Konzervy pro kočky

0
před 2 roky Iveta

Ahoj, je tu někdo, kdo dopřává mickám konzervy ? Jestli ano, tak jaké ?

0
před 2 roky Jitka

Ahoj, já konzervy kočičce dopřávám, ty lepší, protože jí je dávám jen jako doplněk granulí. U nás jsou prostě hlavní granule.

0
před 2 roky Nikka

Jitko a kde kupuješ granule? Normálně v obchodě nebo máš nějaký jiný tip? Já bych té naší kočce ráda dopřála kvalitu, ale taky bych ráda, aby jejich cena byla příjemná...

0
před 2 roky Kajka

Nikko, já doporučuju nakupovat na netu. Taky tak nakupuju a jsem spokojená. Jako je tam i lepší cena, co si budeme. Jinak pokud, tak já osobně ti doporučuji tyto stránky https://www.granulebardog.cz. Mají výbornou nabídku.

0
před 2 roky Dáda

jaké konzervy doporučíte? co kupujete? s čím máte dobrou zkušenost? Mám kočku a moc nevím co je dobré a co né.

0
před 2 roky Zdenda

A co ji dáváte? Jen konzervy nebo i granule?

0
před 2 roky sharunka03

Kupujeme od Sokola Falco.

0
před 2 roky Monika

Já kupuji od Britu konzervy nebo ty jejich kapsičky, naší kočce moc chutnají. Nekupuji žádné náhražky a chci pro svoji kočku jen to nejlepší :-)

0
před 2 roky sharunka03

My se kočkám snažíme taky kupovat, jen to nejlepší, jako pro sebe. Jen mamka to moc neřeší, jen jak vidí v akci kapsičky, tak se jimi zásobuje, ale nemyslím si, že by to byla nějaká kvalita :-(

0
před 2 roky Věra

Moje kočky zase miluji konzervy s tuňákem https://www.bastadomisky.cz/Konzerva-BRIT-Care-Cat-Tuna-Carrot-Pea-80g-d1766.htm

0
před 2 roky Ivana

My konzervy kočkám nedáváme. Sem tam kapsičku, ale jinak ony jedí granule. A ty jim teda kupuje ty nejvyšší kvality, takže mají vše, co potřebují. https://www.granulebardog.cz/granule-pro-kocky

0
před 2 roky Dajika

Aha, no vidíš, to slyším poprvé. Já si myslím, že je i lepší kočkám ty kozervy dávat. Ale když vám prospívají i tak, tak jedině dobře :) Jinak ale ty granulebardog jsou prvotřídní, to je fakt :)

0
před 2 roky Ivana

Jako já to vím taky, ale když je nechtějí, tak je jim nebudu cpát a nebudu za ně zbytečně utrácet... To je snad jasný, ne? :D

0
před 2 roky Aneta

Také kupujeme jedině konzervy brit pro naši kočku a nejenom pro její velký obsah omega 3 mastných kyselin, ale také díky tomu, že kočička vše pěkně sní a neohrnuje nad tím nos, tak jako u jiných konzerv.

0
před 2 roky Vanessa

Dobrý den, s konzervami od Britu máme také výborné zkušenosti, naše kočky vždycky vylizují misku. Zajímá mě, jestli máte zkušenosti i s kapsičkami od Britu? Jsou stejně tak výborné jak konzervy? Uvažuju, že vyzkouším. 

0
před 2 roky Arome

Hele, co se týká krmiva pro kočku, tak my to máme nastavené tak, že granule jsou její hlavní chod. Čili ty vybíráre opravdu pečlivě, podle jejich složení. Čím lepší složení, tím lepší chuť. No a proto kupujeme https://www.granulebardog.cz/granule-pro-kocky. Jinak dáváme taky kapsičky, ale to tak na chuťku :)

0
před 2 roky Jíťa

Jo? A jak dlouho vám tyto granule žere? My docela zápasíme s její vybíravostí :( Chvíli je baští, ale po nějaké době ji omrzí :(

0
před 2 roky Klára R.

Naší kočce velice chutnají kapsičky od Britu, ty Brit Premium, ty má opravdu ráda, tak ji krmím tady tímto

0
před 2 roky Klára R.

Jíťo já jí dávám občas tady tyto granule(střídám to,at pořád nemá jen kapsičky) https://www.spokojenypes.cz/brit-premium-cat-sterilised-8kg-new/

0
před 2 roky sharunka03

Kočka by měla jíst jenom kočičí žrádlo,ne psí.

0
před 12 měsíci Wendula

Dobrý den, taky máte tu zkušenost, že kočky jsou příliš vybíravé? U nás to tak teda je... Takže nedělám nic jinýho, než že hledám krmivo, které jí bude chutnat. Už jsme zkusila snad úplně vše. Narazila jsem ješta na toto krmivo https://www.granulebardog.cz/granule-pro-kocky. Vaše zkušenosti?

0
před 12 měsíci Jana

já kupuje kočce Brit Premium kapsičky, ty má ráda, konzervy moc nemusí, tak ji dávám jen kapsičky

0
před 12 měsíci Romana

určitě Brit Premium, neznám osobně kvalitnější kapsičky které by v sobě měli tolik zdravých surovin a tolik masa

0
před 12 měsíci Gabča

Wendulo, no ani mi nemluv. My teda tuto zkušenost máme. Kočka by nám snad raději pošla, než aby sežrala něco, co jí nejede... No, zkusíme ty granule bardog. Třeba se jí konečně trefíme do chuti.

0
před 12 měsíci sharunka03

Tak říká se, že kočka má vytříbenou chuť a pozná, co je zkažené a co ne. To zkažené prostě nepozře.

0
před 11 měsíci PetraS

kočce dávám odjakživa Brit Premium a nikdy s nimi problém neměla vždy je snědla celé a nikdy nebyl ani náznak že by se ji chtělo blít apod.

0
před 11 měsíci Alca

Skvělý granule, kočkám dávají vše, co potřebují. Navíc jim chutnají. Za mě určitě doporučuju.

0
před 11 měsíci Naďa

No, takhle... U těch koček je to problém, no. Je třeba se jim trefit do chuti, jinak je problém. Ony totiž jen tak něco nepapkají, že. No, my jsme měli štěstí, že jsme se jí do chuti trefili. Kupujeme Super prémiové krmivo pro kočky Cat Indoor a naše je spokojená. A my taky, protože žere, jak má.

0
před 11 měsíci sharunka03

Chci se zeptat, kupujete někdo granule Prevital? Zrovna je budou mít v Lidlu příští týden v akci,tak že bych těm našem jedny vzala.

0
před 4 měsíci Petra

já kupuji hlavně Brit, jsou kvalitní a i za rozumnou cenu

0
před 4 měsíci Petra

dávate taky někdo Brit Premium ?

0
před 3 měsíci lussyB

Petra : ano, já jimi krmím. Od stejné značky i psy i kočky a krásně všichni prospívají. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek