Jaké boty na podzim?

0
před 3 roky Lucka

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké boty si kupujete teď do takového pochmurného počasí?

0
před 2 roky Jindra

holinky, ted jsou hodně v mode. Moc hezky vypadají od TH, nebo CK. Ted jsem hodně takových viděla v Hatích, zkus se tam podívat, pokud to máš kousek

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, já nosím skoro až do zimy pantofle. Pokud teda neprší nějak hodně. Koupila jsem si zdravotní obuv santé https://www.totalprotectwhite.cz/zdravotni-obuv-sante a vybrala jsem si pantofle, které mají plnou špičku, takže mi do bot neprší a je v nich i teplo.

0
před 9 měsíci Vladka

Holky, moc ráda bych koupila conversky… Otázka ale zní... Kam pro ně? Kde se nejlíp nakupuje?

0
před 8 měsíci Nella

Maminy, kde kupujete dětem botičky? Tak 2.třída… Jde o to, že dítě mi lítá nonstop po venku a ty boty mi ničí. Hledám kvalitní botky… Díky moc.

0
před 6 měsíci Linda

Já zbožňuju shop different. Koupila jsem tam chlapovi mikinu a krásný značkový TH tričko. Obojí skvělá kvalita. Jinak spokojenost se shopem maximální! Skvělá komunikace, super přístup, doručení dle sdělení. A mají tam právě i ty botky :)

0
před 5 měsíci Eva

Ahoj. Měla bych takový dotaz. Nezkoušeli jste někdo náhodou nějaké zimní barefoot boty? Já si minulý rok koupila jedny na léto a jsem s nimi hrozně spokojená. Docela by se mi líbilo mít i nějaké na zimu. Koukala jsem, že třeba na https://www.littleshoes.cz/ takové mají. Nemáte někdo zkušenost?

0
před 5 měsíci Radka

Zimní? To ani nevím, že se dá koupit :-O

0
před 4 měsíci Suzzan

Holky, když na tom different shopu nakoupit a nebude mi sedet velikost, je možné zboží vrátit?

0
před 3 měsíci Ewa

Jasně :) Proč by nebylo? Different je spolehlivý shop, navíc mají veškeré info na webu. Můžeš se na to dopředu podívat :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 4


Přidat příspěvek