Kávovar

0
před 8 měsíci Nella

Dobrý den, mám dotaz. Docela se mi líbí tento kávovar https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8. Nikdy jsem ale kávovar neměla a ráda znala názory zkušeněšíc. Díky moc.

0
před 8 měsíci Marta

Za mě super. My ho máme a mohu jen doporučit. Osobně jsem si vybrala tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8, takže ten stený :) Klidně si ale ještě projdi nabídku a pokud by sis nebyla jistá, tak jim zavolej a jejich pracovník ti poradí.

0
před 7 měsíci Františka

Ahojky, tak co, už ses rozhodla? :) My tento kávovar https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8 máme a jsme s ním moc spokojeni. Sami pracovníci nám ho doporučili podle našich požadavků a perfektně nám vyhovuje. Káva je lahodná.

0
před 7 měsíci Jitka

Nn, tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8 je super, už dál hledat nebudu :) Děkuju :)

0
před 6 měsíci Janka

Nemáš zač, jsem ráda, že ti tady ta diskuze pomohla. Sama jsem na svycarskekavovary.cz objednávala a jsem moc spokojená. Budeš i ty, doporučuju.

0
před 3 měsíci Terka

A Janko, jaký kousek od Jury máš? A jsi spokojená? A s výběrem ti pomohli na shopu vycarskekavovary.cz/jura nebo sis vybrala sama?

0
před 3 měsíci Janka

No, pomohli mi s výběrem, to je jasny. Je to docela investice a kávovary jsou hodně profi, takže sama bych si na výběr netroufla. Jinak mám tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d6 a jsem spokojená moc.

0
před 3 měsíci Martin

ura vyšly v testech https://vas-pomocnik.cz/kavovary/ docela dobře, ale vyšší se umístily Delonghi, nepřemýšlel raději o Delonghi?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek