Kabelka TH

0
před 8 měsíci Zuzka

Ahojky všem! Chci si koupit novou kabelku. Miluju značku TH. Ale co jsem se tak dívala, tak není moc obchodů, který by měly hezký a bohatý výběr. Kde tuhle značku nakupujete vy?

0
před 8 měsíci Enny

Ahoj, bude stačit takovýto výběr https://www.different.cz/damske-kabelky-tasky__tommy-hilfiger? Tady si kabelky TH kupuju já a jsem vždycky neskutečně nadšená kvalitou!

0
před 7 měsíci Pavla

Maminy, chci se zeptat… Plánuju, že bych si koupila obag… Ale ty jo… docela drahá sranda. Jenže mě se tak líbí, no… Zajímalo by mě, zda nejsou třeba možnosti, jak ji koupit levněji, ale stopro origo. Nevím, třeba nějakej e-shop?

0
před 7 měsíci Janina

Ahojky, holky… chci si koupit pěknou kabelku. Se mnou je to ale těžký, já nemám ráda nakupování a při představě, že bych musela obrážet obchody se michce brečet. Je nějaký osvědčení shop, kde určitě koupím? Nebráním se ani e-shopu.

0
před 6 měsíci Rikka

A co říkáš na tuto https://www.different.cz/damske-kabelky-tasky/desigual-pudrova-kabelka-bols-love-yourself_20saxp20-9999. Do té jsem se zamilovala. Ale jako pokud se ti nelíbí tato, tak na netu mají samo i jiné :)

0
před 5 měsíci Katie

Jo, tak ta je hodně dobrá. Koupila sis ji?

0
před 3 měsíci Rikka

Jasně, že ano :) Už ji mám doma a jsem z ní nadšená :)

0
před 2 měsíci Katrin

Já jsem strašně dlouho hledala batoh, který by se mi líbil a nemohla jsem ho dlouho objevit. Až jsem pak na tomto shopu našla tento batoh https://www.different.cz/batohy/tommy-hilfiger-bile-batoh-poppy-backpack-neoprene_aw0aw07957-yaf a jsem nadšená. Shop doporučuju.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek