla to určitě jedna z mých nejzdařilejších investic, kdyžtak www.moje-fibaro.cz

0
před 2 roky Adela

Od nich máme termo hlavici a jsme spokojeni, je to šikovná věc v dnešní době

0
před 2 roky Alena

Zdravím, nevím, jak s takto malými částkami, ale pokud obecně hledáte možnosti, kam investovat, tak by vám mohl pomoci magazín www.investice.cz :)

0
před 2 roky Pavel

já vidím potencionál i budoucnost v kryptoměnách, proto mé investice spočívají právě v investici u freecoinu do Litecoinu, občas i Bitcoinu

0
před 2 roky Dejv

já nad kryptoměnami přemýšlel, a vidím to i reálně, Pavle kolik chcou u toho freecoinu ?

0
před 2 roky Pavel

za litecoin okolo 700, tuším že dnes to bylo 683

0
před 2 roky Dejv

díky moc, to zní jako výzva, určitě s takovou do toho zainvestuji u toho freecoinu

0
před 2 roky Pavel

kdyžtak www.freecoin.cz , tam to máš pořád aktualizované ty ceny

0
před 2 roky Ivoš

co jsem se na ten freecoin ted koukal tak vychazí k dnešnímu dni nejlépe litecoin, tak jsem rovnou jich par nakoupil a doufám že to zhodnotím

0
před 2 roky Pavel

mě se nikdy nestalo, že bych šel do minusu, takže věřím, že díky nim na tom budeš stejně

0
před 2 roky Charlie

já zvažuji zkusit začít těžit etherum, dle cen freecoin nákup vyjde na 2300

0
před 2 roky Mirek

za zkoušku to určitě stojí, aspon zjistíš jaký je těžit i jinou krypto

0
před 12 měsíci Luboš

Myslíte, že se těžba etherea ještě pořád vyplatí? Já nad tím právě také přemýšlím. Trochu mě mrzí, že jsem prošvihl tu dobu, kdy se dal těžit bitcoin, tak bych rád zkusil alespoň ethereum. Mimochodem, před pár týdny jsem narazil na tento článek https://www.finstart.cz/ethereum-vs-bitcoin-znate-rozdily/ který právě tyto dvě kryptoměny porovnává. Třeba se to někomu bude hodit.

0
před 12 měsíci Anička0258

Možností investic je celá řada. Záleží, co vám bude nejblíž. Mrkněte na https://www.mojepenize.com/ je tam hodně článků a inspirací, jak byste mohla investovat. My s manželem taky přemýšlíme, že začneme investovat.

0
před 11 měsíci JiříJílek

Luboš: ano, vyplatí, já ho těžím pravidelně a stále mi vynáší(těžím u české směnárny freecoin)

1
před 8 měsíci Miloš

Ahoj, měl bych takový dotaz. Nemáte tu někdo zkušenost s investicí do drahých kovů? Mám doma nějaké naspořené peníze a rád bych je někam investoval a právě drahé kovy se mi zdají jako nejlepší volba. Koukal jsem, že třeba investiční stříbrné slitky nebo zlaté mince se dají sehnat například tady: https://www.zlato-slitky-mince.cz/ Zajímal by mě na to ovšem názor někoho, kdo se v tom vyzná. Díky. :)

0
před 7 měsíci Judita
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Zdravím, taktéž jsem o tomhle uvažoval. Nakonec jsem to rezolutně zamítl. Jsou tam dost rizika a je potřeba mít trochu i štěstí a intuici. Takže jsem začal jet formou copywritingu. Dělám práci, co mě baví. Teď už je to zdroj obživy. Dost zajímavý článek je i tady - https://topranker.cz/pr-clanky/, kde o tom právě píší. Jak psát takový článek. No je toho mnohem víc a dost mi to dalo. Takže možná třeba umíte psát, tak proč to nezkusit.

0
před 4 měsíci Roman

My jsme také začali investovat malé částky, abychom nepřišli o hodně peněz, když by investice nevyšla. Takto jsme se vtom naučili chodit a teď už se nebojíme investovat i deset tisíc. Hodně nás nedávno zaujala nabídka korporátních dluhopisů na https://dluhopisy.net/korporatni-dluhopisy/ , které se týkají soukromých stavebních firem.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 3


Přidat příspěvek