Korálky

0
před 5 týdny Sandra

Kde prosím vás nakupujete korálky a kde hlavně mají nějaký větší výběr ? Dívala jsem se tady u nás ve měste v galanterii, ale tady mají ten výběr dosti omezený :(

0
před 5 týdny Alice

To se připojím, protože bych chtěla začít vyrábět nějaké náramky a potřebuju si pořídit nějakou základní výbavičku :)

0
před 5 týdny Rikka

Ahojky, já se touto zábavou bavím docela dlouho a věcičky kupuju na https://www.koralek-obchod.cz. Je to super shop, mají perfektní výběr. Doporučuju.

0
před 5 týdny Nikola

Holky, je těžké si ten náramek vyrobit? Najdu třeba někde návod, jak postupovat? A seznam komponentů? Nebo to je na mě? A dá se tam na tom koralek-obchod koupit jen nějaká třeba jako startovací sada?

0
před 4 týdny Denisa

Objednala jsem si ty korálky z minerálů a přemýšlím, co ještě do náramku zakomponovat za korálky a doplňky, aby vypadaly pořád dobře, jakou zkušenost máte s těmi přívěsky swarovski ?

0
před 2 týdny Karla

Ty swarovski doplňky vypadají krásně, hlavně ty kamínkové. Krásně ty náramky oživí a vypadají fakt dobře. Dá se to i dobře kombinovat s těmi ocelovými korálky.

0
před 5 dny Lada

Když bych chtěla s něčím takovým taky začít, tak na kolik tak vyjde vše, co je k tomu potřeba ?

0
před 4 hodinami Sonia

Ahoj, to záleží, co bych chtěla vyrábět, jako z čeho, jako myslím jaký tip. Ale jako všechno na výrobu najdeš na shopu https://www.koralek-obchod.cz/. Doporučuju, taky tam komponenty nakupuju.

0
před 3 hodinami Iris

A jaké ty komponenty nakupuješ? Z čeho se ti ty šperky dělají nejraději?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 10


Přidat příspěvek