Jaké elektrokolo?

0
před 2 roky Daniel

Poradíte mi tu někdo prosím, jaké elektrokolo koupit pro manželku k Vánocům?

0
před 2 roky Martin

Já jsem potřeboval skládací kolo, které v pohodě dám do auta i na balkon v bytě, a jak jsem to tak zjišťoval, tak pokud chcete kvalitní skládací kolo, tak jedině z https://www.cyklospeciality.cz/skladaci-kola/

0
před 2 roky Daniel

Nenašel jsem, kde mají pobočky? poradíte mi prosím?

0
před 2 roky Martin

Ano pobočky mají v Praze, Brně a Hradci Králové, stačí, když se podíváte do záložky prodejny https://www.cyklospeciality.cz/clanky/prodejny/

0
před 2 měsíci Tomáš

Jak jsou na tom v této době elektro kola s dojezdem? jaká baterie elektro kole je nejsilnější? mohl bych si pořídit kvalitní elektro kolo tak do 45 tisíc korun?

0
před 2 měsíci Petr

Vybíral jsem si schválně co nejsilnější baterii na elektro kole, také kvůli dojezdu. Podařilo se mi koupit elektro kolo s baterií 576 Wh, kde největší dojezd byl 159 km. Vždy s dojezdem záleží na povaze terénu, který jedete. Hodně se na dojezdu podepíše i to, jak moc fouká, když jedete dál.

0
před 2 měsíci Tomáš

Kolik stálo elektro kolo s takto silnou baterií? díval jsem se, že spíše se klasicky ještě na kola dávají slabší baterie.

0
před 2 měsíci Petr

Nebylo moc drahé, pořídil jsem si ho za 33 tisíc korun, kupoval jsem přesně tento model https://www.fitham.cz/apache-matto-e3-17-tmave-seda-2019 , po skoro roce používání, bych ho mohl klidně doporučit, jsem opravdu spokojený.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 6


Přidat příspěvek