Kabelky Obag

0
před 10 měsíci NIkča

Čauko .. ráda bych se zeptala ohledně kabelek Obag. Vím, že už se prodávají nějaký ten rok, ale a6 teď jsem jim přišla na chuť a chtěla bych si jednu nebo dvě pořídit, ale zajímalo by mě, jak je to s výdrží a údržbou takových kabelek. Vydrží mi když je to pouze "guma" ?

0
0
před 7 měsíci Zuzana

Dívej, to já nevím, já ty trička kupuju na netu. Tak se zkus kouknout tam, je tam skvělá nabídka. Jinak můj favorit je tento shop https://www.different.cz/. Tak zkus mrknout i tam :)

0
před 6 měsíci Mia

Hele jakou mají tady ty gumové kabelky výdrž ?

0
před 6 měsíci Zuzana

Já mám ty Obag kabelky přes 5 let a všechny vypadají pořád skvěle, ale je fakt že se o ně starám a mám na ně ty pytlíky, do kterých je ukládám :))

0
před 6 měsíci Elena

Holky, to jsem ráda, že jsem tuhle diskuzi našla. Chtěla bych se zeptat, kde kupujete kabelky…? I když jsem často venku, tak na kabelku pořád nedám dopustit. Batohu se neustále bráním :D Kabelka je ženštější :) Navíc budou vánoce, tak si udělám radost :)

0
před 6 měsíci Zuzana

Já si hodně potrpím na značkové věci - kabelky, boty i oblečení. Neradala ale chodím po obchodech, takže nakupuju výhradně na netu. Kupuju na https://www.different.cz. Doporučuju.

0
před 6 měsíci Erika

A mají stoprocentně originály ? :)

0
před 5 měsíci Daniela

Na Vánoce jsem dostala tady tu stříbrnou krásku https://www.different.cz/damske-kabelky-tasky/o-bag-kabelka-mini-silver-s-retizkovym-drzadlem-a-modrou-kozenkou_kat23166 akorát bych si teda chtěla pořídit ještě jinou barvu oušek. Jaká barva by se k tomu stříbrnému tělo hodila ?

0
před 5 měsíci Majka

Já jsem si  přímo tady k té kabelkce objednala melissky tak se těším až mi přijdou. Už aby bylo teplo, tady ta zima mě nebaví, člověk nemůže ani pořádně nic podniknout :(

0
před 4 měsíci Alka

Jo, já mám stejný názor :( Už aby bylo teplo. Mám nádherný conversky, tak čekám, až je budu moct vynést :)

0
0
před 3 měsíci Marie

Taky se na to teplo už těším. Nakoupila jsem si ve slevách tolik bot a kabelek, že nevím kam to budu nosti, ale za ty ceny jsem je musela mít. Koukala jsem i na nové kolekce a ty jsou taky boží.

0
před 2 měsíci Penny

Já jsem si teď na jaro teď koupila tyto botky https://www.different.cz/damske-boty/skechers-pudrove-ruzove-tenisky-bobs-sparrow-moon-lighter_32703. Minulý týden mi došly a už se těším, až v nich vyjdu ven :)

0
před 2 měsíci Alice

Doufám, že ty věci budu moct co nejdřív vytáhnout, protože jsem si taky na differentu nakoupila docela dost věcí na léto a my tu máme karanténu :( s takovou abych začala nakupovat věci na podzim.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 2


Přidat příspěvek