Kremace zvířat

0
před 3 roky Soňa

Nenašel by se tu někdo, kdo nechal svého mazlíčka zpopelnit ? Bude to znít blbě, ale chtěla bych mít Barneyho našeho pejska co umřel doma v urničce, aby byl pořád s námi. Takže by mě zajímalo jestli existuje něco jako krematorium pro zvířátka ?

0
před 3 roky Monika

Existuje, jsou pro to určená normálně zvířecí krematoria :)

0
před 3 roky Soňa

Aha, no já právě nemám s ničím takovým zkušenost, tak se snažím pozjišťovat, jak to chodí.

0
před 3 roky Vendy

Já jsem byla velice spokojena se službami pražského krematoria zvířat, takže určitě můžu doporučit dále.

0
před 3 roky Bára

A není levnější nechat zvíře u veterináře ?

0
před 3 roky Vendy

Levnější možná, ale víte vůbec, kde pak zvířata končí ?

0
před 3 roky Bára

No řekla bych, že jsou nějaké zvířecí hřbitovy.... tak tam ne ?

0
před 3 roky Vendy

No tam Báro určitě ne, končí v kafileriích, což je šílené a ničí mě to, že o tom skoro nikdo neví :( http://www.zvirecisbohem.cz/

0
před 3 roky Bára

To jsi mi sem ani neměla dávat :(. Jenže já třeba vůbec nevím, jak se takové situace řeší, když už to nastane :/.

0
před 3 roky Vendy

Obrať se normálně na nějaké zvířecí krematorium a oni už ti řeknou co a jak, odkud jsi ?

0
před 3 roky Katche

Báro, zkus se podívat na tyto stránk http://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Podle mě je to jedna z těch nejlepších variant, jak se rozloučit s mazlíčkem. Sama jsem jejich služeb využila. Popel mám teď doma v urně, takže Mailu mám pořád u sebe....

0
před 3 roky Akinom

Katche a ty jsi jejich služeb využila? Jak se ti to celé jevilo?

0
před 3 roky Katche

Akinom, ano, využila. Je to ta nejlepší varianta, jako zvolit v případě odchodu člena rodiny. Před 3 měsíci nám zemřela fenka jack russela Majka. http://www.krematoriumzviratpraha.cz/ byla prostě jasná volba, jak Majce dopřát poslední rozloučení. No a dneska ji mám v obýváku v urničce - bude s námi navždy...

0
před 3 roky Akinomka

Katche, děkuji Vám moc za info. Věřím, že tohle je opravdu jediné a nejlepší řešení, jak našemu miláčkovi zajistit velmi důstojný odchod. Kolik to tak stojí?

0
před 2 roky Katche

Akinomko, ta cena se liší podle toho, jaké služby využijete a hlavně taky podle toho, jak veliké zvířátko necháváte zpopelnit. Ty ceny jdou od necelých 2 tisíc výš. Ale to Krematorium zvířat Praha to má na stránkách krásně popsané.

0
před 2 roky Světlana

Ahoj, my jsme s Krematoriem zvířat Praha odchod našeho labradoa řešili také. Máme pěknou vzpomínku na to smutné období. Nechali jsme si dát popel do určičky a k tomu jsme si nechali udělat ještě otisk tlapky. Cenu ti nikdo přesně nepoví, ona se liší podle využívaných služeb. Ale jak píše Katche, vše maí uvedeno na stránkách.

0
před 2 roky Akinomka

Aha, děkuji, už jsem to tam našla. Hele, jako tohle mi přijde fér, je tam opravdu zohledněna ta velikost zvířátka, což je skvělé. Děkuji moc za info!

0
před 2 roky Alka

Přesně tak, http://www.krematoriumzviratpraha.cz nabízí spousty doplňkový krásných služeb, které tu cenu mohou změnit. Je to však fakultativní nabídka, takže záleží na vás, co si vyberete...

