Jaká klimatizace?

0
před 9 měsíci Tom

Můžete mi prosím někdo poradit, jestli máte zkušenosti s klimatizací do bytu?

0
před 9 měsíci Daniel

Nechával jsem si dávat klimatizaci Gree v Brně do bytu, jsem naprosto spokojený, včera jsem přišel z práce domů, zapnul jsem klimu, a zase bylo dýchatelno v bytě.

0
před 9 měsíci Tom

Od koho jste si ji nechal v Brně dělat prosím?

0
před 9 měsíci Zbyšek

Zdravím, my doma máme mobilní REMKO a nemůžem si stěžovat. Bydlíme v podkroví a to vedro už u nás bylo fakt neúnosné, tak jsme ji koupili, i když nám na ni ještě pár tisíc chybělo. Zbytek jsme dorovnali hotovostní půjčkou, konkrétně vybranou přes tohle srovnání: https://www.ferovepujcky.cz/hotovostni-pujcky :)

0
před 9 měsíci Daniel

Máme ji od Brněnské firmy https://www.81klima.cz/, volal jsem tam, vše se domluvilo rychle, přijdou, spočítají jakou jednotku budete potřebovat, a tu Vám potom namontují.

0
před 9 měsíci Petra

Já teda s klimatizací v bytě nemám moc dobrou zkušenost. Pořídili jsme si ji do bytu minulý rok a bohužel jsme díky ní měli všichni doma tak akorát rýmu a bolelo nás z toho v krku... Nakonec jsme se jí tedy zbavili a letos si místo ní chceme pořídit venkovní žaluzie, protože ty v létě dokáží bránit teplu v tom, aby vnikalo dovnitř a díky tomu není potřeba vzduch uvnitř uměle ochlazovat... Navíc to ani není zas až tak drahá záležitost. Já už si třeba zkoušela googlovat "venkovní žaluzie praha" a koukala jsem, že třeba ty od http://www.climax-kolar.cz/ vycházejí relativně levně.

0
před 9 měsíci Sandra

Koukala jsem taky na stránky 81klima a zajímalo by mě, s jakou značkou klimatizace jste nejvíce spokojení? Uvažujeme taky o montáži. Venkovní žaluzie nechceme.

0
před 9 měsíci Terka

Máme klimatizaci Gree a opravdu super. Měli na ni i nějakou akci.

0
před 9 měsíci Sandra

Děkuji, koukala jsem právě, že na ni mají zrovna akci. Děkuji

0
před 4 měsíci Patrik

Ahoj, záleží, kde bydlíte. Určitě je ve vašem městě nějaká prodejna s klimatizacemi, kde by vám s výběrem poradili. My bydlíme v Hradci Králové, proto jsem hledal klimatizace do bytu Hradec Králové a na https://www.recu-clim.cz/klimatizace-hradec-kralove mi s výběrem klimatizace do našeho bytu poradili.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 1


Přidat příspěvek