Jaký autoservis v Praze?

0
před 3 roky Lenka

Ahoj všichni. Jako největšímu smolaři se mi zrovna den po Vánocích pokazilo auto a nutně bych potřebovala doporučit nějaký dobrý autoservis, nejlépe v Praze 4. Jsem tady teprve pár měsíců a nic takového jsem ještě řešit nemusela. Bojím se to auto jen tak někam strčit abych na něj týden nečekala a ještě za to chtěli hromadu peněz. Mám tady kousek tenhle servis http://www.autoplus-praha.cz/rychla-objednavka ale jak jsem řekla, bojím se riskovat. Neznáte ho třeba někdo? Předem moc děkuji za rady.

0
před 2 roky Katka

Ahoj :) autoplus neznám a už jsi to nejspíš nějak vyřešila, ale já můžu jedině doporučit servis http://www.motogart.cz/autoservis jezdím tam i několik let i když zavolám v neděli, vždycky pomůžou. Takže kdyby ses někdy zase dostala do takové situace, můžeš zkusit zavolat jim.

0
před 2 roky Marcus

nevíte náhodou o nějaké firmě, která dělá kožené sedadla do auta? Klidně jenom nějaké potažení kůži?

0
před 2 roky Neutrogena

nevíte někdo o někom, kdo by mi vyčistil autosedačku, bezpečnostni pasy, nabarvil plasty na autě? Znáte někoho? Pouze v Praha. Děkuji

0
před 2 roky Luboš

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Nedávno se mi v autě porouchalo turbodmychadlo a vypadá to, že by potřebovalo repas. Už jsem se díval i po nějakých firmách, které se na repase turbodmychadel specializují a našel jsem https://profiturbo.cz/ Nemáte s nimi náhodou někdo zkušenost? Předem díky mockrát. :-)

0
před 10 měsíci Pavel

Jestli nevadí, že se vrátím k tomu tématu autoservisů, tak mně se nedávno podařilo objevit jeden moc dobrý autoservis v Praze - https://www.kfautoservice.cz/ Doporučil mi je jeden můj známý, když jsem měl před pár měsíci problém s autem. Musím říct, že s takhle dobrým přístupem k zákazníkovi jsem se teda zatím v žádném jiném servise, ve kterém jsem byl nesetkal. A ty ceny také nemají vůbec špatné.

0
před 10 měsíci Bořek

Pokud bych potřeboval zajít ať už do autoservisu nebo pneuservisu, tak bych rozhodně volil https://www.pneuok.cz/ Jezdím tam už spoustu let a vždy jsem tam nadmíru spokojen s prací i tím, jak se o samotného zákazníka starají. Doporučuji tedy všem známým i Vám ;-)

0
před 8 měsíci Milan

Jestli můžu mít jeden tip, tak pokud vám v autoservise nabídnou, že vám náhradní díly objednají, tak si raději prvně zkontrolujte jaká je jejich opravdová cena. Některé autoservisy totiž za náhradní díly chtějí přemrštěné částky. Nejhorší je, že se často ani nejedná o originální díly. Myslím si, že nejlepší je zjistit jaký díl je potřeba a objednat si ho sám třeba z Voton. Tam mají originální díly snad na všechna auta a ještě k tomu za přijatelné ceny.

0
před 7 měsíci Martin

Když jsem hledal ojeté auto, tak jsem projel několik autobazarů, a nakonec jsem sehnal passata 6 let starého s nájezdem jen 58 tisíc kilometrů v AAA auto, byl jsem s ním pak v autoservisu, kde mechanik hleděl, že jsem ho koupil tak levně, že jde opravdu o dobrý kus.

0
před 7 měsíci Kašparová

Manžel do AAA vůbec jet nechtěl, já jsem ho ale přesvědčila, aby se tam se mnou zajel alespoň podívat, a podařilo se nám tam vybrat krásnou Fábii, se kterou je i manžel spokojený.

0
před 7 měsíci Marcel

Už jsem za život kupoval několik aut, několikrát z inzerátu, a také několikrát z autobazarů, teď jsem bral poslední auto v autobazaru AAA auto, kde musím říct, že jsem byl opravdu spokojený, co se týče přístupu, předávání auta, a také s tím, že jsem k autu dostal záruku na skryté vady.

0
před 7 měsíci Jiří

Jako když si každý přesně přečte co podepisuje, tak se nemůže stát, že by odcházel z autobazaru nespokojený, já jsem si přes AAA dokonce zařídil rovnou úvěr na auto.

0
před 7 měsíci David

Tak to si myslím úplně to stejné, já jsem v AAA seděl asi hodinu, než jsem si celou smlouvu přečetl, dělám to tak úplně všude, kde co podepisuji. A nenašel jsem tam nic nesrozumitelného, s autem jsem ještě ten den odjel.

0
před 5 dny Jirka

Zdravím! Mohu doporučit https://www.euromotors.cz/ jsem u nich pře rok a půl. Absolutní spokojenost

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 6


Přidat příspěvek