Jak ušetřit?

0
před 2 roky Pavel

Poradíte mi prosím někdo jak šetřit v domácnosti? na čem se dá nejvíce ušetřit?

0
před 2 roky Tom

Podle mne je potřeba si dát dohromady platby, které platíte pravidelně, jako je elektřina a plyn tak můžete ovlivnit výši platby zvolením nejlevnějšího dodavatele energií.

0
před 2 roky Pavel

A vy víte o nejlevnějším dodavateli energií dokážete mi poradit, od koho se nejvíce vyplatí odebírat plyn a elektřinu?

0
před 2 roky Tom

Já z vlastní zkušenosti mohu doporučit srovnávací portál https://www.usetreno.cz/, který pracuje s aktuální situací na trhu... Navíc když budete chtít přejít na nového dodavatele energií, tak za vás vše zařídí.

0
před 2 roky donlabuznik

Prostě se zkuste omezit v některých věcech, my jsme nad spotřebou energií, vody, ale i potravin začali více přemýšlet a ušetříme klidně i tisíc korun měsíčně. Tyto peníze pak dáváme přes https://www.burinka.cz/stavebni-sporeni/ na stavební spoření, které pak použijeme na rekonstrukci našeho domu.

0
před 2 roky Aleš

Ušetřit se dá na spoustě věcí, nejen na energiích. My to třeba doma děláme tak, že potraviny se snažíme nakupovat vždycky tam, kde mají největší slevy. Nebo pokud něco objednávám přes internet, tak se snažím co nejvíc využívat slevové kupóny z https://slevovykupon.net/ Díky těm se určitě nějaká ta koruna ušetřit dá.

0
před 12 měsíci Peťa

S těmi slevovými kupony úplně souhlasím. Mně k nim přivedla jedna moje kamarádka, která se je snaží uplatnit snad při každém nákupu přes internet. Ukázala mi, že je vždycky shání tady: http://www.kuponozdroj.cz/ ale jak jsem zjistila, tak takových stránek existuje mnohem víc.

0
před 3 měsíci Janka

Ahoj. Já za sebe určitě doporučuju sledovat letáky a psát si co kde mají ve slevě. Nám třeba moc letáků domů nechodí, takže je sleduju na internetu - tady: https://www.mujletak.cz/ Na druhou stranu je to tak pohodlnější a alespoň pak nemusíme vyhazovat tolik papíru. ČÍmž zase šetříme přírodu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek