Kam pro snubní prsteny?

0
před 3 roky Anička

Na podzim se budu vdávat a začínáme řešit snubní prsteny. Se zlatnictvím, kde mi snoubenec koupil zásnubní prsten, moc spokojení nejsme. Kamínek mi z prstýnku vypadl a když jsme řešili reklamaci, paní ve zlatnictví byla velmi nepříjemná. Uvažujeme o vlastním prstýnku podle našeho vzoru. Máte někdo zkušenosti s výrobou prstýnků na míru?

0
před 3 roky Daniela

My jsme si taky nevybrali z nabidky zlatnictvi a ze jsme toho obesly :) takze nakonec jsme si nechali udelat prstynky podle obrazku. Bylo to ve zlatnictvi stoch v ostrave. jsme moc spokojeni. prstynky jsou jeste hezci nez jsme cekali.

0
před 3 roky Anička

Díky za tip. Do Ostravy to mám ale trošku z ruky. Nevíš, jestli se to dá objednat i po netu? A jaké prstýnky jste si nechali dělat?

0
před 3 roky Daniela

Bílé zlato osázené u mého prstenu zirkony. Uvnitř máme ještě rytinu. šÍŘKU JSME VOLILI 4 mm. No oni mají e-shop, tak možná by to šlo takhle objednat u nich. Zkus jim napsat :).

0
před 3 roky Karel

Já jsem objednával snubní prsten na zakázku u VVDiamonds. Velmi seriózní přístup. Objednané zboží odpovídalo cenou i kvalitou.

0
před 3 roky Alena

Ano, ve Zlatnictví Karla Stocha se dá objednat po internetu, posílám odkaz na eshop http://snubni-prsteny.zlatnictvi-sperky.com. Mají opravdu krásné snubní prsteny, jsme s nimi moc spokojeni :)

0
před 2 roky Alenka

doporučuji Klenoty Aurum ve Freeportu. jsou nejlepší :)

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, my jsme kupovali snubní prstýnky z https://www.sperkyleclay.cz/64-snubni-prsteny-z-chirurgicke-oceli . Sice nejsou na míru, ale sedí nám dobře. Máme snubní prsteny z chirurgické oceli, ta nám přišla nejkvalitnější. Na prstýnku jsem chtěla mít kamínky, aby byly pěkné a to se mi splnilo.

0
před 2 roky Mirina

Ahoj holky. Nemáte náhodou některá doporučení, kde si nechat udělat snubní prsteny na zakázku? Už jsem trochu googlovala a narazila jsem na https://www.sperky-prsteny.cz/ ale ráda bych se podívala i jinde. Díky moc. :-)

0
před 12 měsíci Andrea J.

Nákup jakýchkoli zlatých šperků doporučuji na eshopu www.vvdiamonds.cz, manžel zde pořídil zásnubní prsten a i snubní prsteny jsme rešili s nimi. Domluva s nimi byla báječná a výsledek vynikající :)

0
před 5 měsíci Denisa

Ahoj, my jsme si koupily snubní prsteny z https://www.zlatnickydum.cz/cs/vyrobky/kategorie/snubni-prsteny/1 a jsme s nimi spokojeni. Máme je rok a za tu dobu jsem ho nesundala z ruky a nevypadl ani kamínek. Na prstenech je vidět, že jsou opravdu kvalitní. Navíc jsme od nich získali na prsteny celoživotní záruku.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek