Krátkodobá půjčka?

0
před 2 roky Barbar

Ahoj, chci si půjčit, na 20 dnů - na měsíc.. Našel jsem půjčku která mě přijde že by mohla být pro mě nejvhodnější podle podmínek na stránkách, atd... Rád bych se ale zeptal kdo sní máte jaké zkušenosti?

0
před 2 roky Monika

A o půjčku od jaké společnosti se jedná? Za sebe doporučuji si vždy danou půjčku prověřit prostřednictvím několika webových stránek a také zkuste pogoogliť zkušenosti lidí s danou společností. Já jsem si zatím 2 krát brala krátkodobú půjčku, když mi to nevycházelo z výplaty, naposledy jsem si ověřovala přes tento srovnávač půjček vše proběhlo bez problémů. Ale jednoznačně doporučuji spíše brát půjčku od těch známějších společností pokud máš tu možnost :-)

0
před 2 roky Radka

Já mám Qkonto u TC Domov a jsem spokojená. Je to celkem vychytaná nabídka kontokorentu a to nám vyhovuje. Je samozřejmé, že vám nepůjčí nějak velký obnos, max do 50tis, ale když člověk potřebuje sedačku nebo pračku tak se to hodí.

0
před 2 roky Paulos

A kolik nejvíce si můžete s Qkontem sjednat? budu totiž potřebovat nutně nové auto a ze svého to nedám. Je to hlavně kvůli práci, takže se mi to vrátí, ale potřebuju to rychle pořešit a peníze aktuálně žádné nemám.

0
před 2 roky Radka

Dobrý den, můžete si u nich sjednat až 100 000,-. Takže na auto by vám to mělo vyjít. Pokud si teda nebudete kupovat BMW za milion. :D Jinak ale můžete si sjednat například těch 100 000,-, ale pokud je nakonec nebudete potřebovat, tak je následně nemusíte splácet. Vyberete si třeba 80 000,- a splatíte to, co jste si prostě reálně vybral.

0
před 2 roky Paulos

Neee takový drahý bourák fakt nechci. To bych ani pak neuživil. :D Ne budu si chtít kupovat nějakou ojetinu a jen mi šlo o to, abych na to měl. Potřeboval bych si půjčit tak 50 000 Kč, takže pokud mi na to v Qkontu půjčí, tak to bude úplně pecka a budu si to auto moct koupit hned a někdo mi ho aspoň nevyfoukne.

0
před 2 roky Miraglos

Qkonto je fakt super, komunikace a podmínky úplně v pohodě. Jen je podmínkou, že váš příjem musí být alespoň 12000, ale to je myslím v pohodě.

0
před 2 roky Martina

A může si to Qkonto zřídit i důchodce? Maminka v invalidním důchodu potřebuje peníze a já ji nemám z čeho půjčit :(

0
před 2 roky Radka

Mrkla jsem teď na jejich stránky a půjčují i důchodcům. Ale podmínkou je tam ten příjem aspoň 12 000.

0
před 2 roky Martina

Jo tak s vdovským důchodem na to dosáhne. A za jak dlouho jí půjčí? Potřebuje mít do týdne peníze na účtu.

0
před 2 roky Radka

Mě půjčili fakt rychle, pokud tam zavolá dneska, tak jí určitě peníze do týdne přijdou.

0
před 2 roky Martina

A co je k tomu teda třeba vyřídit?

0
před 2 roky Radka

Tak určitě budete potřebovat potvrzení o výši důchodu, potvrzení o zaplacení nájmu... to mamince všechno určitě řeknou, jak tam zavolá.

0
před 2 roky Martina

Jo a dá se to kdyžtak splatit i dřív bez poplatku? Možná maminka bude mít teďka práci na doma, tak by měla více penízků... ale neví jistě, jestli jí to vyjde právě.

0
před 2 roky Radka

Jojo, dá se to kdykoliv bez poplatku splatit dřív :) Horší by to bylo naopak, ale i v tomto případě mají ceklem solidní podmínky :)

0
před 2 roky Martina

No to mě taky zajímá :D jak to funguje kdyby se mamča opozdila s platbou?? Jako nikdy nevíš že...

0
před 2 roky Radka

tuším kolem 0,1 % z dlužné částky tam je denně penále. Jiné nebankovky to mají kolikrát o dost drsnější ty podmínky. Ale nejlepší je samozřejmě to splatit hned :)

0
před 2 roky Martina

tak dík moc, jdeme to s maminkou pořešit :)

0
před 2 roky Radek

Já doporučuji půjčku od této společnosti https://www.vataonline.cz/ Jsou seriozní a půjčka je především dost přehledná

0
před 2 roky Jitka

Ahoj, máte zkušenost s tou jejich platební bránou https://www.vataonline.cz/platebni-brana-thepay/ ?

0
před 2 roky Heduš

Přes platební bránu jsem u vataonline půjčku splácela, je to tak rychlejší

0
před 11 měsíci Milan

V QKontu Vám půjčí do 50 tis. a můžete být i důchodce.

0
0
před 11 měsíci Mirek

Za sebe mohu doporučit katalog půjček na https://www.jirkovapujcka.cz/rychle-pujcky/. Mají tam i dobré a informační články v magazínu.

0
před 11 měsíci 2AB

Prověřené krátkodobé půjčky naleznete na http://www.finmoney.cz/kratkodoba-pujcka

0
0
0
0
před 6 měsíci ZdeňkaM

Zkuste když tak tuhle půjčku - https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/pujcka-v-hotovosti/ . Já už ji využila celkem dvakrát. Jednou, když se mi v nevhodnou chvíli rozbilo auto, a podruhé, když jsem kvůli větším výdajům nevyházela s výplatou. Všechno proběhlo rychle a bez problému, takže věřím, že by to ve vašem případě bylo zrovna tak :)

0
před 6 měsíci Věra

Ahoj, na koho se můžu obratit když potřebuju v následujících dvou měsících cca 5-7 tis ale v bance mi nepůjčí? Prosím o seriózní rady, ne jen spamované odkazy.

0
před 6 měsíci Ivo

Já tohle řeším přes Qkonto, co jsem zkoušel tak to je nejrychlejší zdroj peněz

0
před 6 měsíci Petra

Podle mě je na tohle dobrá Quickpůjčka. Já ji v podobných situacích brala už tak 3-4x a pokaždé mě to zachránilo protže jsem ty peníze potřebovala fakt rychle. Navíc mají příjemné přistupování ke klientovi.

0
před 5 měsíci Věra

U té Quickpůjčky se dá podle internetové kalkulačky půjčit od 10 tisíc, to je víc než potřebuju.. Ale jinak co jsem si o ní zjišťovala tak si ji lidi hodně chválí

0
před 5 měsíci Martin

Píšete že potřebujete ve dvou měsících 5-7 tisíc, tak si půjčete jednorázově 10-14 tisíc a problém vyřešen ;) A máte i méně komplikací s papírováním a jinýma formalitama

0
před 5 měsíci Zdeněk

Mám s úvěry pestré zkušenosti protože jsem měl v mládí divoký život a bohužel málo rozumu. Narazit na špatnou úvěrovou společnost už je v dnešní době spíše smůla, ale zase najít skutečně dobrou je o štěstí. Quickpůjčka patří dle mého názoru do té lepší kategorie, často vychází vstříc a osobně s nimi mám jen dobré zkušenosti.

0
před 5 měsíci Věra

Děkuji za informace. A Martine dobře že to píšete, vůbec mi nedošlo že to můžu tak lehce vyřešit. Vyřídila jsem si už přes internet žádost tak už jen tu chvilku počkat.

0
před 5 měsíci Mrs faith elena

Pozdravy tobě, Jsem paní Faith Elena akreditovaná věřitel peněz, nabízím půjčku všem jednotlivcům, Potřebujete půjčku nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako jsou: Osobní půjčka, Podnikatelský úvěr, Expanzní úvěr, Podnikatelský úvěr, Úvěr na vzdělávání, Konsolidace dluhu, jakýkoliv druh úvěru ve výši 3%? Obraťte se na nás prostřednictvím: Mrsfaithelena.fund@gmail.com a také vyplňte níže uvedený formulář žádosti o úvěr, abyste byli schopni vám poslat podmínky úvěru a podmínky a je dobře poznamenal, že získání úvěru od naší společnosti je 100% zaručeno. INFORMACE O POSKYTOVÁNÍ ÚVĚRŮ. Vaše plná jména: ............... Požadovaná částka půjčky: .......... Doba trvání úvěru: ............. Účel úvěru: .......... Adresa žadatele: ........... Obsazení: .......... Místo: ........ Stát: .............. Země:................. Rod: ............ Věk: ............. Mobilní, pohybliví ............. Měsíční příjem:........ Děkujeme, protože čekáme na vaše naléhavé odpovědi.

0
Obrázek uživatele andjey.union
0
před 3 měsíci Alžbětka

Jak je to s dluhy u půjčky, tak to se dočtete v tomto článku https://www.finstart.cz/dluh-u-pujcky-mate-zaplaceno-skutecne-vse/

0
před 3 měsíci Klara

Doporučuji www.ammadopujcky.cz umí i dlouhodobé,jsou seriozní

0
před 3 měsíci Jana

Ahoj, já mám tedy zkušenosti jen s jednou půjčkou ( konkrétně https://www.soscredit.cz/pujka-ihned-na-ucet), ale průběh mne velice překvapil. Má s nimi někdo podobné zkušenosti? nebo znáte lepší?

0
před 3 měsíci Martina

Pokud se Vám půjčky nahromadí, tak je velice osvědčená metoda konsolidace půjček. Nevím, jestli jste o tom již někdo slyšel? Jde o velmi účinný a chytrý nástroj, jak ušetřit na splátkách všech půjček a mít tak ještě mnohem lepší přehled nad financemi.

0
před 3 měsíci Petr

Já jsem si nabral několik krátkodobých půjček, až jsem se dostal do kolečka, kdy už to nejsem schopný ani splácet… a úroky rostou

0
před 3 měsíci Jirka

V tomto případě je potřeba rychle reagovat, máte nemovitost?

0
před 3 měsíci Petr

Ano to mám, ale nechci ji prodávat, kam bych šel…

0
před 3 měsíci Jirka

Prodávat ji nemusíte, stačí si zařídit konsolidaci půjček, jestli nedulžíte miliardu, a nemovitost by teoreticky pokryla dluhy podívejte se na https://acema.cz/pujcky-a-uvery/konsolidace-pujcek

0
před 2 měsíci Viktor

No, já když potřebuji nutně peníze a do výplaty mám daleko, tak využívám služeb nebankovní půjčku Praha

0
před 2 měsíci Adam

Až budete hledat vhodnou společnost pro konsolidaci půjčky, tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit srovnávací portál https://www.usetreno.cz

0
před 2 měsíci Katka

Také je mohu doporučit našla jsem tam mnohem levnějšího dodavatele energií

0
před 4 týdny Libor

No mě pomohli tady https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/pujcky-ihned/ ale bylo to fakt akutní, jinak bych spíš využil známé ...

0
před 4 týdny TOMAS ROZINEK

Seriózní přehledná půjčka Nabízím vám spolehlivou a seriózní finanční půjčku od soukromého věřitele. Přehledná a srozumitelná smlouva. Individuálně přistupuji ke každé žádosti, díky čemu může půjčku získat skoro každý žadatel. Záznam v registrech nebo exekuce není překážkou. Půjčku můžete využít také na konsolidaci vašich závazků. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku. Zdarma a nezávazně žádejte na

0
před 3 týdny Richard

Já jsem o úvěr žádal na tomto webu Rychlá půjčka a neměl jsem nikde žádný problém. Dokonce jsem si tam našel i první půjčku zdarma

0
před 3 týdny Kuba

Dobrý den hledáme s přítelkyní vhodnou společnost pro půjčku na rekonstrukci, poradíte mi prosím?

0
před 3 týdny Erik

Já jsem si vzal na rekonstrukci domu půl milionu od společnosti https://acema.cz/pujcky-a-uvery/osobni-pujcka

0
před 2 týdny Kuba

Jak dlouho trvalo vyřízení?

0
před 2 týdny Erik

Bylo to vyřízené v podstatě do týdne, byla to rychlovka

0
před 2 týdny Pavlína

Mrkni na https://www.pujcka-dnes.cz/ Máš tu nabídku půjček od různých společností pěkně seřazené od nejlepší nabídky po horší. Velice rychle se tak můžeš rozhodnout, od koho a jakou půjčku realizovat 

0
před 2 týdny Mánička

Nebankovní hotovostní půjčka do výplaty http://rychlapujcka-is.com/rychla-pujcka-plzen.html

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek