Jaká klimatizace?

0
před 10 měsíci Tom

Můžete mi prosím někdo poradit, jestli máte zkušenosti s klimatizací do bytu?

0
před 10 měsíci Daniel

Nechával jsem si dávat klimatizaci Gree v Brně do bytu, jsem naprosto spokojený, včera jsem přišel z práce domů, zapnul jsem klimu, a zase bylo dýchatelno v bytě.

0
před 10 měsíci Tom

Od koho jste si ji nechal v Brně dělat prosím?

0
před 10 měsíci Zbyšek

Zdravím, my doma máme mobilní REMKO a nemůžem si stěžovat. Bydlíme v podkroví a to vedro už u nás bylo fakt neúnosné, tak jsme ji koupili, i když nám na ni ještě pár tisíc chybělo. Zbytek jsme dorovnali hotovostní půjčkou, konkrétně vybranou přes tohle srovnání: https://www.ferovepujcky.cz/hotovostni-pujcky :)

0
před 10 měsíci Daniel

Máme ji od Brněnské firmy https://www.81klima.cz/, volal jsem tam, vše se domluvilo rychle, přijdou, spočítají jakou jednotku budete potřebovat, a tu Vám potom namontují.

0
před 10 měsíci Petra

Já teda s klimatizací v bytě nemám moc dobrou zkušenost. Pořídili jsme si ji do bytu minulý rok a bohužel jsme díky ní měli všichni doma tak akorát rýmu a bolelo nás z toho v krku... Nakonec jsme se jí tedy zbavili a letos si místo ní chceme pořídit venkovní žaluzie, protože ty v létě dokáží bránit teplu v tom, aby vnikalo dovnitř a díky tomu není potřeba vzduch uvnitř uměle ochlazovat... Navíc to ani není zas až tak drahá záležitost. Já už si třeba zkoušela googlovat "venkovní žaluzie praha" a koukala jsem, že třeba ty od http://www.climax-kolar.cz/ vycházejí relativně levně.

0
před 10 měsíci Sandra

Koukala jsem taky na stránky 81klima a zajímalo by mě, s jakou značkou klimatizace jste nejvíce spokojení? Uvažujeme taky o montáži. Venkovní žaluzie nechceme.

0
před 10 měsíci Terka

Máme klimatizaci Gree a opravdu super. Měli na ni i nějakou akci.

0
před 10 měsíci Sandra

Děkuji, koukala jsem právě, že na ni mají zrovna akci. Děkuji

0
před 5 měsíci Patrik

Ahoj, záleží, kde bydlíte. Určitě je ve vašem městě nějaká prodejna s klimatizacemi, kde by vám s výběrem poradili. My bydlíme v Hradci Králové, proto jsem hledal klimatizace do bytu Hradec Králové a na https://www.recu-clim.cz/klimatizace-hradec-kralove mi s výběrem klimatizace do našeho bytu poradili.

0
před 5 týdny Filda

Já před začátkem minulého léta uvažoval nad tím, že bych si domů pořídil takovou tu mobilní. Nakonec jsem si ale řekl, že bude lepší, když investuji nějakou tu korunu navíc a místo ní si pořídil tu klasickou. Jestli se nepletu, tak jsem ji kupoval od https://www.m-klima.cz/

0
před 2 týdny Klára

Měla bych takový dotaz. Osvědčily se někomu z vás takové ty klimatizace bez venkovní jednotky? My právě nad nějakou takovou uvažujeme. Nejspíš bychom ji koupili od https://www.iqlima.cz/katalog/detail/p30472-mobilni-klimatizace-qlima-p534/ ale nejsem si jistá, jestli to má smysl. Co myslíte?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek