Jak vybrat zásnubní prsten?

0
před 3 roky Jáchym

Zdravím všechny, rozhodl jsem se požádat přitelkyni o ruku, jenže jsem narazil na problém s výběrem zásnubního prstenu. Byl bych moc rád, kdybyste mi tady vy zkušenější mohli poradit na co se při výběru zaměřit. Předem děkuju za vaše rady :)

0
před 3 roky Sabča

Až nebude přítelkyně doma tak se podívej do její šperkovnice a zkus se v tom najít nějaký opakující se motiv. Např. bíle zlato/stříbro je častější než klasické žluté zlato, menší elegantní šperky místo velkých výrazných apod. To ti dá základní představu :)

0
před 3 roky Marek

Geniální taktika - vem si na pomoc ségru/kamarádku/mamku, prostě nějakou ženu z jejího okolí ;-) ideálně aby sama dokázala koupit co se jí líbí. Zkus si vzpomenout od koho dostala nějaký šperk co ráda nesí :-)

0
před 3 roky Andrea

Myslím že nejlíp ti poradí v samotném zlatnictví, prodavačky ví co dělají a taky ví co frčí takže se nemůže stát že bys koupil vyloženě něco otřesného

0
před 3 roky Jáchym

Děkuju za super rady :) Prosím vás a jaké je nějaké dobré zlatnictví z Ostravy a okolí? (F-M, Karviná, Havířov apod) Byl jsem se dneska v jednom podívat a tak neochotnou obsluhu jsem ještě nezažil...

0
před 3 roky Ondřej

V Shopinu a Karolině jsou dobré zlatnictví, akorát mi přišly předražené. Radši proto chodím do zlatnictví Stoch v mariánkách, tam mají taky velký výběr ale za normální ceny.

0
před 3 roky Jáchym

Do Karoliny jsem se chystal tento víkend ale nakonec nakonec mi do toho něco vlezlo. Do toho Stocha tím pádem při jednom taky skočím až bude čas.

0
před 3 roky izi

Některé ty obchody to hodně přehánění s tou cenou. Pokud kvalita za to stojí, tak to chápu, ale někdy to je sporné.

0
před 3 roky Andrea

Dotaz na Jáchyma: Jak to nakonec dopadlo, našel jste už nějaký ten prsten nebo byl jste u toho stocha?

0
před 3 roky zuzu

Někdy je hrozně fajn si projít takové diskuze, aspoň člověk dostane dobré rady kde kupovat apod.

0
před 3 roky Jáchym

Hoja, no jasně že jsem nakonec zavítal ke stochovi. Vyral jsem jednoduchý prsten s kaminkem a vše detailně naplánoval a dočkal se odpovědi ano. :-D

0
před 3 roky Andrea

Tak to gratuluji, že vše vyšlo jak mělo a že odpověď byla ano.

0
před 9 měsíci Anička0258

Ahoj, zkus se podívat na https://www.sperkyleclay.cz/63-snubni-prsteny , my od tamtud máme snubní prsteny, ale prodávají i zásnubní, tak třeba si tam vybereš takový, který ti padne do oka. Já vůbec netuším, kde mi manžel zásnubní prstýnek kupoval, abych ti něco doporučila.

0
před 2 týdny Radovan

Ahoj, asi se nedá úplně říct, na co se máš zaměřit. Vyber si materiál, který se tobě nebo spíš tvojí přítelkyni líbí a pak jestli chceš, aby byl s kamínky nebo bez. Potom už jen stačí vybrat ten nejlepší. Já jsem ho vybral z https://www.sperky-prsteny.cz/ a manželka, tehdy ještě přítelkyně, z něho byla nadšená.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 12


Přidat příspěvek