Krematorium pro zvířátka

0
před 4 roky Alena

Ahoj prosím neví někdo kde se dá nechat pejsek? z okolí České Lípy?

0
před 4 roky Martina

Jak to myslíš? jako v útulku? nebo až umře?

0
před 4 roky Alena

až umře, chodím s ním teď každý druhý den k veterináři, vytahuje mu vodu z těla a připravuje mě na to, že už tu moc dlouho nebude.....

0
před 2 roky Ivana

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti se službami https://www.krematoriumzviratpraha.cz/? Jak to chodí? Myslím, že je to zajištění velmi slušného a důstojného odchodu...

0
před 2 roky Babeta

Ivano, ano my. A jsem moc ráda, že v Praze tato služba je a že je dostupná všem. Je to podle mě jediný možný způsob důstojného rozloučení. Za nás jejich služby moc doporučuji.

0
před 2 roky Linda

No bych řekla. Bohužel žádná jiná varianta není, než to https://www.krematoriumzviratpraha.cz. Teda ano je - kafilérky nebo zvířátko zakopat, ale kdo má v Praze tyto možnosti :( Ale to krematorium je důstojný způsob odchodu mazlíčka.

0
před 2 roky Klára

Ne, kafilerka rozhodně nepřichází v úvahu! To je hodně hodně krajní řešení, když už není zbytí. Al opravdu se snažte vyhledat jiná řešení. To Krematorium zvířat Praha je krásné a hlavně důstojné řešení.

0
před 11 měsíci Lola

Holky, taky už jsem o nich slyšela, ale jen bych se chtěla optat... Jak ta kremace probíhá? Mám doma starého pejska, je to doga :( To nejhorší čekáme každým okamžikem... :( Odvezou mi ho pak třeba i? Nebo ho ke kremaci zavezu sama?

0
před 10 měsíci Krista

Nn, dopředu to řešit nemusíš, ale můžeš... Třeba jen aby o tobě věděli. Ale až to přijde, tak opravdu stačí zavolat na tu nonstop linku, která je zdarma.

0
před 9 měsíci Veru

No, my třeba z Prahy nejsme, jsme z Loun a ta cesta do krematoria zvířat Praha nám teda za to stála!

0
před 8 měsíci Luisa

Tak holky, super, moc všem děkuji za info. Služeb https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ jsme využili. Mají tu nonstop linku, což je skvělá věc, protože tohle je situace, kterou dopředu neovlivníš a nenaplánuješ. Krásná poslední vzpomínka.

0
před 8 měsíci Jitka

Jo, mají? No, to je skvělá zpráva, protože já jsem právě nevěděla, jak to mám řešit, protože nikdy nikdo nevíč den a ni hodinu. Dekuji moc, teď jsem klidnější.

0
před 7 měsíci Jessica

Prosím tě, nevíš na kolik ty jejich služby vyjdou? Jako já počítám, že vše zaplatím, jen jaksi vůbec nemám představu, kolik to tak stojí...

0
před 7 měsíci Karolína

Vážně? Tak to je ale skvělé zjištění. Nikdo nikdy neví, kdy to přesně příjde, takže objednávat tyto služby dopředu... No nevím, no :(

0
před 6 měsíci Mirka

Neměj strach. Oni jsou super… Zajistí ti odvoz, ale cenu ti nikdo neřekně...ona se dost liší. Mají nějaké základní ceny, které jsou od 2 tisíc, ale tady http://www.krematoriumzviratpraha.cz najdeš vše podstatné.

0
před 6 měsíci Žaneta

Já bych teda chtěla říct, že https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ je perfektní služba a za mě jediný důstojný způsob posledního rozloučení s domácím mazlíčkem!

0
před 5 měsíci Tammy

Ne, kafilerka rozhodně nepřichází v úvahu! To je hodně hodně krajní řešení, když už není zbytí. Al opravdu se snažte vyhledat jiná řešení. To Krematorium zvířat Praha je krásné a hlavně důstojné řešení.

0
před 5 měsíci Alka

Děkuju moc za info. Jj, koukám, cena se odvíjí zejména od velikosti mazlíčka. Díky moc za info.

0
před 4 měsíci Pavla

Ahoj všem! My jsme služeb http://www.krematoriumzviratpraha.cz/ využili zrovna minulý týden :( Jsme rádi, že jsme se pro ně rozhodli. Jinak k tvému dotazu - krásně to mají popsané na stránkách - Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace jej vyjmeme z vaku a vložíme do ekologické rakve, zvážíme jej a proběhne individuální kremace. Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.

0
před 3 měsíci Míša

Ano, přesně. Je to krásná vzpomínka. Můžeš si tam objednat i jejich doplňkové produkty - třeba ten otisk tlapky je krásná vzpomíka.

0
před 3 měsíci Ilona

Jinak holky, tady se pokusím popsat, co jsem našla a zjistila. Na stránkách krematoria zvířat Praha to mají krásně popsané - Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace jej vyjmeme z vaku a vložíme do ekologické rakve, zvážíme jej a proběhne individuální kremace. Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.

0
před 3 měsíci Tonicka

Ahoj všem, moc moc děkuji za tuto diskuzi, najdu zde veškeré info... Jen by mě zajímalo, jak je to s "objednávkou" služeb u toho krematoria?

0
před 3 měsíci Karla

Ahojky, je to jednoduché... Na všem se s nimi dá domluvit. Ale pokud chceš nějaké bližší info, pak mrkni na https://www.krematoriumzviratpraha.cz/o-nas.

0
před 4 týdny Kajka

To jako fakt? Tak to je ale super přístup :)

0
před 4 týdny Arna

Nn, žádná kafilérka. Já osobně jsem za Krematorium zvířat Praha neskutečně ráda, protože díky nim je možné zajistit důstojný odchod mazlíčkovi.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 2


Přidat příspěvek