Kolo do města

0
před 3 roky Marek

Nevíte kam bych se měl zajít podívat na městské kolo v Brně?

0
před 3 roky Daniel

Zajděte se odívat do cyklospeciality v Brně jsou to specialisté na městkou cyklistiku :-) já jsem tam kupoval kolo pro tatínka do města cyklospeciality.cz

0
před 3 roky Hana

A mají pobočky i někde jinde než v Brně?

0
před 3 roky Kája

Ještě v Praze a ČB, stačí se podívat na jejich stránky, našel jsem to tam během minuty :-)

0
před 3 roky Mirka

Jaké kolo pro dítě, které má 11 let?

0
před 3 roky Daniel

Doporučuji tohle http://www.headsportshop.cz/kolo-head-ridott-ii-26-orange-2017-d-544.html, já ho koupil synovi a je dost dobré, synkovi se líbí a nestálo moc.

0
před 3 roky Věra

Také mohu doporučit obchod Cyklospeciality. Jsou speciálka na dětská lehká kola. Máme pro 12 toto kolo https://www.cyklospeciality.cz/woom/

0
před 3 roky Irma

Jj také má dcera kolo WOOM a je fakt super, lehké. Doporučuji. Jinak Cyklospeciality asi jeden z nejlepších cyklo obchodů vůbec.

0
před 3 roky Karel

Já jsem si udělal takovou malou narozeninovou radost a koupil si tohle kolečko http://www.headsportshop.cz/kolo-head-adapt-edge-i--celoodpruzene-d-456.html, už ho mám doma 14 dní a jsem z něho naprosto odvařenej :-)

0
před 2 měsíci Matouš

Je to sice trochu z jiného soudku, ale nemáte náhodou někdo zkušenost s takovými těmi vozíky pro psa za kolo? Rád bych nějaký pořídil, ale vůbec nevím jaký. Díval jsem se, že docela pěkné mají třeba tady https://www.odpruzeni.cz/30-voziky-za-kolo-pro-psy Myslíte, že je to dobrá volba? Díky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 5


Přidat příspěvek