0
před 2 roky Tanja

Alko a ty sis od nich nějakou takovou další službu nebo výrobek objednala? Já bych chtěla vzpomínku, ale mám strach, aby mě to Majdu nepřípomínalo tolik, že budu akorát tak smutná:(

0
před 2 roky Alka

No, já jsem si koupila dřevenou rakvi, pak urničku a nakonec jsem si ještě nechala udělat odlitek tlapky - https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/

0
před 2 roky Hanka

Ten odlitek tlapky je skvělý nápad! Taky si ho asi nechám udělat, ať mám vzpomínku a památku.

0
před 2 roky Olga

Ano Hani, je to skvělé. Taky ten otisk máme doma. Máme teda i urničku, ale te otisk má pro mě větší hodnotu.

0
před 2 roky Alenka

Pro mě teda tejnou hodnotu měla i ta urnička. Ale to je uplně jedno. Jde o to, že Krematorium zvířat zajistí krásnou doživotní vzpomínku na mazlíčka.

0
před 2 roky Linda

Je to tak. Já jsem moc ráda, že v Praze tuto službu máme, protože je to opradu důstojné poslední rozloučení. Jinak přesně, jak píšeš, ta urnička je skvělá! Je to krásná vzpomínka.

0
před 2 roky Ivana

Je to tak. Já jsem byla velmi překvapená, když jsem zjistila, že tato služba u nás v praze je. Jen díky https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ jsme našemu miláčkovi dopřáli krásný a důstojný odchod. Máme krásnou vzpomínku a hřeje nás dobrý pocit. I když je nám smutno.

0
před 2 roky Irena

Ahoj holky, krematorium zvířat Praha je nejlepší možné řešení. Veterinář nepřichází v úvahu, to je přímý spoj do kafilerky, takže tohle je výborné řešení. Jsem moc ráda, že v Praze to Krematorium zvířat Praha máme.

0
před 2 roky Simča

Ahoj, já tedy rozhodně ano. Teď nedávno nám zemřel 14 letý pes - Aron, labrador. Milovala jsem ho, měla jsem ho pulku zivota. I proto jsem se pak rozhodla, že ho nechám zpopelnit v http://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Jeho popel mám tak pořád u sebe...

0
před 12 měsíci Erika

Ano ano, oni mají všechno na webu, takže si to krásně můžeš spočítat https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/. Pokud ale ovšem váháš, pak si jim klidně zavolej a oni ti všechno odpoví.

0
před 11 měsíci Simona

Taky jsem byla mile překvapená. Jejich služeb jsem už využila a můžu ti říct, že jsem byla nadšená, že taková služba v Praze je. Krematorium zvířat Praha je skvělý způsob, jak vyřešit úmrtí domácího mazlíčka. Jejich jednání je na úrovni, perfektní, taktní. Určitě doporučuji.

0
před 10 měsíci Ilona

Pokud bych měla říct naši zkušenost, tak my zahradu máme a stejně jsme se rozhodli pro http://www.krematoriumzviratpraha.cz. A to z jednoho prostého důvodu - protože tohle je jediný důstojný způsob posledního rozloučení!

0
před 9 měsíci Gabula

Ahoj, dívej, my jsme jejich služeb využili a byly jsme moc spokojeni. Tolik profesionality a zároveň empatie... Dlouho jsem se s tak hezkým přístupem nesetkala. Opradu doporučuji. Je to smutná událost, ale tato služby umožní mazlíčkům důstojný odchod.

0
před 7 měsíci Nella

To teda má. Pro nás je to jediněčná a věčná vzpomínka.

0
před 6 měsíci Vlasta

A mají ještě nějaké jiné upomínkové předměty?

0
před 5 měsíci Ilona

Nn, kafilerku nene… Nevolila bych tohle řešení… Celý život se o miláčky staráte a nakonec by to zakončila kafilerka? :( Ne, to je špatné řešení :(

0
před 5 měsíci Andrea

Oni mají krásný výběr upomínkových předmětů… Nás třeba oslovila ta kresba https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/rucne-malovane-kresby/. Zdobí nám obývám a miláček je tak pořád s námi.

0
před 4 měsíci Donna

Jo, to je hezke :) My jsme si teda vzali jen tu urnicku a vzpomínka je to krásná.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 11


Přidat příspěvek