kam v Brně na prodloužní vlásků?

0
před 2 roky Bedinka

Ahoj, především slečny a to brnačky! Je tu některá, která si v Brně nechala prodloužit vlásky, prosím?

0
před 2 roky Mája

Ahoj Bedinko, ano já jo, doporučuji se podívat na eshop Clip in vlasy eu, kde prodávají právě i prodlužování vlasů v Brně

0
před 2 roky Erika

Já jsem si vlasy nechala prodlužovat v Řečkovicích a ty jsem si teda objednávala odsud https://www.clip-vlasy-levne.cz/content/2-kontakt-clip-vlasy-levne-cz  má je odsud i moje kamarádka a vlasy jsou pravé, což jsem chtěla, ale dneska člověk nemá jistotu, takže jsem dala na doporučení a jsem za to ráda, protože s těmi co jsem se neznala vůbec nepoznali, že vlasy nejsou moje a jsou prodloužené

0
před 2 roky Bedinka

Májo díky je to tento eshop jo? http://www.clip-in-vlasy.eu/ Tam je výběr tyjo. Dík! :-) Eriko díky taky moc za doporučení. Na vše podrobně mrknu :)

0
před 2 roky Simča

Já mám teda vlasy z clip vlasy levně a byla jsem opravdu velmi mile překvapena s jednáním a přístupem, kdy mi paní pomáhala hledat vhodnou barvu vlasů, aby se hodily k těm mým, takový servis by měl být všude, hnedka se pak líp nakupuje.

0
před 2 roky Markéta

A čeká se u té paní v Řečkovicích dlouho na termín ?

0
před 2 roky Simča

Já jsem čekala 14 dní, ale je to podle mě o domluvě, vždycky se mi snažila vyjít s termínem maximálně vstříc :)

0
před 2 roky Markéta

Ještě se zeptám jestli ses nějak radila ohledně spojů které chceš nebo sis je vybrala sama ? A připlácí se nějak za spoje ?

0
před 2 roky Simča

Vybrala jsem si metodu micro ring, protože je má i kamarádka a nejdou vůbec vidět, navíc mám hodně husté vlasy tak není co řešit. Co se týče spojů, tak u těch micro ring, tak ty už jsou na vlasech, takže si je objednáváš komplet s vlasama.

0
před 10 měsíci Markéta

Super, děkuju moc za info, ještě se zeptám jestli se s těmi kroužky dají pořídit i evropské vlasy ? Hodně mě i láká vyzkoušet ofču, s tím zkušenost nemáš ? :)

0
před 2 měsíci Gabča

Holky, přemýšlím nad keratinovými spoji akorát si tím nejsem moc jistá kvůli tomu, že nevím jestli to neničí vlasy :/

0
před 4 týdny Simča

Každá kadeřnice ti řekne, že keratin vlasy neničí, ovšem prodlužování musí dělat člověk, co to umí a rozumí tomu, jelikož se ty vlasy napojují pod určitou teplotou.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 1


Přidat příspěvek