Jarní únava

0
před 8 měsíci Lubka

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat… Trápí některou z vás jarní únava? A pokud ano, jak s ní bojujete? Já jsem zkusila snad vše - detoxy, různé fresh šťávy - ovocné i zeleninové, vitamíny a pořád nic. Začínám být zoufalá. Jako ten nedostatek energie mě vyčerpává ještě víc, než jsem. Díky moc za jakékoli doporučení.

0
před 8 měsíci Lola

Ahoj, no dívej, je několik způsobů. Sama jsem jich několik zkusila, ale nejvíc v pohodě a dobře jsem se cítila po užívání přípravku simplebiotix. Mrkni na něj na t, něco si o něm přečti. Je to vážně jednička na detox.

0
před 8 měsíci Wendy

Jo, taky jsem zkoušela tyhle nejrůznější způsoby detoxu a taky mi nic nepomohlo. Akorát jsem se tak trápila, hladověla jsem, cítila se malátná. Takže spíš opačný účinek.

0
před 8 měsíci Erika

Jo? No, já právě hledám něco fakt osvědčenýho? V čem spočívá účinek toho simplebiotixu? A jak se užívá? A po jak dlouhé době jsi viděla výsledek?

0
před 6 měsíci Kamila

Taky je mám za sebou. Hlavně nejrůznější hladovky a taky zeleninový šťávy. To jsem teda trpěla moc. A účinek? Veškerý žádný? Akorát hlad a pak pořádný obžerství. Takže to se pak minulo účinkem. Jinak já jsem pak zkusila https://www.simplebiotix.cz/ a to jsem byla teda překvapená účinkem. Paráda, konečně pořádný účinek a navíc jsem odbourala stres.

0
před 6 měsíci Jitka

Já jsem si ten doplněk koupila, protože jsem hledala něco na doplnění energie. A právě jsem si našla ten https://www.simplebiotix.cz. Měl hodně dobré hodnocení, tak jsem si ho koupila. A byla jsem hodně mile překvapená jeho účinky. Jednak je výborný na detox. Tím se mi krásně pročistila střeva no a pak jsem už jen pozorovala, jak zase nabírám svou ztracenou energii.

0
před 5 měsíci Kamila

Holky, dotaz… existuje i něco jako podzimní únava? Já jsem totiž na jaře nabytá energií, ale teď na podzim… No šílený… Pořád jsem unavená, nic se mi nechce, jsem bez energie. Je něco i na to?

0
před 5 měsíci Enny

Ahoj, no ani mi nemluv. Úplně vím, o čem mluvíš. Já jsem taky hodně unavená, vyčerpaná. Bylo to hodně omezující. Teď na doporučení zkouším simplebiotix. Jsem zvědavá, no :)

0
před 3 měsíci Klárka

Existuje, bohužel :/ Já jí trpím a stále jsem se jí ještě nezbavila :( Ty na to něco bereš?

0
před 3 měsíci Nella

No a tak co, jak dlouho SimpleBiotix už užíváš? A jak se cítíš? Změny pozoruješ jaký?

0
před 3 měsíci Lili

Ahoj holky, únava je děsná. Já s ní bojovala fakt dlouho, ale konečně jsem na ni vyzrála :) Beru doplněk stravy simplebiotix a jsem v poho. Ono je důležitý, aby tělo fungovalo, jak má… A to právě zajistí tento doplněk.

0
před 3 měsíci Anka

Já jsem si napřed koupila od https://www.simplebiotix.cz/ tu jejich startovací kuru a protože mi važně perfektně vyhovuje, tak jsem si koupila i tu na 3 měsíce a beru to tak cca 2,5 měsíce.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek