Kde si půjčovat online před výplatou?

0
před 3 roky Honza

Kde si půjčovat online před výplatou?

0
před 3 roky Daniel

Já si půjčuji u www.vataonline.cz, mají nejlepší podmínky na trhu platí se 1% z půjčené částky denně, takže když to člověk vrátí do 14 dní, tak je to pohoda

0
před 3 roky Karel

Také jsem si od nich půjčoval líbí se mi, že nemají žádné skryté poplatky opravdu jen to 1%

0
před 3 roky Honza

Super tak díky, už jsem to dneska zkoušel a opravdu jsem měl peníze do 30 minut na účtě

0
před 2 roky Libor

Mě se osvědčila půjčka Zonky.

0
před 6 měsíci Daniel

Dobrý den, dostal jste se někdo do exekuce? a hrozila Vám dražba Vašeho bytu? dá se to nějak zvrátit? řeším takto byt rodičů v Praze.

0
před 6 měsíci Petr

Dá se to vyřešit, já jsem v Praze řešil tuto situaci na svém bytě s realitní kanceláří, která exekuci zaplatila, a potom se prodal byt normální cestou, takže nám z toho hodně peněz ještě zůstalo.

0
před 6 měsíci Daniel

Mohl bych se tedy prosím zeptat, která realitní kancelář to takhle dokázala vyřešit prosím?

0
před 6 měsíci Petr

Tehdy mi ji doporučil kamarád, který má podobnou zkušenost, řešil jsem to s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/ , když jsem tam volala, tak jsem se hned potkal s velice příjemným přístupem, vše probíhalo rychle a konstruktivně.

0
před 5 měsíci Marek

No, já bych teda s online půjčkami byl opatrný. Díky nim se totiž může člověk velmi snadno zadlužit a zajistit si tak záznam například v nějakém registru dlužníků. Mně se to stalo a nebylo to nic příjemného. Jen tak mimochodem, pokud by náhodou někoho zajímalo, jak do takového registru nahlédnout, tak tady mají super návod: https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/

0
před 4 měsíci Eliška

Mně přijde půjčování peněz jako zbytečnost. Nejsem zastánce toho, aby se lidé zadlužovali kvůli všemu možnému. I když jsem velký odpůrce půjček, i já jsem si už jednu sjednala a to vloni. Dostala jsem totiž nabídku na podnikání, kterou nešlo odmítnout. Neměla jsem však na jeho rozjezd dost peněz, tak jsem si musela půjčit. Sjednala jsem si úvěr pro podnikatele u https://www.gentlemenfin.cz/uvery/uver-pro-podnikatele/ a už ho mám naštěstí splacený. Doufám, že se mi bude dařit a budu vydělávat hodně peněz, abych si už nikdy nemusela peníze půjčovat.

0
před 4 měsíci donlabuznik

Taky jsem neměl moc přehled kde bych si mohl vzít online půjčku přes internet a nakonec jsem narazil na srovnávač https://www.bezvamoney.cz/ , kde byly všechny nabídky přehledně srovnané, takže jsem okamžitě věděl, co pro mě bude nejvhodnější.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 5


Přidat příspěvek