Jak ušetřit za topení?

0
před 2 roky Karel

Dobrý den poradíte mi prosím, jak ušetřit za topení?

0
před 2 roky Tomáš

Já jsem si koupil chytré termostatické hlavice, díky kterým šetřím skoro 30% ročně na topení. Dá se to ovládat i přes mobil.

0
před 2 roky Karel

Jaké jste koupil? a to jste si pak zvládnul sám nasadit na radiátory?

0
0
0
před 2 roky Luděk

Zdravím. Nemáte náhodou někdo zkušenost s nějakým systémem ekvitermní regulace? Něco takového, o čem píší tady: https://eshop.afriso.cz/ekvitermni-regulace/c-154 Podle toho, co jsem četl, tak by tím mělo také jít ušetřit na topení. Díky. :-)

0
před 2 roky Pavel C.

určitě www.mojefibaro.cz a jejich hlavice je nejlepším řešením, ušetří je to levné a prosté ovládání, přesně jak píše kolega nademnou

0
před 2 roky Pavel

Já jsem za topení ušetřil díky srovnávacímu portálu ušetřeno, přes kterého jsem si našel levnějšího dodavatele plynu. Takže pokud chcete opravdu ušetřit, tak jedině takhle.

0
před 2 roky Karel

Dobrý den, prosím nemáte zkušenosti s krbovými vložkami? poradíte mi jakou krbovou vložku koupit do většího domu?

0
před 2 roky Jirka

Jak velký dům máte? a s krbem chcete topit? nebo ho chcete jen na příležitostné topení?

0
před 2 roky Karel

Ano chtěl bych krbem vytápět, takže hledám krb s co největší výhřevností, podlahová plocha našeho domu činí 197 m2.

0
před 2 roky Tomas

Já jsem si na dům o 220 m2 koupil teplovodní krbovou vložku od http://www.krby-bef.cz/, mají velice rychlé dodání a velkou výhřevnost.

0
před 2 roky Tom

Nevyrábíte si náhodou někdo doma plety nebo brikety? můžete mi poradit jak na to?

0
před 2 roky David

Zdravím. Měl bych takový dotaz. Používáte tu někdo na vytápění tepelné čerpadlo? Pár měsíců zpět jsem narazil na článek, kde psali, že je to z finančního hlediska jeden z nejvýhodnějších způsobů vytápění, tak mě to celkem zaujalo. Koukal jsem na nějaká na https://cerpadlaavrty.cz/ a všiml jsem si, že to není úplně nejlevnější záležitost. Prý se na pořízení tepelného čerpadla dá získat nějaká dotace. Je to pravda? Díky.

0
před 10 měsíci Anička0258

Dobrý den, my jsme si vloni koupili topné pelety https://www.pelety-premium.cz/topne-pelety-2/ a byli jsme s nimi maximálně spokojeni. Vydržely hořet dlouho, takže jsme nemuseli tak často přikládat a cenově nás topení za zimu vyšlo levněji, než když jsme topili klasickým dřevem.

0
před 7 měsíci donaaald

Já jsem se minulý rok divil, že nám celkem dost profukují okna a nakonec to bylo znát i na účtu za topení. Letos jsem však koupil nové těsnění oken a dvěří na https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm , takže doufám že to pomůže. Doporučuji ti začít právě u toho.

0
před 3 měsíci Zdeněk

Dobrý den, nejdůležitější je dostatečná izolace domu a kvalitní okna. My topíme dřevem v krbových kamnech, protože máme stálý přístup ke dřevu, takže nás topení dřevem vyjde nejlevněji. Letos jsem topení trochu vylepšil. Koupil jsem si digitální manometr z https://eshop.afriso.cz/elektronicke-merici-pristroje/digitalni-manometry/c-35 , se kterým kontroluji tah v komínu, aby nám kamna dobře hořela a vydávala teplo.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek